fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 18:38   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków


Krakowianki pewnie kojarzą aptekę nieopodal Placu Bohaterów Getta. Nie wiem jaka to dokładnie ulica - może Lwowska może Dąbrowskiego - ale wiem, że tam są wieczne kolejki O której bym tramwajem nie jechała zawsze, ale to zawsze widać sznureczek ludzi przed apteką. Czy ktoś wie czy tam faktycznie AŻ tak tanio? Czy może tylko niektóre leki mają w promocyjnych cenach? Nie chce mi się zbytnio iść się tam wystać na darmo, a zapytać bez kolejki raczej nie ma szans, bo chyba by mnie ludzie zlinczowali (zwłaszcza, że tam dużo babć i dziadków widać ). Powiedzcie mi zatem, na czym polega fenomen tej apteki?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 21:27   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez MagJa
Krakowianki pewnie kojarzą aptekę nieopodal Placu Bohaterów Getta. Nie wiem jaka to dokładnie ulica - może Lwowska może Dąbrowskiego - ale wiem, że tam są wieczne kolejki O której bym tramwajem nie jechała zawsze, ale to zawsze widać sznureczek ludzi przed apteką. Czy ktoś wie czy tam faktycznie AŻ tak tanio? Czy może tylko niektóre leki mają w promocyjnych cenach? Nie chce mi się zbytnio iść się tam wystać na darmo, a zapytać bez kolejki raczej nie ma szans, bo chyba by mnie ludzie zlinczowali (zwłaszcza, że tam dużo babć i dziadków widać ). Powiedzcie mi zatem, na czym polega fenomen tej apteki?
Podpinam sie pod watek zaciekawilas mnie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 21:51   #3
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

jestem z Krakowa, ale nie znam tej apteki, możesz tam zadzwonić i zpytać o dostepność/cene tego co Cie interesuje
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:06   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Ja też widziałam tę kolejeczke I też ciekawa jestem czy w tej aptece aż tak tanio sprzedają
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:18   #5
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

W Lublinie jest jedna taka apteka, słynna już w całym mieście, zawsze tam kolejka stoi już poza lokalem. Mają konkurencyjne ceny na leki - to na pewno. Nie wiem jak z kosmetykami, bo tam nie bywam, a co do leków to wiadomość od Babci, która kupuje w tym miejscu o kilkanaście złotych taniej Oczywiście mówię o sumie wszystkich.
Myślę, że z tą apteką w Krakowie jest podobnie.

ps. Swego czasu, a może nadal, te konturencyjne ceny wzbudziły wielkie kontrowersje na rynku farmaceutycznym w regionie.
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 23:01   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Podpinam sie pod watek zaciekawilas mnie
A myślałam, że coś wiesz

Cytat:
Napisane przez yaheira
jestem z Krakowa, ale nie znam tej apteki, możesz tam zadzwonić i zpytać o dostepność/cene tego co Cie interesuje
No tak, ale żeby tam zadzwonić trzeba mieć telefon albo chociaż adres, a ja nie mam ani tego ani tego. A jak już bym tam miała iść po jakiś kontakt, to już lepiej wystać swoje i popytać. Ale na razię liczę na Was. Leń jestem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 11:40   #7
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez minio
W Lublinie jest jedna taka apteka, słynna już w całym mieście, zawsze tam kolejka stoi już poza lokalem. Mają konkurencyjne ceny na leki - to na pewno. Nie wiem jak z kosmetykami, bo tam nie bywam, a co do leków to wiadomość od Babci, która kupuje w tym miejscu o kilkanaście złotych taniej Oczywiście mówię o sumie wszystkich.
Myślę, że z tą apteką w Krakowie jest podobnie.

ps. Swego czasu, a może nadal, te konturencyjne ceny wzbudziły wielkie kontrowersje na rynku farmaceutycznym w regionie.
A możesz powiedzieć dokładnie która to apteka w Lublinie ?
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 17:26   #8
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Hej dziewczynki ta krakowska apteka to nic innego jak vena-vita a tu link do ich strony
http://vena-vita.pl/
__________________






Edytowane przez _Lunka_
Czas edycji: 2006-06-03 o 17:59
_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 11:43   #9
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez minio
W Lublinie jest jedna taka apteka, słynna już w całym mieście, zawsze tam kolejka stoi już poza lokalem. Mają konkurencyjne ceny na leki - to na pewno. Nie wiem jak z kosmetykami, bo tam nie bywam, a co do leków to wiadomość od Babci, która kupuje w tym miejscu o kilkanaście złotych taniej Oczywiście mówię o sumie wszystkich.
Myślę, że z tą apteką w Krakowie jest podobnie.

