zele do paznokci-jak stosowac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-30, 00:28   #1
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26

zele do paznokci-jak stosowac?


czytalam z allegro o zelach do paznokci (rozne zastosowania, kolory).jestem ciekawa czy utwardzac je mozna tylko spejclanymi lampami(chyba uv, ktore kosztuja w granicach 100-1000?)?
i jak dziala taka lampa uv, a czy jakos wplywa na to : jak w przpadku lakierow-schniecie?
czy mozna zelow uzywac z odobami (jakies wypukle cekinki itp)
prosze o odp. jak mozna zel uzywac po domowemu, bez skomplikowanych zabiegow i drogich urzadzen?
z gory dziekuje !

tutaj macie przyklad zelow z allegro
http://allegro.pl/item105972494_zele...h_zel_5ml.html
http://allegro.pl/item105972499_slic...n_zel_5ml.html
http://allegro.pl/item105179434_supe...dnofazowe.html
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 00:37   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Do utwardzania zeli jest konieczna lapa UV- bez niej sie nie utwardzą.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 00:37   #3
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

co do tego czy ozodby mozna uzywac przy zelu- odp na forum

zle sie utwardza w lampie...

po domowemu czy nie- radze zeli uzywac po kursie..,,
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 00:54   #4
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

zakupic na allegro lampe za 100 zl? a nie da sie inaczej z tym zelem zrobic nic?wysuszyc suszarka nie wiem ?a moze sa jakies zele co wysychaja?
czy jesli kupie lakier-utwardzasz to bedzie to samo co zel?
a co sie stanie z zelem na paznokciu jesli go nie utwardze?


kurs.. to znow jakis idiotyczny wydatek
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 08:15   #5
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

0. Lampy z allegro (z pojedynczymi na 1000 przypadkami) tak samo jak i zele z allegro do niczego sie kompletnie nienadaja i jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto.
1. Zele istnieja tylko i wyłacznie do utwardzania w lampie jak sie utwardza inaczej niż UV to juz nie jest to żel. Wysuszuc suszarka to sie daja włosy jak producent mówi jest to "suszarka do włosów". Suszarka do włosów to nawet niepolecam suszyc lakieru na paznokciach bo sie moga porobić w lakierze pecherzyki.
2. Utwardzacz do paznokci w formir lakieru utwardza sie sam na powietrzu.
3. Utwardzacz mozna kłasc na lakier, żelu sie na lakier nie kładzie.
4. Lakier utwardzacz i zel to zupełnie inne produkty. Zel da sie po nałozeniu tylko i wyłacznie spiłowac a przed nałozeniem wymaga przygotowania paznokcia. Utwardzacz nie wumaga zadnych przygotowan a usówa sie go zmywaczem do paznokci.
5. Jesli zostawisz utwardzacz na paznokciu on na powietrzu sie sam utwardzi. Zel pozostawiony na wolnym powietrzu nie utwardzi sie i cały czas bedzie w postaci takiej w jakij sie go wyjeło ze słoiczka.
6, 7, 8 itd. Kurs jest podstawa jesli chce sie robic cokolwiek przy żelu. Dla własnego zdrowia i urody jest to jak najbardziej potrzebne, nie mowiąc o zdrowiu i urodzie innych którym sie robi. Ze jest wydatkiem kazdy wie, ale przynajmniej po kursie sie oszczedzi na lekarzu i ratowaniu tego co zostanie z paznokci po unieumiejetnych próbach grzebania przy nich.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 09:36   #6
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

no proszę cię... kurs to idiotyczny wydatek? Dla osoby która nie ma bladego pojęcia o czymś, co odwalone może prowadzić w najlepszym wypadku do wywalenia całej kasy w błoto a w trochę gorszym do zmasakrowania paznokci?

Faktycznie, lepiej siedzieć z suszarką nad przelewanymi "żelami" z allegro

Ale spoko, żele "wysychaja" - wystarczy, że posiedzisz z rękami wystawionymi na słońce parę godzin
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 10:09   #7
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Az mi sie cisnienie podnioslo. Kurs to idiotyczny wydatek?! Dziewczyno wez ty sie zastanow. Ja nie mam slow normalnie...
A idz kup sobie te zele na allegro, utwardzaj suszarka, rob co chcesz, tylko nie mow pozniej ze paznokcie zelowe sa "be".
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 11:04   #8
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Thumbs down Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

"zakupic na allegro lampe za 100 zl? a nie da sie inaczej z tym zelem zrobic nic?wysuszyc suszarka nie wiem ?a moze sa jakies zele co wysychaja?
czy jesli kupie lakier-utwardzasz to bedzie to samo co zel?
a co sie stanie z zelem na paznokciu jesli go nie utwardze?"


