Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-04-18, 13:09   #601
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 1 347
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka¿ wiadomo¶æ
wklejam swoje zdjêcia, w³asnie przed chwil± farbowa³am g³êbokim szatynem z garnier 100% kolor. po na³o¿eniu farby zaczê³a momentalnie ciemnieæ na w³osach, zrobi³a siê czarna, wiec po 2/3 czasu napisanego na opakowaniu sp³uka³am, bo ba³am siê zbyt mocnego koloru. i muszê przyznaæ ¿e mog³am potrzymaæ d³u¿ej, tylko zmyli³o mnie to bardzo mocne ciemnienie po na³o¿eniu. odrosty wziê³o s³abo, mimo ¿e trzyma³am je ok15 minut. do tego farba ma bardzo nieprzyjemny zapach, a¿ idzie do nosa i gard³a... i bardzo brakuje od¿ywki w ¶rodku... w³osy szorstkie, spl±tane, matowe. oczywi¶cie u¿y³am swojej, ale to pewnie co innego ni¿ profesjonalna dodana do opakowania... kolor mi siê podoba, nie wyszed³ taki czarny jak podczas nak³adania. tylko kupiê drugie opakowanie i zrobiê same odrosty oceñcie same
Boooski kolor
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczy³a,
bo bardzo za sw± szko³a wino piæ lubi³a.


[dieta]
katie-lee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-04-30, 07:49   #602
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka¿ wiadomo¶æ
wklejam swoje zdjêcia, w³asnie przed chwil± farbowa³am g³êbokim szatynem z garnier 100% kolor. po na³o¿eniu farby zaczê³a momentalnie ciemnieæ na w³osach, zrobi³a siê czarna, wiec po 2/3 czasu napisanego na opakowaniu sp³uka³am, bo ba³am siê zbyt mocnego koloru. i muszê przyznaæ ¿e mog³am potrzymaæ d³u¿ej, tylko zmyli³o mnie to bardzo mocne ciemnienie po na³o¿eniu. odrosty wziê³o s³abo, mimo ¿e trzyma³am je ok15 minut. do tego farba ma bardzo nieprzyjemny zapach, a¿ idzie do nosa i gard³a... i bardzo brakuje od¿ywki w ¶rodku... w³osy szorstkie, spl±tane, matowe. oczywi¶cie u¿y³am swojej, ale to pewnie co innego ni¿ profesjonalna dodana do opakowania... kolor mi siê podoba, nie wyszed³ taki czarny jak podczas nak³adania. tylko kupiê drugie opakowanie i zrobiê same odrosty oceñcie same


kolorek rewelacja....
czyli wkoncu garnierem najpierw malowa³a¶ i farba tak???? po ile jest owgole ?to tak przy okazji ¶liczny kolor wcze¶niej jakie mia³as? bo ja mma pasemka blon i my¶lê co mi wyjdzie bo chce dzisiaj sobie zrobiæ takie czekoladowe w³asnie
lerche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-04-30, 08:13   #603
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 438
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jakim szamponem albo farb± mogê uzyskaæ taki kolor ?
http://smg.photobucket.com/albums/v6...ealgirl190.jpg
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-04-30, 09:13   #604
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lerche Poka¿ wiadomo¶æ
kolorek rewelacja....