ps. Swego czasu, a może nadal, te konturencyjne ceny wzbudziły wielkie kontrowersje na rynku farmaceutycznym w regionie.
Co to za lubelska apteka, Mino? 4 lata tu miieszkam i jakos do mnie nie dotarło...?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 11:48   #10
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez _Lunka_
Hej dziewczynki ta krakowska apteka to nic innego jak vena-vita a tu link do ich strony
http://vena-vita.pl/
O wątku zapomniałam, bo sama znalazłam ich stronkę wpisując nazwę w google. Bo w końcu któregoś razu przejeżdżając tamtędy tramwajem zwróciłam uwagę na szyld I faktycznie ceny mają korzystne Nie tylko filtrów, ale i na przykład pigułek Yasmin
Ale niemniej jednak dzięki za pomoc
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 15:42   #11
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez L_V
Co to za lubelska apteka, Mino? 4 lata tu miieszkam i jakos do mnie nie dotarło...?
Chyba chodzi o aptekę na Wojennej 36. Reklamowali sie na bilboardach jako tania apteka, bezpłatny dowóz leków itp. te reklamy jeszcze wiszą gdzieniegdzie http://www.haloapteka.pl/
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 10:30   #12
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez chamelieu
Chyba chodzi o aptekę na Wojennej 36. Reklamowali sie na bilboardach jako tania apteka, bezpłatny dowóz leków itp. te reklamy jeszcze wiszą gdzieniegdzie http://www.haloapteka.pl/
jeśli chodzi o aptekę nie on-line'ową to myślę, że jednak to nie ta. Oni reklamują się jako tania apteka, ale kiedy porównałam ich ceny z konkurencją.. cóż, żadna rewelacja.


Tania apteka natomiast jest na Narutowicza 83 (przy przystanku mpk). Tam zawsze robię zakupy oszczędzając od kilknastu do kilkudziesięciu zł. w porównaniu do innych aptek. Minusem jest to, że obecnie już chyba 3/4 Lublina wie o tamtejszych cenach, bo kolejka ZAWSZE jest gigantyczna, aż na zewnątrz.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:58   #13
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez Bruja
jeśli chodzi o aptekę nie on-line'ową to myślę, że jednak to nie ta. Oni reklamują się jako tania apteka, ale kiedy porównałam ich ceny z konkurencją.. cóż, żadna rewelacja.


Tania apteka natomiast jest na Narutowicza 83 (przy przystanku mpk). Tam zawsze robię zakupy oszczędzając od kilknastu do kilkudziesięciu zł. w porównaniu do innych aptek. Minusem jest to, że obecnie już chyba 3/4 Lublina wie o tamtejszych cenach, bo kolejka ZAWSZE jest gigantyczna, aż na zewnątrz.
O, nie wiedziałam, napisałam o tamtej aptece, bo rzuciły mi sie w oczy ich reklamy. Dzięki za informację
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 00:22   #14
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez L_V
Co to za lubelska apteka, Mino? 4 lata tu miieszkam i jakos do mnie nie dotarło...?
Ona jest na rogu narutowicza i okopowej, ale ostatnio jak tamtędy jechałam to widziałam 20 metrową kolejkę! Nie wiem czy mają kosmetyki apteczne i w jakich cenach...
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 09:23   #15
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez uskow
Ona jest na rogu narutowicza i okopowej, ale ostatnio jak tamtędy jechałam to widziałam 20 metrową kolejkę! Nie wiem czy mają kosmetyki apteczne i w jakich cenach...
OO, ups, czyli te kolejki to prawda jednak...?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:12   #16
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Będę musiała się wybrać do tej apteki przy Narutowicza i zobaczyć co tam mają ciekawego
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:32   #17
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez L_V
OO, ups, czyli te kolejki to prawda jednak...?
Prawda, prawda. Ja również słyszałam o konkurencyjnych cenach w tejże aptece. Ostatnio gdy przypadkiem tamtęty przechodziłam była gigantyczna koleja, nie miałam czasu stać,więc ttylko zajrzałam do srodka zorientować się czy mają też kosmetyki. Z vichy tylko kilka kremików, troche z La Roche,ale wypatrzyłam sporo filtrów Biodermy(cała półka). Nie są to dokładne obserwacje, bo starsze panie klientki były strasznie zbulwersowane, że śmiałam tam wejść bez kolejki. I na nic zdały by się tłumaczenia, że chciałam tylko zorientować się czy mam po co stać, nikomu tej kolejki nie zajmując. Tak więc nie wypatrzyłam czy jast mój ukochany Vichy CS Fluide Trzeba będzie wykombinować nr tel. i sprawdzić.
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 14:34   #18
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez katiia
Prawda, prawda. Ja również słyszałam o konkurencyjnych cenach w tejże aptece. Ostatnio gdy przypadkiem tamtęty przechodziłam była gigantyczna koleja, nie miałam czasu stać,więc ttylko zajrzałam do srodka zorientować się czy mają też kosmetyki. Z vichy tylko kilka kremików, troche z La Roche,ale wypatrzyłam sporo filtrów Biodermy(cała półka). Nie są to dokładne obserwacje, bo starsze panie klientki były strasznie zbulwersowane, że śmiałam tam wejść bez kolejki. I na nic zdały by się tłumaczenia, że chciałam tylko zorientować się czy mam po co stać, nikomu tej kolejki nie zajmując. Tak więc nie wypatrzyłam czy jast mój ukochany Vichy CS Fluide Trzeba będzie wykombinować nr tel. i sprawdzić.
Ciekawe w jakich cenach są te produkty!!! Ale kurcze stać w takiej kolejce
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:07   #19
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: fenomen - kolejki do apteki przy Pl. Bohaterów Getta - Kraków

Cytat:
Napisane przez uskow
Ciekawe w jakich cenach są te produkty!!! Ale kurcze stać w takiej kolejce
W środku są 3 okienka, więc kolejka posuwa się w miarę szybko. A jeśli ceny są dużo niższe to moim zdaniem warto postać te 10-15 min.
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.