Lekki podkład nawilżający ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 19:44   #1
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Question

Lekki podkład nawilżający ???


Moja cera jest gladka bez przebarwien ale sucha poszukuje jakiegos podkladu , kotry by nie robil "maski" tylko lekko krył i jednoczesnie nawilżal . Te , ktore dotychczas uzywalam byly beznadziejne czułam sie jak bym miala cięzka maske na twarzy i wygladaly nienaturalnie :/
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:51   #2
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Z niższej półki, wypróbowany na sobie - polecam Shiny Touch Lirene - problem tylko w tym, że mały wybór odcieni. W każdym razie mi pasował
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:00   #3
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

a dlugo sie utrzymuje ???
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:04   #4
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Ja stosowałam na bazę Daxa i był całkiem trwały.
No ale to była zima, latem skóra wydziela więcej sebum, no i ogólnie nie był już taki trwały.. ale jak piszesz, masz cerę suchą, więc nie powinnaś mieć z tym problemu.

W każdym razie jeśli idzie o obawy typu "maska" to ten podkład niczego takiego nie zostawia - bo nie kryje mocno, ale za to ładnie wyrównuje koloryt i lekko rozświetla.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:13   #5
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Już kiedyś pisałam w podobnym wątku o Hydra Drops Lumene i Hydralight Isadory, oba lekkie i nawilżające, trochę kryją, moim zdaniem w sam raz na lato.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:36   #6
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Nawilża i ładnie rozświetla Rimmel Recover Tylko że lekko kryje i nie jest super trwały.
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:16   #7
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Dobra to ja się wypowiem bo to MÓJ temat. Jak coś nie wysusza mnie to znaczy, że nie wysusza wcale nie no żartuję oczywiście każda cera jest inna (moja na pewno ), ale myślę, że jestem w stanie ci pomóc, bo moja cera jest strasznie przesuszona ....

Zaatem mam jedno pytanko "wszystkie, których używałaś", czyli jakie ?

Ja przedstawię moje ostatnie testy.... (większość z nich to podkłady nawilżające)
(zaznaczam, że będę pisać czy coś mnie uczuliło czy nie, ale nie musisz się tym bardzo przejmować, bo moja cera niestety jest nie tylko bardzo przesuszona, ale i wrażliwa )
1. Rimmel Recover - lekki (akurat na lato), ładnie rożswietla (o ile to lubisz), nie podkreśla suchych skórek, lekko naiwlża,nie ma mowy o masce, mnie troszkę uczulił

2. IsaDora Hydralight - naiwlża, nie tworzy maski, nie podkreśla suchych skórek, uwydatnia nierówności, nie kryje, mnie uczuliła

3. AA nawilżający - porażka i to kompletna .... więcej wad niż zalet

4. Clinique Repairwear Anti-Aging Make-up (naiwlżająco-wygładzający) - tworzy maskę, raczej nie podkreśla skórek, nawilża, dobrze kryje, delikatnie mnie uczula, po kilku godzinach widać wszystkie nierówności

5 La Roche Posay Unifiance (korygujący) - tworzy maskę, podkreśla skórki,wysusza(nie wart swojej ceny) po dłuższym czasie używania bardzo mi zaostrza AZS

6. Vichy Dermablend - dobrze kryje, ale po kilku godzinach gdzieś znika <??> uczula, po jakimś czasie widać wszystkie nierówności, widać go na twarzy (ale nie jest to taka typowa maska - po prstu widać, ze masz podkład, mimo, że nie widac podkąłdu nie wiem jak to wytłumaczyć)

7. MF Colour Adapt - całkiem ok, dopasowuje sie do cery, nie wysusza (mnie przynajmniej ) , tylko troszkę podkreśla skórki (w sumie można uznać, że nie podkreśla ), szybko znika z twarzy, podkreśla wszystkie nierówności

