Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-31, 14:32   #1
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509

Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(


Od kilku lat miałam tradzik. Niedawno zauważyłam, że krostek zostało tylko kilka a głowną zmorą mojej skóry sa ślady po nim. Poza tym mam mnóstwo zaskórników i rozeszerzone pory! Cera jest fatalna, najgorsze te ślady...
Może znacie jakiś krem albo preparat na takie problemy, tylko żeby od tego nie wyskoczyło mi znów dużo krostek...
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 14:48   #2
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

mam tak samochętnie posłucham dobrej rady!
szana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 14:56   #3
kasius
Raczkowanie
 
Avatar kasius
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 180
Post Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

ja podbijam temat bo ciągle męcze się z trądzikiem i śladami po nim
kasius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 14:57   #4
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

podbijam
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:49   #5
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Na wszelkie przebarwienia czy też blizny po trądziku najlepsze są kwasy,ale z ich używaniem należy poczekać do jesieni
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 17:13   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Cytat:
Napisane przez oluśkaaaaa
Od kilku lat miałam tradzik. Niedawno zauważyłam, że krostek zostało tylko kilka a głowną zmorą mojej skóry sa ślady po nim. Poza tym mam mnóstwo zaskórników i rozeszerzone pory! Cera jest fatalna, najgorsze te ślady...
Może znacie jakiś krem albo preparat na takie problemy, tylko żeby od tego nie wyskoczyło mi znów dużo krostek...
Na takie blizny i rozszerzone pory może być dobry acne-derm. Jest to kwas azelinowy, który rozjaśnia przebarwienia i zamyka pory. Wpisz proszę w wyszukiwarkę acne-derm bo było już dużo postów na ten temat. Życzę miłej lektury
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 17:30   #7
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 29
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

tak samo mam problem z cera! ten tradzik i blizny po nim doprowadzaja mnie do szału! ktos mi doradził krem antybakteryjny redukujacy blizny i zmany potadzikowe z soray! kupiłam i narazie nie narzekam! zapłaciłam 15zł! pozdrawiam!
czarna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 18:20   #8
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

czarna89: powiedz, on coś zmienił w wyglądzie cery, czy tylko nawilża? Trudno mi uwierzyć, że zadziała na blizny... Czy się mylę?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 18:25   #9
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Cytat:
Napisane przez czarna89
tak samo mam problem z cera! ten tradzik i blizny po nim doprowadzaja mnie do szału! ktos mi doradził krem antybakteryjny redukujacy blizny i zmany potadzikowe z soray! kupiłam i narazie nie narzekam! zapłaciłam 15zł! pozdrawiam!
ja też go moge polecić z czystym sumieniem
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:33   #10
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 29
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

nie uzywam go zbyt długo ale widze efekty! jest dobry!!
czarna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 11:31   #11
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Wielkie dzieki za odpowiedzi
Slyszalam że dobry na trądzik jest acnefan. Czy na blizny i zaskórniki też pomoże?
A ten Acne-derm zwalcza tez krostki?
Niestety mam wszystko naraz i potrzebuje czegos i na krostki i na blizny. A może można połaczyć stosowanie tych dwóch preparatów?
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 11:33   #12
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Własnie jeszcze ten soraya!
Naprawde pomaga? I na krostki i na blizny?
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:33   #13
kassiek
Raczkowanie
 
Avatar kassiek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 87
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

no dziewczyny też jestem ciakawa jakiegos dobrego kremu
jakis czas temu pokusiłam się na vichy normaderm bo ponoć jest to krem mający na celu usuwanie zaskórników i ogólne doprowadzenie skóry do normalnego stanu, niestety... porażka. jak dla mnie krem nie jest wart swojej ceny

chyba jednak przejde się do dermatologa...
kassiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 00:51   #14
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

A macie jakąś radę na rozszerzone pory??Bo mnie ten problem gnębi strasznie,zadne kremy i toniki nie pomagają
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 01:22   #15
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Aramintho, tu jest bardzo dużo na temat ściągania porów:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114861