czyli wkoncu garnierem najpierw malowa³a¶ i farba tak???? po ile jest owgole ?to tak przy okazji ¶liczny kolor wcze¶niej jakie mia³as? bo ja mma pasemka blon i my¶lê co mi wyjdzie bo chce dzisiaj sobie zrobiæ takie czekoladowe w³asnie
tak garnierem 100%color gleboki szatyn. kosztowala chyba 9.99zl. wczesniej mialam sprany loreal casting jasny braz - kolor byl ladny ale baaardzo szybko sie zmyl + odrosty ciemny mysi braz. ale juz ten kolor inaczej wyglada. na poczatku byl ladny "zimny" a teraz znowu ten poblask rudego... napisz jak Ci wyszlo
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-04-30, 10:48   #605
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka¿ wiadomo¶æ
tak garnierem 100%color gleboki szatyn. kosztowala chyba 9.99zl. wczesniej mialam sprany loreal casting jasny braz - kolor byl ladny ale baaardzo szybko sie zmyl + odrosty ciemny mysi braz. ale juz ten kolor inaczej wyglada. na poczatku byl ladny "zimny" a teraz znowu ten poblask rudego... napisz jak Ci wyszlo
kupi³am w³asnie szampon loreal casting jasny braz, kurde szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze szybko schodzi to bym nie kupi³a... ale juz 20zl da³am to zobacze co to jest... a s³uchaj jak malowalam tym szamponem loreala to mia³a¶ wczesniej pasemka blond? bo ja mam pasemka i nie wiem co wyjdzie, ale laska powiedziala ze miala przed swoim tez blon i lorealem pomalowala i ladnie wsyztsko pokrylo jej bo teraz ma bronzowe wlasnie
lerche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-04-30, 10:48   #606
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka¿ wiadomo¶æ
tak garnierem 100%color gleboki szatyn. kosztowala chyba 9.99zl. wczesniej mialam sprany loreal casting jasny braz - kolor byl ladny ale baaardzo szybko sie zmyl + odrosty ciemny mysi braz. ale juz ten kolor inaczej wyglada. na poczatku byl ladny "zimny" a teraz znowu ten poblask rudego... napisz jak Ci wyszlo
kupi³am w³asnie szampon loreal casting jasny braz, kurde szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze szybko schodzi to bym nie kupi³a... ale juz 20zl da³am to zobacze co to jest... a s³uchaj jak malowalam tym szamponem loreala to mia³a¶ wczesniej pasemka blond? bo ja mam pasemka i nie wiem co wyjdzie, ale laska powiedziala ze miala przed swoim tez blon i lorealem pomalowala i ladnie wsyztsko pokrylo jej bo teraz ma brozowe wlasnie
lerche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-04-30, 11:06   #607
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka¿ wiadomo¶æ
wklejam swoje zdjêcia, w³asnie przed chwil± farbowa³am g³êbokim szatynem z garnier 100% kolor. po na³o¿eniu farby zaczê³a momentalnie ciemnieæ na w³osach, zrobi³a siê czarna, wiec po 2/3 czasu napisanego na opakowaniu sp³uka³am, bo ba³am siê zbyt mocnego koloru. i muszê przyznaæ ¿e mog³am potrzymaæ d³u¿ej, tylko zmyli³o mnie to bardzo mocne ciemnienie po na³o¿eniu. odrosty wziê³o s³abo, mimo ¿e trzyma³am je ok15 minut. do tego farba ma bardzo nieprzyjemny zapach, a¿ idzie do nosa i gard³a... i bardzo brakuje od¿ywki w ¶rodku... w³osy szorstkie, spl±tane, matowe. oczywi¶cie u¿y³am swojej, ale to pewnie co innego ni¿ profesjonalna dodana do opakowania... kolor mi siê podoba, nie wyszed³ taki czarny jak podczas nak³adania. tylko kupiê drugie opakowanie i zrobiê same odrosty oceñcie same
Przepiêkny kolor i ... przepiêkne w³osy!! Takie zadbane i fryzurka te¿ super - mo¿na prosiæ o zdjêcie fryzurki z przodu na wprost...
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 09:34   #608
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lerche Poka¿ wiadomo¶æ
kupi³am w³asnie szampon loreal casting jasny braz, kurde szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze szybko schodzi to bym nie kupi³a... ale juz 20zl da³am to zobacze co to jest... a s³uchaj jak malowalam tym szamponem loreala to mia³a¶ wczesniej pasemka blond? bo ja mam pasemka i nie wiem co wyjdzie, ale laska powiedziala ze miala przed swoim tez blon i lorealem pomalowala i ladnie wsyztsko pokrylo jej bo teraz ma brozowe wlasnie
po castingu wlosy sa ladniejsze, delikatniejsze, odzywione, bo ma odzywke w opakowaniu ktora slicznie pachnie, ale mi kolor rzeczywiscie zszedl baaaardzo szybko (mimo ze na poczatku byl naprawde bardzo ladny i wcale nie "jasny" tylko taki ciemniejszy, jak chcialam) pasemek nie mialam zadnych. na 5 stronie tego watku sa moje zdjecia po farbowaniu castingiem. zobacz
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-01, 09:47   #609
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka¿ wiadomo¶æ
Przepiêkny kolor i ... przepiêkne w³osy!! Takie zadbane i fryzurka te¿ super - mo¿na prosiæ o zdjêcie fryzurki z przodu na wprost...
