Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-03, 11:33   #2011
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam wszystkich Z zaciekawieniem przeczytalam ten wątek, wynotowałam sobie wszystkie ciekawe odżywki, które trzeba bedzie w najblizszym czasie zakupić. Używałam już wielu, ale chce się z Wami podzielić moim (jak narazie) absolutnym numerem jeden - ampułki kerastase AQUA OLEUM i OLEO FUSION. Jak do tej pory jedyne, po których moje włosy są miękie, błyszczace i nawilżone, prawie jak z reklamy Oczywiście trzymam je na głowie dłużej niz zalecane 3 minuty, czasem nawet calą noc. A włosy mam bardzo zniszczone rozjaśnianiem i wieloletnim farbowaniem. Po tych ampułkach odżywają. Oczywiście największy minus -cena! Za jedna ampułkę ok 16zł na allegro
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 12:38   #2012
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Oj to rzeczywiście drogie.
Poczytalam o nich i są naprawde kuszące...jedna ampułka starcza na jeden raz?
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 13:08   #2013
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja mam włosy dość długie, sporo za łopatki i mi taka ampułka starcza na raz, nawet trochę zostaje. Takze sądzę, że jak ktoś ma krótsze włosy to spokojnie bedzie na 2 razy, napewno nie wiecej. Teraz zamówiłam ampułki ALFAPARF głeboka regeneracja kaszmir i bambus Jestem bardzo ciekawa ich działania, ale nie spodziewam się żeby były lepsze niz kerastase. Poza tym przygotowuje się finansowo na zakup Kanebo Intensive Hair Mask, bo czytałam o niej bardzo, bardzo dobre opinie. Tylko tez jest przerazająco droga
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 20:14   #2014
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
a co sądzicie dziewczynki o odzywce zakwaszającej Friuit Coctail Farouka?
up up
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 13:55   #2015
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

[QUOTE=Justin Timberlake;3367949]Gosia jaki tonik i jakie ma właściwości? I ile ten olej Vatika kosztuje w Indiach?

ja akurat mam taki: http://www.jovees.com/abrht.html strasznie spodobal mi sie taki kosmetyk i koniecznie bede wyprobowywac inne, dostepne normalnie u nas,chyba Kadus ma cos takiego?
lagodzi wszelkie podraznienia skory glowy, tonizuje, wlosy staja sie bardziej puszyste, nie mam problemu z wypadaniem wlosow wiec nie umiem powiedziec na ile to powstrzymuje

olej Vatika kosztuje w granicach 6-10zl, jest w malej butelce i duzej butli
jest oczywiscie olejem kokosowym (jak wiekszosc olei do wlosow) z roznymi dodatkami, na pewno cytryna i ziola
bardzo pomaga tez przy lupiezu

a wlasnie!mozna go dostac tez w Polsce, ja widzialam go w hurtowni z zarciem indyjskim nie zwrocilam uwagi ile moze kosztowac..

ja kupilam na gwiazdke mojej siostrze cierpiacej na lamiace sie/wypadajace/oslabione wlosy olej innej firmy z troche innym skladem i normalnie jest w szoku jak rewelacyjnie to dziala- wlosy przestaly jej wypadac, zrobily sie grubsze i bardziej puszyste

najlepsze ze te specyfiki w ogole nie obciazaja wlosow w przeciwienstwie do masek i 'ciezszych' odzywek

ja mam zawsze taki problem, ze moje wlosy po jakiejkolwiek masce niby dobranej do mojego rodzaju wlosow wygladaja koszmarnie, sa obciazone i jakby przetluszczone, nieprzyjemne w dotyku chociaz niby grubsze i bardziej sliskie:/
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 14:32   #2016
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Question Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Gdzie można dostać olej Vatika czy tylko w hurtownii z jedzeniem indyjskim??? Z góry dziekuje za odpowiedź.
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 18:28   #2017
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

nie mam pojecia:/
ale bede go szukac we wszelkich indyjsko artykulowych sklepach
w kazdym razie owa hurtownia to taki maly sklepik w Wawie na Domaniewskiej Little India
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 19:50   #2018
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Pokaż wiadomość
nie mam pojecia:/
ale bede go szukac we wszelkich indyjsko artykulowych sklepach
w kazdym razie owa hurtownia to taki maly sklepik w Wawie na Domaniewskiej Little India
To ja już wiem, gdzie się jutro wybieram.
Dzięki.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 19:52   #2019
ona-bydgoszcz
Przyczajenie
 
Avatar ona-bydgoszcz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 17
GG do ona-bydgoszcz
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Pomysł bardzo fajny przyznaje, jest juz co prawda kilka pod temtów, ale ten pomysł jest fajny. Ja osobiście używam kosmetyków do pielęgnacji włosów z AVONU. Wydaję mi się ze mi one pomagają. Z natury po umyciu i wysuszeniu włosów mam tzn. szope na głowe.. hehe, ale daje sobie z NIą rade Pozdrawiam
ona-bydgoszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 21:10   #2020
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Gosiu, ja też dziękuję za odpowiedź Szkoda, że mieszkam na drugim krańcu Polski Ale może u mnie też w jakimś sklepie indyjskim będzie
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 09:25   #2021
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dziewczyny czy ktoras z was uzywala keratynowej mgielki chi farouk (taka odzywka w sprayu) ?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 09:44   #2022
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

z moich ostatnich doświadczeń moge polecić L'anza HAIR REPAIR LEAVE-IN PROTECTOR odzywka bez spłukiwania, w formie kremu, przeslicznie pachnie, wygładza, nawilża , odżywia, włosy jak marzenie, łatwo sie rozczesuja, naprawdę szczerze polecam