__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 06:21   #16
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Cytat:
Napisane przez Aramintha
A macie jakąś radę na rozszerzone pory??Bo mnie ten problem gnębi strasznie,zadne kremy i toniki nie pomagają
A moze sproboj zielonej glinki.Mi pomogła
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 06:30   #17
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Widzę, że wstrętne plotki o tym, że wyszukiwarka odgryza łapy dotarły i tu
wrzuć hasła ze swojego tytuły na tego potwora i będziesz miała kilkudniową lekturę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:33   #18
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 29
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

ten z soray jest dobry na blizny ale na krostki to nie wiem!
czarna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:53   #19
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Dzięki dziewczyny
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 20:18   #20
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu.Rozjaśnia blizny, plamki do tego przyspiesza gojenie sie ranek..Czyli wszystko to czego potrzebuja nasze buźkiPolecam z czystym sumieniem
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:37   #21
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Dziewczyny! ponad 3 tygodnie temu poszlam do rzekomo dobrej dermatolog w moim miescie ktora przepisala mi ATREDERM. To jest taki plyn zwlaczajacy tradzik i rozjasniajacy blizny. Niew ierzylam ze to tak mi pomoze. Walcze z tradzikiem od 13-ego roku zycia( czyli 9 lat), probowalam wszystkiego-poczawszy od masci kremow, plynow, po antybiotyki, zastrzyki konczac na utoszczepionce robionej na akademii medycznej. Popadlam w kompleksy...W dodatku w 97 roku "przywiozlam" z Wloch gronkowca...To byla dopiero zmora. Ciagle wylazace czyraki, ropnie itd itd itd. Do dzis pozostaly mi po nich szpecace blizny na plecach, jedna obok drugiej.Wielkie czerwone, poprostu plakac mi sie chcialo.Ani kostiumu dobrac, ani wyskoczyc na plaze, bron Boze basen ( a noz-widelec chlor jeszcze bardziej zaszkodzzi...) Istna zmora. Dopiero Pani "X" zobaczywszy moja twarz i plecy powiedziala ze jest naprawde zle Zaproponowalam jej kwasy ktore sa dosepne w necie ,ale ona, przepisala mi cos znacznie tanszego i "rzekomo" skuteczniejszego. Watpilam tak czy tak czy rozwiaze to moje skorne problemy...Mianowicie jest to w/w plyn czyli ATRE-DERM.
Smaruje nim codziennie plecki, twarz zas co drugi dzien. Plecow ja , moja rodzina, rodzenstwo , babcia , dziadek nie poznaja. Plamek prawie wogole nie ma, krostki nie wyskakuja, czarnych zaskornikow tez brak Cera sie polepszyla, skora odnowila a ja jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi
W koncy w tym roku bede mogla paradowac nad Adriatykiem w skapym bikini , ktore zawsze mi sie marzylo...A nie jakis "kokon" po same uszy
Dziewczyny sprobujcie!!! Naprawde wam szczerze polecAM PO MOICH PRZYKRYCH, WIELOLETNICH DOSWIADCZENIACH Z LEKAMi. To jest wg mnie najlepszy srodek na tradzik ,zaskorniki a w szczegolnosci przebarwienia czy blizny. Pozdrawiam Was cieplutko. W razie pytan piszcie
anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:43   #22
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Anito, jesteś świadoma tego co właśnie napisałaś? Albo inaczej: czy dermatolog uświadomił Cię co jest składnikiem tego płynu?

