LPR Anthelios XL Creme 50+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 11:32   #1
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Arrow

LPR Anthelios XL Creme 50+


O tym filterku chyba jeszcze nie było Zmieniło się nie tylko oznaczenie, ale też skład w porównaniu do poprzedniego kremiku.

Anthelios XL Creme 60+ (stara wersja) skład:
aqua/water, octocrylene, propylene glycol, glicerin, cyclopentasiloxane, titanium dioxide, butyl methoxydibenzoylmethane, drometrizole trisiloxane, terephthalyidene dicamphor sulfonic acid, triethanolamine, isopropyl palmiate, stearic acid, vp/eicoseine copolymer, dimethicone, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, aluminium hydroxide, carbomer, disodium edta, glyceryl stearate, glycine soja/soybean oil, hydroxypropyl methylcellulose, methylparaben, peg-100 stearate, phenoxyethanol, propylparaben, stearyl alcohol, tocopherol


Anthelios XL 50+ creme fondante (nowa wersja) skład:

aqua/water, c12-15 alkyl benzoate, glicerin, ethylhexyl salicyate, titanium dioxyde, butyl methoxydibenzoylmethane, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenol triazine, propylene glycol, octocrylene, cyclopentasiloxane, stearic acid, potassium cetyl phosphate, dimethicone, myristyl mirystate, nylon-12, petrolatum, ethylhexyl triazone, polymethyl methacrylate, aluminium hydroxide, ammonium polycryloyldimethyl taurate, butylparaben, disodium edta, drometrizole trisiloxane, ethylparaben, glyceryl stearate, glycine soja/soybean oil, hydroxypropyl methylcellulose, isobutylparaben, methylparaben, peg-100 stearate, phenoxyethanol, propylparaben, stearyl alcohol, terephthalyidene dicamphor sulfonic acid, tocopherol, triethanolamine

Podkreślone składniki powtarzają się (źródło LU)

Dorwałam próbkę i cóż - bardzo przyjemny filterek. Może nie jest lekki, ale jakiś taki przyjemny Gęsty, ale nie lepi się tak jak mleczko Avenki, na twarzy też jest dużo lżejszy. Trochę bieli, nieźle sie wchłania. To takie pierwsze wrażenia, a te jak wiadomo, czasami są złudne

Edytowane przez moniga
Czas edycji: 2006-06-10 o 15:33
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 13:09   #2
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Używałam starej wersji. Tak sobie od niej odchodziłam i znowu wracałam. Przy ostatnim podejściu bardzo spodobał mi się ten filterek. Nie powodował wyszuszenia, dobrze chronił, nie lepił się za mocno, troche świecił, ale przynajmniej czułam, że go mam na buzi, a nie tak jak po Biodermie jakbym nic nie miała Lubie taką gęstą konsystencję jaką ma ten Antek, lepiej mi sie tym smaruje. Bardzo łatwo ujarzmia sie go skrobią Co do zapychania to nic takiego nie było.

Edit: Niestety nie wiem jak sie usuwa wątki, chyba moze zrobić to tylko moderator.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 15:10   #3
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

No, wreszcie cos bez alkoholu , na pewno go wypróbuję, poniewaz lubię gęste kremiki. Tylko jak zwykle nie ma próbek, będę musiała chyba znów pożebrać w aptekach .


P.S. Tylko coś mnie te mirystaty niepokoją w składzie.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:11   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Stara wersje znam i..polubilam,chociaz tluscioch niesamowity i nie nadaje sie w okolice oczu dla mnie;jednak z drugiej strony bardzo odpowiadal mi zima i w domowych warunkach-pewnie skusze sie zobaczyc jak spisuje sie nowa wersja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:55   #5
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

