a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 16:43   #1
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Smile

a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?


26. 08. 2006 - reaktywacja


powoli wakacje się kończą i zaczyna sezon kwasowy
osoby, które są zainteresowane zakupami u Pauli proszę o wpisywanie się i uwagi - najlepiej napiszcie od razu jaki dokładnie termin Wam pasuje (wpłata $)

wszelkie sugestie co do realnej zapłaty w sklepie mile widziane może stałyście się w międzyczasie szczęśliwymi posiadaczkami bardzo przydatnej wypukłej karty
zresztą wszystkie uwagi wpisujcie

może warto zrobić tu listę chętnych z informacją ile kosmetyków każdy zamawia?

co do kosztów to jeżeli propozycja Kate30 byłaby aktualna to w tej chwili wyglądają jakoś tak:

- przelew 48 zł (podzielone przez listę chętnych)
- koszty wysyłki ze sklepu do Polski - ok. 21 euro do 10 kg (tak samo podzielone )
- przesyłka w Polsce - ok. 7 zł (na osobę)




----------------------------------------------------------------------
kilka przedsiębiorczych osób zainspirowało mnie do założenia tutaj tego wątku

od jakiegoś czasu mam wielką ochotę wyprobować kwasy Pauli Begoun, które mają doskonałe opinie ale niestety nie są dostępne w Polsce

okazuje się, że jest możliwość zamówienia ich ..jednak koszty wysyłki sa wysokie (dla jednej osoby) no i trzeba wpłacić pieniążki kartą (której nie mam).
Dlatego najlepiej byłoby zrobić większe zamówienie.


tu można poczytać dokładnie o kosztach:
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...3&it=99&top=38

a tutaj o dostępnych kwasach:
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...ory&showcat=48

Jeżeli byłyby osoby zainteresowane to potrzebne są dwie osoby do zrobienia tych zakupów, ewentualnie jedna jeżeli chciałaby wziąć wszystko na siebie

1. osoba, która złoży zamówienie i zapłaci kartą - najlepiej ktoś kto robił już zakupy w zagranicznym sklepie, dla kogo nie będzie to kłopot, kto wie jak przeliczać euro i wszystkie te szczegóły..
no i oczywiście osoba godna zaufania, która ma tu dobrą opinię

2. osoba, do której dojdzie paczka i która roześle dalej kosmetyki do konkretnych osób zamawiających - ja chętnie się tego podejmę, nie byłby to żaden kłopot, ale jeżeli znajdzie się inna osoba, którą dobrze znacie i macie zaufanie to jak dla mnie nawet lepiej


no to wstępnie chyba wszystko.. całe to przedsięwzięcie ma sens gdy będzie co najmniej 10 osób zamawiających.. koszt wysyłki wyniesie wtedy ok 2 euro na osobę (+ok 7,50zł za przesyłkę na terenie Polski)..
pieniązki oczywiście musiałyby zostać wpłacone wcześniej osobie która złoży zamówienie!

proszę zainteresowane osoby o wpisywanie się, i w ogóle piszcie co myślicie o tym pomyśle

Edytowane przez obca
Czas edycji: 2006-08-26 o 10:05 Powód: reaktywacja :D
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:09   #2
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja jeste chętna!
Ale oczywiście nie mam karty i nie jestem osobą godną zaufania .

A tak na poważnie...
Pomysł mi się bardzo podoba i chętnie wezmę w nim udział.
W moim przypadku wszystko będzie jednak zależało od terminu zamówienia, jeśli do niego dojdzie. Będę potrzebowała BHA dopiero w jesieni i myślę, że dopiero wtedy będą miała odpowiednią sumkę, by się skusić.

Dlatego jeśli będą chętne na zamówienie w tym czy w przyszłym miesiącu, to ja niestety odpadam !