http://www.phpbbserver.com/laborator...m=laboratorium

Jest na bazie alkoholu, co zwiększa przenikanie tretinoiny; potrafi podrażnić użytkowniczki Retinu A czy Zoracu.
Tretinoina to nie dropsy, nie uniwersalny kremik pachnący arbuzem. Wymagana jest stabilna ochrona przeciwsłoneczna - bezwzględnie, nie można go używać przykładowo w okresie ciąży i karmienia. Skorzystajcie z google, a Ciebie anito proszę o wyedytowanie posta dla dobra innych - atrederm niektórym udaje się dostać bez recepty, nie jest to zabawka i można nią sobie porządnie zaskodzić.
Błędem jest też przedstawianie go jako najlepszego środka na wszytskie problemy z cerą - bo niektórzy nie pójdą do dermatologa tylko kupią Atrederm, a inni, uważający dwa wypryski na krzyż przed okresem, pójdą na łatwiznę i zamiast regularnie pielęgnować cerę/pogodzić się z burzą hormonów przed okresem zrobią sobie delikatnie mówiąc kuku.
Jeszcze raz apeluję o wyedytowanie, dodanie koniecznych informacji

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2006-06-11 o 11:09
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 22:27   #23
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Cytat:
Napisane przez agnieska
Anito, jesteś świadoma tego co właśnie napisałaś? Albo inaczej: czy dermatolog uświadomił Cię co jest składnikiem tego płynu?

w skrócie, podsumowując to co napisały osoby mądrzejsze ode mnie w tym wątku: http://www.phpbbserver.com/laborator...m=laboratorium

Atrederm występuje w trzech postaciach:


Jest na bazie alkoholu, co zwiększa przenikanie tretinoiny; potrafi podrażnić użytkowniczki Retinu A czy Zoracu.
Tretinoina to nie dropsy, nie uniwersalny kremik pachnący arbuzem. Wymagana jest stabilna ochrona przeciwsłoneczna - bezwzględnie, nie można go używać przykładowo w okresie ciąży i karmienia. Skorzystajcie z google, a Ciebie anito proszę o wyedytowanie posta dla dobra innych - atrederm niektórym udaje się dostać bez recepty, nie jest to zabawka i można nią sobie porządnie zaskodzić.
Błędem jest też przedstawianie go jako najlepszego środka na wszytskie problemy z cerą - bo niektórzy nie pójdą do dermatologa tylko kupią Atrederm, a inni, uważający dwa wypryski na krzyż przed okresem, pójdą na łatwiznę i zamiast regularnie pielęgnować cerę/pogodzić się z burzą hormonów przed okresem zrobią sobie delikatnie mówiąc kuku.
Jeszcze raz apeluję o wyedytowanie, dodanie koniecznych informacji
Tak jestem swiadoma tego co napisalam- nie napisalam: "biegnijcie do apteki i kupcie" tylko sprobojcie, zreszta ostateczna decyzja nalezy w glownej mierze do dermatologa. Uwazam ze jest to bdb srodek na wszystkie zmiany tradzikowe, uzywam go razem z filtrami BIODERMy 50 + i jestem naprawde zadowolona. Polecam to mimo wszystko bo wiem co znaczy zmaganie sie przez 9 lat z problemami tradzikowymi. Poza tym jestes w bledzie chyba- ATRE-DEM jest tylko i wylacznie na recepte. Ot tak zadna z nas go nie dostanie....chyba ze jakas niepowazna farmaceutka go sprzeda...
anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 06:29   #24
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

