Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:(((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-15, 13:31   #1
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266

Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((


Tak wiem wiem,miliony watkow na ten temat ale ja juz sama nie wiem co zrobic mam strasznie tłusta cere,teraz mamy lato a nie chce wygladac jak zarówa na ulicy,chce zeby moja cera wygladała świezoale jak mam to zrobic??jak mam ja pielegnowac??mam tyle tych kosmetykow,ze szok...Chciałam,zebyscie mi moje kochanie powiedziały co mam uzywac,kiedy i w jaki sposob...Jestem w trakcie uzywania skinorenu na blizny i przebarwienia potradzikowe,i nie wiem jaki uzywac do tego krem nawilzajacy,czy jakies toniki czy jeszcze cos innego.Co uzywac rano w jakich odstepach czasowych nakładac jakie kosmetyki,jakie maseczki stosowac oczyszczajace najlepiej i zwezajace pory(ale zielona glinka jest chyba najlepsza i przy niej zostane) tylko co ile ja stosowac,zeby moja buzka była w dobrej kondycji.Jaki podkład najlepszy i puder...pomozcie mi kochane bo ja juz nie wiem czego mam uzywac,mam nadzieje ze mi pomozecie...

Ale dobrze ze mamy ten wizaz,przynajmniej mozna sie wiele dowiedziec dziekuje z gory za pomoc i czekam na wasze opinie
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:02   #2
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

ja podobnie jak ty mam cere tlusa:/ wiec znam skads ten problem. podziele sie z toba czego ja uzywam, moze akurat cos ci pomoze wiec uzywam toniku ziaji ogorkowy, czasem przemywam twarz rumiankiem. Bardzo dobry jest krem biodermine, mat-b dermiki, ale teraz moim hitem jest perfecta dax cosmetic. Puder ktory ze mnie nie splywa, i jak do tej pory najdluzej sie trzyma to dream matte mousse, wiem ze dziewczyny te dobrze chwala sobie revlona colour stay. Na puder klade puder w kamieniu rimell stay matte, i na to make ziemniaczana - doslownie odrobine na te strefy gdzie najwiecej sie swiece. Makijaz juz mi tak nie splywa, a mat tez jest dosc dlugi, powiedzmy ze troszke sie swiece tak o 13 jesli makijaz wykonam z samiutkiego rana, a te swiecenie tez nie jest takie jak "latarnia". Wazne tez jest zeby nie przesuszac cery, jesli jest to typ tlusty.
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:12   #3
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

no wlasnie z tym nawilzeniem mam najwiekszy problem,bo nie wiem czym mam to nawilzyc justa84_ kiedy stosujesz te kremy nawilzajace,rano przed nalozeniem makijazu??wieczorkiem tez??Dodam ze moja mama pracuje w Herbapolu,ale przynosi mi tyle togo ze ja sama nie wiem czego mam uzywac
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:27   #4
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

ja uzywam prefecty na noc i na dzien, pory sa w miare zwezone i jak sie budze z rana to buzia mi juz tak sie swieci a co do kremow nawilzajacych to moze sporoboj kremu iwostin nawilzajacego o przedluzonym dzialaniu. ale jesli chcesz uzywac zarowno kremu matujacego i nawilzajacego, to moim zdaniem na dzien matujacy, a na noc nawilzajacy.
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:46   #5
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

justa84_ dziekuje ci bardzo za porady wiec tak:

1.rano sotosuje zel do twarzy z TOŁPY do cery tłustej i tradzikowej
2.nakładam skinoren a na to emulsje matującą iwostin
3.makijaż-ale nie wiem jakie kosmetyki uzyczeby sie nie swiecić
4.wracam ze szkoly i zmywam makijaż mleczkiem,myje ponownie twarz żelem z TOŁPY i... teraz wlasnie nie wiem co nałozyc,krem nawilzajacy??(jak tak to jaki)...
5.wieczorkiem myje buzke zelem TOŁPY(co trzeci dzien maseczka z glinki zielonej argiletz)i codziennie maseczka oczyszczajaca fost-leku
6.nakładam skinoren(i po tym pewnie powinien byc krem nawilzajacy,tylko jaki)