Ale jeszcze zobaczymy jak się sprawa potoczy, może jakąś nagrodę pieniążną wygram czy cuś .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:53   #3
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Jestem w tej samej sytuacji co Myszi. Również byłabym zainteresowana, ale dopiero na jesień. Teraz niestety trochę fundusze nie pozwalają Ale jak będzie zbierane zamówienie po wakacjach, to ja się piszę
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:59   #4
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja jestem zainteresowana w każdej chwili
koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 18:12   #5
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Ja tak samo Na produkty Pauli zawsze pieniążki się znajdą
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 18:46   #6
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez mania19
Ja tak samo Na produkty Pauli zawsze pieniążki się znajdą

Ja również jestem chętna na zakupy.
Chętnie też jakoś pomogę, tylko niestety nie mam odpowiedniej karty którą mozna płacić.
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 20:50   #7
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dziewczyny - myślałam o tym zamówieniu, karty nie mam, ale Erato pisała, że można zapłacić przelewem (oczywiście w E). Oto co wymyśliłam;
1. po pierwsze jak zapłacić - przelewy w E są drogie z polskiego banku, więc może skorzystamy z pomocy mojego przyjaciela, na stałe mieszkającego w Niemczech, który taki internetowy przelew w E może nam puścić w każdej chwili. Szczegóły techniczne nie stanowią problemu - ja daję mu gotówkę do ręki (w E oczywiście), on robi nam przelew ze swojego konta.
a) musiałaby wszystkie chętne zrobić mi przelewy w zł na konto - przeliczymy po średnim kursie dnia, wypłacę - kupię E - dam koledze.

2. Termin - moim zdaniem wrześnień to termin najlepszy - wiele znas planuje Paulę na jesień, zresztą do czerwca mało czasu, kilka z nas wyjeżdża - no i kasę trzeba naszykować, podjąć decyzję co która kupuje, jak duże robimy zamówienie, dać czas na przelewy, obliczyć koszta.

Moim zdaniem technicznie bez problemu - sprawnie będzie - już moja w tym głowa, czasu do września na organizację wystarczająco dużo - nic tylko kupować.

Co wy na to?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 21:07   #8
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewczyny - myślałam o tym zamówieniu, karty nie mam, ale Erato pisała, że można zapłacić przelewem (oczywiście w E). Oto co wymyśliłam;
1. po pierwsze jak zapłacić - przelewy w E są drogie z polskiego banku, więc może skorzystamy z pomocy mojego przyjaciela, na stałe mieszkającego w Niemczech, który taki internetowy przelew w E może nam puścić w każdej chwili. Szczegóły techniczne nie stanowią problemu - ja daję mu gotówkę do ręki (w E oczywiście), on robi nam przelew ze swojego konta.
a) musiałaby wszystkie chętne zrobić mi przelewy w zł na konto - przeliczymy po średnim kursie dnia, wypłacę - kupię E - dam koledze.

2. Termin - moim zdaniem wrześnień to termin najlepszy - wiele znas planuje Paulę na jesień, zresztą do czerwca mało czasu, kilka z nas wyjeżdża - no i kasę trzeba naszykować, podjąć decyzję co która kupuje, jak duże robimy zamówienie, dać czas na przelewy, obliczyć koszta.

Moim zdaniem technicznie bez problemu - sprawnie będzie - już moja w tym głowa, czasu do września na organizację wystarczająco dużo - nic tylko kupować.

Co wy na to?
Dla mnie bomba!
Wszystko mi pasuje!


Dzięki za chęć pomocy! Miejmy nadzieję, że nam się uda!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 21:14   #9
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

dziękuję przede wszystkim za zainteresowanie sprawą

Kate30 myslę, że Twoja propozycja może być kołem ratunkowym jeżeli nic innego nie wyjdzie
jednak według mnie bardziej pewnym i sprawnym sposobem jest jednak zapłacenie kartą (choć niestety nie orientuję się jak to wygląda w praktyce - z róznych informacji wywnioskowałam, że nie wiąże się to z kosztami i pieniążki docierają praktycznie od razu - jeżeli się mylę proszę mnie poprawić)..

trzeba pamiętać, że osoba która składałaby zamówienie musi bardzo uwaznie zamówić wszystkie kosmetyki z listy..wpisać wszystkie dane do wysyłki.. i najlepiej żeby robił to ktoś kto ma w tym już jakieś doświadczenie (a Wizażanki chyba mają rózne doświadczenia z zakupem kosmetyków
poza tym może wyjśc z tego spora kwota..i jednak bezpieczniej jest załatwić wszystko elektronicznie :0

muszę przyznać że dla mnie najlepszym terminem byłby początek lub połowa czerwca .. (we wrześniu zawsze może być druga tura dla chętnych )

a póki co prosze się wpisywać i zobaczymy co z tego wyjdzie

__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 21:18   #10
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja jestem chętna zarówno na teraz jak i na wrzesień. Jesli teraz nie wyjdzie nam zamówienie - poczekam cierpliwie do września i tyle
koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 21:21   #11
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Póki co żadna posiadaczka odpowiedniej karty się nie ujawniła.