dziekuje Ci ale na tych zdjeciach mam swoje naturalne wlosy po umyciu nigdy tak nie wychodze, bo nie lubie swoich prostych wlosow... nie moge siebie zniesc w ich "prostosci" na codzien krece i posiadam tylko takie fotki nie wiem czy Cie zainteresuja, ale pokazuje. wlosy sa tylko na koncach lekko postopniowane.
po umyciu zrobie zdjecia z prostymi i tez postaram sie wrzucic
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1858p.JPG (102,3 KB, 147 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1861p.JPG (112,4 KB, 225 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1867p.JPG (95,6 KB, 169 za³adowañ)
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-01, 12:26   #610
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

¦licznie dziêkujê za zdjêcia ja z kolei nie znoszê swoich lekko falowanych w³osów i namiêtnie je prostujê hehe
Musze w najbli¿szym czasie wybraæ siê do fryza na farbowanie, Kosmitko kolorek masz naprawdê super!!
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-01, 17:42   #611
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka¿ wiadomo¶æ
¦licznie dziêkujê za zdjêcia ja z kolei nie znoszê swoich lekko falowanych w³osów i namiêtnie je prostujê hehe
Musze w najbli¿szym czasie wybraæ siê do fryza na farbowanie, Kosmitko kolorek masz naprawdê super!!
hehe Dzieki Susanna zaraz wpadne w narcyzm (o ile juz nie wpadlam)
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 12:35   #612
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hejka pofarbowa³am sobie w³oski- kolorek bardzo ³adny wyszed³, ka¿dy mówi ze wyglada jakbym mia³a nie malowane tylko natulny taki kolorek jak bede miala jakies fotki to wstawie jeszcze tylko troszkê solarium mi sie przyda i bede ok dzisiaj jeszcze bylam na cieniowaniu w³osków
lerche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-07, 14:49   #613
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 442
GG do paulina__89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lerche Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka pofarbowa³am sobie w³oski- kolorek bardzo ³adny wyszed³, ka¿dy mówi ze wyglada jakbym mia³a nie malowane tylko natulny taki kolorek jak bede miala jakies fotki to wstawie jeszcze tylko troszkê solarium mi sie przyda i bede ok dzisiaj jeszcze bylam na cieniowaniu w³osków
a jakiej farby u¿y³a¶ i który odcieñ ? kolor wyszed³ zimny czy raczej ciep³y ?
paulina__89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-09, 11:46   #614
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 2 191
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

heyka
ju¿ drugi raz pod rz±d u fryzjerki farbowa³am siê na "¶redni popielaty blond".
Wcze¶niej wiele lat mia³am beleja¿ platyna+czekolada, w koñcu mi siê znudzi³.
Po I-ej aplikacji farby kolorek wyszed³ ¶redni, jednak zaraz siê zmy³ i ods³oni³y siê stare pasemka.
Po II-ej - wyszed³ baaaaardzo ciemny i w ogóle siê nie zmywa, jest ³adny, mysi, ch³odny, ale zdecydowanie za ciemny dla mnie.