znam dwa przypadki sprzedania bez recepty - i wiem że może być więcej. Twoje stwierdzenie
Cytat:
Dziewczyny sprobujcie!!! Naprawde wam szczerze polecAM PO MOICH PRZYKRYCH, WIELOLETNICH DOSWIADCZENIACH Z LEKAMi. To jest wg mnie najlepszy srodek na tradzik ,zaskorniki a w szczegolnosci przebarwienia czy blizny. Pozdrawiam Was cieplutko. W razie pytan piszcie
Brzmi naprawdę zachęcająco dla osób które są nowe w temacie, a równie dobrze mogłyby im pomóc słabsze kwasy, glinki, maseczka aspirynowa czy choćby Diacneal, który ma już retinaldehyd. Mówisz, że nie każesz biec do apteki, ale zachęcasz żeby spróbowały (z wykrzyknikami). Nie dodałaś też informacji dotyczącej filtrów, a wielu dermatologów ma to w głębokim poważaniu. Mój trądzik trwa(ł) od piątej/szóstej klasy podstawówki - czyli 7 lat, w tym roku wykurowałam się lekiem Aknenormin - jednym z leków "ostatniej szansy", po 6 innych kuracjach antybiitykowych. Ba, leczyłam się nawet w Bielawie u dermatolog, która chyba wyjechała dwa lata temu do Niemiec. Wracając do Atredermu - nawet nie myślałabym o wprowadzeniu go teraz, latem, a dopiero za długi czas, gdy wstępnie przyzwyczaiłabym skórę-przykładowo Diacneal -> Zorac lub Retin A w najniższym stężeniu, stopniowo zwiększanym gdy skóra dobrze reaguje.
I prywata - jestem z Ząbkowic
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 06:46   #25
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

O widze ze mieszkamy blisko siebie
A powracajac do tematu- czy leczylas sie u Pani Dr. Twardak? Jesli tak to Tobie byc moze pomogla, mi niestety w przeciagu 5 lat niee
Ps A wykrzykniki stosuje czesto w necie, nie zwracajac nawet na to uwagi. Zazwyczaj nic nikomu nie zarzucam co ma robic, i wiem wiele rzeczy o tych wszystkich mazidlach na tradzik. Wiem ze Atrederm to nie zabawka dla dzieci i chyba kazda z nas zdaje sobie sprawe ze nawet zwykly przeciwbolowy lek sprzedawany bez recepty moze komus zaszkodzic.Ja opisalam w glownej mierze to co mi pomoglo.I uwierz mi ze nikogo swoja wypowiedzia nie chcialam zmusic do kupienia ATRE-DERMU.
Pozdrawiam
anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 06:55   #26
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Nie zmusić, ale jego działanie przedstawiłaś bardzo zachęcająco
Nazwiska pani doktor nie pamiętam, zresztą u mnie schemat był zawsze ten sam - leczenie od września i spokój aż do maja/czerwca - później wysyp... i tak od nowa
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 07:22   #27
Kejsunia
Raczkowanie
 
Avatar Kejsunia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
GG do Kejsunia
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Sprobuj domowej mikrodermabrazji. Stosuj ja raz w tygodniu i unikaj slonca albo smaruj sie kremem z filtrem min. 25. Mikrodermabrazja poza faktem, ze zluszcza szary naskorek, splyca zmarszczki i zamyka pory. Swietna mikrodermabrazje ma Mary Kay. Niestety kosztuje 199 zl (za dwa preparaty krok 1 i krok 2) ale starcza na ponad 30 zastosowan. Produkt wart swojej ceny.
Kejsunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 07:29   #28
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

filtr z podanym tylko SPF nie musi zapewniać ochrony przed UVA, a to o nią nam najbardziej chodzi - odsyłam na Biochemię
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 12:29   #29
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Cytat:
Napisane przez Kejsunia
Swietna mikrodermabrazje ma Mary Kay. Niestety kosztuje 199 zl (za dwa preparaty krok 1 i krok 2) ale starcza na ponad 30 zastosowan. Produkt wart swojej ceny.
moim zdaniem nie wart - niemal identyczna, a nawet nieco mocniejsza jest mikrodermabrazja Avonu za 60 zł zresztą, i tak to tylko peeling mechaniczny, ja tam wierzę w kwasy
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 15:11   #30
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Cytat:
Napisane przez oluśkaaaaa
Slyszalam że dobry na trądzik jest acnefan. Czy na blizny i zaskórniki też pomoże?
A ten Acne-derm zwalcza tez krostki?
Niestety mam wszystko naraz i potrzebuje czegos i na krostki i na blizny. A może można połaczyć stosowanie tych dwóch preparatów?
Ha, cytuje samą siebie, ale co tam. Może ktoś mi odpowie
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.