Kremy z filtrami UV pod oczy - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-16, 09:34   #1
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527

Kremy z filtrami UV pod oczy - ZBIORCZY


Polećcie please jakieś dobre ale niezbyt drogie kremy z filtrem pod oczy.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 10:25   #2
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Re: krem pod oczy z filtrem

a musi byc koniecznie pod oczy? nie możesz uzywać zwykłego z filtrami - ew. na krem pod oczy? ja tak robię cały czas i żyję. bo jest trochę fajnych kremów pod oczy i jest trochę fajnych kremów z filtrami, ale żeby był i specjalnie pod oczy i z dobrymi filtrami i jeszcze nie drogi, to nie bardzo...
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 11:18   #3
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: krem pod oczy z filtrem

O ile mi wiadomo, to kremik Eris 25+ ma filtry. I jest na prawdę bardzo dobry. Poczytaj sobie ocenki w KW - ja osobiście polecam z całego serduszka .
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 11:28   #4
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: krem pod oczy z filtrem

http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_cz11.php tutaj kilka przykladow kremow z filtrami, a jesli zaden nie bedzie Ci odpowiadal to zawsze mozesz zrobic tak jak mowi Katrina - tzn klasc jakikolwiek krem podoczy ktory Ci odpowiada i na to krem z filtrami niekoniecznie z przeznaczeniem pod oczy Ja tez tak robie i tez zyję

cmoczki
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 14:19   #5
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: krem pod oczy z filtrem

Dzięki za wszystkie rady, dziewczyny. Eris Forte 25+ mam, ale...nie wiedziałam, że on ma filtry.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 11:23   #6
sIsTa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 4
Krem pod oczy z wysokimi filtrami UV

Poszukuję kremu pod oczy z wysokimi filtrami UV. Przy ocenie kosmetyków pod oczy na KWC praktycznie nie ma żadnej wzmianki czy krem zawiera jakieś filtry.
Czy przy wyborze kremu pod oczy zwracacie uwagę na zawartość/wyskość filtrów UV?
sIsTa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 16:14   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Krem pod oczy z wysokimi filtrami UV

Ciągle na rynku jest bardzo mało takich preparatów. Filtry są dodawane do kremów do twarzy ale w tych pod oczy zapomina się o nich. I to bez względu czy jest to firma tania czy luksusowa. Filtry ma krem pod oczy Dermika Preventi, Clinique Stop Signs (tego aktualnie używam), i najnowszy Day Wear Plus pod oczy Estee Lauder. Kiedyś był bardzo dobry krem pod oczy na lato Lieraca, miał wysoki filtr. Dla mnie filtry są bardzo istotne - wyjściem jest stosowanie blokerów również w okolicy oczu, co nie zawsze się udaje - albo są za ciężkie i sie na tę deilkatną okolicę nie nadają, albo zaiwerają w składzie alkohol i podrażniają lekko spojówki. Trzeba szukać i testować...

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-17, 17:03   #8
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Krem pod oczy z wysokimi filtrami UV

sIsTa napisał(a):
> Poszukuję kremu pod oczy z wysokimi filtrami UV.
zapoznaj sie z tym artykułem:
http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_cz11.php

> Czy przy wyborze kremu pod oczy zwracacie uwagę na zawartość/wyskość filtrów UV?
nie. tzn. całą twarz, łacznie z okolicą oczu zawsze traktuję blokerem, niezależnie od tego jaki pielęgnacyjny krem nałożyłam uprzednio.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 20:09   #9
Mocca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 38
Re: Krem pod oczy z wysokimi filtrami UV

Na krem pod oczy nakładam zawsze dodatkowo trochę blokera lub kremu do twarzy, jeżeli posiada skuteczny filtr.
Skórę pod oczami mam baaardzo wysuszoną więc mogę nakładać
po kilka warstw różnych tłustych mazideł !
Mocca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 20:57   #10
sIsTa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 4
Re: Krem pod oczy z wysokimi filtrami UV

Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź!
Pozdrawiam serdecznie!!!
sIsTa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-20, 08:07   #11
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: Krem pod oczy z wysokimi filtrami UV- do SMOCZYCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Powiem tak, przy wyborze kosmetykow kieruje sie opiniami praktycznie 3 wizazanek, zbieznosc gustów jest niemal identyczna. Min Jestes to ty Smoczyco Mam pytanko odnosnie tego kremiku pod oczy ktory obecnie stosujesz STOP SINGS. Jaka on ma konsystencje, czy dobrze nawilza, czy stosuje sie go i na noc i na dzien, wlasnie szukam takowego kremiku.Ostatnio moim odkryciem sa dwa kosmetyki clinipua nowy ich kremik Superdefence i słynny Total T. Rewelacja dla mnie i nie ukrywam ze i kremiki pod oczy wlasnie tej firmy mnie kreca. Mialam probke All about eys , ale jakos slabo nawilza i jest lekko zelsty, a za takowymi niezbyt przepadam