Czy w takim razie jasny popielaty blond by³by lepszy?
p.s. zale¿y mi na naturalnym efekcie ---> jestem naturaln± szatynk±.
jucha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-09, 13:04   #615
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 4 492
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny a ja mam pytanie, co je¶li moje w³osy ciemny br±z przefarbuje farb± jasny br±z? Nie chcê ich przyciemniæ jedynie podkre¶liæ kolor i dodaæ po³ysku (dodam ¿e nigdy nie farbowalam w³osow) zastanawiam siê bardziej nad jakim¶ kremem koloryzuj±cym. Ale bojê siê ¿e mi rydy wyjdzie jak wybiorê jasny br±z... Ale z drugiej strony nie chcê przyciemic.
Bedê wdzieczna za rady
lukrecja222 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-09, 14:22   #616
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, jakie polecacie niedrogie szamponetki w kolorze br±z, raczej ja¶niejszy ni¿ ciemniejszy no i ch³odniejszy ni¿ cieplejszy ? wa¿ne, ¿eby zmywa³y siê do koñca i nie zostawia³y rudej po¶wiaty... ¿eby zawsze wrazie czego mo¿na by³o wróciæ do poprzedniego koloru.
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-09, 15:21   #617
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 442
GG do paulina__89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jakie polecacie niedrogie szamponetki w kolorze br±z, raczej ja¶niejszy ni¿ ciemniejszy no i ch³odniejszy ni¿ cieplejszy ? wa¿ne, ¿eby zmywa³y siê do koñca i nie zostawia³y rudej po¶wiaty... ¿eby zawsze wrazie czego mo¿na by³o wróciæ do poprzedniego koloru.
ja ostatio uzywalam szamponetki z firmy MARION, kolor "aksamitny br±z". kosztuje ok 3zl. i zmywa sie do koñca. mi wychodzi poniej odcien raczej zimny. choc nie jest to jescze to czego szukam.
paulina__89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-09, 15:45   #618
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dzieki. dla mnie nie musi byæ mocno popielaty (w koncu moj wlasny jest popielaty) ale chcialabym wrocic do naturalnego i tylko od czasu do czasu farbowac szamponetka na jakas okazje... a taki wlasnie czekoladowy mi wystarczy, poszukalm gdziesz tego aksamitnego brazu
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-09, 16:55   #619
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 4 492
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny a ja mam pytanie, co je¶li moje w³osy ciemny br±z przefarbuje farb± jasny br±z? Nie chcê ich przyciemniæ jedynie podkre¶liæ kolor i dodaæ po³ysku (dodam ¿e nigdy nie farbowalam w³osow) zastanawiam siê bardziej nad jakim¶ kremem koloryzuj±cym. Ale bojê siê ¿e mi rydy wyjdzie jak wybiorê jasny br±z... Ale z drugiej strony nie chcê przyciemic.
Bedê wdzieczna za rady
lukrecja222 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 15:05   #620
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 4 492
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

nikt siê nie wypowie?
lukrecja222 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-10, 15:25   #621
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 2 191
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jucha Poka¿ wiadomo¶æ
heyka
ju¿ drugi raz pod rz±d u fryzjerki farbowa³am siê na "¶redni popielaty blond".
Wcze¶niej wiele lat mia³am beleja¿ platyna+czekolada, w koñcu mi siê znudzi³.
Po I-ej aplikacji farby kolorek wyszed³ ¶redni, jednak zaraz siê zmy³ i ods³oni³y siê stare pasemka.
Po II-ej - wyszed³ baaaaardzo ciemny i w ogóle siê nie zmywa, jest ³adny, mysi, ch³odny, ale zdecydowanie za ciemny dla mnie.
Czy w takim razie jasny popielaty blond by³by lepszy?
p.s. zale¿y mi na naturalnym efekcie ---> jestem naturaln± szatynk±.
a mo¿e wina le¿y po stronie ciemnych pasemek?
bo jasne mia³am baaardzo jasne popielate, a ciemne pasemka by³y w kolorze najciemniejszej czekolady.
