Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-30, 17:27   #1
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Arrow

Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.


Od moderatora:
Tworzę wątek zbiorczy.
Proszę dopisywać się do tego wątku, zamiast zakładać nowe o tym problemie.
Pewne zagadnienia dotyczące oczyszczania cery ultradźwiękami przewijają się też w innych wątkach, odsyłam do wyszukiwarki.
Jeśli odszukasz na forum inne wątki nadające się do połączenia z tym, to podaj proszę linki przez PW do moderatora.



ostatnio widziałam kilka wątków na ww temat na forum "uroda" - na czym to dokładnie polega, jakie są rezultaty, wskazania, przeciewskazania?
czy rzeczywiscie jest to metoda, ktora wypiera mechaniczne oczyszczanie?

Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2006-12-02 o 00:43
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 17:35   #2
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

ostatnio pani w gabinecie kosmetycznym w Łodzi tłumaczyła mi, że jest to metoda przeznaczona dla kobiet, których skóra nie moze byc oczyszczana normalnie (manulanie), bo jest zbyt silnie reaguje na ból i jest zbyt wrażliwa.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 17:56   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Kawitacja, peeling ultradźwiękowy, peeling kawitacyjny - to są nazwy tego zabiegu.Ja wykonuję ten zabieg w moim Studio i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Jest to zabieg przeznaczony dla każdego typu cery - toloeruje go nawet skóra bardzo wrażliwa i naczynkowa, można wykonywać kawitację także dla cery trądzikowej(po konsultacji z dermatologiem).
Nie jest to niestety zabieg ,który całkowicie zastąpi oczyszczanie manualne,nie usunie się tą metodą zaskórników ,tylko niektóre ,te płytko usadowione udaje się usunąć szpatułką ultradźwiękową.
Ale po zabiegu skóra jest ładniejsza, jest jaśniejsza,czyściejsza,gł adsza i bardzo miła w dotyku. Zabieg można robić raz w miesiącu i przedłuża to okresy między tradycyjnymi oczyszczaniami. Peeling kawitacyjny sprawia ,że zrogowaciałe komórki naskórka są usuwane,przyspiesza się odnowa naskórka.
Polecam ten zabieg gdyż jest naprawdę korzystny dla skóry a przy tym nie ma żadnych nieprzyjemnych odczuć.
Jest to także świetny dodatek do tradycyjnego oczyszczania.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 19:03   #4
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

dziękuję za odpowiedz!
ale jako dodatek...? buu, to szkoda, myslałam, ze juz znalazłam jakies wybawienie dla mojej nadwrazliwej skóry, ktora nie znosi tradycyjnego oczyszczania..
czy w przypadku takiej wlasnie cery samo oczyszczanie ultradzwiekami jest zasadne i sensowne, daje widoczne efekty?
czy nalezy szukac Gabinetow z jakimis certyfikatami? lepiej byloby nie trafic na jakis przestarzały sprzet ... [dodam, ze jestem z Krakowa.]

aa, i jakie są +/- ceny?
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 19:17   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Jeżeli nie masz bardzo mocno zanieczyszczonej cery to peeling kawitacyjny będzie wystarczający (ewentualnie oczyścisz cerę raz na pół roku,raz na rok w gabinecie, a raz w miesiącu kawitacja).Tak jak pisałam - peeling ultradźwiękowy sprawia ,że skóra jest gładsza,miła w dotyku,jaśniejsza,czyście jsza - ale nie ma szans aby większe zaskórniki czy grudki były usunięte.
Nie trafisz na przestarzały sprzęt gdyż jest to nowość w kosmetyce (chyba od roku ,max.dwóch lat).Dlatego o stan sprzętu się nie obawiaj. Gabinet,który ma taki aparat nie musi mieć żadnego certyfikatu, kosmetyczka przy zakupie aparatu powinna być przeszkolona. Ja mam aparat Biosonic (bardzo go sobie chwalę) i mam certyfikat uczestnictwa w szkoleniu dot. obsługi aparatu i zastosowania ultradźwięków w kosmetyce.
Ceny... tego nie wiem -to zależy od miasta,gabinetu,aparatu(s ą takie baaardzo drogie urządzenia ,które wcale nie dają lepszych efektów niż te tańsze aparaty). W moim Studio cena peelingu to 28zł ,cały kompleksowy zabieg :kawitacja+sonoforeza z odpowiednią ampułką+masaż klasyczny twarzy,dekoltu i szyi + masaż impulsowy to cena 80;-90;
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 19:42   #6
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

