Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 12:50   #1
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Angry

Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę


Witam,
Właśnie wróciłam od fryzjera i jak się zobaczyłam w lustrze w dziennym świetle to się popłakałam...Otóż chciałam zrobić sobie refleksy(!) na moich brązowych włoskach tak jak na pierwszym zdjęciu. Zreszta nawet zdjęcie pokazałam, wytłumaczyłam i myślałam że zostałam zrozumiana, ale chyba się pomyliłam Pani stwierdziła,że zrobi mi jakiś dopełnian balejaż, rozjaśni cieniutkie pasemka i na resztę da brąz.Dodała, że takie platynowe blądy to nie ładne i że zrobi mi ładne refleksy. Otóż co wyszło?Czarne włosy z żółtymi pasemkami!!!Podobne do tego drugiego zdjęcia.A za tydzień na wesele ide...W dodatku spłukałam się z kaski, bo za tę przyjemność(!!!) dałam 100zł.Poradxcie co mam zrobić, bo do fryzjera na poprawki nie wróce.Czy mam pofarbować sobie sama jakims jasniutkim brązem czy co żeby to ładnie wyglądało i nie rzucało się tak w oczy...Prooooszę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balejaż braz.JPG (30,0 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 1.jpg (18,1 KB, 216 załadowań)
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:00   #2
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Moja przyjaciółka tez kiedyś miała problem podobny do Twojego. Kupiłyśmy farbę o odcienu brązu i pomalowałyśmy i udało się...tam gdzie były jasne pasemka wyszły jasne brązowe ( właśnie jakby refleksy) a reszta ciemniejszy brąż. Nie wiem czy u Ciebie wyszło by tak samo, ale nam się udało. Tylko to musi byc dobra farba. My miałysmy Loreal. Pozdrawiam
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:02   #3
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez aurelia_1
Witam,
Właśnie wróciłam od fryzjera i jak się zobaczyłam w lustrze w dziennym świetle to się popłakałam...Otóż chciałam zrobić sobie refleksy(!) na moich brązowych włoskach tak jak na pierwszym zdjęciu. Zreszta nawet zdjęcie pokazałam, wytłumaczyłam i myślałam że zostałam zrozumiana, ale chyba się pomyliłam Pani stwierdziła,że zrobi mi jakiś dopełnian balejaż, rozjaśni cieniutkie pasemka i na resztę da brąz.Dodała, że takie platynowe blądy to nie ładne i że zrobi mi ładne refleksy. Otóż co wyszło?Czarne włosy z żółtymi pasemkami!!!Podobne do tego drugiego zdjęcia.A za tydzień na wesele ide...W dodatku spłukałam się z kaski, bo za tę przyjemność(!!!) dałam 100zł.Poradxcie co mam zrobić, bo do fryzjera na poprawki nie wróce.Czy mam pofarbować sobie sama jakims jasniutkim brązem czy co żeby to ładnie wyglądało i nie rzucało się tak w oczy...Prooooszę...
Jak zrobisz farbą, która ma w nazwie "brąz", to z doświadczenia wiem, że wyjdą Ci czarne A chyba takich nie chcesz?? Ja na Twoim miejscu położyłabym na całe włosy jakiś "ciemny blond", on wychodzi jak jaśniutki brązik, wiem, bo robiłam ostatnio mamie, chyba z garniera. Wtedy powinny Ci prześwitywać jaśniejsze refleksy Będzie naturalnie i świeżo I nie smuć się już, choć wiem jak to jest, ja kiedyś po blond pasemkach z farbowanych na czarno włosów myślałam, że rozpłaczę się u fryzjera, tylko było tam za dużo ludzi i wstyd mnie powstrzymał Powodzenia i udanej zabawy na weselu!!
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:07   #4
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Dziękuję dziewczynyZaraz pędze do sklepu po jakąs farbe...tylko no właśnie.Nie wiem czy jasny brąz czy ciemny blond?Teraz mam żółtewięc jak na to nałoże jasny brąz to może nie bedą aż takie ciemne?Jestem załamana bo przez 4 lata mialam czarne i długie włosy.Żeby się pozbyć tego koloru ścięłam się na krótko i teraz jak mam znowu czarne a "pod światło"jakieś takie czerwonawe to po prostu powiesić sie i tyle...A brązowe mam od kilku miesięcy dopiero...
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:31   #5
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez aurelia_1
Dziękuję dziewczynyZaraz pędze do sklepu po jakąs farbe...tylko no właśnie.Nie wiem czy jasny brąz czy ciemny blond?Teraz mam żółtewięc jak na to nałoże jasny brąz to może nie bedą aż takie ciemne?Jestem załamana bo przez 4 lata mialam czarne i długie włosy.Żeby się pozbyć tego koloru ścięłam się na krótko i teraz jak mam znowu czarne a "pod światło"jakieś takie czerwonawe to po prostu powiesić sie i tyle...A brązowe mam od kilku miesięcy dopiero...
To tym bardziej ja bym Ci radziła ten ciemny blond Wiem coś o wychodzeniu z czarnego
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:51   #6
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Zakupiłam palette ciemny blond, bo z garniera były tylko jasne, a w pobliżu nie ma innego sklepu z farbami:/Nałożyłam na włoski i czekam na efekty.Mam nadzieje, że się uda.Dziękuje za wszystkie rady
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:02   #7
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

no to 3mam kciuki napisz pozniej jak wyszlo
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 14:48   #8
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