I mo¿e to one tak chwytaj± kolor nowej farby, ¿e w ca³o¶ci wychodzi ciemno?
co w takim wypadku by¶cie mi doradzi³y?
jucha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-10, 17:20   #622
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny a ja mam pytanie, co je¶li moje w³osy ciemny br±z przefarbuje farb± jasny br±z? Nie chcê ich przyciemniæ jedynie podkre¶liæ kolor i dodaæ po³ysku (dodam ¿e nigdy nie farbowalam w³osow) zastanawiam siê bardziej nad jakim¶ kremem koloryzuj±cym. Ale bojê siê ¿e mi rydy wyjdzie jak wybiorê jasny br±z... Ale z drugiej strony nie chcê przyciemic.
Bedê wdzieczna za rady
nadasz im w ten sposob odcienia, jaki maja farbowane wlosy. na pewno nie przyciemnisz i patrz jak bierze w trakcie malowania, jak dojdziesz to wniosku ze juz za mocno to splukuj po jasnym brazie, nie bedziesz ruda. tylko nie wybieraj jasny opalizujacy braz. ten odcien praktycznie w kazdej firmie ma od samego poczatku rudy poblask i mala ma wspolnego z tym co prezentuje pani na rysunku. wiec uwazaj na te "opalizowanie" a tak to zycze powodzenia daj znac jak wyszlo
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-10, 19:20   #623
Camill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam!
pisze z zapytaniem: czy to¶ ma mo¿e fotki z kolorkiem Kasztan z Castinga? Mam teraz do¶æ ciemny br±z i tylko dodaæ trochê cieplejszego wyrazu bo koñcami to a¿ pod czarny wpada... ale boje siê rudych refleksów, ¿eby takie nie wysz³y i tak le¿y mi casting na pó³ce czekaj±c na ostateczn± decyzjê... Proszê niech kto¶ doradzi...
Z góry wszystkim dziêkujê i pozdrawiam
Camill jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-10, 20:36   #624
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Camill Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
pisze z zapytaniem: czy to¶ ma mo¿e fotki z kolorkiem Kasztan z Castinga? Mam teraz do¶æ ciemny br±z i tylko dodaæ trochê cieplejszego wyrazu bo koñcami to a¿ pod czarny wpada... ale boje siê rudych refleksów, ¿eby takie nie wysz³y i tak le¿y mi casting na pó³ce czekaj±c na ostateczn± decyzjê... Proszê niech kto¶ doradzi...
Z góry wszystkim dziêkujê i pozdrawiam
ja robilam kasztanem, ale nie z castinga. zawsze wychodzil z rudym refleksem... wymywa sie tez brzydko... bo to KASZTAN, moze wez jakis braz?
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-12, 09:38   #625
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Camill Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
pisze z zapytaniem: czy to¶ ma mo¿e fotki z kolorkiem Kasztan z Castinga? Mam teraz do¶æ ciemny br±z i tylko dodaæ trochê cieplejszego wyrazu bo koñcami to a¿ pod czarny wpada... ale boje siê rudych refleksów, ¿eby takie nie wysz³y i tak le¿y mi casting na pó³ce czekaj±c na ostateczn± decyzjê... Proszê niech kto¶ doradzi...
Z góry wszystkim dziêkujê i pozdrawiam
Kasztan zawsze bêdzie mia³ rude refleksy. Ja robi³am w zesz³ym miesi±cu "mro¿nym kasztanem" ("iced chocolate"), wyszed³ kolor br±zu wchodzacego w burgund. Nie³adny, moim zdaniem.
Je¶li chcesz nadaæ cieplejszego wyrazu, to musisz siê liczyæ z tym, ¿e ciep³e odcienie, np. czekolada, kasztan zawsze maj± domieszkê czerwieni, czyli rude refleksy, których tak nie lubisz, masz jak w banku. Pozdrawiam!
lilianaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-12, 13:12   #626
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kupi³am dzi¶ jasny z³ocisty br±z L'oreal Excellence creme 5.3.