Mam wrazenie po tej wypowiedzi ze nawet kurs nie pomoze...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 11:21   #9
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
zakupic na allegro lampe za 100 zl? a nie da sie inaczej z tym zelem zrobic nic?wysuszyc suszarka nie wiem ?a moze sa jakies zele co wysychaja?
czy jesli kupie lakier-utwardzasz to bedzie to samo co zel?
a co sie stanie z zelem na paznokciu jesli go nie utwardze?


kurs.. to znow jakis idiotyczny wydatek
To są żarty, prawda?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 12:07   #10
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Jeszcze raz: bez dobrej lampy UV żel się nie utwardzi, będzie miękki i będzie się ciągnął jak stary lakier. Poza tym do żelu albo akrylu potrzbeny jest tips albo szablon. Umiesz sobie uformować paznokcia bez tego? Poza tym trzeba umieć ten żel nakładać inaczej szybko sie zapowietrzy i odpadnie. Poza tym żel utwadza sie warstwami, jest ich przynajmniej trzy. Masz tyle cierpliwości?

Kurs to nie jest idiotyczny wydatek. trzeba mieć naprawdę doświadczenie żeby zrobić ładne żelowe pazurki. Znam wiele dziewczyn po kursie, które i tak robią straszną kichę, a z całą pewnością mają jakąs wiedze na ten temat i były szkolone przez fachowca. Tak więc amator musiałby być Leonardem da Vinci żeby mu wyszło coś sensownego bez żadnej wiedzy na ten temat.
Może kup sobie na razie takie plastikowe tipsy i przyklej. Efekt jest błyskawiczny i tani.
A jeśli już chcesz mieć żele-to umów się do jakiejś stylistki paznokcia, zrobi Ci bardzo ładne pazurki. Koszt ok 80-150 zł
Pozdrawiam
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 14:35   #11
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

80-150 zł

no to juz wole ta lampe z alegro.

a wlasnie nie chce tipsow, bo i tak mi sie odkleily po super glue, a pozatym sa nie wygodne, a trzeba zajasc sie domowymi czynnosciami. jak przykleilam tipsy to nie moglam nic robic bo mnie palce bolaly

aha wiec ta lampa za 100 zl jest bee, bo kosztuje 100 a nie 1000 i jest z allegro ?

i to jest moja sprawa czy pojde na kurs, ja tylko sama sobie chce robic paznokcie. zreszta szkoda mi na kursy kasy

zastanawiam sie i bede sie zastanawiac co jest "specjalnego" w tej lampie.

Umiesz sobie uformować paznokcia bez tego?

po co odrazu formowac , jak ja chce smarowac tylko paznokcia tym ( jak lakierem) - to sie przytnie jak cos bedzie wystawac

i sie wsciekacie bo ktos ma inna opinie(zycie) na dany temat.jak jestescie milionerkami to sobie kupujcie te lampy za 1000 (a nawet za miliard) i codziennie chodzcie do specjalistki
ja zamierzam oszczedzic na tym.

i sobie mowcie ze jestem debilka bo jestem
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 14:59   #12
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