pozdrawiam WIOLA
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-20, 23:10   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Krem pod oczy z wysokimi filtrami UV- do SMOCZYCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiolu schlebiasz mi i to bardzo Lubię bardzo niektóre kosmetyki Clinique, ale niektóre mnie bardzo drażnią. Stop Signs nie ma za dobrych opinii u nas na wizażu - ja się jeszcze nie wypowiedziałam, choć uzywam kremu już od dawna (czasu mi brak na te recenzje! i na forumowanie też ). Ja ten krem bardzo polubiłam, kupiłam po gruntownym przetestowaniu - planowałam kupić Repairear pod oczy, ale nie było go jeszcze wtedy w polskich perfumeriach Dla mnie Stop Signs jest dobrym kremem - ładnie nawilża, ma przyjemną konsystencję gęstej śmietanki - nie jest broń Boże żelowy, takich też nie znoszę (też mi nie przypadły do gustu ani All About Eyes ani Moisture Surge Eyes, za ubóstwiam Anti Gravity). Stop Signs daje ładny poslizg na skórze, zostawia wyczuwalną warstwę, która po jakimś czasie się wchłania, nie utrudnia wykonania makijażu Ja używam go tylko w dzień - w końcu ma te filtry i wolę go zużyć w dzień. Na noc kładę grubą warstwę kremu Re Lipid Daxa (to jeden z najlepszych kremów pod oczy jakie miałam - powiem szczerze, że bije na głowę nieraz te luksusowe) i poprawiam grubą warstwą maseczki różanej Dermiki (ta akurat mi nie podeszła).
Ogólnie ocenię pewnie Clinique jako 4 gwiazdkowy zasługuje, porządne smarowidło a zainteresował mnie bardzo Superdefense w perfumerii No ale póki co mam kremy na dzień, a co jak co, ale kremów na zapas nie lubie kupować

Buziaki, dobrej nocki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 08:58   #13
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: - do SMOCZYCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak zwykle wyczerpujaca odpowiedz.
Podziwiam Cie za wiedze jaka posiadasz na temat kosmetyków a zwlaszcza ich analizie skladowej .
W takich razie kupie sobie(wczesniej moze przetestuje) ten kremik. Kupie tez z Daxa to Dax Cosmetix tak?
A wiesz ja sobie kupilam kremik Superdefense. Wzielam ten do cery ozn nr II-IV czyli mieszana. Mam pojemnośc 50 ml. Dostalam do tego miniaturke High Impact Maskare i Dramatikaly Different Moisturizing Lotion. No i 4 probki roznych kremów pod oczy (szczypiaccyh np diora czy lancoma bo zaden mi nie spasowal .
Jesli chodzi o kremik jest super, jeden z lepszych jakie mialam, przede wszystkim zachwycily mnie obietnice producenta..a ja sama dalej w sklad juz sie nie wglebialam. Zostawie to lepszm. jest taka Smoczyca na wizazu .
Kremik d0obrze nawilza,a dla mnie przede wszystkim jest idelany pod makijaz !!! Jest beztłuszczowy wiec duzy plusik !!! Super sie wchłania i buzia po 4 godzinac nie blyszczy sie tak mocno, jak zazwyczaj. uzywam go dopiero od ok 1,5 tyg. kupilam go dokladnie w dzien kiedy po raz pierwszy pojawil sie w sephorze w k-cach w empiku takze zadnych spektakularnych efektów poprawy wygladu skóry nie widze. zreszta ja nie wierze 9czesto czytam opinie wizazanek) ze krem moze zdzialac cuda po 1 czy 2 tyg stosowania go. .
Zas na drugi dzien kupialm z Clinipua słynny Total Tournaund. Na razie jestem zachwycona. Zauwazylam,ze cera rano (uzywam go oczywiscie na noc) nie błyszczy sie wcale.Jest ładnie zamatowiona i taka wypocztea jasna.Takaze na razie zaopztrzylam sie w mieszanke kremów. wszechcazsów Brakuje tylko cos pod oczka.....
sadazc po Twoich opinaich i opisach kremów ten kremik superdefense ktory mam czyli do cery mieszanej bedzie wg mnie dla Ciebie za mało nawilzajacy. Ale koniecznie sobie go chociaz z ciekowsci przetestuj !!!
pozdrowki WIOLA
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 20:24   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: - do SMOCZYCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiolu dzięki za opinie przetestuję Superdefense, ale chyba raczej wezmę ten do cery suchszej - jakoś ostatnio mojej cerze słuzą bardziej te do suchej choc tak całkiem suchej paszczy nei mam, jednak się świeci nieco. A Re Lipid pod oczy jest oczywiście Dax Cosmetics

Co do Total Turnaround, kiedys używałam kiedy jeszcze nie byłam tak kosmetycznie doedukowana jak teraz przyjemny, lekko wygładza, ale absolutnie nie złuszcza, nie ma szans, ph jest za wysokie, Basia o tym pisała wiele razy. Ot silikony i miłe wygładzanie. Jak na tę cenę, to dla mnie troszkę za mało, wolę Effaclar!