Miałam na myśli oczywiście przelew internetowy, czyli pieniądze na koncie sklepu w parę godzin po przelewie - to norma.

Obca - wydaje mi się się, że zrobienie takich zakupów to żadna filozofia, problem leży jednynie w płatności. Wybór itd to betka, każda z nas da sobie z tym radę - nie przesadzajmy to nie jest jakaś wyższa matematyka.

Ja podtrzymuję swoją ofertę na wrzesień bo tak czy siak będę robiła takie zakupy. Jakbyście miały ochotę to zapraszam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 22:29   #12
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Kate, wciągnij mnie na listę chętnych na kwasiory.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 22:33   #13
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Ja tez bym sie chyba skusila... Polubilam BHA Ale zamierzam wyjechac w lipcu do Anglii na 3 miesiace i moze stamtad bym sobie zamowila (TZ ma karte kredytowa ).
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 23:03   #14
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Piszę się na wrzesień
Ostatnio zrobiłam sobie zapas toniku Lysanel i starczy akurat gdzies do końca sierpnia.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 23:16   #15
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Smile Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dziewczyny, tak sobie mysle , ze jesli chcecie to ja chetnie pomoge wam zamowic . Niewiem czy to cos pomoze ale sama juz zamawialam u Pauli i mam juz tam swoje konto( co prawda zamawialm tutaj w US). Niedlugo jednak wracam do Anglii i moglabym zamowic na ktoras z wizazanek w Polsce ktora by pozniej w PL zajela sie rozeslaniem . Gdyby co sluze pomoca
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 23:39   #16
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Na wrzesień i ja jestem bardzo chętna
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 23:47   #17
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Czy preparaty Pauli sa dostepne wylacznie droga wysylkowa? Czy mozna je znalezc gdzies w jakis salonach albo sklepach (za granica)?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 00:23   #18
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

O ile mi wiadomo,tylko w Holandii jest główny dystrybutor,i nawet tutaj preparaty te można kupić tylko i wyłącznie drogą wysyłkową,nie ma salonów,w sklepach również niestety.I również tutaj najpierw trzeba przelać pieniądze,pózniej towar do domku.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 00:28   #19
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja podtrzymuję swoją ofertę na wrzesień bo tak czy siak będę robiła takie zakupy. Jakbyście miały ochotę to zapraszam.
Na wrzesien jestem chetna Kate
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 00:37   #20
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Cytat:
Napisane przez Aneta???
O ile mi wiadomo,tylko w Holandii jest główny dystrybutor,i nawet tutaj preparaty te można kupić tylko i wyłącznie drogą wysyłkową,nie ma salonów,w sklepach również niestety.I również tutaj najpierw trzeba przelać pieniądze,pózniej towar do domku.
Dziekuje za informacje
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 03:38   #21
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez raspberry69
Dziewczyny, tak sobie mysle , ze jesli chcecie to ja chetnie pomoge wam zamowic . Niewiem czy to cos pomoze ale sama juz zamawialam u Pauli i mam juz tam swoje konto( co prawda zamawialm tutaj w US). Niedlugo jednak wracam do Anglii i moglabym zamowic na ktoras z wizazanek w Polsce ktora by pozniej w PL zajela sie rozeslaniem . Gdyby co sluze pomoca
raspberry - to też jest niezły pomysł, zwłaszcza że masz już konto.
A jaki termin by wchodził w grę?
Rozumiem, że płatność leży w twoim zasięgu, my przelewamy ci pieniążki, a ty płacisz w sklepie.
Tylko, czy my musiałybyśmy tobie zrobić przelewy w E?
Napisz proszę coś więcej.
Ja mogę się zająć sprawą w PL.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 04:11   #22
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Post Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
raspberry - to też jest niezły pomysł, zwłaszcza że masz już konto.
A jaki termin by wchodził w grę?
Rozumiem, że płatność leży w twoim zasięgu, my przelewamy ci pieniążki, a ty płacisz w sklepie.
Tylko, czy my musiałybyśmy tobie zrobić przelewy w E?
Napisz proszę coś więcej.
Ja mogę się zająć sprawą w PL.