a nawet chlopak mi taka lampe obiecal zrobic.on sie jakimis wynalazkami zajmuje i moglby zrobic.
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 16:03   #13
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
80-150 zł
no to juz wole ta lampe z alegro.
A to sobie wol Tylko poźniej miej zal tylko do siebie jak lampa nic nie utwardzi. Jak mowiłam tylko 1 lampa na 1000 z allegro za 100 złotych potrafi byc dobra reszta to naciagactwo.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
a wlasnie nie chce tipsow, bo i tak mi sie odkleily po super glue, a pozatym sa nie wygodne, a trzeba zajasc sie domowymi czynnosciami. jak przykleilam tipsy to nie moglam nic robic bo mnie palce bolaly
Ci innego najklejane na paznokcie tipsy plastikowe a co innego najkładana na paznokcie masa zelowa. Tipsy z plastiku mają sie do paznokci zelowych jak wino "siara" do szampana.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
aha wiec ta lampa za 100 zl jest bee, bo kosztuje 100 a nie 1000 i jest z allegro ?
Akurat w przypadku rzeczy do profesjonalnego uzytku cena ma znaczenie.
O tym czy lampa za 100 zł sie doczegokolwiek nadaje swiadczy sam fakt ze w takiej lampie musza byc 4x9W zarówki gdzie jedna zarówka kosztuje 30 złotych. To jakim cudem opłaca sie komuś sprzedawac lampę po cenie nizszej niż koszt jej zrobienia?
Lepiej kubic sobie lampke nocną za 29,99 zł i bedzie tak samo działac na zel jak lampa do zeli z allegro czyli wcale.
Dobra lampa nie musi kosztowac 1000 ale srednio kosztuje około 200 - 300 zł.
Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
i to jest moja sprawa czy pojde na kurs, ja tylko sama sobie chce robic paznokcie. zreszta szkoda mi na kursy kasy
Owszem twoja sprawa co sobie zrobisz z swoimi panokciami Tylko miej pozniej pretensje do siebie jak nabawisz sie jakiegoś grzyba, lub zdeformujesz sobie na stałe paznokcie. Wtedy juz pisanie na forum "mam zdeformowane paznokcie co mam robic?" juz nie pomoga a jedynie chirurgia.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
zastanawiam sie i bede sie zastanawiac co jest "specjalnego" w tej lampie.
W tej lampie są specjalne zarówki o odpowiedniej mocy i odpowiedniej dłogości fali które powodują polimeryzację zwiazków monomerycznych zawartych w żelu, czego skutkiem jest jego utwardzenie się.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
po co odrazu formowac , jak ja chce smarowac tylko paznokcia tym ( jak lakierem) - to sie przytnie jak cos bedzie wystawac
Nawet zaciapanie tylko własnego paznokcia wymaga wczesniej jego odpowiedniej obróbki. A przycinac nie ma czego bo zel jest w postaci "kisielu" i z brzegu panokcia spłynie sobie swobodnie. Tym sie nie "mazia " paznokci jak lakierem.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
i sie wsciekacie bo ktos ma inna opinie(zycie) na dany temat.jak jestescie milionerkami to sobie kupujcie te lampy za 1000 (a nawet za miliard) i codziennie chodzcie do specjalistki
ja zamierzam oszczedzic na tym.
Nie dlatego odradzamy samoróbki ze mamy inna opinie a dlatego ze my mamy prawidłowy poglad na te sprawy poparty wieloletnim doświadczeniem.
Nikt tu nie jest milonerką a jedynie jestesmy realistki nie wychowane na taniej chińszczyznie. Ja lampę nie musze kupowac za 1000 bo wiem jaką kupic i tanio i dobrze ale niestety mozna ja kupic tylko jak ma sie certyfikat ukończenia kursu.
Ja proponuję jeszcze wikesza oszczedność i wogule nic nie robić z paznokciami poza piłowaniem/obcinaniem. Na lakierach tez sie da oszczedzić.


Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
i sobie mowcie ze jestem debilka bo jestem
Moze nie debilem ale bardzo nie rozsadna. Na dodatek mocno uparta i nie dająca sobie nic wytłumaczyc.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
a nawet chlopak mi taka lampe obiecal zrobic.on sie jakimis wynalazkami zajmuje i moglby zrobic.
E to masz genialnego chłopaka. Bo wiesz ja to nawet mając stopnie naukowe i pracujac na uczelni nad zadnymi wynalazkami nie pracowałam.
Wynalazki to nie zła rzecz. Ja to tylko kozystałam z tego co juz inni wynalezli i na podstawie tego coś sobie konstruowałam.

Gratuluje chłopaka To musi być niezły geniusz! W Polsce juz od dłuzszego czasu nikt nic nowego nie wynalazł.