Buziaki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 09:46   #15
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: - do SMOCZYCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!


wiec zycze milego i skutecznego testowania Superdefense.Jestem ciekawa jak Tobie posłuży
Dzisiaj ide po tego Daxa i Stop Sings
Ja kiedys mialam Efaklera ale mnie denerwował a najciekawsze to sama nie wiem dlaczego jakos wysuszył mnie, nie zauwazylam zadnej tam poprawy. Mialam go moze ze 2 m-ce.A jakies resztówki leza do dzisiaj.
Poza tym nie mam wiekszych problemow z cera.
A TT kupialam oczywiscie ze wzgledu na ...reklame i obiecujace opinie
Szczerze Ci tez powiem, ze jestem tak zadowolona z tego Superdefense, ze kupilam ten TT i szukam tez pod oczka własnie tylko z tej samej firmy. Jakos tak podswiadomie...
Nie podoba mi sie jedno, ze pobilam rekord w wydawaniu kasy na kosmetyki w tym m-cu(kupilam tez puderek, podklad i tusz) Maz mi kark ukreci a o wizazu to juz słyszec nie chce !

Dostalam super premie i obiecalam sobie , ze chocby nie wiem co nie pozaluje sobie tym razem
A co tam... pic nie pije, palic tez nie...
Wiesz zrobilo mi sie go ost żal i kupilam mu perfumik na przyspieszone Walentynki a niech sie cieszy.
( bo moje sa juz w drodze z allegro ale on o tym jeszcze nie wie )

ps. Z drugiej strony moze i jestem troche maniaczka kosmetyczna, ale nigdy nie magazynuje !(oprocz podkładow ) Nigdy nie mialam u siebie np 3 balsamow do ciała czy po kilka kremow. w tej chwili mam 2 na zbyciu OLAY, ale to była totalna porazka zakupowa (Total 7x Efects na dzien i na noc jakis tam odzywczy Complete Care) Miałam "uły" po nim Wole kupic cos jednego a dobrego jakosciowo, chocby drozszego.
Za to kocham kocham maseczki do twarzy

...koncze juz bo sie rozpisalam nie na temat w tym watku.....
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 10:49   #16
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: Krem pod oczy z wysokimi filtrami UV

To może ja się podepnę pod ten wątek, żeby nie zakładać kolejnego
poszukuję kremu pod oczy dla mojej Mamy - lat 43, cera raczej sucha, pod oczami bardzo przesuszona, z naprawdę dużymi zmarszczkami... Używa już maseczki Oceanica (tej polecanej na KW ) ale potrzebny jej dobry, mocno przeciwzmarszczkowy kremik na dzień...
Znacie może taki...? Bo na KW nie ma ich za wiele, ocen też mało jeśli chodzi o cenę, to tak w okolicach 100 zł
będę bardzo wdzięczna za pomoc
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:24   #17
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Smile Bloker Pod Oczy???

Hej.Zawsze jak wychodzęz domu,smaruję nie tylko twarz ale i skórę wokół blokerem,a dopiero na to krem pod oczy.W związku z tym mam pytanie,czy nie jest to szkodliwe dla skóry,a jeśli tak to czy możecie mi polecić jakiś specjalny krem pod oczy z filtrami.Pozdrawiam
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:45   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Bloker Pod Oczy???

Na odwrót jeśli już - najpierw krem pod oczy a na to bloker (na bloker nie powinno się nic kłaść, żeby nie osłabić ochrony).
Sama zgłosiłam parę dni temu nowość Biodermy - krem pod oczy Anti Age z filtrem SPF 30.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:57   #19
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Dot.: Bloker Pod Oczy???

Dzięki
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 09:29   #20
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43
Bloker - korektor pod oczy?

Znalazlam male cudenko firmy Avene - krem-bloker do cery wrazliwej w takiej małej tubeczce. Spóbowałąm go pod oczy - w końcu cieżko znaleźc kremy z filtrem a normalne blokery nie bardzi sie nadaja pod oczy. Krem ma ciemnoczerwony kolor który o dziwo maskuję cienie i worki pod oczami lepiej niz korektor firmy Dior !! (a probowlam jeszcze wielu innych korektorow) w kazdym razie dla mnie cudo - filtr UVB 50 UVA 25, maskuje cienie, jest do cery wrazliwej ale.....