DZIĘKUJĘ!
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 17:24   #7
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorczy/

Drogie siostry wizażonki wybieram się na peeling kawitacyjny wykonywany urządzeniem Master Skin Mam pytanie czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym rodzajem peelingu i tym ustrojstwem? A może któraś wizażanka zabładziła do gabinetu MIMOZA w Krakowie??
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-11, 09:58   #8
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: Peeling kawitacyjny :-)

Nikt nie był?
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 13:18   #9
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Peeling kawitacyjny :-)

Byłam na takim peelingu, ale nie znam niestety nazwy urządzenia (zapytaj o nią Beatę) i nie w tym gabinecie.
Ale co do samego zabiegu, to bardzo polecam:
- jest przyjemny i bardzo delikatny
- skóra jest wyraźniej czystsza i gładsza
- efekt trzyba się tak ze 2 tygodnie.
pozdro.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 19:04   #10
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: Peeling kawitacyjny :-)

Ogromnie dziękuję za odzew Czy byłabyś tak miła i napisała cusik o tym zabiegu? Czy trwał długo? Mnie poinformowano, iż w trakcie zabiegu będzie stosowany żel specjalnie dobrany do skóry. Ciekawa jestem jak to było podczas Twojego zabiegu Czy wystąpiły jakieś podrażnienia? Wolę wszystkiego dokładnie się dowiedzieć bo mam niezwykle wrażliwą i cienką skórę i nie chcę wpuścić się w jakiś kanałek
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 21:59   #11
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: Peeling kawitacyjny :-)

Peeling kawitacyjny jest bardzo delikatny Właściwy zabieg nie trwa długo, może 10-15 minut (nie patrzyłam na zegarek), oczywiście całą wizyta u kosmetyczki jak zwykle, prawie 2 godziny . Jest to zabieg przyjemny, końcówka urządzenia trzymana przez kosmetyczkę masuje skórę . Ewentualnie może irytować bzyczenie koło ucha (ultradźwięki chyba powinny byc niesłyszlane ), ale mnie nie przeszkadzało. Żadne ślady na skórze nie zostają. Podkreślam jednak, że to właśnie peeling, a nie, jak reklamują niektóre zakłady, bezbolesne oczyszczanie. Ja korzystam z tego zabiegu na zmianę z tradycyjnym wyciskaniem.
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-12, 00:07   #12
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Peeling kawitacyjny :-)

Potwierdzam to, co napisała jona.
Nie musisz obawiać się o skórę - to jest naprawdę delikatny zabieg i przyjemny. Sama zanim się zdecydowałam pierwszy raz, dokładnie przepytałam Beatę Krajnik, bo też się bałam, zwłaszcza tego prądu , ale naprawdę nie ma czego.
Nie wiem nic na temat żelu, ale to się robi na wilgotnej skórze. Wyobraź sobie, że ktoś ci jeździ po twarzy miniaturową kosiareczką - takie jest moje pierwsze skojarzenie, ale dźwięk pracy urządzenia nie jest wcale uciążliwy (żadnych skojarzeń z dentystą).
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 12:06   #13
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: Peeling kawitacyjny :-)

Ogromne dzięki. Oczywiście nie spodziewam się reklamowanego wyssania zanieczyszczeń ale wygładzenia i delikatnego oczyszczenia skóry W takim razie jestem zdecydowana i niedługo ruszam do boju
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 17:17   #14
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: Peeling kawitacyjny :-)

Ale jestem marudna mam jeszcze jedno pytanko Zapisując się na zabieg dowiedziałam się, iż oprócz oczyszczania będzie wykonywany również zabieg nawilżania i zamykania porów tym samym urządzeniem. Tek tak wyglądał Wasz zabieg? Jakoś sobie tego nie wyobrażam...
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 18:07   #15
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Peeling kawitacyjny :-)

Ja tego nie miałam. Ale jak już ci to zrobią napisz coś, jestem ciekawa.
pozdro.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 19:19   #16
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Peeling kawitacyjny :-)