nie mam wlasnie kremu nawilzajacego,bo nie mam pojecia jaki kupic...pomozcie... i jeszcze w kwesti makijazu tez zbytnio nie wiem co kupićehhh jaka ja niedoswiadczona...
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:48   #6
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Na mnie fajnie działa Avon Pure Pore Fection (zielona seria Avon Solutions), ale nie wiem czy jest jeszcze dostępny, bo kupiłam go w zeszłym roku.
Używłam go jesienią na dzień i teraz znowu zaczęłam, fajnie matuje no i mi się sprawdza
W zeszłym roku stosowałam właśnie ten krem + piankę do mycia z tej samej serii. I byłam zadowolona, bo pianka super praktyczna do mycia, tylko, że po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że oba te kosmetyki razem przesuszają skórę (tzn. schodziła mi troszkę skóra z nosa). Ale to bardzo minimalnie było.
Więc myślę, że krem + pianka to za dużo, ale sam krem jest bardzo ok
Ale na każdego może działać coś innego.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:51   #7
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

a moze za bardzo maltretuje swoja buzie sama nie wiem
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 16:49   #8
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

i co o tym myslicie,dobrze dbam o ta buziuchne czy nie bardzo a co do kremu matujacego to juz znalazlam dzieki wizazowi :perfecta cera mieszana" tak jak mowiłas justa84_ przeczytałam recenzje na jego temat i jest super skusze sie,mam nawilzenie i mat w jednym ,tylko powiedzcie mi czy za bardzo nie maltretuje twarzy ,jak tak to co mam zmienic w jej pielegnacji...
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 16:57   #9
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

moze sproboj tego iwostinu tu masz link poczytaj sobie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2879
a co do pudrow to najlepiej zapytac sie dziewczyn na forum wizaz ja polecam dream matte mouse
A moim zdaniem bardzo dobrze robisz ze po przyjsciu z zajec myjesz twarz zelem sprawdz czy tez zel nie zawiera sls, bo ten skladnik takze dodatkowo wysusza skore.
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 17:18   #10
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

a wystarczy jak kupie sobie ten perfecta??bo iwostin mi nie sluzy bo mialam tą emulsje matującą... a co do składu zełu o chodzi ci o Sodium Laureth Sulfate??bo to jest w składzie a miala bym do ciebie prozbe justa84_ czego wlasnie nie powinno byc w składzie zelu??albo jakie sa dobre zele do twarzy ktore nie maja w skladzie tych wysuszajacych składnikow??
z gory dziekuje
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 17:42   #11
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

jesli nie masz mocno wysuszonej skory to perfecta powinna wystarczyc Marto ja nie jestem ekspertka od skladu kosmetykow, lecz wiem ze SLS, SLES, wysuszaja skore i przy zakupie zelu do mycia twarzy trzeba kierowac sie tym zeby nie zawieral tego skladnika.
Oto przykladowe zele nie wysuszajace:
- Energetyzujacego żelu do mycia twarzy Erisa z serii Under Twenty. Nie zawiera SLS ani SLES
- Eva Natura z czerwonej koniczyny
- IWOSTIN z serii PURRITIN
- żel Apotheker Scheller z algami morskimi
- Ziaja Calma HLC
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 18:23   #12
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

dziekuje bardzo justa84_ cos napewno znajde
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 18:43   #13
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Marta,z kremów nawilzających gorąco Ci polecam AA Young antybakteryjny.(w niebieskiej tubce) M bardzo dobre opinie na wizazu,nie zatyka porów i naprawdę super nawilza.Sama go stosuje.
Nie mam pewności czy ten Skinoren jest dobry w okresie letnim.Intuicja mi podpowiada,ze nie za bardzo(chyba ma kwas azelinowy-o ile dobrze to napisałam),więc konieczny będzie krem z filtrem.Ale niech moze wypowiedzą się ekspertki.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2006-05-15 o 20:07
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 18:50   #14
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Cytat:
Napisane przez marta_v
2.nakładam skinoren a na to emulsje matującą iwostin
Marta, skinorenu uzywamy na noc! to jest przeciez kwas azelinowy, który złuszcza naskórek, a ty stosujesz go na dzień bez filtrów. w taki skosób możesz w bardzo szybki sposób nabawić się przebarwień.
Więc na noc :Skinoren
Na dzień : Filtry
Możesz jeszcze wprowadzić Effaclar, który ładnie ściągnie pory, ale także tylko na noc .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:29   #15
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