A wracajac do tematu. Owszem lampe mozna zrobić sobie samemu ale nie które firmy mają tak kozystne oferty lampowe ze samoróbka wyjdzie drozej niz kupienie gotowej. Jest tylko 1 wada trzeba w tych firmach okazac certyfikat ukonczenia kursu bo inaczej nie dokona sie zakupów.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 16:26   #14
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

nie zgodze sie z tym ze tanie jest be, albo zrobi mi ta lampke misio, albo kupie za 100(niektorzy maja po 50) a jak cos nie tak to zawsze mozna wystawic negatywny komentarz.zreszta takie zarowki mozna juz kupic za 10 zl.pokombinuje i cos wyjdzie

zreszta pysio mowi ze swiatlo uv zawsze ma taka zama dlugosc, zreszta czy 4 czy 1 zarowka i tak uwtardzi, tylko roznic bedzie sie szybkosc utwardzenia

zawsze mozna "skombinowac" filmy z takimi metodami.od czego wkoncu ma sie internet
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 19:03   #15
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

To może niech Ten Twoj Mysio wynajdzie Ci specjalny młotek, ktorym pukniesz się w główkę i nabijesz rozumu

Tak poważnie to kombinowac sobie możesz, nałóz ten żel na pazurki i włóż ręke do solarium,wkońcu to swiatlo UVA

Z pełnym szacunkiem, ale jak już masz sobie zrobic krzywdę kup jakis kurs na Allegro i specjalnego palucha do ćwiczen, mowie Ci serio. A przezież nie chcesz chyba zrobic sobie kuku. Leczenie choroby skóry wyniesie Cie wiecej niz zakup tej lampy.
Nikt tu nie ma Cie za (jak to określiłas) "debila" po prostu pytasz, odpowiadamy
Może sobie myślisz a co tammm zrobienie takich pazurow, a jednak. To wymaga wprawy i umiejętności przede wszystkim.
Łatwo cos zniszczyc, gorzej naprawic.
Pozdrawiam Cie i zycze pozytywnej w skutkach decyzji
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 19:53   #16
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Ja tylko czekam, aż się Paulakrk wypowie

btw - a ja sie cieszę, że to jednak prowokacja
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 19:56   #17
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez aguskaaa
:
Może sobie myślisz a co tammm zrobienie takich pazurow, a jednak. To wymaga wprawy i umiejętności przede wszystkim.
Łatwo cos zniszczyc, gorzej naprawic.
dokładnie
Kiedyś myślałam, że to zadna sztuka obciąć sobie samej grzywkę i trochę wycieniować włosy z przodu. Skończyło się na tym, że leciałam w czapce do fryzjerki żeby mi coś zrobiła z tą moją automasakrą na głowie, heh


Ale jak uważasz.. wizażanki naprawdę dobrze Ci radzą, ale widać, że już (zanim tu napisałaś) podjęlaś decyzję o zakupie tego żelu.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 21:25   #18
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez Agoosia
Ja tylko czekam, aż się Paulakrk wypowie


Tusz mi spłynąl !!!!!!! Calutenki !!!!!!! Boze ale się popłakałam !!!!!

NIe, dzięki bogu umieram od nadmiaru egzaminów i udzielam sie chwilowo tylko na 1 forum
Ma dziecko szczęscie ,że sie nie wypowiem w tym temacie bo by od dziś na widok komputera dostawało spazmów, ataku płaczu i histerii.
Hehe poza tym moja wena tworcza uległa chwilowemu zahamowainu po tym jak jeden z moich postow został nominowany do tytulu " Najlepszego posta forum"

hehe zmykam z kompa bo mam potworny atak głupawki a ciezka noc przede mną

Pozdrawiam Was kochane dziewczątka !!!! ( oczywiscie tylko te dysponujące zwojami mózgowymi !!! )
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 21:30   #19
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

hahaha też myslalam, ze bedzie tu gdzies wypowiedz Pauli ale chyba szkoda jej klawiatury na odpisywanie na takie beznadziejne posty... ja ze swojej strony powiem tylko: bez komenatrza
Uśmialam sie okropnie, te wypowiedzi mysipysi nadaja się do Bravo Girl, radze Ci napisac list do redakcji - moze Ci odpowiedza coś sensownego
Dziewczyny nie ma co tu pisac, bo tylko marnujecie czas, a dziewczyna albo jest faktycznie "mądra inaczej" (mówiąc delikatnie ) i nikt Jej nie przemówi do rozumu albo to jest prowokacja(chyba komus sie nudzi, ze wypisuje takie bzdury) albo jedno i drugie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 21:32   #20
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Paula - a jednak hahahahahahahahahaa

