Jakie cienie do niebieskich oczu? (niebieskie oczy)- zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-05, 08:50   #1
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka

Jakie cienie do niebieskich oczu? (niebieskie oczy)- zbiorczy


chciałam poradzic się jakie kolory cieni pasują do niebieskich oczu, w jakich najlepiej wyglądają?



dopisek od moderatora:
artykuł:
https://wizaz.pl/Makijaz/Porady-mist...niebieskookiej

zdjęcia makijaży wizażanek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...120869&page=15
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...120869&page=16
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...120869&page=17
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać

Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2009-11-30 o 12:57
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 07:52   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jakie cienie do powiek dla niebieskich oczu

<font color=blue>Mam niebieskie oczka i używam dcieni różu,lila,fioletu(ale nie za ciemnego),błękitów, granatów(raczej z drobinkami srebra i też bardzo ostrożnie),szarosci, bieli i czasami ale rzadko delikatnych brazów i beżów. Ponieważ jestem blondynką o dość delikatnej urodzie(tak mi się wydaje-jasna karnacja lekko przybrązowiona samoopalaczem, bardzo jasna oprawa oczu)u mnie najkorzystniej wygladaja oczka w otoczeniu różów, odcieni niebieskiego(polecam niebieski tusz - kapitalnie podkreśla kolor oczu)i szarości(lub srebra).Wszystkich odcieni używam w zimnej tonacji bo to pasuje to typu urody jaki prezentuję(tak powiedziała mi wizażystka,moja kochana p.Ewa).Życzę owocnych poszukiwań.Ważne żebyś Ty czuła się dobrze w dobranym makijażu.Jeszcze jedna rada: obserwuj (podczas tych eksperymentów) reakcję twojego mężczyzny lub najlepszej przyjaciółki oni z pewnoscią udzielą szczerze krytyki lub pochwały.
Gorąco pozdrawiam - AGNIECHAH </font color=blue>
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 08:03   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jakie cienie do powiek dla niebieskich oczu

[img]icons/icon40.gif[/img]
To ja napiszę, jaki makijaż oczu podoba mi się u niebieskookich. Otóż moim zdaniem niebieskie oczy wygladają w otoczeniu różu, srebrzystego błękitu i śliwki, ale ta ostatnia to tylko w przypadku ciemniejszej karnacji (przy bladościach wygląda okropnie). [img]icons/icon41.gif[/img] Brązy i beże też naturalnie wchodzą w gre, bo to kolory uniwersalne. I koniecznie brązowo- orzechowy tusz! [img]icons/icon20.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-09, 11:14   #4
maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 7
Re: jakie cienie do powiek dla niebieskich oczu

ja rowniez mam problemy z moimi niebieskimi oczami, bo nie wiem zupelnie jak dobierac cienie. mam bardzo duze oczy i jestem brunetka/szatynka. nie uzywam w ogole cieni, bo nie wiem jakkich. jedynie mascary czarne i granatowe.
maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-08, 19:36   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kolorki

jakie kolory pasuja do dziewczyny o jasnej cerze, ciemnych wlosach i niebieskich oczach? Prosiłabym o konkretne odcienie i barwy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-08, 19:55   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kolorki

Czy jak ci powiem, że to w czym się dobrze czujesz - to to cię usatysfakcjonuje??? [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

Ja mam podobny koloryt i jak byłam piekna i młoda - to czerń, czerń i jeszcze raz czerń + srebrna biżuteria.

Od paru lat - granat i niebieski, biały + czarny, szarości - genaralnie zimnem czyste kolory. Moga być fiolety i róże- jesli lubisz.
Na lepsze okazje - czysta, głeboka czerwień (albo ostry czerwony, albo czerwone wino.

Sama musisz pobróbować.
Powodzenia [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-09, 08:15   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: kolorki

Powinnas unikac raczej takich "nijakich" kolorkow typu: piaskowy, jasne zielenie, zolty, jasny pomaranczowy, golebi bez mocniejszego akcentu...