a ten Effaclar drogi jest??jak na noc to najpierw skinore i na to ten effaclar i na to krem nawilzajacy czy w jakis odstepach czasowych jejq ile tego jest
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 23:39   #16
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Marta, powoli.
Przede wszystkim na dzień filtry - jak używasz kwasy, czyli skinoren, to są obowiązkowe.
Radziłabym Ci się przyjrzeć swoim kosmetykom - może dlatego też masz taką tłustą cerę, bo juz dodatkowo wysuszasz agresywnymi kosmetykami,np. z alkoholem? Odstaw takie, odstaw również te z sls.
Używając takie kosmetyki, musisz się liczyć, że buzia się broni przed wysuszeniem i wariuje z produkcją sebum - tłustą czy mieszaną cerę też trzeba solidnie nawilzać.

Ja bym Ci proponowała, żebyś używała co noc na zmianę: Skinoren na pierwszą noc, na drugą Effaclar K na trzecią - buzia musi odpocząć od kwasów - kremik nawilżający.

Bardzo dobry krem antybakteryjny, który zawsze polecam, to wspomniany już Young AA - to możesz nakładać w noce, kiedy nie smarujesz się skinorenem czy effaclarem.

O nawilżenie i odżywienie zadbają Ci filtry - mozesz zacząc od Avene, ona nie wymaga sztuczek z makijażem.

Dodatkowo radziłabym Ci zaopatzryć się w łagodne antybakteryjne toniki, np. Benzacne czy też Young AA.

Maseczka z glinki zielonej to bardzo dobre rozwiązanie - mam nadzieję, że mówisz o Arglietz czy Dermaglin.

Zaintteresuj się również maseczką aspirynową - matowi buzię, pozostawia gładką i o wyrównanym kolorycie.

Ale podstawą przy usuwaniu przebarwień są FILTRY!
Jak nie będziesz ich stosować, to Skinoren jest bez sensu - walczysz z już powstałymi, a pracujesz na nowe.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:32   #17
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

no wiec tak kosmetykow z alkohole nie uzywam,posiadam tylko zel myjacy z TOŁPY i wlasnie nie wiem co to jest to sls bo w składzie tego żelu jest "Sodium Laureth Sulfate" czy to jest to sls??a jak tak to jaki proponujecie zel do mycia twarzy?? a zamiast tego filtru avene moze byc ten Perfecta czytalam opinie i jest bardzo chwalony tez zawiera filtry i chroni przed promieniami slonecznymi i mozna go stosowac rano i na noc(jak na noc to co 3 dzien tak)??Glinki zielonej uzywa co 3 dzien "Arglietz".A co do maseczki aspirynowej to co ile ja robic??Czy np w ten sam wieczor co maseczke z zielonej glinki czy raczej ich nie łaczyc??

Jenys ale ja niedoświadczona
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:41   #18
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Tak, to chodzi o Sodium Laureth Sulfate. Żele bez niego są w tym wątku,
koniecznie przeczytaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...Fel+do+my cia

Fltry to kremy apteczne z wysokimi i stabilnymi filtrami, zapewniające ochronę zarówno przed UVB, jak i UVA. Faktory spf 40 wzyż. Żaden (!) kremik drogeryjny nie zapewnia takiej ochrony. Muisz mieć takie filtry stosując kwasy.

Maseczkę aspirynową w inne dni niż glinkę.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:57   #19
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

w ciagu dnia polecam bibulki matujace ... U mnie pozostalosci kremow i wysuszaczy predzej czy pozniej zaczynaja "odchodzic" od skory w postaci takiej wlasnie tlustawej powloki. Pod podklad nie smaruje juz twarzy kremem poniewaz wiem jak to bedzie po 3-4h wygladac...
Dobry odzywczy podklad z filterkiem sadze ze wystarczy...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 16:08   #20
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Nie wystarczy.
Absolutnie.
Przy stosowaniu kwasów podkładzik z filterkiem to jest nic.
To zdecydowanie za niska ochrona, zwłaszcza uva, a ta jest najważniejsza przy kwasach, poza tym ipd i ppd nieznane - producent nigdy nie podaje tego, zadowola się informacją, że podkład zawiera spf 15.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:15   #21
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

zauwazylam wlasnie ze w moim mleczku do demakijazu jest alkohol tez musze go wywalic... no i zel wtedy tez. Sandija ten link nie działa ,a szkoda ... i przepraszam ze wypytuje sie o takie szczegoły,ale chce wiedziec wszysciutko,zeby 100 razy nie pytac sie o to samo
Widze ze troche wydatkow mnie czeka niestety ale co sie nie robi dla pieknej cery

