GUAM- preparat wart swojej ceny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 12:05   #1
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726

GUAM- preparat wart swojej ceny?


Mam pytanie odnosnie preparatow Guam wloskiej firmy Lacote. Nie naleza do tanich, ale slyszalam duzo pochwal na ich temat. Czy ktoras z Was uzywala? Chodzi mi glownie o opinie na temat "blotek" spalajacych tkanke tluszczowa na brzuchu, udach i posladkach. Interesuja mnie tez kremy ujedrniajace biust.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:17   #2
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

jest już troche o tym na forum. osobiście guam polecam. jest suuuper! a tych kremów na piersi nie miałm okazji stosować. ale też pewnie są niezłe. na żadnym produkcie tej firmy nie zawiodłam się.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:22   #3
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Dzieki. Poszukam na forum, bo niestety w KWC nie znalazlam opini (no, moze dwie...)
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:39   #4
malena26
Przyczajenie
 
Avatar malena26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 26
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Witam Cie kochana,a więc co do guamu to ponoć jest super,cena troche dużaaaaa,no ale jesli warto to czemu nie.Nawet nie uwierzysz ale siedzę teraz przy moim kompie z maską na piersiachwłasnie z błota,używam jej juz od miesiąca,firmy dermaglin,no i nie widze na razie super efektów tzn,zależy jaki Ty masz problem.Bo moje piersi po odchudzaniu opadły i straciły jędrność a miałam takie piękne cycuszki;(no ale walcze i szukam czegoś dobrego,moze Ty znasz jakis sposób???Fakt faktem piersi są po tym błotku tak miękkie,i gładkie!!!Muszę przyznać,choc ja pragnę by poszły troche w górePozdrawiam papa Gosia
__________________
Marzena
malena26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:43   #5
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Dokladnie to samo! Po odchudzaniu... A wczesniej karmilam dziecko 2 lata! Nie wiele mi "opadly" ale mam lekkiego swira na tym punkcie. Zaraz dermaglinu w necie poszukam. Dzieki wielkie
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 13:01   #6
malena26
Przyczajenie
 
Avatar malena26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 26
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Wiesz co słyszałam że damskie pompki są dobre na podniesienie biustu,robię od wczoraj -zobaczymy,trochę ręce bolą.No ale taka już jest cena tych naszych babskich cierpień!!!Oby efekty tylko były.trzymam kciuki papa
__________________
Marzena
malena26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:43   #7
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Pytam tak o ten guam, bo mam mozliwosc kupic za pol ceny, ale nie na allegro. Znajoma nabyla "blotko", jednak nie bedzie go uzywac bo nieoczekiwanie znalazla sie w stanie w ktorym raczej sie tyje... Jest w ciazy
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 15:06   #8
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Cytat:
Napisane przez malena26
Witam Cie kochana,a więc co do guamu to ponoć jest super,cena troche dużaaaaa,no ale jesli warto to czemu nie.Nawet nie uwierzysz ale siedzę teraz przy moim kompie z maską na piersiachwłasnie z błota,używam jej juz od miesiąca,firmy dermaglin,no i nie widze na razie super efektów tzn,zależy jaki Ty masz problem.Bo moje piersi po odchudzaniu opadły i straciły jędrność a miałam takie piękne cycuszki;(no ale walcze i szukam czegoś dobrego,moze Ty znasz jakis sposób???Fakt faktem piersi są po tym błotku tak miękkie,i gładkie!!!Muszę przyznać,choc ja pragnę by poszły troche w górePozdrawiam papa Gosia
No to są już dwie Gosie z tym samym problemem, witaj w klubie!Po schudnieciu teraz moje cycuszki są naprawdę w strasznym stanie. Poza tym zauważyłam że skóra strasznie marszczy mi się nad brodawką. I w dodatku sa jakies tak jakby grudki na skórze..blehh pomocy!!
Możesz powiedzieć ile kosztuje ten dermaglin? I jakie ma działąnie?
Pozdrawiam
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 17:04   #9
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Maleny nie ma. Ale ja Ci powiem ile kosztuje to na biust Lacote. Okolo 160zl za 200ml blota i 50 ml kremu, ktorym sie smaruje po zmyciu blota. Widzialam na allegro rozne preparaty do biustu ( bloto, kremy, zele) za pol ceny tego co w wysylkowych sklepach kosmetycznych i aptekach. To ponoc napina skore, przywraca jedrnosc a nawet poprawia ksztalt piersi. Jesli polowa z tego jest prawda, to chyba sie zdecyduje
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 20:50   #10
malena26
Przyczajenie
 
