Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 13:16   #1
george141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 27
Talking

Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!


Witam ponownie!!! Muszę się pochwalić, bo nie wytrzymam! Właśnie wróciłam od fryzjera i dalej nie mogę się poznać w lustrze! Znudziły mi się moje proste włosy i pomyślałam, że fajnie byłoby mieć na głowie małą burzę loczków. A zaczęło się od tego, że przeglądałam wątki i natrafiłam na post dziewczyny, która była niezadowolona po zrobieniu trwałej(*Domisia*?) i chciała jakieś fryzurki na kręcone włosy. Popatrzyłam i powiedziałam, że ja chcę takie włosy! Poza tym z moich kudełków odrobinę za brodę nie da się zrobić jakiejś sensownej fryzury, więc decyzja była tym bardziej zmotywowana. A więc poszłam do fryzjerki, usiadłam na fotel, powiedziałam, o co mi chodzi i kobieta zabrała się do pracy. Na początku trochę się bałam, bo nigdy nic nie wiadomo – może się nie udać i wyjdę ze spalonymi kłaczkami – a tego bym nie chciała. Posiedziałam, poczekałam, ale najlepsze było jak zobaczyłam efekt – totalne osłupienie! Moje włosy z długości do brody „skróciły się” na takie do kości policzkowych, ale wyglądały świetnie! Na koniec fryzjerka troszkę je pocieniowała aby nadać im lekkość i poradziła, aby używać masek wzmacniających i kosmetyków dla włosów po trwałej przez co staną się lśniące i miękkie. Teraz siedzę przed kompkiem i sama się do siebie śmieję, a wieczorem idę do mojego chłopaka i ciekawa jestem, co powie jak mnie zobaczy! Dlatego zachęcam do noszenia loczków – są super!!! A może opisałybyście swoje przygody z trwałą i włosami kręconymi? – byłabym wdzięczna!!! HEJ!!!
george141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 13:24   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Zdjęcia, zdjęcia!
Ja też mam czasem ochotę na takie eksperymenty. Dawno temu, jeszcze w liecum, kilka razy zakręciłam sobie włosy na takie cieniutkie jak ołówek wałki. Efekt - super afro. Bardzo mi sie to podobało. Niestety, jestem z tych kobiet, którym to bardzo szybko nudzą się fryzury, dlatego chyba nie zdecydowałabym się na trwałą. Ale bardzo podobają mi się takie bardzo mocno kręcone, roztrzepane fryzurki.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 13:39   #3
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

george141 - nie jestem pewna, ale mam jakieś takie dziwne wrażenie że Ty i Domisia to jedna i ta sama osoba - podobne wątki- odwrócona kolejność trwałej i prostych włosów, podobna data rejestracji. Mam nadzieję że się mylę i to nie jest zabawa na kafeterii
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 13:50   #4
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

pare lat temu chcialam loki jak shakira......poszlam nawet ze zdjeciem do fryzjerki......zrobily mi pudla na glowie:/ do tego popalily wlosy , kruszyly sie wypadaly itd:/ nigdy wiecej. Za to moja kumpela byla zadowolana jak sobie zrobila trwala.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B00005UDVP.03.LZZZZZZZ.jpg (24,8 KB, 55 załadowań)
__________________
"ogromna sila wyobrazen , to nie przypadek ze jestesmy razem..."
nejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 14:17   #5
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Mam naturalnie kręcone włosy;-( kiedyś codziennie meczyłam je prostownicą.. jedak efekt nie zadawalał mnie dostatecznie..myślałam nad stałym wyprostowniem. JUz prawie na fotelu siedziałam, zeby wyprostowac ale kolezanka mnie przekonała, zebym jeszcze poczekała:P I na szczęście zaczekałam! Dziś chodzę codziennie w lokach, podobają mi się bardzo i nie wyobrażam sobie, zebym miała je "zabić" Pokochałam je:P no dobra przyznam, ze z 3 razy w miesiącu prostuje, ale to tak dla odmiany Dodam, ze używam sporo odżywek, wiec moje loczki są ślicznie..błyszczące i miękkie! Wszyscy chcą mi je ukraść
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 14:20   #6
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

a układałaś już sama włosy po myciu? bez problemów?
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 15:17   #7
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Cytat:
Napisane przez Mona27
george141 - nie jestem pewna, ale mam jakieś takie dziwne wrażenie że Ty i Domisia to jedna i ta sama osoba - podobne wątki- odwrócona kolejność trwałej i prostych włosów, podobna data rejestracji. Mam nadzieję że się mylę i to nie jest zabawa na kafeterii
hmm...tak off topic to się zgadzam z Moną, obie wypowiedzi (ton, sposób pisania i formułowania zdan) brzmią dziwnie podobnie...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 17:28   #8
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

