Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 12:43   #1
Daviska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3

Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?


Ostatnio bylam u kosmetyczki na oczyszczaniu cery. Polecila mi ona kilka serii kosmetykow, ktore powinnam teraz uzywac..tylko ze nie wiem na ktora mam sie zdecydowac! Zalecila: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young". Niestety zadnej jeszcze nie uzywalam, dlatego chcialam poprosic o jakies opinie na temat tych kosmetykow! Co polecacie, a co nie?! Z gory dziekuje i pozdrawiam!
Daviska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:57   #2
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Ja polecam Loreala Pur Zone,( chodzi mi o tą nową serie isobacter? z kwasem salicylowym) Mam żel głeboko oczyszczający i krem, użwam ich tylko na noc a widze już poprawe cera jest lepiej oczyszczona i dużo gładsza.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:16   #3
kassiek
Raczkowanie
 
Avatar kassiek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 87
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Nivea ma ładny zapach i ogólnie kosmetyki fajne, ale mało skuteczne
jeśli chodzi o Garniera to nie przepadam za kosmetykami tej firmy i z tego co wiem też nie są zachwycające. Więc pozostaje tylko L'oreal...
kassiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:39   #4
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Szczerze powiem,ja bym żadne z tych nie wybrała.Już o niebo lepsza od tych wszystkich razem jest seria AA Young.Osobiście wybrałabym coś aptecznego:LRP,SVR,Avene, są dużo skuteczniejsze,ale niestety troszkę droższe
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:50   #5
kassiek
Raczkowanie
 
Avatar kassiek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 87
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Szczerze powiem,ja bym żadne z tych nie wybrała.Już o niebo lepsza od tych wszystkich razem jest seria AA Young.Osobiście wybrałabym coś aptecznego:LRP,SVR,Avene, są dużo skuteczniejsze,ale niestety troszkę droższe
kosmetyki AA niby skuteczne, hypoalergiczne a znajoma dostała uczulenia
kassiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:05   #6
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez kassiek
kosmetyki AA niby skuteczne, hypoalergiczne a znajoma dostała uczulenia

Sprawa indywidualna,poprostu trzeba próbować.Może być i tak,że założycielka tego wątku będzie ogromnie zadowolona z serii Garnier czy Loreal Każda cera jest inna.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:10   #7
kassiek
Raczkowanie
 
Avatar kassiek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 87
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Sprawa indywidualna,poprostu trzeba próbować.Może być i tak,że założycielka tego wątku będzie ogromnie zadowolona z serii Garnier czy Loreal Każda cera jest inna.
racja każda cera jest inna i najlepiej poprostu próbować wszystkiego
pozdrawiam
kassiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 14:19   #8
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Z doświadczenia też wiem,że w przypadku cery tłustej,ze skłonnością do trądziku lepiej sprawdzają się kosmetyki delikatne niż typowo przeciwtrądzikowe,które bardzo wysuszają cerę,wtedy produkuje ona więcej sebum,powstają wypryski-błędne koło.Mnie dermatolog poradził używać żele,toniki do cery wrażliwej,natomiast kremy mogą być silniejsze.Ważne,aby nie dopuścić do wysuszenia cery.Seria Pure Zone jak i Garnier bardzo wysuszają cerę,Nivea jest dosyć delikatna,ale mnie ona wogóle nie pasuje,nie działa (dawno temu używałam)
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:25   #9
Daviska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

A firma Dermedic?! Wlasnie buszuje po recenzjach kosmetykow..
Daviska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:26   #10
kassiek
Raczkowanie
 
Avatar kassiek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 87
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Z doświadczenia też wiem,że w przypadku cery tłustej,ze skłonnością do trądziku lepiej sprawdzają się kosmetyki delikatne niż typowo przeciwtrądzikowe,które bardzo wysuszają cerę,wtedy produkuje ona więcej sebum,powstają wypryski-błędne koło.Mnie dermatolog poradził używać żele,toniki do cery wrażliwej,natomiast kremy mogą być silniejsze.Ważne,aby nie dopuścić do wysuszenia cery.Seria Pure Zone jak i Garnier bardzo wysuszają cerę,Nivea jest dosyć delikatna,ale mnie ona wogóle nie pasuje,nie działa (dawno temu używałam)
niestety wiem co to znaczy mieć tłustą cerę... walcze z tym nie od dziś
na dzień dzisiejszy jedynym rozwiązaniem jak dla mnie jest chyba wizyta u dermatologa...
Anato widzę że trochę się na tym znasz co mogła byś mi polecic skutecznego? oprócz seri AA?
kassiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:55   #11
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez Daviska
A firma Dermedic?! Wlasnie buszuje po recenzjach kosmetykow..