Avatar malena26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 26
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

czesc kochana sorki ze dpiero teraz pisze alenie było mnieA wiec ten dermaglin kosztuje ok 35 zł,jest dobry ale nalezy go regularnie tzn.2 razy w tyg stosować.Ja trzymam go godzinkeNo a tak poza tym dziewczyny to jest cos od czego piersi wygladaja SUPER,są to naprzemienne ciepło - zimne natryski prysznicem.NAPRAWDE działa,znowu zaczynam je i juz są efekty,ale jak wstaje rano i wchodze pod ten prysznic to mam juz dosc,nie jest to zbyt miłe ale regularnie stosowane daje 100% efekty!!!Pozdrawiam dziewczyny.Ps.fajnie że jestesmy dwa Gosiaczki
__________________
Marzena
malena26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 20:53   #11
malena26
Przyczajenie
 
Avatar malena26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 26
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Jak tylko będziesz chciała cos wiecej wiedziec to pisz maila i pytaj,pozdrawiam papa Gosia
__________________
Marzena
malena26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 06:51   #12
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Cytat:
Napisane przez malena26
No a tak poza tym dziewczyny to jest cos od czego piersi wygladaja SUPER,są to naprzemienne ciepło - zimne natryski prysznicem.NAPRAWDE działa,znowu zaczynam je i juz są efekty,ale jak wstaje rano i wchodze pod ten prysznic to mam juz dosc,nie jest to zbyt miłe ale regularnie stosowane daje 100% efekty!!!
Ja naprzemienne prysznice stosowałam w czasie diety bo wyczytałam że napina skórę i ujęrdnia, więc zaczełam to robić bo niechciałam by obwisły po diecie, i tak ten prysznic mi nic nie dał. NIe wiem czemu, a natryski stosowałam dośc długo i nic ... wyglądają gorzej ...
A kosmetyki są drogie cholerka i narazie mnie nie stać na nic do biustu...
Chyba pozostały mi pompki, ehh najgorsze ćwiczenie jakiego nie lubię...
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 08:31   #13
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Gotika. Mozesz kupic cos tanszego. Ja mialam serum Eveline za 13 zl i bylo na prawde fajne. Moze nie jest to chirurg plastyczny w tubce zamkniety, ale na pewno nie zaszkodzi Przynajmniej skora jest gladka, odzywiona i miekka.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 12:26   #14
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Cytat:
Napisane przez Klara02
Gotika. Mozesz kupic cos tanszego. Ja mialam serum Eveline za 13 zl i bylo na prawde fajne. Moze nie jest to chirurg plastyczny w tubce zamkniety, ale na pewno nie zaszkodzi Przynajmniej skora jest gladka, odzywiona i miekka.
no tak, wiem właśnie cały czas szukam tańszych odpowiedników, bo moim zdaniem lepiej działają pewnie ruch ćwiczenia jakiś trening niż te całe kosmetyki. Całkowicie nie wypięknią nam biustu. Ale zawsze coś.
Miałam z Eveline do ciała, też dałam ok. 13 złoty był fajny skóra po nim gładka i napięta więc masz bardzo dobry pomysł z tym SERUM z EVELINE.
Pozdrawiam
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 21:49   #15
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Moje drogie, zadzwonilam do tej znajomej i powiedzialam jej, ze biore ten GUAM W sumie okazja. Bede miala za pol ceny, a pewne zrodlo, bo z salonu kosmetycznego (nie zebym cos miala do allegro, ale rozni sie niestety sprzedawcy moga trafic...)
Jak wyprobuje to dam znac jak dziala
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 22:02   #16
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Ja stosowałam Guam błotko, kremy, algi do kąpieli.....skórka po tych zabiegach jest suuuper....mięciutka, napięta, gładka...jedyny mankament dla mnie to zapach tego błota ale da się przeżyć. Jeśli chodzi o wyszczuplanie to jakichś spektakularnych efektów nie widziałam, ale nie można powiedzieć, że zakup produktów guam to pieniądze wyrzucone "w błoto" Życzę przyjemnych zabiegów (będzie trochę szczypało )
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 22:05   #17
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Dzieki. Bardzo smierdzi?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 22:26   #18
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Cytat:
Napisane przez Klara02
Dzieki. Bardzo smierdzi?
wiesz...przypomina mi "zapachy wsi". Niestety nie chodzi tu o zapach polnych kwiatów a raczej chlewnię W każdym razie nie jest to na pewno przyjemny zapach
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 22:31   #19
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