8. L'oreal True Match - patrz wyżej tylko, że dużo bardziej podkreśla suche skórki

9. L'oreal Infallible - również patrz wyżej tylko, że jeszcze bardziej podkreśla suche skórki ( w sumie wyglądałam w nim jak jedna wielka sucha skórka , więc nie osceniam innych właściowści, bo musiałam go natychmiast zmyć ... miałam tylko próbkę, ale to wystaczyło)

10. Jakiś kryjący Erisa - o boże ! masakra .... nie komentuję nawet

11. Moje odkrycie : nie uczula mnie (jak narazie), nie uwidacznia nierówności, nie tworzy maski, wyrównuje koloryt cery, świetnie stapia się ze skórą, lekko wygładza - nie jest w stanie do końca ukryć moich rumieńców, ale mu wybaczam (pisałaś, że nie masz tego problemu, więc .. ) może nawet trochę nawilża, w każdym razie nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, mało kryje, ale ja nie mam wiele do ukrycia (wyjątkowe okoliczności : korektor albo Dermacol do niego), lekki. Jak narazie wydaje mi się idealny na lato (na zimę trochę gorzej chyba .... ) : ASTOR ANTI STRESS & LIFT (nie wiem jak ze zmarszczkami, bo ich na szczęście narazie nie mam )

Zamierzałam jeszcze przetestować Vichy Aera Teint i Bourjois wygładzająco-nawilżający. Kilka dobrych słów słyszałam też o wyżej wymienionym Lumene oraz o podkładach IsaDory : w piance i Velvet Touch.

Nie wiem czy wymieniłam wszystkie które ostatnio wypróbowałam (było ich naprawdę dużo... jak mi się coś przypomni to napiszę)

Podkłady testowałam kupując całe opakowanie (potem oddawałam, albo sprzedawałam .... ) albo zdobywając słoiczki z testerami w dwóch Sephorach (więc miałam dwa testerki) ewentualnie miałam tylko jeden słoiczek ... L'oreal I. to była próbka z gazety jakiejś

Polecam jeszcze poczytać o nowym podkładzie Maybelline Pure Make- up (50 % wody podobno )

Pozdrawiam i życzę miłych poszukiwan (wiem z doświadczenia jakie to trudne przy suchej skórze, na rynku jest więcej matujących niestety)

Jeśli wydaje ci się to przydatne to próbki miałam numerów : 2,6,8,9
Całe opakowania(większość oddanych lub sprzedanych) : 1,3,4,5,7,10,11
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 21:23   #8
Kohezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Ja uwielbiam Chanel Voile Universel.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=6 4efdb2185684a9256c11a5959 c8edb3&cmd=details&itemid =5477
Uprzedzam jednak, że nia ma on właściwości kryjących. Nadaje się tylko do cery bez krostek.
Kohezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 23:02   #9
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

ja mam PMU maybelline lekko kryje ladne matowo satynowe wykonczenie ujednolica cere daje 'zywe' wykonczenie nie maske... jak na moj ust nawilza... mam tez problem ze skorkami i ich nie podkresla ten podklad...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 23:06   #10
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

probowalam coprawda tylko na lapce, ale fajnie zapowiada sie ten nowy podklad maybelline pure makeup nie "wrzera" sie w zmarszczki i super wygladza, jest w zasadzie niewidoczny ale podkreslam, ze testowalam tylko na raczce, wiec moze na twarzy zachowuje sie inaczej
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 23:17   #11
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Polecam podkład w musie Pierre Rene,lekko kryje,nie przesusza delikatnych partii twarzy,dostępny w pięciu odcieniach.moim zdaniem o niebo lepszy od musu Maybelline.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 23:36   #12
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Cytat:
Napisane przez lalesia
probowalam coprawda tylko na lapce, ale fajnie zapowiada sie ten nowy podklad maybelline pure makeup nie "wrzera" sie w zmarszczki i super wygladza, jest w zasadzie niewidoczny ale podkreslam, ze testowalam tylko na raczce, wiec moze na twarzy zachowuje sie inaczej
Ale na 100% nie nadaje się do suchej skóry. Po prostu nie nawilża tak jak inne. Fakt, jest bardzo lekki, ale moim zdaniem nadaje się do cery mieszanej - tak, jak zresztą jest zalecone przez producenta.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 00:03   #13
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Pure Makeup nie nadaje się do cery suchej!?Mam mieszaną cerę i mnie podkreślał skórki i wysuszał nos!Fakt ładnie wygładza skórę i jest niewidoczny.