ale po co ktos mialby tak robic? nie widze sensu...
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:00   #9
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Fajnie jakbyś załączyła swoje foto w tych lokach Chyba musi być naprawdę mocny skręt skoro skróciły się aż tyle Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 07:02   #10
george141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 27
Talking Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Cytat:
Napisane przez Mona27
george141 - nie jestem pewna, ale mam jakieś takie dziwne wrażenie że Ty i Domisia to jedna i ta sama osoba - podobne wątki- odwrócona kolejność trwałej i prostych włosów, podobna data rejestracji. Mam nadzieję że się mylę i to nie jest zabawa na kafeterii
Nie ta sama bo to moja kumpela. A co do daty logowania to ja siedze u niej na necie bo u siebie niestety nie posiadam, a gdy ona odchodzi od kompka to ja sie loguje i odwrotnie. Ale musze pochwalic twoja sposrtzegawczość Jak się dopatrzyłaś??? Bo co do stylu pisania to jesteśmy jaksiostry - nawet charakter mamy podobny
george141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 07:16   #11
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Cytat:
Napisane przez george141
..... a wieczorem idę do mojego chłopaka i ciekawa jestem, co powie jak mnie zobaczy! .....
może niech usiądzie zanim Cie zobaczy
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 07:21   #12
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

"A zaczęło się od tego, że przeglądałam wątki i natrafiłam na post dziewczyny, która była niezadowolona po zrobieniu trwałej(*Domisia*?) i chciała jakieś fryzurki na kręcone włosy."

Wydaje mi się że jednak jesteście tą samą osobą - gdyby to była Twoja koleżanka to nie musiałabyś przeglądać wątków żeby wiedzieć kto i kiedy miał problem z nieudaną trwała - przecież się przyjaźnicie i piszecie z jednego komputera jak twierdzisz. Powinnaś dobrze wiedzieć pod jakim nickiem pisze Dominisia. W cytacie wyżej nie jesteś pewna czy to ona - piszesz natrafiłam na post......Dla mnie to jest dziwne.
Nie wiem tylko w jakim celu to robisz, zmyślone historie nikomu nie pomogą wręcz przeciwnie mogą zaszkodzić
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 07:35   #13
george141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 27
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Wydaje mi się że jednak jesteście tą samą osobą - gdyby to była Twoja koleżanka to nie musiałabyś przeglądać wątków żeby wiedzieć kto i kiedy miał problem z nieudaną trwała - przecież się przyjaźnicie i piszecie z jednego komputera jak twierdzisz. Powinnaś dobrze wiedzieć pod jakim nickiem pisze Dominisia. W cytacie wyżej nie jesteś pewna czy to ona - piszesz natrafiłam na post......Dla mnie to jest dziwne.
Nie wiem tylko w jakim celu to robisz, zmyślone historie nikomu nie pomogą wręcz przeciwnie mogą zaszkodzić[/quote]
wiesz co mona27? powiem ci cos. chcialam zeby bulo wiadomo o co chodzi, bo jesli moja kumpela tez sie udziela na tym forum to chyba mozna posluzyc si jej nickiem co nie??:P a ja juz tak mam ze jak pisze to chce zeby to bylo jakos fajnie zgrane, a nie tak prosto z mostu - suche informacje. piszac ze przeglaalam forum i znalazlam taki czy inny watek zupenie inaczej to brzmi prawda??? czy wedlug ciebie lepiej byloby zebym napisala moja kumpela to moja kumpela tamto moja kolezanka sramto?? czy naprawde byloby fajniej??? jestem plci zenskiej i tak juz mam ze chce aby wszystko bylo ladnie. jesli ty masz inne poglady na swiat to wybacz ale chyba sie z nimi nie zgodze. zegnam:P
george141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 07:39   #14
george141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 27
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Cytat:
Napisane przez george141
Wydaje mi się że jednak jesteście tą samą osobą - gdyby to była Twoja koleżanka to nie musiałabyś przeglądać wątków żeby wiedzieć kto i kiedy miał problem z nieudaną trwała - przecież się przyjaźnicie i piszecie z jednego komputera jak twierdzisz. Powinnaś dobrze wiedzieć pod jakim nickiem pisze Dominisia. W cytacie wyżej nie jesteś pewna czy to ona - piszesz natrafiłam na post......Dla mnie to jest dziwne.
Nie wiem tylko w jakim celu to robisz, zmyślone historie nikomu nie pomogą wręcz przeciwnie mogą zaszkodzić
wiesz co mona27? powiem ci cos. chcialam zeby bulo wiadomo o co chodzi, bo jesli moja kumpela tez sie udziela na tym forum to chyba mozna posluzyc si jej nickiem co nie??:P a ja juz tak mam ze jak pisze to chce zeby to bylo jakos fajnie zgrane, a nie tak prosto z mostu - suche informacje. piszac ze przeglaalam forum i znalazlam taki czy inny watek zupenie inaczej to brzmi prawda??? czy wedlug ciebie lepiej byloby zebym napisala moja kumpela to moja kumpela tamto moja kolezanka sramto?? czy naprawde byloby fajniej??? jestem plci zenskiej i tak juz mam ze chce aby wszystko bylo ladnie. jesli ty masz inne poglady na swiat to wybacz ale chyba sie z nimi nie zgodze. aha i jeszcze jedno-jesli uwazasz ze moje"historie sa zmyslone" to przykro mi ale nie mam zamiaru cie uswiadamiac, naprawde. zegnam ;P
george141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 08:08   #15
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