O nie, w którymś wątku pisałam o tych dwóch, nawet porównywałam, i nie mam pojęcia, gdzie
O ile zwyły creme lubię - wchłania się ładnie,nie zapycha, blask w normie (i ocząt tak nie szczypie) i tak dalej, to creme fondante niet.
Daję świetnt efekt, przy starannym nałożeniu (pracochłonnym) pięknie wtapia sie w skórę. Jednak po kilku godzinach wyłania mi sie za tapetki und skrobii i święce niczym nieograniczonym blaskiem - koszmar!
Tak czy inaczej - myrystianki zrobiły swoje i mi zapchały linię żuchwy
Nie będziemy się lubić
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:35   #6
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Fakt, po całym dniu noszenia mogę potwierdzić - makijaż wyglada na nim po kilku godzinach fatalnie. Włazi w pory, podkreśla je, i w ogóle tak jakoś mało świeżo. Avenka pod tym wzgledem bije ten filtr na głowę.
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:41   #7
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Anthelios XL Creme 60+ i Anthelios XL 50+ creme fondante to zupełnie różne produkty. Może warto zgłosić tę nową wersję do KWC.

Mam ze 20 ml próbek creme fondante; opiszę swoje wrażenia jak tylko zużyję.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 15:27   #8
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

używałam nowej wersji - niczego sobie. tyle, że słabo się wchłaniał i musiałam go wsmarowywać z 5 minut, żeby jego nadmiar zniknął z twarzy. poza tym w porządku, nie jest tragicznie tłusty, lepkość w normie.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:01   #9
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Użyłam dziś próbki tego kremu i bardzo mi się spodobał. Nie zawiera alkoholu, ale ma alkoholowy zapach nie wiedzieć czemu.
W każdym razie jest lekki, u mnie wchłonął się bez problemu, nie pobielił, nałożenie 2 ml na twarz nie sprawiło mi żadnego kłopotu.
Zmatowiłam moją mieszanką rozświetlającego Hauschki i dry-flo i wygląda fajnie.
Szkoda, że nie mam więcej próbek bo to przyjemny filtr.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:32   #10
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Ja miałam obie wersje tego antka.
Niestety nowa wersja prawie nie chciała się wchłonąć w moją skórę, a mam cerę raczej suchą. Nawet po upływnie 30 min. pozostawała na twarzy tłusta warstewka. Ale jako, że nie ma w składzie alkoholu doskonale nawilża cerę - jak widać nie wszystko można mieć naraz, a szkoda
Reasumują idealnie nadaje się na samotne dni w domku.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 02:54   #11
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Contax
idealnie nadaje się na samotne dni w domku.
No właśnie. Zgadzam się z wami dziewczyny, że ten krem na twarzy po jakimś czasie wygląda okropnie. Jakoś tak, no nie wiem, poprostu brzydko.
A-L cały dzień pięknie. Nie ma porównania.
Przez ten brzydki efekt wizualny niestety nie dla mnie ten krem , a szkoda bo użytkowo mi się podobał.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 07:26   #12
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Zapomniałam dopisać, że u mnie kremowy antek idealnie sprawuje się na dłoniach. Tylko niestety na dłuższą metę jest to za droga impreza.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:35   #13
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Contax
Zapomniałam dopisać, że u mnie kremowy antek idealnie sprawuje się na dłoniach. Tylko niestety na dłuższą metę jest to za droga impreza.
może ktoś używał tego kremu z kolorem, bo szukam i szukam na forum i każdy tylko wspomina, że jest
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:39   #14
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Ja go używam opisałam swoje wrażenie na plotkach i spowiedzi chomika antek tonujący jest moją wakacyjną miłością
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:03   #15
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Sandija
O nie, w którymś wątku pisałam o tych dwóch, nawet porównywałam, i nie mam pojęcia, gdzie
O ile zwyły creme lubię - wchłania się ładnie,nie zapycha, blask w normie (i ocząt tak nie szczypie) i tak dalej, to creme fondante niet.
Daję świetnt efekt, przy starannym nałożeniu (pracochłonnym) pięknie wtapia sie w skórę. Jednak po kilku godzinach wyłania mi sie za tapetki und skrobii i święce niczym nieograniczonym blaskiem - koszmar!
Tak czy inaczej - myrystianki zrobiły swoje i mi zapchały linię żuchwy
Nie będziemy się lubić
Mnie tez creme fondante zapchal! A tak ladnie i szybciutko sie wchlanial...
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 15:33   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja go używam opisałam swoje wrażenie na plotkach i spowiedzi chomika antek tonujący jest moją wakacyjną miłością
Mnie z kolei wersja tonujaca Antka nie zachwycila,znowu nie za bardzo kolor mi pasuje albo....ja zapalalam calkowita awersja do wszelkich brazerow