Niektóre kosmetyki mają niezłe,warte polecenia
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 15:04   #12
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez kassiek
niestety wiem co to znaczy mieć tłustą cerę... walcze z tym nie od dziś
na dzień dzisiejszy jedynym rozwiązaniem jak dla mnie jest chyba wizyta u dermatologa...
Anato widzę że trochę się na tym znasz co mogła byś mi polecic skutecznego? oprócz seri AA?
Napiszę tak.Twarz myję delikatną emulsją Lubex (poleciła mi ją dermatolog).Tonik,delikat ny Benzacne,raz,dwa razy w tygodniu Lysanel Lotion SVR.Jako nawilżacz-krem Weleda z irysem,na noc kwasy na zmianę z olejkiem Hauschka,na dzień oczywiście filtry.Nie używam całych serii kosmetyków.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:27   #13
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez Daviska
Ostatnio bylam u kosmetyczki na oczyszczaniu cery. Polecila mi ona kilka serii kosmetykow, ktore powinnam teraz uzywac..tylko ze nie wiem na ktora mam sie zdecydowac! Zalecila: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young". Niestety zadnej jeszcze nie uzywalam, dlatego chcialam poprosic o jakies opinie na temat tych kosmetykow! Co polecacie, a co nie?! Z gory dziekuje i pozdrawiam!
Polecam Ci Nivea Visage Young Miałam żel, tonik i peeling oraz używałam chwile mleczka nie wiem jak sprawdza sie krem
Żel jest bardzo fajny ma super konsystencje i choc sie nie pieni dobrze myje i napina buzie Tonik jest naprawde super wygodny dozownik sliczny zapach ekstra odwiezona cera i powiem ci nawet ze podczas uzywania toniku prawie nic mi nie wyskoczyło na buzi Mleczko było spoko a peeling jest dla mnie rewelacyjny i jedyny
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:36   #14
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Sprawa indywidualna,poprostu trzeba próbować.Może być i tak,że założycielka tego wątku będzie ogromnie zadowolona z serii Garnier czy Loreal Każda cera jest inna.
Dokładnie. Mnie uczulił Garnier, a moja koleżanka była nim zachwycona. Ilu ludzi, tyle opini, trzeba samemu spróbować.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:02   #15
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Ja polecam KWC, wszystkie trzy serie maj recenzje
Uwazaj na Loreala i Garniera, zawieraja alkohol.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 22:08   #16
Daviska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Bedac dzis w sklepie, kupilam zel do twarzy L'oreal PURE ZONE i tonik Dermedic..zobaczymy jak pojdzie! Zostane przynajmniej kolejna recenzentka kosmetykow! Dzieki za rady, pozdrawiam!
Daviska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 22:21   #17
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Polecam Ci Nivea Visage Young [...]Tonik jest naprawde super wygodny dozownik sliczny zapach ekstra odwiezona cera i powiem ci nawet ze podczas uzywania toniku prawie nic mi nie wyskoczyło na buzi
zgadzam sie. ten tonik na prawde im sie udal. skora wyglada po nim bardzo zdrowo i rzeczywiscie nic nie wyskakuje

Cytat:
Napisane przez Blablak
Dokładnie. Mnie uczulił Garnier, a moja koleżanka była nim zachwycona. Ilu ludzi, tyle opini, trzeba samemu spróbować.

dla mnie Garnier jest super. mam tonik czysta skora i rozjasniajacy, krem matujacy i zel gleboko oczyszczajacy z serii czysta skora i jestem z nich bardzo zadowolona. ani nie wysuszaja mi skory ani nie podrazniaja, za to bardzo fajnie oczyszczaja i odswiezaja
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 22:33   #18
kassiek
Raczkowanie
 
Avatar kassiek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 87
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

osz kurcze, a ostatnio zastanawiałam się nad Tym tonikiem Nivea i wybrałam jednak garniera ech szkoda...
kassiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 23:00   #19
ewelincia15
Raczkowanie
 
Avatar ewelincia15
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 39
GG do ewelincia15
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

ja póki co testuje zel nivea i jestem baaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona

buzia odświeżona totalnie.

zero pryszczy ;D

póki co ok.