A wiec:

1.rano-mycie twarzy zelem(ktory musze zmienic),przemyc twarz tonikiem Young AA na to filtr avene i makijazyk
2.po szkole zmycie makijazu(jak nigdzie nie wychodze)umycie twarz zelem,przemyc tonikiem Young AA i nawilzyc kremem Young AA
3.wieczorkiem mycie buzki zelem przemycie tonikiem i na to maseczka z glinki lub aspirynowa(co ile dni ja stosowac?),zmyc maseczke i nalozyc raz skinoren,nastepnym razem effaclar na trzecia noc kremik nawilzajacy(i tak w kołko)

I tak mam to robic tak??chyba juz wszytko wiem wiem ze pytam o rzeczy dla niektorych oczywiste,ale chce wszystko robic dokladnie tak jak musi byc,zeby nie meczyc sie i nie szkodzic samej sobie
DZIEKUJE wszystkim za pomoc
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:24   #22
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Dobrze zrozumiałaś
Jedna korekta - przed nalozeniem maseczki (nieważne,czy glinki czy aspirynowej) nie przecieraj buzi tonikiem, dopiero po zmyciu maseczki.
To ten link, coś mi się pociapciało:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93070

Tylko pamiętaj, że aby filtr działał, musisz nałożyć go ok. 2ml - tyle mniej więcej ma łyżeczka do herbaty.
Jak Ci się nie uda zmatowić filtrem, to spórbuj przekonać się do skrobii ziemniaczanej - naprawdę, nic nie matuję tak jak ona.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:32   #23
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Sandija jestes WIELKA co ja bym bez ciebie zrobiła hihi dziekuje ci bardzo jak tylko dostane kasiorke lece na zakupki i zmieniam swoje wyposazenie w łazience no ale oczywiscie dziekuje takze wszystkim innym ,ktorzy mi pomogli wszystkie doswiadczenia sie przydały dziekuje bardzo i zostawiam wam buziaki
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:48   #24
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Sandija moge mieć do ciebie jeszcze jedna prozbe bo nie wiem jak sie wkleja linki tutaj mogła bys mi podać linki z KWC tego toniku Young AA i kremu Young AA bo szukalam ale duzo tego tam jest,nie wiem ktore to ,a chcialam zobaczyc jak to wygłada zebym złego nie kupiła...oczywiscie jesli to dla ciebie nie kłopot to bym goraco prosiła
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:50   #25
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

i jescze link tego kremu avene przepraszam za kłopot
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:59   #26
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Tonik:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2734
Krem:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10111

Możesz wypróbować też ten tonik, ja go nawet wolę:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2144

Filtry avene są w dziale:
ultrawysoka ochrona UV

Musisz poczytać sobie i jakis wybrać, niestety, to nie ma recepty - trzeba poprosić o próbki, poużywać i samemu się zdecydować.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 17:08   #27
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Cytat:
Napisane przez Sandija

Tylko pamiętaj, że aby filtr działał, musisz nałożyć go ok. 2ml - tyle mniej więcej ma łyżeczka do herbaty.
Jak Ci się nie uda zmatowić filtrem, to spórbuj przekonać się do skrobii ziemniaczanej - naprawdę, nic nie matuję tak jak ona.
A teraz ja mam pytanie? Czy nałożenie tak dużej ilości tego filtru, nie powoduje świecenia sie buzi i uczucia maski na buzi???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 17:16   #28
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

jejq jakie drogie te filtry,wiem ze 65zł to nie jest duzo ale kurcze jak mam pokupowac tyle kosmetykow to mi nie starczy napewno,moze sa jakies tansze i tez skuteczne?? albo moze w herbapolu sa jakies filtry??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 17:26   #29
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Tańsze i "skuteczne" czyli fotostabilne filtry ma tylko Iwostin, seria solecrin.
Taka ilość na początku może wydawać się dziwna, ale da się ja nałożyć- maski to nie robi, trzeba znaleźć tylko swój filtr. Buzia się nie swieci, bo się ją matuje.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 17:33   #30
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

No właśnie doczytałam że mąką ziemniaczaną!!! O matko !! Nie zapycha porów???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.