Wybieraj kolory zywsze, nasycone: butelkowa ziele, burgund, ciemna czekolada, czern, biel lub ecry z polaczeniu z czarnym, sliwka ...Naprawde masz duze mozliwosci.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-29, 16:03   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
cienie do oczu szro - niebieskich

Wielokrotnie czytałam, jakie kolory ładnie podkreślają oczy szre lub niebieskie. Moje oczy są szaro - niebieskie. Jakie cienie zatem pownnam wybierać? Włoski mam ciemny blond, cerę raczej jasną.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-02, 11:33   #9
Alisha
Raczkowanie
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 47
Re: cienie do oczu szro - niebieskich

witaj znowu [img]icons/icon7.gif[/img]
na Twoim miejscu wcale nie balabym sie odcieni niebiesko-szarych mimo ze wszedzie trabia ze to gasi oko itd. znam mnostwo dziewczyn ktore tak wlasnie robia i jest super. No i oczywiscie odcienie pomaranczowe- te swietnie wydobywaja kolor teczowki. Jedna rada - przy odcieniach niebieskich wybierz wielokolorowe- bardzo jasny, perlowy na samej gorze pod linia brwi i w wew. kaciku, ciemniejszy w kaciku zewnetrznym.
buzka
Alisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-02, 12:11   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cienie do oczu szro - niebieskich

A moze przychodzi ci na myśl jakaś firma, która ma taką właśnie paletkę niebieskości (jasny i ciemny perłowy)? I żeby się nie zbierały w załamanich, bo to mnie doprowadza do płaczu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-02, 12:20   #11
Alisha
Raczkowanie
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 47
Re: cienie do oczu szro - niebieskich

wybor oczywiscie jest ogromny. Ja moge Ci polecic te wyprobowane przeze mnie.
ceny niestety sa straszne, wiec ja robie tak:
kupuje osobno cien jasny ( bialy lu bialo-perlowy) jakiejs niedrogiej firmy. Nastepnie nabywam cienie podwojne lepszej marki. Osobiscie uzywam Max factor.
Ladne potrojne niebieskie-lekko metaliczne- ma bourjois, jakosciowo bardzo dobre.
Nasz polski Inglot tez nie jest najgorszy.
buzka
Alisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-02, 13:17   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cienie do oczu szro - niebieskich

Jak tylko bedzie sklep otwarty lecę spróbować. Może Inglota, bo przed weekendem nabyłam bazę Art Deco, po któej podobno cienie trzymają się lepiej. Ha, jeszcze jej nie użyłam.Dzięki za rady!
Pozdrowionka z Trójmiasta.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-03, 12:39   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cienie do oczu szro - niebieskich

Nie ma sprawy
mam nadzieje ze bedzie ok
pozdrowinka z krakowa [img]icons/icon7.gif[/img]
buzka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-22, 08:02   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Jakie cienie do niebieskich oczu?

Jestem kompletnym laikiem w sprawach malowania sie i bardzo chciałabym was poprosic o porade jakie kolory mi pasuja.Mam jasnoniebieskie oczy i jasna cere o różowym kolorycie, włosy ufarbowane na kasztanowo z kilkoma jasniejszymi blond pasemki przy twarzy ,mam czarne rzęsy ale brazowe jasne brwi.możecie mi doradzic w jakich kolorach bedzie mi najlepiej.moze dałoby sie jakos zatuszowac ten różowy odcien cery ,bo czasami czuje się jak świnka)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-22, 09:05   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jakie cienie do niebieskich oczu?

Bylam w pewnym sklepie i mi kosmetyczka doradzila (tez mam niebieskie oczy i ciemne rzesy) brazy z rożami, na pewno stosowac dwa cienie rownoczesnie. Zaczynaj od ciemnego(brazu) na powieke i dopelniaj jasniejszym - ja uzyskalam bardzo dobry efekt w tych dwoch kolorach. Poza tym mowila ze zielony, i rdzawy tez jest ok.
Agata napisał(a):
> Jestem kompletnym laikiem w sprawach malowania sie i bardzo chciałabym was poprosic o porade jakie kolory mi pasuja.Mam jasnoniebieskie oczy i jasna cere o różowym kolorycie, włosy ufarbowane na kasztanowo z kilkoma jasniejszymi blond pasemki przy twarzy ,mam czarne rzęsy ale brazowe jasne brwi.możecie mi doradzic w jakich kolorach bedzie mi najlepiej.moze dałoby sie jakos zatuszowac ten różowy odcien cery ,bo czasami czuje się jak świnka)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-23, 11:04   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jakie cienie do niebieskich oczu?

Dzieki juleczko za podpowiedź, a moze ktos ma jakieś jeszcze pomysły, moze pani Agnieszka cos by mi podpowiedziała?
BTW jeśli chodzi o zielony odcien to lepiej żeby był jaśniejszy czy ciemniejszy?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-23, 11:07   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jakie cienie do niebieskich oczu?