Mam obecnie bardzo rozja¶nione od s³oñca w³osy- ni to ciemny blond ni to jasny br±z(gdznieniegdzie widaæ ¿ólte w³osy :O)
Kupi³am tê farbê i mam nadziejê, ¿e ³adnie pokryje mi w³osy- marzy mi siê czekoladowy ciep³y odcieñ( bojê siê kupowaæ ciemniejsze farby, ¿ebym nie uzyska³a czarnego w³osia:/)
Malowa³y¶cie mo¿e tym kolorem w³osy? Wychodzi do¶c ciemny?( nie chce znów za jasnego- hehe ale trudno jest kobiecie dogodziæ :p
L Excellence Creme 5.3. Jasny BrazZlocisty.jpg
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-12, 17:02   #627
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 2 191
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jucha Poka¿ wiadomo¶æ
heyka
ju¿ drugi raz pod rz±d u fryzjerki farbowa³am siê na "¶redni popielaty blond".
Wcze¶niej wiele lat mia³am beleja¿ platyna+czekolada, w koñcu mi siê znudzi³.
Po I-ej aplikacji farby kolorek wyszed³ ¶redni, jednak zaraz siê zmy³ i ods³oni³y siê stare pasemka.
Po II-ej - wyszed³ baaaaardzo ciemny i w ogóle siê nie zmywa, jest ³adny, mysi, ch³odny, ale zdecydowanie za ciemny dla mnie.
Czy w takim razie jasny popielaty blond by³by lepszy?
p.s. zale¿y mi na naturalnym efekcie ---> jestem naturaln± szatynk±.
doradzicie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ciemna ja.jpg (21,9 KB, 154 za³adowañ)
jucha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-12, 21:33   #628
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 838
GG do magda*M
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja pofarbowa³am w koñcu Natural&Easy Jasny popielaty br±z i tak:
- kolor zupe³nie inny ni¿ na opakowaniu (bardzo ciep³y, jasny kasztan- niestety)
- nie wiem czemu ale rozja¶ni³ mi w³osy (i to tyle z minusów)
- bardzo fajna konsystencja farby, opakowanie spokojnie wystarcza na w³osy do po³owy szyji,
- nie ¶mierdzi
- dobrze schodzi z pofarbowanej skóry
- po sp³ukaniu farby w³osy s± miêkkie i nie ¶mierdz± (jak w przypadku Londy)
- i jeszcze do³±czona super od¿ywka po farbowaniu, która mi wystarczy³a na 3 u¿ycia.
Fotek niestety nie mam, ale je¶li chodzi o uzyskany kolor, to naprawdê nie ma czego ogl±daæ.
Tak¿e na pewno przy tej farbie zostanê troszkê d³u¿ej, ale wybiorê ciemniejszy odcieñ.
magda*M jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-13, 12:44   #629
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka¿ wiadomo¶æ
tak garnierem 100%color gleboki szatyn. kosztowala chyba 9.99zl. wczesniej mialam sprany loreal casting jasny braz - kolor byl ladny ale baaardzo szybko sie zmyl + odrosty ciemny mysi braz. ale juz ten kolor inaczej wyglada. na poczatku byl ladny "zimny" a teraz znowu ten poblask rudego... napisz jak Ci wyszlo
Ja podobnie jak kosmita77 zafarbowa³am tym kolorem i na poczatku super zimny braz, a po 2 myciach przeswity do slonca rudego
Poza tym zawiod³am sie troszke na Garnierze, bo ani odzywki do³aczej ani po¿adnych rekawiczek Poza tym wlosy po tej farbie jak druty sianowate jakies.nigdy takich wlosow nie mia³am..nawet po Palette
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-05-15, 08:19   #630
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

jasny z³ocisty br±z L'oreal Excellence creme 5.3.
malowa³am nim w sobotê- baardzop wydajna farba, nie sp³ywa z g³owy. Ta odzywke przed malowaniem co niby skleja uskodzone koñcówki to chyba trochê taki pic na wodê
Za³±czam moje w³oski, które wcze¶niej by³y baardzo spranym br±zem z ¿óltymi gdzieniegdzie kosmykami :[

Kolor najlepiej odzwierciedla foto nr 3
L Excellence Creme 5.3. Jasny BrazZlocisty.jpg braz1.JPG braz2.JPG braz3.JPG braz4.JPG

Przepraszam za tak± porann± fryzurê
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.