biale wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-27, 18:22   #1
ethel
Przyczajenie
 
Avatar ethel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Talking

biale wlosy


hej
To mój pierwszy wątek mam 16... no prawie 17 lat... chcialabym coś zmienić w swoim wyglądzie.. lubie swoje wlosy, nie narzekam.. nie mam ani prostych ani kręconych, ale są gęste i nie wyglądają jak fale na balwanie (chociaż to mi się udalo...) Tak sobie pomyślałam że zafarbuje sobie wlosy (tak tylko na wakacje)... na bialo.. ( w zeszłym roku w wakacje mialam rude => odjazd!! ).. Rudy kolor nie ciężko znaleźć, ale biały... ojojoj... szczególnie że ja nie chce farby!! nic trwałego!! poszukuje jakiegoś szmponu koloryzującego.. albo plukanki.. no i dlatego pisze.. oczekuje pomocy, jak taki kolor osiągnąć, zwykłym szmponem.. pomóżcie!!

buziaczki dla wszystkich
ethel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 18:28   #2
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: biale wlosy

Nie da się niestety..tylko rozjasniacz (lub dekoloryzator)plus farba, ewentualnie sama frarba, jesli masz jasne włoski.
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 18:30   #3
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: biale wlosy

witaj oj..białych włosów nie osiągniesz czymś w rodzaju szamponu, etc.. wydaje mi się, że naprawdę białe włosy zrobić mógłby tylko dobry fryzjer, a i to nie na każdych włosach..na pewno przy pomocy jakiegoś bardzo silnego rozjaśniacza lub dekoloryzatora, potem farby.. i nie ma mowy by było to wszystko na trochę i się potem ładnie zmyło są na rynku jakieś pianki etc [widziałam srebrną, białej nie, ale może gdzieś jest], ale podobno sklejają włosy i ogólnie białe tak czy siak nie będą.. pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 19:24   #4
ethel
Przyczajenie
 
Avatar ethel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: biale wlosy

dzx

w ostateczności nie muszą być całkiem białe... mogą być takie srebrzyste lub jasny blond.. ja mam wlosy koloru ciemny blond, więc chyba ich nie zafarbuje ich na bialo.. pianki nie chce, a ni nic ktotkotrwalego... pomóżcie
ethel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 20:04   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: biale wlosy

Ethel ...zmienić kolor na jaśniejszy możesz tylko przez ROZJAŚNIENIE ( a to efekt długotrwały) jak juz zostało napisane ...rozjasniacz, dekoloryzator,farba rozjasniająca ( np Garnier nutrisse)...inaczej naprawdę się nie da, nawet na "srebrzysty".
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 20:12   #6
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: biale wlosy

zostaja peruki
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.