Agata napisał(a):
> Dzieki juleczko
Oczywiście Juleczko powinno byc z dużej litery ,bardzo przepraszam.Pzdr
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-23, 16:26   #18
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jakie cienie do niebieskich oczu?

Witaj Agato [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeśli jesteś laikiem w sprawach makijażu to ja na pocżatku radziłabym Ci wybierać bardzo delikatne kolory. Do niebieskich oczu pasuje bardzo wiele kolorów: róż (zarówno ten ostry jak i chłodny, z odcieniem szrości); szary, stalowy; niebieskie w połaczeniu np.. z granatowym lub czarnym akcentem; brązy i beże; lila; śliwka; złoty; pamarańczowy...

Naprawdę jest mnóstwo pieknych kolorów, którymi sie możesz malować.

Ale zwróć najpierw uwagę w jakich kolorach czujesz się lepiej, w chłodnych czy raczej w ciepłych. I na początku bądź wierna tej jednej tonacji. Potem jak będziesz dochodzić do coraz większej wprawy może pokusisz się na łaczenie różnych temperatur, kontrastów.

Teraz wypóbuj może delikatne róże albo lila( moga być perłowe) w połączeniu z ciemno szarym, grafitowym lub czarnym.

Lub zobacz jak wyglądasz w tonacjach cieplejszych - czyli jasny łosoś i brzoskwinia.

Obie te propozycje są bardzo twarzowe. I wystarczy bardzo delikatny kolorek, żeby otrzymać ciekawy efekt makijażu.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 16:29   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jakie cienie do niebieskich oczu?

Oprócz kolorów podanych przez Agnieszkę do moich oczu (mam niebieskie, ale z odrobiną szarości, nie błękitne)pasują miedziano - brązowe (perłowe) i żółte. W niebieskich też jest ładnie, choć wiele osób je odradza.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-24, 21:29   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jakie cienie do niebieskich oczu?

[img]icons/magia.gif[/img]
hmm... ja też mam niebieskie oczka i... czytałam kiedyś w gazecie, jakie kolorki pasują do naszych oczu. ponoć jest to: brąz, śliwka, pomarańcz i róż.
ja osobiści lubię tylko brązy i kolory zbliżone do naturalnego odcienia mojej skóry
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-15, 18:08   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Jaki kolor cieni?

Moje drogie [img]icons/icon41.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Moje oczy maja kolor niebieski..tj sa takie niby niebieskie,niby szare..postanowilam kupic sobie w koncu jakies pożądnie cienie do oczek..jaki kolor bardziej mi pasuje niebieski( i wszystkie jego odcienie ) czy rozowy (i wszystkei jego odcienie) Pozdraiam [img]icons/icon10.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-16, 10:41   #22
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jaki kolor cieni?

Witaj [img]icons/icon7.gif[/img]
To zalezy jak bardzo chcesz podkreslic kolor swoich oczu. Na pewno kolor teczowki wzmocnisz jezeli uzyjesz dosc intenywnego rozowego ( moze byc chlodny jak i cieply); wisni, czerwieni - dosc ekstawaganckie zestawienie, ale ladnei dobrane moze dac niesamowity efekt.
Bardzo ladnie beda sie rowniez komponowac brazy i beze - ale te w chlodnej tonacji.
Z cieplejszych barw polecam: lososiowy, brzoskwinie, pomaranczowy z rozem.

Jesli chodzi o blekity - to owszem ale dopracuj ten makijaz. Polacz kilka jego odcieni, mozesz pobawic sie rowniez z grantem, stalowa szaroscia i czarnym.
Jeden jasny odcien blekitu czy niebieskiego moze byc za mdly.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 08:54   #23
Kasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 35
Oczy niebieskie

Pani Agnieszko, proszę doradzić jaki kolor tuszu najlepiej podkreśli niebieskie (z domieszką żółtego) oczy. Dotychczas używałam ciemno-granatowego+niebieska kreska przy dolnych rzęsach.Tymczasem coraz częściej słyszę, że niebieski kolor oczu najlepiej podkreśli tusz brązowy. Czy to znaczy, że i odcień kredki powinien być w tym odcieniu? Cieni do powiek nie używam. Jestem jasną bladynką, ale mam ciemną oprawę oczu i wyraźną naturalną ciemną linię brwi. Proszę mnie przekonać do poprawnego wyboru koloru tuszu i kredki.
Kasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 09:35   #24
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Oczy niebieskie