Do suchej może raczje wypróbuj Hydradrops jak dziewczyny pisały.Miałam próbki i na mojej mieszanej skórze wytrzymał cały dzień.Lekki jest
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 09:36   #14
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

paula00 ten Avatar to Twoje zdjęcie?


"Chce proste włosy"
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 11:07   #15
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Cytat:
Napisane przez justyce
Ale na 100% nie nadaje się do suchej skóry. Po prostu nie nawilża tak jak inne. Fakt, jest bardzo lekki, ale moim zdaniem nadaje się do cery mieszanej - tak, jak zresztą jest zalecone przez producenta.
to dobrze, ze piszesz, bo wlasnie bylam skolonna go dzisiaj kupic a mam strasznie sucha buzke, wiec bylaby kolejna porazka
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 11:43   #16
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

hmmm no ja mam hydra dropsa tez i jest sredni na jeza jakby z dziebko ciezszy od PMU... stapia sie ze skora troche na niej ciemnieje... ale moja mama ma skore wybitna!!! mega sucha i mega wrazliwa i ja zarowno Hydra Drops jak i PMU "sciaga" a TM L`oreala ideal... i wez tu zrozum baby :P
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:50   #17
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Cytat:
Napisane przez lalesia
to dobrze, ze piszesz, bo wlasnie bylam skolonna go dzisiaj kupic a mam strasznie sucha buzke, wiec bylaby kolejna porazka
Na pewno byś żałowała wydanych pieniędzy. Podkład jest bardzo fajny, owszem, super się rozprowadza i fajnie wygładza cerę, dobrze też wyrównuje koloryt - ja byłam zachwycona, ale okazało się z czasem, że niestety - suche partie skóry nie czuły się z nim za dobrze..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:07   #18
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Cytat:
Napisane przez annemon
Już kiedyś pisałam w podobnym wątku o Hydra Drops Lumene i Hydralight Isadory, oba lekkie i nawilżające, trochę kryją, moim zdaniem w sam raz na lato.

nie nie nie!!!nie kupuje isadory hydraligt :/ dalam sie namowic na to w sklepie i szok!kolorki ladne i w gole ale na sochej skorze robi placki i podkresla suche skorki i ma warzenie i mi wysuszyl jeszcze bardziej buzke osobiscie polecam Vichy Are Teint Creme Satine jako jedyny prawie (bo czasem mu sie zdazylo :/)suchych skorek a tak to tez mam ten sam problem
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:28   #19
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Cytat:
Napisane przez rambo
1. Rimmel Recover - lekki (akurat na lato), ładnie rożswietla (o ile to lubisz), nie podkreśla suchych skórek, lekko naiwlża,nie ma mowy o masce, mnie troszkę uczulił
Też myślałam, że uczula, bo przez pierwsze dwa dni używania mi kilka krostek wyszło, ale po tygodniu zniknęły wszystkie wągry z noska ( ) i zero jakichkolwiek wyprysków czy czegoś takiego od "tamtego" tygodnia

No ale to faktycznie wszystko zależy od cery, ja mam suchą ale nie wrażliwą a i tak coś tam powychodziło, ale nie wiem do teraz czy od podkładu czy dlatego że przed okresem byłam (a nigdy mi przed okresem nic nie wychodziło).