Czy na pewno moge uzywac go pod oczy ??
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 09:41   #21
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

Cytat:
Napisane przez alnilam
Znalazlam male cudenko firmy Avene - krem-bloker do cery wrazliwej w takiej małej tubeczce. Spóbowałąm go pod oczy - w końcu cieżko znaleźc kremy z filtrem a normalne blokery nie bardzi sie nadaja pod oczy. Krem ma ciemnoczerwony kolor który o dziwo maskuję cienie i worki pod oczami lepiej niz korektor firmy Dior !! (a probowlam jeszcze wielu innych korektorow) w kazdym razie dla mnie cudo - filtr UVB 50 UVA 25, maskuje cienie, jest do cery wrazliwej ale.....

Czy na pewno moge uzywac go pod oczy ??
Pod oczy możesz używać KAŻDEGO kremu z filtrem - nie przestrzegając podziału na "twarzowe" i "oczne". Trzeba jej jednak wcześniej wypróbować czy nie drażnią. Mnie nie drażni bioderma i Vichy kremy, antomiast już fluid Vichy jest drażniący, to samo FE LRP.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:02   #22
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

A ile to cudenko kosztuje?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:09   #23
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

Poniewaz wlasnie podplakuje po tym, jak sobie wsadzilam Antheliosa DP do oka, mam prosbe o bardziej szczegolowe podanie namiarow na ten krem pod oczy z filtrem.
Nalozenie jakiegokolwiek korektora pod oko, juz grubo usmarowane filtrem graniczy z cudem, wiec moze go zglosisz do KWC?
Wiele osob nie moze nakladac pod oczy tych samych kremow z filtrem co na twarz, wiec Twoje informacje sa dla nich bardzo cenne!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:17   #24
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

bioderma ma krem pod oczy, nie pamiętam z jakim filtrem

Sylwia, ale przecież jak wsadzisz sobie do oka krem pod oczy to też chyba będziesz plakać???
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:28   #25
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

Też bym chciała wiedzieć
Może to o ten filtr chodzi?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11308
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:29   #26
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

Racja Piti, racja, ale jak sobie go nawet nie wsadze bezsposrednio do oka, to i tak mam wrazenie, ze nosze za male soczewki kontaktowe... To juz wole sobie dokupic dodatkowy krem do zestawu niz miec piekace i zapuchniete z lekka powieki po LRP
Na Bioderme mialam niestety uczulenie - czyli jeszcze raz wychodzi, ze kremy z filtrem nalezy testowac na sobie i ze jest to jedyna mozliwosc doboru

Lenno30, faktycznie brzmi obiecujaco ale poczekajmy az zglaszajaca sie wypowie i ewentualnie potwierdzi. Jesli to ten to biegne do apteki - szkoda tylko, ze ma same filtry "niechemiczne" czyli troche gorsza ochrone przed UVA
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 15:39   #27
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Też bym chciała wiedzieć
Może to o ten filtr chodzi?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11308
Też jestem przekonana że chodzi o ten specyfik. Dla mnie trochę za gęsty do stosowania w okolicy oczu
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 15:58   #28
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
bioderma ma krem pod oczy, nie pamiętam z jakim filtrem
Bioderma na Photoderm Anti Age spf 30. Mało jest kremów które tak okrutnie mnie uczuliły - ślepia piekły, puchły, łzy się lały strumieniami...
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10569
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 17:40   #29
dziewczyna16
Przyczajenie
 
Avatar dziewczyna16
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 29
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

mam pytanie co do tego kremu, czy jesli posmaruje go tylko pod oczmi to nie bedzie widac róznicy miedzy kolorem mojej cery (bardzo jasny) a miejscem posmarowanym?
a moze ktos poleci mi jakis korektor skutecznie zasłaniający cienie pod oczami?
dziewczyna16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 16:13   #30
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Bloker - korektor pod oczy?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Też jestem przekonana że chodzi o ten specyfik. Dla mnie trochę za gęsty do stosowania w okolicy oczu
Mam, nabylam i od dwoch dni stosuje. Jak dla mnie rewelacja, nic wreszcie mnie nie piecze i nie podraznia w okolicach oczu. Konsystencja jest gesta, tlustawa ale daje sie latwo rozprowadzic nawet bardzo gruba warstwa (tylko tak stosowalam). Odkad stosuje balsam Hauschki pod oczy, jestem juz troche obyta z nakladaniem na te okolice tlustych specyfikow.
Kolorek - lekko rozowawy bez (nie zbyt ciemny, a juz na pewno, jak to gdzies czytalam - nie ciemnoczerwony! Raczej bez ale lekka rozowawa poswiata jest). Nareszcie mam korektor i ochrone w jednym!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.