Cześć Kasiu [img]icons/icon7.gif[/img]
W teorii to wygląda tak, że chcąc jak najbardziej podkreślić kolor tęczówki powinniśmy użyć cieni uzupełniających do jej koloru.
Dla oczu niebieskich będą to kolory: czerwony, róż, różowo pomarańczowy, wiśniowy, burgund.
Na ogół jest bardzo ładnie blondynkom z niebieskimi oczami w takich właśnie kolorach. Ale to nie znaczy, że powinnaś całkowicie rezygnować z kolorów niebieskiego, szarego , grantowego. Wszystko zależy od intensywności barw, czy stylizacji całego ubioru [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale pobaw się tymi wymienionymi kolorami. Może się mile zaskoczysz [img]icons/icon7.gif[/img]

PS. ja mam również niebieskie oczy i bardzo ładnie wygląda makijaż jak połączę ze sobą beż, zimny brąz, ciemną czekoladę i ecry.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 11:18   #25
Kasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 35
Re: Oczy niebieskie

Dziekuję Agnieszko. Makijaż w tych kolorach to dla mnie niestety wyższa szkoła jazdy, ale z ubraniami mogę poeksperymentować. Anieszko podpowiedz proszę jeszcze coś na temat koloru tuszu.
Kasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 11:36   #26
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Oczy niebieskie

Ja też mam niebieskie oczy i łaczę: delikatny, troszkę perłowy róż z ciemnym brązem oberżynowym w kącikach oczu i pod dolną linią rzęś(+ czarny tusz), ten sam róż z fioletem ciemnym, ale zimnym raczej (Revlon), albo trzecia wersja to delikatny toffikowo - łososiowy cień delikatnie perłowy (Inglot)i wtedy tusz koniecznie granatowy.Ale polecam też super zestaw z Constance Caroll (4 kolory). Jest w nim ciemna czekolada (uzywam do brwi) i jeden z kolorów to intensywna czerwona cegła. Łączę ją z perłowym beżem, delikatnie cieniuję i wygląda fajniusio.
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-01, 13:42   #27
maarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 38
doradźcie proszę

Jakie kolory cieni do powiek pasują do niebieskich oczu, dość jasnej cery i ciemno blond włosów? (dodam, że mam dość głęboko osadzone oczy, tak, że powieki mało widać Do tej pory używałam beżów i szarości, ale teraz zmieniłam okulary na soczewki i mam ochotę na coś bardziej wyrazistego
Pewnie ten temat był juz poruszany wielokrotnie, ale może znajdzie się jakaś dobra duszyczka, ktora mi coś doradzi... czy np. rózowy, jasny fiolet by mi pasował? Bardzo proszę o rady.
maarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-01, 16:26   #28
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: doradźcie proszę

Hej Arta
Faktycznie ten temat był dość często poruszany. Ja Cię gorąco zachęcam do eksperymentów kolorystycznych. Łącz również cienie perłowe z matowymi.
Jeśli chodzi o kolory to bardzo ładnie przy takim typie urody wyglądają:
przy włosach, których odcień jest złoty: ecry, beż, brzoskwiniowy róż, brzoskwinia, toffi, miedź, morela, ciepła zieleń, jasny petrol;

przy włosach, których odcień jest popielaty ( chłodny): róż zarówno z dodatkiem szarości jak i fuksji, szare, stalowe, srebro, granatowy, fiolety, lila;

Możesz wszystkie te kolory łączyć w różne zastawienia, również kontrastowe.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 11:28   #29
Małgosia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 92
Re: doradźcie proszę

Ja też mam niebieskie oczki, jasną cerę i jestem blondynką - i bardzo lubię jak makijaż jest widoczny - po to go robię.
Cieni używam głównie w różnych odcieniach różów i fiolecików - uważam że w nich najlepiej blondynkom.
Kiedy, jednak te kolorki cieni nie pasują do mojego ubrania (np. różowy cień do zielonego sweterka wyglądałby conajmniej dziwnie)to wtedy stosuję odcienie złotego - też fajnie wygląda.
Ale ogólnie to radzę popróbować różnych kolorów - pewnie sama coś też fajnego wykombinujesz - ja też często łączę różne odcienie kolorów ze sobą lub np. do jakiegoś jasnego koloru dodaję w zewnętrznym kąciku oka cień grafitowy lub jakiś inny o ciemnym kolorku.
Małgosia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 11:53   #30
maarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 38
Re: doradźcie proszę

Bardzo dziękuję za tak szczegółowe odpowiedzi, na pewno skorzystam! Pozdrawiam
maarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 09:21:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.