ale boję się co bedzie jak odstawie go. wszystko wroci?
ewelincia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 23:06   #20
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

ja uzywam 2 miesiace juz calej serii Garniera Czysta Skora i mam ladna cere
wczesniej uzywalam Nastolatek i rowniez polecam
pisalam juz kiedys, ze wedlug mnie wazne jest zeby regularnie i wedlug zalecen uzywac calej serii przeznaczonej do pielegnacji (zel,tonik,krem,peeling) a jaka firma, to juz chyba mniej wazne
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 09:53   #21
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Ja od dłuższego czasu używam Garniera i jestem bardzo zadowolona Kupiłam też Pure Zone, ale mi zupełnie nie odpowiada. Bardzo ściągnął mi skórę i nie mogłam nałożyć żadnego podkładu, nawet filtru, wszystko mi się "zwałkowało".
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 12:21   #22
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Zdecydowanie Loreal-mam zel do mycia twarzy,tonik i krem.Kiedys zanim zaczelam ich uzywac mialam ciagle jakiesmaleczewone krostki na twarzy a teraz zero
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 12:39   #23
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Nivea w ogóle nie działa, poza tym, że przyjemnie pachnie. Garniera nie polecam- bardzo wysuszył mi skórę, L'oreal nie używałam, natomiast z czystym sumieniem mogę ci polecić najlepszą serię, a próbowałam już tak wielu kosmetyków, że ho
Iwostin hypoalergiczny do cery wrażliwej i trądzikowej. Są to kosmetyki apteczne (choć nie takie drogie), ale zgadzam się, że tylko takie działają, nie żadne mazidła z drogerii. Więc jeżeli nie będziesz zadowolona z działania zwykłych- pielęgnacyjnych, zainwestuj w iwostin właśnie- jeżeli pomógł na moje pryszcze, to chyba każdemu pomoże
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:32   #24
Eithne
Raczkowanie
 
Avatar Eithne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 412
GG do Eithne
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Jestem mocno starszawą panią ale mam młodą cerę Do tej pory stosowałam krem Nivea Visage Young i był w sam raz śliczny zapach, dobry mat. Żel do mycia też jest niezły, ale często zdradzam go ze zwykłym mydłem... hehe. Nie polecam Garniera, zawiera glinkę czy coś, jeśli stosujecie podkład, to nie da się go na tym kremie rozprowadzić, przynajmniej u mnie.Wysusza. L'oreala nie próbowałam. Za to seria AA Young jest niezła, żel świetnie myje buzię, zaś krem bardziej nawilża niż matuje. Kosmetyczka pochwaliła mnie za ten wybór Stawiam jednak na Nivejkę, chociaż zgadzam się z opinią, że każdemu pasuje co innego.
Pozdrówka
Eithne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 13:34   #25
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Ja bym nie wybrała żadnej serii. Doszłam do wniosku że lepiej kupować produkty apteczne
Garnier --> jeszcze bardziej mnie wysyfiło, strasznie czuć chemię
Nivea Visage --> po roku używania całej serii, kosmetyki te uczuliły mnie a pod odstawieniu stan mojej cery się pogorszył
Pure zone --> miałam z tego krem na niedoskonałości, nic nie zdziałał a jedynie wysuszył mi skórę
Polecam żel-piankę Vichy Purete Thermale. Mam problemy z cerą ponieważ jest mieszana (tłusta w strefie T), wrażliwa, naczynkowa i alergiczna. Kupiłam ten żel pod wpływem recenzji na KWC i jestem bardzo zadowolona Do tego jakiś lekki kremik i wystarczy )
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:58   #26
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Ja mialam Loreala i bylam zadowolona-zero krostek.Teraz zmienilam na Garniera i tez jestem zadowolona.Zaden z nich nie sciagal mi skory ale moze dlatego ze ja kupuje z Anglii a nie z Polski.Pozdrawiam
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:25   #27
Natallka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Ja używam Nivea V.Y.
Nie chcę używać kosmetyków dla kobiet dorosłych bo mam dopiero 14 lat
Natallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:55   #28
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

a ja znow wrocilam do toniku nivea i znow jestem zadowolona
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 09:47   #29
sami14
Przyczajenie
 
Avatar sami14
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
GG do sami14
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

nie polecam nivea visage young, mam tłustą cere, rozszerzone pory i od czasu do czasu wypryski, jest on dla mnie widocznie za słaby. ostatnio zastanawiam się nad kupnem żelu loreal pure zone(tego w tubie), tylko nie jestem pewna czy zamyka on pory?????
sami14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 10:22   #30
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

z tych trzech to tylko L'Oreal chyba jest najlepszy....ja lubie uzywac wszystko z firmy Clean& Clear....
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.