A do cery suchej to ja po prostu odradzam jakiekolwiek matujące podkłady, bo niektóre nawet wysuszają :/ Z mojego doświadczenia z podkładami (a jest małe) i kilku znajomych zauważyłam, że podkład matujący niezależnie od tego czy tani czy drogi podkreśla bardzo mocno jakiekolwiek skórki suche i nie daje się na suchej skórze porządnie rozprowadzić , ja mam mały problem z Recoverem (niesamowicie lekkim) nawet pod tym względem, bo moja skóra wchłania wszelkie kremy w tempie maksymalnym i nawet jak od razu po nałożeniu kremu chcę twarz zrobić podkładem, to kilka skórek się ujawnia, ale znikają dosyć prędko, bo widocznie podkład nawilża
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 14:52   #20
Kuciaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 80
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

PMU maybelline wyglada bardzo naturalnie u mnie nie podkresla suchych skorek jest taki delikatny faktycznie zelowy wydajny minusem sa klorki wszystkie rozowe
Kuciaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 20:24   #21
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

ja ze swojego doświadczenia doszłam do wniosków, że :

1. Jakikolwiek podkład matujący podkreśla u mnie wszystko co suche

2. Podkłady mocno kryjące tworzą mi "placki" twarzy

3. Kompakty podkreślają skórki

4. Podkłady liftingujące nadają się do skóry suchej, ponieważ nawilżają ją (nie wiem dlaczego, ale moje ze swojego doświadczenia zauważyłam, że czasem nawet bardziej niż te konkretnie nawilżające). Zatem jeśli masz młodą i piękną cerę i marszczki ci nie straszne, ale za to skóra jest sucha śmiało możesz próbować podkładów liftingujących z dużym prawdopodobieństwem trafienia na ten jedyny

4. Podkład kryjący i nawilżający zarazem to rzadkość.

5. Wszystko co ma mieć pudrowe wykończenie podkreśla suche skórki.

To są moje takie spostrzeżenia. Pewne znajdą się wyjątki, które będą odbiegać od tego co napisałam. Jednak u mnie wszystko to się potwierdza
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 20:48   #22
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

a ja polecam ten
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1761
jak na razie tylko ten spodobal mi sie. Tylko ten nie powoduje wysuszenia skory a ze swoja mam troche problemow (bez kremu bambino skora schodzi mi platami, taka jest sucha )
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:03   #23
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Cytat:
Napisane przez paula00
Moja cera jest gladka bez przebarwien ale sucha poszukuje jakiegos podkladu , kotry by nie robil "maski" tylko lekko krył i jednoczesnie nawilżal . Te , ktore dotychczas uzywalam byly beznadziejne czułam sie jak bym miala cięzka maske na twarzy i wygladaly nienaturalnie :/
jest taka strona w internecie gdzie sa recenzowane kosmetyki roznych firm dzieki niej wydaje na kosmetyki o wiele mniej niz dotychczas .Zawsze uważalam że tanie produkty nie są zbyt dobre i wydawałam na nie majątek a dzieki recenzjom na www.kafeteria.pl zmienilam podejscie.Na pewno dobierzesz sobie odpowiedni komsetyk.O ile sie nie mylę,( rozpoznając niki)nasze wizażanki też są tam recenzentkami
Pozdrawiam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:50   #24
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

ehh dawno mnie tu nie bylo i dzekuje wam za wszystkie odpowiedzi chyba skusze sie nie ten podklad z Rimela ... ostnio kupilam w Sephorze podklad bo drugi dawali grati i totalna porazka wygladalam jak w masce :/
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:55   #25
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

heh w sumie zastanawiam sie tez nad tym ale mam metlik w glowie


Lumene podkład HYDRA DROPS

Marka: Lumene

PODKŁAD NAWILŻAJĄCY
HYDRA DROPS MAKEUP CREAM

Podkład przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.
Nowy podkład Lumene zawiera krystalicznie czystą fińską wiosenną wodę oraz mleczko owsiane, które chronią i nawilżają Twoją skórę przez cały dzień. Dzięki wyjątkowo delikatnej konsystencji fluid idealnie i z niezwykłą łatwością rozprowadza się na twarzy. Efekt końcowy to naturalny, świeży makijaż. Idealny podkład również dla skóry dojrzałej.