Owszem,kolor i konsystencja sa niezle-przynajmniej w porownaniu z tonujaca Avene Antek wychodzi na prowadzenie z duzym plusem ale....nakladajac przepisowa ilosc filtra odcien jest duzo za ciemny.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:13   #17
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

a ja dzis wypaćkałam się ta starą wersją bo mam kilka jego próbek.. i co? wyskoczyły mi trzy pryszcze a tak sie cieszyłam ze nic nie miałam od długiego czasu... ech co mnie głupią podkusiło

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2006-07-19 o 15:40
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:29   #18
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Dostałam krem fondante w spadku po Nikicie .
Makijaż na nim rzeczywiście wygląda super, zresztą wchłanianie i reszta też bomba.
Teraz tylko czekam czy mnie wypryszczy .

Właściwości makijażowe jak A-L i trzyma się dzielnie, nie bieli, nie klei się.
Podoba mi się bo bez procentów jest.

Aha, dodałam go do KWC więc można recenzować:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=16599

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-11-08 o 15:50
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:39   #19
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

mnie niestety wypryszcza, jak kazdy Antek.. jestem widocznie skazana na Avenki, ale kocham je.. więc co mi tam
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 17:49   #20
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Creme 60+ a więc stara wersja to tak na prawdę nie jest stara wersja 50+ creme Fondante, o którym piszecie.

Nową wersją XL Creme 50+ jest teraz XL Lait 50+(czyli lotion, mleczko), a nie Creme Fondante. Nie mylcie tych filtrów. Nawet skład przecież jest inny.

Ja mam Creme 60+ w nowej szacie czyli XL Lait 50+ i jestem z niego bardzo zadowolona.
Miałam też Creme Fondante. Jednak Creme Fondante ma tylko 50 ml, a Mleczko ma 100ml.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:42   #21
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Creme 60+ a więc stara wersja to tak na prawdę nie jest stara wersja 50+ creme Fondante, o którym piszecie.

Nową wersją XL Creme 50+ jest teraz XL Lait 50+(czyli lotion, mleczko), a nie Creme Fondante. Nie mylcie tych filtrów. Nawet skład przecież jest inny.

Ja mam Creme 60+ w nowej szacie czyli XL Lait 50+ i jestem z niego bardzo zadowolona.
Miałam też Creme Fondante. Jednak Creme Fondante ma tylko 50 ml, a Mleczko ma 100ml.

Anthelios XL 50+ Creme (http://www.larocheposay.de/public/pr...&Darreichung=3) ma identyczny skład i pojemność jak Creme Fondante 50+.

Czy na rynku niemieckim obok Antheliosa XL 50+ Creme dostępny jest także Creme Fondante 50+ o takim samym składzie?

To chyba tylko różnice w nazwach; mówiąc o "następcach" mamy na myśli filtry do twarzy o poj. 50 ml i SPF 50+.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:52   #22
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Mentha ten link, który podałaś to jest właśnie do Creme Fondante. W skrócie pisze się Creme, ale jak się dobrze przyjrzysz tubie to widać napis Creme Fondante

Opróćz tego cremu jest normalnie w sprzedaży ten, kóry Wy uważacie tu za starą wersję ( a nią nie jest). Tu jest link do Starego Creme 60+, a obecnie XL Lait czyli mleczko

Podsumowując:
XL Creme 60+ = XL Lait 50+ (mleczko)

Creme Fondante to oddzielny kremik.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 19:04   #23
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Niestety, nie jestem w stanie tego dojrzeć. Widzę tylko na ulotce (PDF), że są dwa filtry o poj. 50 ml i SPF 50+ - fluid i creme. Apteki nie podają pełnych nazw i myślałam, że to takie nazwy "regionalne".

Mówiąc o "następcach" mamy na myśli filtry do twarzy o poj. 50 ml i SPF 50+

Zresztą, niech się nazywa jak chce. Nieważne

Dziękuję za wyjaśnienia!