też mam wrażenie, że to jedna i ta sama osoba Chyba bardzo się nudzą "koleżanki" w domu skoro chce się im pisać pod dwoma nickami Jakieś dziwne rozdwojenie A historie szkoliwe z tego względu,że na forum przychodzą ludzie, kórzy naprawde szukają porady,i jeżeli czytają np. o trwałej czy o chemicznym prostowaniu(bo taki wątek tez zaczeła domisia) to myslą ,że to na serio co piszesz ! Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 14:31   #16
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Ale jaja Jak berety Az mi sie humorek poprawil przez Wasze wypowiedzi.Ale zgodze sie z Wizazankami- ktos tu zrobil niezly przekret...Chyba nie musze podawac kto to taki ....Pozdrawiam.Milego dnia
anita216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 17:13   #17
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Cytat:
Napisane przez anita216
Ale jaja Jak berety Az mi sie humorek poprawil przez Wasze wypowiedzi.Ale zgodze sie z Wizazankami- ktos tu zrobil niezly przekret...Chyba nie musze podawac kto to taki ....Pozdrawiam.Milego dnia
Dokładnie
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 18:18   #18
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Zupełnie nie rozumiem po co bawić się w takie cos- 2 nicki jedna osoba- przeciez to dziecinada....
Dla mnie byłby to zmarnowany czas..Jest tu tyle ciekawszych rzeczy do robienia ...
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 19:51   #19
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

hehehehe ale się usmialam, nie ma to jak dobry koniec dnia jakby to bylo pisane na kartce to moznaby zrobic analize grafologiczna pisma, albo zabezpieczyć slady linii papilarnych na papierze a tak pozostaje nam tylko wzięcie odciskow z klawiatury, ale najpierw trzebaby wiedziec, gdzie ta klawiatura się znajduje
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 19:56   #20
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Cytat:
Napisane przez Kalex
hehehehe ale się usmialam, nie ma to jak dobry koniec dnia jakby to bylo pisane na kartce to moznaby zrobic analize grafologiczna pisma, albo zabezpieczyć slady linii papilarnych na papierze a tak pozostaje nam tylko wzięcie odciskow z klawiatury, ale najpierw trzebaby wiedziec, gdzie ta klawiatura się znajduje

__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 20:51   #21
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

A widziałyście ten wątek? :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...77#post1810777
Ups!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 09:33   #22
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

eee ale po co miałaby zmyślać??
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 09:42   #23
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Dinulka,zobacz wątek o prostowaniu chemicznym to się przekonasz :P
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 09:46   #24
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

własnie przeczytałam, faktycznie dużo "niejasnosci"
dziecinada...
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:01   #25
george141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 27
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

Cytat:
Napisane przez Dinulka
własnie przeczytałam, faktycznie dużo &quot;niejasnosci&quot;
dziecinada...
wiecie co pseudokolezanki??? mam dosyc waszych komentarzy! w internecie jest duzo innych forow o wlosach wiec nie mam zamiaru wiecej tu pisac. kontynuujac odpowiadam na zarzuty co do watku o prostowaniu: tego nie pisalam ja tylko moja kumpela ale zapomniala przelaczyc sie na swoj nick. nie mam wiecej nic do powiedzenia - zegnam i obym was nie spotkala na innym forum "Mad"
george141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:14   #26
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

uh, ostro poszlo, a kultura poszla sie pasc na laczke z barankami (wyprostowanymi), kolezanko najdrozsza :P
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:25   #27
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

a ja sie tak nastawialm na to zeby sobie trwala zrobic ale boje sie
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 12:31   #28
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

halo halo!!!! chyba kogoś tu trzeba na ziemie sprowadzić i do porządku przywołac!!
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 12:36   #29
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

po co tak kombinowac
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 12:39   #30
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Zrobiłam trwałą! EXTRA!!! :) Podzielcie się doświadczeniami z trwałą!!!

A to dobre
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.