Podkład zawiera pigmenty rozpraszające światło, dzięki czemu mniejsze zmarszczki stają się całkowicie niewidoczne. Delikatna konsystencja podkładu sprawia, że bardzo łatwo rozprowadza się na skórze i wchłania w nią. Dzięki Hydra Drops skóra staje się gładka i świeża. Hydra Drops makeup cream posiada filtr ochronny SPF 4.


CENA 37zl
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:04   #26
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

jeszcze jakis znalazlam


Podkład nawilżający Light Wear Silky Smooth


Producent: Gosh Cosmetics


Lekko kryjący podkład w formie kremu nawilżającego na dzień. Równomiernie pokrywa skórę, nie pozostawiając uczucia „maski”. Jego jedwabista, gładka konsystencja skutecznie tuszuje drobne mankamenty skóry i wyrównuje koloryt karnacji.

Kosmetyk może być nakładany bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy, bez zastosowania kremu. Podkład jest idealny do naturalnego, transparentnego makijażu; nie wymaga pudrowania, dając jednocześnie skórze suche, matowe wykończenie. Kosmetyk zawiera delikatnie rozświetlające pigmenty, regenerującą witaminę E, kojący wyciąg z rumianku, nawilżający wyciąg z aloesu oraz filtr przeciwsłoneczny. Podkład jest przeznaczony do cery przesuszonej, suchej i normalnej.
(poj. 35 ml - 39,90 zł)
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:08   #27
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

jak ktoras z was uywala tego podkladu z Gosh lub Oriflame to prosze o wasze opinie

Do cery suchej i normalnej. Nadaje jej jednolity, równy odcień i intensywnie nawilża przez cały dzień. Zapewnia lekki/średni efekt kryjący. Innowacyjna receptura z kompleksem 3-PhytoActivet i filtrami ochronnymi SPF 8.

Nawilża skórę przez cały dzień

Kompleks 3-PhytoActicet nawilża i koi skórę

Filtry SPF 8 chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania UV

cena katalogowa 32,00
35 ml
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 15:03   #28
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

tez jestem ciekawa tego nawilzajacego z Ori zamowilam go ale nie doszedl ;( hmm Paula a moze jak chcesz taki leciutenki podkladzik bo masz bardzo dobra cere vez skazy to moze kremik rozswietlajaco-koloryzujacy czy tam brazujacy z Vichy ten Lumine jakos tam nie wiem jak to napisac :P ja wlasnie ejstem juz tak zla na te podklady ze w przyszlym tygodniu go sobie kupie bo mam taka sucha skore juz ze kazdy podklad wyglada jak maska :/ i podkresla suche skorki :/a jak nawet wyglada ok a chce np.perelki brazujace czy nawet sma roz to od razu przesusza sie na nowo i daje za mocny efekt przy takiej delikatnej skorze :/

pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:12   #29
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

ja mam lumene, o którym wspominasz i bardzo sobie chwalę, jest lekki nawilżający, nie kryje zbyt mocno, nie ma mozliwości zrobienia z twarzy maski, bardzo łatwo się nakłada i wchłania. Idalny na lato, nie spływa mi nawet przy wysokich temperaturach.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 22:08   #30
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Cytat:
Napisane przez Madlaine
ja mam lumene, o którym wspominasz i bardzo sobie chwalę, jest lekki nawilżający, nie kryje zbyt mocno, nie ma mozliwości zrobienia z twarzy maski, bardzo łatwo się nakłada i wchłania. Idalny na lato, nie spływa mi nawet przy wysokich temperaturach.

chodzi Ci o podklad LUMENE firmy czy ten VICHY LUME..cos tam :P ciagle zapominam jak to napisac :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.