Małe wyjaśnienie: kawitacja (peeling ultradźwiękowy a sonoforeza to dwa różne zabiegi).Jeżeli kosmetyczka wspomniała o zastosowaniu żelu (nie wiem jakiego i nic nie mogę powiedzieć o jego działaniu na skórę) to miała na myśli sonoforezę (wprowadzanie cząsteczek preparatu w skórę za pomocą ultradźwięków).Peeling ultradźwiękowy to złuszczanie obumarłych komórek naskórka (i w tym zabiegu nie stosuje się kosmetyków tylko samą wodę). Od zastosowanych preparatów do sonoforezy zależy jakie działanie będzie miał zabieg. Raczej nie spodziewaj się "zamknięcia" porów - to potoczne określenie,porów nie można zamknąć -są to ujścia gruczołów łojowych ,potowych i nie ma możliwości zamkniecia ich. Jeśli do sonoforezy zastosowane zostaną preparaty o działaniu
przeciw łojotokowym,ściągającym to jest szansa ,że pory troszkę się zwężą,ale na pewno efekt nie będzie widoczny po jednym zabiegu. Możesz spodziewać się bardzo dobrego efektu zabiegu,jeśli zrobiony będzie peeling kawitacyjny ,sonoforeza i dobrana do rodzaju cery maseczka - sama zobaczysz jakiego blasku nabierze skóra i jak ładnie będzie odświeżona.Polecam i nie bój się tego zabiegu.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 21:11   #17
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: Peeling kawitacyjny :-) Do Pani Beatki

Dziękuję bardzo Zabieg ma składać się w takim razie z trzech etapów z pomocą tego samego urządzonka. Najpierw peeling kawitacyjny, później sonoforeza:nawilżanie i ściąganie porów po zabiegu Jeszcze raz się wszystkiego dokładnie dowiem. Pod koniec miesiąca po zabiegu dam znać co i jak. Bardzo dziękuję za pomoc, duuuuża buźka
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-14, 11:22   #18
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: Peeling kawitacyjny :-) Do Pani Beatki

Dr Jankowiak na forum MEDYCYNA pisze, iż zabieg sonoforezy poprzez poprawę mikrokrążenia może doprowadzić do obrzęku. Czy to możliwe?? Obiecuję, że to już ostatnie pytanie
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-16, 10:36   #19
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: Peeling kawitacyjny :-) Do Pani Beatki

Pani beatko baaaardzo proszę o odpowiedź. Czy to o czym pisze Pan Jankowiak jest prawdopodobne?
Z|góry dziękuję
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-06, 17:11   #20
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Oczyszczanie ultradźwiękowe

Witam Mam pewien problem i bardzo liczę na wasze rady i opinie, gdyż zupełnie nie wiem, co myśleć.
W sobotę zaryzykowałam i poszłam na oczyszcanie twarzy ultradźwiękami. Udałam się też do innej kosmetyczki niż ta, która zazwyczaj oczyszczała mi buzię mechanicznie. Kosmetyczka wpierw umyła mi buzię, potem "pojeździła" po niej aparacikiem wytwarzającym ultradźwięki i powiedziała, że mam głębokie, duże zaskórniki (jakby poprzednio nie były do końca wyciśnięte), więc wycisnęła mi kilka. Potem znów potraktowała buzię ultradźwiękami, znów trochę powyciskała i tak kilka razy. Następnie nałożyła mi na buzię wyciąg z ananasa z kwasami, maseczkę z naturalnym antybiotykiem, potraktowała cerę urządzeniem wytwarzającym prąd (innym niż wcześniej miałam - z taką szkalaną, rozdwojoną końcówką). Później nałożyła mi podkład i wypuściła do domu. Buzia była mniej zaczerwieniona niż po tradycyjny oczyszczaniu, a efekty równie dobre.
Mam do Was Wizażanki pytanie: czy ten zabieg był przeprowadzony prawidłowo? Czy kosmetyczka może wyciskać zaskórniki podczas zabiegu z zastosowaniem ultradźwięków? Czy może je wyciskać bez zastosowania vapozonu, czy innego urządzenia tego rodzaju (o ile wiem, nic takiego nie zastosowała)? Czy maseczka z antybiotykami starczy za odkażenie buzi, bo nie jestem na 100 % pewna, że mi ją czymś jeszcze odkaziła (ale nie wykluczam, że to zrobiła).
Obecnie bużia jest w dobrym stanie - nie ma żadnego zakażenia, zaczerwienienia już niemal zniknęły.
Proszę odpowiedzcie na moje wątpliwości, bo podoba mi się idea oczyszcania ultradźwiękami, ale nie jestem pewna, czy mogę iść do tej kosmetyczki ponownie, bez obaw o cerę.
PS Wim, że się strasznie rozpisałam, ale musiałam dokładnie opisać zabieg i wyjaśnić moje wątpliwości.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 17:41   #21
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