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2006-11-09 o 13:23
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 19:17   #24
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Niestety, nie jestem w stanie tego dojrzeć. Widzę tylko na ulotce (PDF), że są dwa filtry o poj. 50 ml i SPF 50+ - fluid i creme fondante.

Mówiąc o "następcach" mamy na myśli filtry do twarzy o poj. 50 ml i SPF 50+

Zresztą, niech się nazywa jak chce. Nieważne
Tu nie chodzi o nazwę tylko o skłąd. Skoro oceniamy tu filtry to łatwo o pomyłkę.

Niestety winne jest LRP które postanowiło pozmieniać nazwy i teraz my biedne się gubimy w tym wszystkim.

Jeśli chodzi o typowe do twarzy o poj. 50 ml to na tej stronie na środku jest fotka Creme Fondante oraz Fluide Extreme
Natomiast mleczko czyli Lait 50+ (stare Creme 60+) wygląda tak i jest ono zarówno do twarzy jak i do ciała, ale jest go 100ml.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 19:30   #25
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o nazwę tylko o skłąd. Skoro oceniamy tu filtry to łatwo o pomyłkę.

Niestety winne jest LRP które postanowiło pozmieniać nazwy i teraz my biedne się gubimy w tym wszystkim.

Jeśli chodzi o typowe do twarzy o poj. 50 ml to na tej stronie na środku jest fotka Creme Fondante oraz Fluide Extreme
Natomiast mleczko czyli Lait 50+ (stare Creme 60+) wygląda tak i jest ono zarówno do twarzy jak i do ciała, ale jest go 100ml.

Weroniko
, że się wtrącę - jak podstawia się linki pod frazy i słowa bo nie potrafię tego uczynić .

Dla mnie Nikito krem fondante okazał się również pryszczante - po zmyciu , cała buzia w jakiś nieokreślonych pryszczyko-kropo-paskudztwach.
Ble .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 20:30   #26
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

Weroniko
, że się wtrącę - jak podstawia się linki pod frazy i słowa bo nie potrafię tego uczynić .
Klikasz na znaczek z kulą ziemską, wpisujesz adres czyli link, klikasz OK, a tekst który pokazuje się na niebiesko to miejsce gdzie wpisujesz swój własny tekst. Mam nadzieję, że zrozumiałaś
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 20:51   #27
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Klikasz na znaczek z kulą ziemską, wpisujesz adres czyli link, klikasz OK, a tekst który pokazuje się na niebiesko to miejsce gdzie wpisujesz swój własny tekst. Mam nadzieję, że zrozumiałaś
Ha! Nie przypuszczałam, że podczas dyskusji o kremie z filtrem nauczę się robić linki Też nie wiedziałam, jak to się robi...
A co do tematu wątku , to ja uwielbiam creme fondante Wchłania mi się, i makijaż super wygląda (o iler akurat nie obłaże ze skóry), i ten cały myristyl nie zatyka mi porów I alkoholu nie ma, no po prostu super. Mogę ostatnio porównać creme fondante z Aqua Lait i nawet wolę creme od AL. Antek zdołał wyprzeć nawet moje ulubione Biodermy
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 03:44   #28
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Klikasz na znaczek z kulą ziemską, wpisujesz adres czyli link, klikasz OK, a tekst który pokazuje się na niebiesko to miejsce gdzie wpisujesz swój własny tekst. Mam nadzieję, że zrozumiałaś
Weroniko - bardzo ci dziękuję.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:13   #29
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Kate na mnie wszystkie Antki tak działają
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:39   #30
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: LPR Anthelios XL Creme 50+

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Kate na mnie wszystkie Antki tak działają
No i właśnie ciekawe, dlaczego Przecież nie wszystkie mają taki sam skład. Ja już ostatnio przestałam tak bardzo "wierzyć" w te klasyfikacje zapychaczy, bo niby myristyl myristate czy isopropyl palmitate to takie straszne zapychacze, a mnie nic nie robią (nie tylko w filtrze, mam też krem z isopropylami i jest świetny). Za to koncertowo zatkał mnie mineralny SVR. Z tego wnoszę, że te wszystkie tabele o zapyczaczach są średnio przydatne, bo i tak wszystko trzeba przetestować na własnej skórze.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.