A co mi tam! Byle dzialal. Zeby tylko po zmyciu sie ulatnialo Ulatnia sie prawda ?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 22:38   #20
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

hahaha...a pewnie, że się ulatnia...
zwłaszcza, że później nakładasz kolejne specyfiki o znacznie subtelniejszych nutkach zapachowych co już jest baaardzo przyjemne.
Poza tym ten zapach może wcale nie będzie dla Ciebie aż tak drżniący, każdy ma swój próg tolerancji
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 22:42   #21
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Dzieki za wiadomosci. Dobranoc i kolorowych snow. O kwiatkach, nie chlewiku
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 22:42   #22
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Polecam się. A co do snów to spokojnie...ja zabiegi mam za sobą, więc z chlewikiem już nic mi się nie kojarzy
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:35   #23
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Dzis w porannych godzinach odwiedzilam znajoma i nabylam GUAM. Oczywiscie musialam juz dzis wyprobowac Wyslalam obecnych w domu na spacer, wczesniej dajac im obiad. Zostalam zeby po kulinarnych pracach posprzatac Ledwo wyszli, pobieglam do lazienki. Moje pierwsze zaskoczenie: Boze, co za smrod!!! Ni to wyzej wspomniany chlewik, ni to pol roku nie sprzatane akwarium Wysmarowalam brzuch i tyleczek, owinelam folia...Ale szczypie! Jak poparzenie. Potem przestalo szczypac i zrobilo sie zimno, jak po masci z eukaliptusem Zawinieta w ta folie (spozywcza, jak kanapka) ledwo posprzatalam po obiedzie. Po 40 minutach zachcialo mi sie ...siusiu Jakos wytrzymalam kolejne 20 minut. Zmylam to bloto. Ale mam gladka skore! Pupa niemowlaka odpada Po jednym razie widac lekki efekt wygladzenia. Schudlam w dwa miesiace 7 kg i mialam taka, jak by to nazwac, wymieta skore. Na razie jestem zadowolona. Jutro robie maseczke na biust, tez opisze jak bylo
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:37   #24
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Spiesze Wam doniesc o moich wrarzeniach po zastosowaniu blota i kremu GUAM na biust.

Chociaz nie wiem czy ktos to w ogole czyta???

Zamknelam sie w lazience i otwarlam sloik z blotkiem. Znowu smrod!!! Taki bardziej ziolowy niz ten wczorajszy, ale tez podobny do bagna Wysmarowalam tym biust i okolice oraz umywalke, dywanik i sciane Zalozylam flizelinowy staniczek (hihihi ) i poczytalam gazetke.Przynajmniej nie pieklo, tak jak to na brzuch, tylko zimno takie mietowe . Po 15 minutach zmylam i wtarlam krem. Sama nie wierze, ale skora cudownie gladka i napieta To chyba dziala
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:23   #25
malena26
Przyczajenie
 
Avatar malena26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 26
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

kochana mozesz podac nazwę dokładną tego błotka na biust??wielkie dziękiJa czytam to codzien i też zastanawiam się czy ktos nas czytaPozdrawiam pa
__________________
Marzena
malena26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 07:29   #26
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Bloto na biust to formula seno firmy lacote. Uzywam go co 2 dni. Do tego mam krem elasticizzante, nim sie smaruje codziennie. Jest maly, ale wglada na wydajny.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 10:46   #27
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Ja też czytam!! więc piszcie a się nie zastanawiajcie
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:09   #28
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Wczoraj znow brzuch meczylam blotem
A teraz siedze z mazidlem glonowo smierdzacym na biuscie. Zimno, jak w buzi po gumie eukaliptusowej. Do smrodu powoli sie przyzwyczajam, choc nigdy go nie polubie Ciekawa jestem efektow po dluzszym czasie stosowania. Nie mam z biustem duzych problemow. Ale jak juz pisalam mam lekka fobie. Moje piersi sa jednorozmiarowe, jak to nazywam. Nawet przy znacznej zmianie wagi rozmiar prawie sie nie zmienia. Kiedy chudne to sie ciesze Kiedy tyje to mniej, bo mam wtedy brzuch wiekszy niz biust Od dawna nosze miseczke C. Jedyne co zmieniam przy wahaniach wagi to obwod "pod"
Na razie jestem GUAMEM oczarowana! Skora napietna i taka gladziutka!!! Po skonczeniu tego co mam pewnie kupie nastepne. Mysle, ze na allegro, bo cena to powazna wada tych kosmetykow.
Koniec pisania.
Ide zmyc bloto
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 08:56   #29
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

TAk sobie czytam i musze powiedziec,ze mnie kusi to bloto
Mi zalezy na zlikwidowaniu celulitu z ud/juz prawie 3 stopien /...
Klara,jakie wrazenia jesli chodzi o te partie ciala?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 09:08   #30
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

No, wiec ogolnie swietnie ujedrnia i wygladza skore. Nie mam na pupie i nogach celulitu. Nigdy nie mialam, nawet przy nadwadze 12kg. Szczesciara ze mnie Moze to genetyczne, bo nikt w rodzinie nie mial. Ja o GUAMIE dowiedzialam sie od kolezanki. Ona twierdzi, ze na nogi dziala swietnie. Jej ujedrnil skore, a po zuzyciu sloika ubylo jej 3 cm w obwodzie uda!!!
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-02 20:16:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.