Przepraszam ze troszq nie na temat ale pozwolę sobie zapytac Ile zapłaciłas za takie oczyszczanie? Tak sobie pomyślałam ze może warto by bylo wybrać się na takie coś Co do pytania to wydaje mi się, że nie powinna ich oczyszczać sposobem mechanicznym bo w końcu wybrałaś inny sposób...ale z drugiej strony może uznałą, że inaczej ich nie usunie...Może ktoś jeszce Ci odpowie bo ja za bardzo nie pomogłam
Pozdr
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 17:55   #22
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

Martinko (moge tak zdrabniać ?...) oczyszczanie ultradźwiękami kosztowało mnie tyle samo, co tradycyjne (tzn. 60 zł). Trwało ok. 1,5 h.
Proszę wizażanki, doradźcie mi coś, odpowiedźcie na moje pytania.

Natalia-Kosana napisała
>Witam Mam pewien problem i bardzo liczę na wasze rady i opinie, gdyż zupełnie nie wiem, co myśleć.
>W sobotę zaryzykowałam i poszłam na oczyszcanie twarzy ultradźwiękami. Udałam się też do innej kosmetyczki niż ta, która zazwyczaj oczyszczała mi buzię mechanicznie. Kosmetyczka wpierw umyła mi buzię, potem "pojeździła" po niej aparacikiem wytwarzającym ultradźwięki i powiedziała, że mam głębokie, duże zaskórniki (jakby poprzednio nie były do końca wyciśnięte), więc wycisnęła mi kilka. Potem znów potraktowała buzię ultradźwiękami, znów trochę powyciskała i tak kilka razy. Następnie nałożyła mi na buzię wyciąg z ananasa z kwasami, maseczkę z naturalnym antybiotykiem, potraktowała cerę urządzeniem wytwarzającym prąd (innym niż wcześniej miałam - z taką szkalaną, rozdwojoną końcówką). Później nałożyła mi podkład i wypuściła do domu. Buzia była mniej zaczerwieniona niż po tradycyjny oczyszczaniu, a efekty równie dobre.
>Mam do Was Wizażanki pytanie: czy ten zabieg był przeprowadzony prawidłowo? Czy kosmetyczka może wyciskać zaskórniki podczas zabiegu z zastosowaniem ultradźwięków? Czy może je wyciskać bez zastosowania vapozonu, czy innego urządzenia tego rodzaju (o ile wiem, nic takiego nie zastosowała)? Czy maseczka z antybiotykami starczy za odkażenie buzi, bo nie jestem na 100 % pewna, że mi ją czymś jeszcze odkaziła (ale nie wykluczam, że to zrobiła).
>Obecnie bużia jest w dobrym stanie - nie ma żadnego zakażenia, zaczerwienienia już niemal zniknęły.
Proszę odpowiedzcie na moje wątpliwości, bo podoba mi się idea oczyszcania ultradźwiękami, ale nie jestem pewna, czy mogę iść do tej kosmetyczki ponownie, bez obaw o cerę.
>PS Wim, że się strasznie rozpisałam, ale musiałam dokładnie opisać zabieg i wyjaśnić moje wątpliwości.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 18:33   #23
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

Kosmetyczka powinna ocenić stan cery i to, czy oczyszczanie metodą ultradźwiękową da dobre efekty. Zazwyczaj stosuje się je przy zaskórnikach płytkich, gdyż z tego co wiem, nie jest ono na tyle świetne, żeby usunąć te głębokie zanieczyszczenia. Myślę, że skoro kosmetyczka usunęła kilka w sposób mechaniczny to właśnie dlatego, że łopatka z ultradźwiękami by sobie z nimi nie poradziła.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 18:33   #24
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