edit -
Cytat:
Napisane przez aguskaaa
Tak poważnie to kombinowac sobie możesz, nałóz ten żel na pazurki i włóż ręke do solarium,wkońcu to swiatlo UVA
hahahahahahahahhahaahhahh aaa moja wyobrazna zadziałała i juz widze wchodzaca dziewczyna z tipsami zelowymi do solarium ale...ale...ale...swoja droga to mialaby dwie rzeczy na raz to sie nazywa oszczednosc czasu
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 22:13   #21
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez Kalex
hahahahahahahahhahaahhahh aaa moja wyobrazna zadziałała i juz widze wchodzaca dziewczyna z tipsami zelowymi do solarium ale...ale...ale...swoja droga to mialaby dwie rzeczy na raz to sie nazywa oszczednosc czasu
.. i pieniędzy. Po co wydawać 200zł na lampę, jak można sobie zafundować całe solarium np takie: http://www.allegro.pl/item105332660_..._idealny_.html
licytacja od 1 zł

Paula no to mnie zabiłaś z tymi zwojami - nie wiem, czy mam się czuc ucałowana czy nie?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 22:49   #22
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

No widzicie kobitki ile MysiaPysia i jej Pysio będa mieli pożytku z głupoty= i solarium , no a oprócz pięknej opalenizny i żel utwardzony
Pozdrawiam Was cieplutko
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 22:54   #23
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Usmialam sie serdecznie - naprawde. Ah.. i gratuluje Pysia
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 22:56   #24
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

hahahahhahahahaha nie no po raz pierwszy na tym forum sie tak uśmiałam, aguskaaa ma racje niech ci twój pysio czy tam misio ten młoteczek lepiej zrobi, dziewczyno nie masz o niczym pojęcia więc lepiej się za to nie zabieraj. Ach zapomniałam lepiej wystawić negatywny komentarz, bo kasa wydana na produkt z allegro to już pikuś co nie ?? a co tam 200zł, negatywny komentarz to mu pokaże !!!
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 23:00   #25
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez spray
dokładnie
Kiedyś myślałam, że to zadna sztuka obciąć sobie samej grzywkę i trochę wycieniować włosy z przodu. Skończyło się na tym, że leciałam w czapce do fryzjerki żeby mi coś zrobiła z tą moją automasakrą na głowie, heh


Ale jak uważasz.. wizażanki naprawdę dobrze Ci radzą, ale widać, że już (zanim tu napisałaś) podjęlaś decyzję o zakupie tego żelu.
I tylko dziękować że głupie pomysły nam z głowy wyleciały
P.S.Jak widac na forum, niestety nie wszystkim

Pozdrawiam Cie cipelutko
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 23:08   #26
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Och Siedze nad ksiązkami smutna i jak ten wątek przeczytałam to mi się humor poprawił
A ja mimo że żadnym specem od pazurków nie jestem to się od Was dziewczęta tyle nauczyłam że jak widzę posty typu pierwszy post w tym wątku to mi jakoś powika nerwowo zaczyna tykać
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 23:28   #27
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

ja tylko jestem ciekawa co taka panienka zrobi jak pojdzie na solarke z zelem i ja zacznie zel piec..

wyskoczy gola z solarki ??
chociaz w sumie to jeszcze nic...ja wspolczuje stylistce ktora rozneglizowana taka panne bedzie musiala przyjac by ta pozniej mogla sie swobodnie na solarium polozyc
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 18:04   #28
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

te wszystkie wypowiedzi misipysi to żART, prawda ?

SZOK ...
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 19:06   #29
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

nie panie, to nie zart, zamowilam juz swietlowke uv -jedna, bo niektore lampy maja tylko jedna swietlowke, gdy paczka przyjdzie to pojde do np castoramy i kupie lampke na swietlowke (taka za 15 zl) , troche sie ja poprzerabia i bedzie luz.


i nie chodze na solarium (nawet nie bylam) wiec glupio wam poszlo i nigdy nie pojde. moja opalenizna sie utrzymuje prawie rok, ja wole naturalne opalanie
moj misio nadal ten "projekt" traktuje serio, i porobil przelewy bankowe specjalnie dla mnie (dla niego ), powiedzial ze moze mi taka zrobic-wiec ja zrobilam krok i zamowilam to co mialam zamowic.
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 19:11   #30
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

http://allegro.pl/item105571828_lamp...ka_zobacz.html

jedna swietlowke jak np ta.zreszta widzialam taka w firmie w ktorej mozna lampy zamawiac i byla tak za 250 zl
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.