No to tak....Mniej widoczne są te pasemka, ale nadal żółte.Co prawda jakieś takie ciemniejsze, ale tak błyszczą na złoto...i zielono!!No i te czarne to mnie po prostu dobijaja...Na pewno lepiej, ale szkoda mi wyrzuconych w błoto pieniędzyBo takie coś mogłam sobie zrobić u zwykłej fryzjerki za50zł.No i chciałam coś zupełnie innego. Zużyłam pół farby i zastanawiam się czy tej drugiej połówki nie nałożyć...Wszytskie moje wizyty u "drogich" i wydawać by się mogło dobrych fryzjerów kończą sie tragicznie.
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:54   #9
nastynas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 22
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

ja mam taki sam problem jak ty... niedawno byłam u fryzjera i poprosiłam o refleksy o kilka ton jasniejsze od mojego naturalnego koloru włosów - ciemnego brązu i co się okazało po wizycie od fryzjera, że mam na głowie złote pasemka !! tragedia...
nastynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:55   #10
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

ja mialam po palette brudno-zielone wlosy ;/ moze to po czesci wina tej farby? radzilabym ci kupic jakas lepsza farbke
Zgadzam sie z Ślicznotka iz najlepiej ciemny blond (sama maluje na ten garnier color naturals, poczatkowo mam intensywny braz, w miare wyplukiwania sie widac refleksy i kolor staje sie mniej intensywny )
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=116314&page=5na samym dole sa moje fotki
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:35   #11
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Praline- No super masz włoski
Ja już się pomału przyzwyczajam chociaż ciężko:/ Dzisiaj nie mam jak kupić garniera, ale kupie na pewno. Myślałam o jakiś płukankach, ale to chyba nic nie da. Może gdyby nie ten prawie czarny to te jasne lepiej by wyglądały.Sama nie wiem.Najgorzej to, że za tydzień wesele.
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 17:17   #12
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Palette to bardzo niedobra farba, wysusza włosy i potem ciężko ściągnąć kolor.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:25   #13
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Palette to bardzo niedobra farba, wysusza włosy i potem ciężko ściągnąć kolor.
Wiem o tym (właśnie z palette załatwiłam sobie czarne włosy na tak dłuuugo), ale tylko z palette był ciemny blond, a po prostu musiałam coś kupić, bo nie mogłam na siebie patrzeć
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:30   #14
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez praline
ja mialam po palette brudno-zielone wlosy ;/ moze to po czesci wina tej farby? radzilabym ci kupic jakas lepsza farbke
Zgadzam sie z Ślicznotka iz najlepiej ciemny blond (sama maluje na ten garnier color naturals, poczatkowo mam intensywny braz, w miare wyplukiwania sie widac refleksy i kolor staje sie mniej intensywny )
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=116314&page=5na samym dole sa moje fotki
Przepiękne masz te włoski
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:02   #15
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez aurelia_1
Wiem o tym (właśnie z palette załatwiłam sobie czarne włosy na tak dłuuugo), ale tylko z palette był ciemny blond, a po prostu musiałam coś kupić, bo nie mogłam na siebie patrzeć
Twój wybór, ja bym po prostu poszła do innego sklepu
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 06:58   #16
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez aurelia_1
No to tak....Mniej widoczne są te pasemka, ale nadal żółte.Co prawda jakieś takie ciemniejsze, ale tak błyszczą na złoto...i zielono!!No i te czarne to mnie po prostu dobijaja...Na pewno lepiej, ale szkoda mi wyrzuconych w błoto pieniędzyBo takie coś mogłam sobie zrobić u zwykłej fryzjerki za50zł.No i chciałam coś zupełnie innego. Zużyłam pół farby i zastanawiam się czy tej drugiej połówki nie nałożyć...Wszytskie moje wizyty u "drogich" i wydawać by się mogło dobrych fryzjerów kończą sie tragicznie.
Moja koleżanka też miała po tej farbie zielone włosy
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 07:19   #17
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Twój wybór, ja bym po prostu poszła do innego sklepu
Tylko że w pobliżu nie było innego sklepu z farbami i musiałabym dopiero mpk jechać do centrum, a z tymi włosami i cała spłakana to nie chciałam się na oczy ludziom pokazywaćNo ale w piątek wracam do domku, więc pewnie pójde do lokalnej fryzjerki, może ona coś pomoże. Myślałam, żeby zrobić na tych włoskach balejaż tzn rozjaśnić i pofarbować na jakiś jasny brązik i wtedy będę mieć 3 kolory i może będzie ładnie. Wtedy będzie bardzo ciemny brąz, jasny i ten ciemny blond...
Aha, zapomniałam napisać, że była jeszcze farba Londy hmm...ciemny popielaty blond czy jakoś tak i na zdjęciu na opakowaniu to wydawały mi sie zielonkawe, więc wybrałam palette ciemny blond.Współlokatorki twierdzą, że taki jasny brązik się zrobił...
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 07:45   #18
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

ja bym złożyła reklamację i zażądała żeby przywróciła włosy do jakiegoś ludzkiego wyglądu zwłaszcza że za tą przyjemność zapłaciłaś sporo kasy..
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 08:40   #19
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja bym złożyła reklamację i zażądała żeby przywróciła włosy do jakiegoś ludzkiego wyglądu zwłaszcza że za tą przyjemność zapłaciłaś sporo kasy..
To fakt, ja kiedys poszłam z reklamacją i nie było żadnego problemu. Fryzjerce bardzo zależało, żebym była zadowolona. I tym mnie ujęła - jestem jej wierna od 2 lat już chyba
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 09:09   #20
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;)
Przepiękne masz te włoski
dziekuje ..ale ile sie nameczylam zeby zejsc z bardzo ciemnego brazu...ojojjjjj
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 09:58   #21
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Załamana po wizycie u fryzjera!Pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez praline
dziekuje ..ale ile sie nameczylam zeby zejsc z bardzo ciemnego brazu...ojojjjjj
znam ten ból
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.