Ja bardzo często robię sobie złuszczanie ultradźwiękami, bo bardzo lubię ten zabieg - twarz jest po nim gładziutka, jasniejsza, pory zwężone. Zwykle po nim moja kosmetyczka nakłada mi maskę odżywczą Babora. Mam cerę mieszaną, raczej bezproblemową i gładką, ale dośc wrazliwą stąd wykluczone jest u mnie tradycyjne czyszczenie.Aha, Natalko- nie przejmuj się,że ona Ci przed zabiegiem coś tam wyciskała- moja kosmetyczka też tak robi, gdy mi znienacka wyskoczy jakiś pryszcz. Oczyszczanie ultradźwiękowe jest dość formą dość delikatnego oczyszczania, dużym wypryskom nie daje rady.
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 19:03   #25
polly-jean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 45
Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

A gdzie taki zabieg mozna przeprowadzić w Poznaniu?
polly-jean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 19:14   #26
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

dziewczyny, gdzie taki zabieg mozna przeprowadzić w Wawie? ppzdrawiam
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 21:31   #27
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

Dziękuję wam za tyle odpowiedzi. Uspokoiłyście mnie.
Polly-jean, jestem z Poznania, zapewne tak jak Ty. Ja zabieg przeprowadziłam w salonie urody Marzeny Politowicz na ul. Bliźniąt (nie pamiętam dokładnie numeru). Można się z nimi skontaktować pod tel. 8 74 01 54. Dodam jeszcze, że ulica Bliźniąt jest na Ratajach, pomiędzy Jeziorem Maltańskim, a os. Rusa. Oczyszczanie ultradźwiękami kosztuje 60 zł.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 22:05   #28
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

To może jeszcze ja się wypowiem - jak dla mnie oczyszczanie cery (tradycyjne- a usuwanie zaskórników mechanicznie przez ich wyciskanie to właśnie tradycyjna metoda)bez jej wcześniejszego przygotowania mija się z celem - ja często łączę zabieg oczyszczania cery z peelingiem ultradźwiękowym,ale nigdy!! nie usuwam zaskórników bez rozpulchnienia i przygotowania skóry.Peeling ultradźwiękowy wspomaga oczyszczanie , w niektórych przypadkach to jedyna dozwolona forma oczyszczania cery. W moim gabinecie oczyszczanie tradycyjne z peelingiem kawitacyjnym trwa ok.2 godzin(cena 60zł+20zł peeling),samodzielny peeling kawitacyjny ok.0,5 godziny(cena 30zł) - do tego można oczywiście dołączyć odpowiednie maseczki - bardzo polecam też zabieg ,w którym peeling kawitacyjny jest bardzo istotny -Acne Immuno Care Norel - to jest zabieg oczyszczający -seboregulujący - trwa ok.1,5 godz (cena 65zł - w promocji 45zł!!!)
Stosowanie masek z antybiotykiem - czy dobrze zrozumiałaś? Kosmetyczka nie może stosować leków (chyba ,że pracuje w gabinecie lekarskim i jest to wykonywane pod kontrolą lekarza).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 00:53   #29
whenever
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3
Re: Peeling kawitacyjny :-) Do Pani Beatki

czy zna ktos jakis salon kosmetyczny w warszawie gdzie jest kawitacja??
whenever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-04, 22:50   #30
Magdencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Re: Peeling kawitacyjny :-)

.Ja mam pytnie do Pani Beatki.Moja skora jest bardzo sucha i wrazliwa.Jednak mam widoczne pory w niektorych partiach twarzy,sa one jednak bardzo male.Pore te mam zapchane czyms w rodzaju zolto-przezroczystego zaschnietego oleju i nieraz "to cos" wystaje mi nad powierzchnie skory i moge to zwyczajnie wydrapac bez zadnego wyciskania,niektore jednak siedza bardzo gleboko i bardzo ciezko jest mi to wycisnac.Zaczyna mi sie pojawiac tego coraz wiecej.Wizyta u kosmetyczki na mechanicznym oczyszczaniu skonczyla sie zdarciem naskorka.Poza tym moja skora jest tak wrazliwa,ze zaczerwienienia utrzymuja sie przez tydzien jak nie dluzej.Czy taki peeling kawitacyjny oczysci moja skore i w celu nawilzenia mojej skory powinnam zrobic jonoforeze,sonoforeze czy galwan?Jeszcze jedno moze mi Pani napisac jakie rodzaje preparatow mozna uzywac do tych zabiegow.Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
Magdencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.