Od 12 czerwca do 8 lipca bede miec urwanie glowy gdyz bede zwiedzac stany puki tu jestem, pozniej wracam do UK na 4 dni i znow na 3 miesiace wyjezdzam do Niemiec . Ale od 8 lipca bede do Waszej dyspozycji .

Tak Kate, platnosc lezalaby w moim zasiegu. Super by bylo gybys zajela sie formalnosciami w PL, bylo by duzo latwiej. Myslalam tez , ze kiedy bedzie juz okreslona liczba chetnych to moglyby dziewczyny wplacac Tobie pieniadze a Ty pozniej przelalabys na moje konto calosc . Ja osobiscie niebede zamawiac nic wiec paczka odrazu przyszla by do Ciebie
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 04:33   #23
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Termin wakacyjny myślę niezbyt trafiony, pewnie wielu z nas nie będzie - ze mną na czele.
A jak stoisz z wrześniem?
No i czy przelew do ciebie musiałby pójść w E?
Nie wiesz przypadkiem jakie są opłaty za taki przelew w obcej walucie?

Opcja z moim przyjacielem jest o tyle wygodniejsza myślę, że dam mu poprostu E do ręki (po uprzednim zamienieniu tego co wy przelejecie mi na konto w zł). On jest co weekend w Polsce więc przelew z jego konta w E puścimy ode mnie bezpośrednio ( z kompa znaczy ) przy robieniu zakupów.
Co wy na to?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 04:37   #24
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Termin wakacyjny myślę niezbyt trafiony, pewnie wielu z nas nie będzie - ze mną na czele.
A jak stoisz z wrześniem?
No i czy przelew do ciebie musiałby pójść w E?
Nie wiesz przypadkiem jakie są opłaty za taki przelew w obcej walucie?

Wrzesien jak najbardziej, wiesz myslalam ze paypal'em byloby najlepiej i chyba mozna sobie wybrac zeby odrazu przelalo z zl na obca walute. Doczytam jeszcze dokladnie i dam znac
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 04:37   #25
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Świetnie - dzięki.
To jak będziesz coś wiedziała jak z tą płatnością załatwić i jakie koszta z naszej strony to daj znać.
Tj. jak my tobie zrobimy przelew i jakie opłaty.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 04:39   #26
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Opcja z moim przyjacielem jest o tyle wygodniejsza myślę, że dam mu poprostu E do ręki (po uprzednim zamienieniu tego co wy przelejecie mi na konto w zł). On jest co weekend w Polsce więc przelew z jego konta w E puścimy ode mnie bezpośrednio ( z kompa znaczy ) przy robieniu zakupów.
Co wy na to?
O widzisz , niewiedzialam ze jeszcze taka opcja jest . Gdyby cos niewypalilo pisz .
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 04:40   #27
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Myślę, że jak już będziemy miały wszystkie informacje o kosztach przelewów itp. to wybierzemy poprostu najekonomiczniejszą formę zakupów.
raspberry - jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 04:50   #28
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Wiec wlasnie przestudiowalam moje konto paypal i wychodzi na to ze wysylka pieniedzy bylaby za darmo . Ty Kate musialabys lub inna chetna wizazaka zalozyc jedynie konto paypal ktore jest darmowe i przesac pieniadze. Paypal jest o tyle wygodny ze automatycznie przelicza walute wpisujesz jedynie w jakiej walucie chcecie przeslac kase i gotowe .
pozdrawiam
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 05:00   #29
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Przejrzałam ten serwis, ale przesłanie pieniędzy wymaga karty kredytowej, czy się mylę?
Ja myślałam o przelewie z konta i tu zaczynają się schody, to chyba sporo kosztuje. Zorientuję się jaka jest opłata za taki przelew i możliwość przeliczenia na E. Może będzie się dało od razu puścić z polskiego konta do Pauli. Zobaczymy, sprawdzimy .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 05:04   #30
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Przejrzałam ten serwis, ale przesłanie pieniędzy wymaga karty kredytowej, czy się mylę?
Ja myślałam o przelewie z konta i tu zaczynają się schody, to chyba sporo kosztuje. Zorientuję się jaka jest opłata za taki przelew i możliwość przeliczenia na E. Może będzie się dało od razu puścić z polskiego konta do Pauli. Zobaczymy, sprawdzimy .
O widzisz poczytaj moze faktycznie sie da
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.