drugi preparat to Rene FUrterer Fioravanti Balsam ułatwiający rozczesywanie włosów - do szybkiego spłukiwania, tutaj mozna o nim poczytac http://www.lumiere.pl/product_info.p...ioravanti.html
na moje cienkie włosy działa świetnie, są błyszczące gładkie, i mniej niesforne , mimo zawartości alkoholu nie zauważyłam wpływu na przesuszanie, zobaczymy jak będzie po zuzyciu całej tubki
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 10:55   #2023
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
up up
Zamówiłam sobie na szczście tylko małą buteleczkę, wcale mi nie pomógł, włosy jak suche były takie zostały, a na opakowaniu pisze że regeneruje i nadaje się do włosów farbowanych i poddawanych zabiegom fryzjerskim...Nie nawilzył ich nic a nic (może nie taka jego rola?), w ogóle nie widzialam różnicy, lepiej sie juz spisują u mnie zwykłe odżywki. Bardzo się zawiodłam na tym Fruit Cocktail
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:13   #2024
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie na szczście tylko małą buteleczkę, wcale mi nie pomógł, włosy jak suche były takie zostały, a na opakowaniu pisze że regeneruje i nadaje się do włosów farbowanych i poddawanych zabiegom fryzjerskim...Nie nawilzył ich nic a nic (może nie taka jego rola?), w ogóle nie widzialam różnicy, lepiej sie juz spisują u mnie zwykłe odżywki. Bardzo się zawiodłam na tym Fruit Cocktail
aha ja tez mam tą małą buteczke, kupilam na próbe przy zamowieniu innych kosmetykow. Ja uzyłam jej raz. ma przesliczny zapach włoski były mięciutkie i gładkie. narazie tyle moge powiedziec. A reszta uzywala moze
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:18   #2025
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja zuzyłam 2 lub 3 butelki, w sumie nie pamiętam, byłam zadowolona i to bardzo, teraz po ścięciu mam zdrowe błyszczące włosy, więc już nie uzywam, ale swego czasu, to była moja ulubiona odzywka, zreszta z szamponem w komplecie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:56   #2026
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

cieszy mnie twoja opinia ja sie na nia skusilam gdyz ma bardzo dobre opinie na KWC pozatym to odzywka zakwaszająca a takie sa ponoc swietne do zniszcznych.
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 10:33   #2027
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

zakwaszajace są tez podobno dobre do farbowanych, ale ja sie przerzuciłam teraz na serie Reflection Kerastase i jestm bardzo zadowolona, rzeczywiście z każdym myciem włosy nadal są błyszczące, gładkie i nie traca koloru, ja jestem z ich wyglądu bardzo zadowolona, a że farbuję włosy dość często, to i musze o nie porzadnie dbać

no i zdecydowanie polecam tez wczesniej wspomniana Lanzę bez spłukiwania, jesli ktoś walczy z szorstkimi, puszacymi się włosami, niezwykle wydajna, do tego niedroga i skuteczna
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:01   #2028
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
zakwaszajace są tez podobno dobre do farbowanych, ale ja sie przerzuciłam teraz na serie Reflection Kerastase i jestm bardzo zadowolona, rzeczywiście z każdym myciem włosy nadal są błyszczące, gładkie i nie traca koloru, ja jestem z ich wyglądu bardzo zadowolona, a że farbuję włosy dość często, to i musze o nie porzadnie dbać

no i zdecydowanie polecam tez wczesniej wspomniana Lanzę bez spłukiwania, jesli ktoś walczy z szorstkimi, puszacymi się włosami, niezwykle wydajna, do tego niedroga i skuteczna
No wlasnie ja mam zniszczone na koncach od prostowania i rozjaśniane. taka malenka buteleczka na geste wlosy starczy mi na pare razywiec raczej mi ich nie zregeneruje ale jak mi sie bardzo spodoba to moze sie skusze na duze opakowanie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 13:11   #2029
paulinqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Niestety tak juz jest, ze wiele osob, ktore maja ładne, zdrowe wlosy nic z nimi nie robi, to znaczy specjalnie o nie nie dbaja. Mam mnowstwo takich kolezanek...Ja natomiast chociazbym robila z nimi niewiadomo co to i tak zawsze beda jedna suchą miotłą. Uzywam waxu ktorym jednak nie jestem zachwycona bo nie widze poprawy ale jadnek cos trzeba nakladac, uzywam tez szamponu pantin z ktorego jestem bardzo zadowolona, mleczka hot liss-loreal do prostowania, oraz innych domowych sposobow czyli olejku rycynowego, jajka i innych, nie susze wlosow. Dbam o nie bardzo a i tak nie przynosi to efektow. Dodam ze wlosy mam lekko za ramiona i czesto podcinam u fryzjera zniszczone koncowki. Mysle ze dany kosmetyk inaczej dziala na kazdego i to ze komus pomogl nie znaczy ze pomoze wszystkim
paulinqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 14:10   #2030
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam tu znalazłam olej kokosowy http://vitamarket.pl/sklep/p2328-Ole...owy-250ml.html Myślicie że to można aplikowac na włosy?????
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 18:39   #2031
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam,
chciałam się podzielić z Wami moimi największymi odkryciami, dzięki którym moje suche ( ale przetuszczające się u nasady) i okropnie puszące włosy -odzyskały piękny wygląd.
A stosowałam z małymi wyjątkami chyba wszystko co w tym wątku jest wymienione.
Dla mnie hitem są kosmetyki Seishin (silnie rekonstuujące) mam szampon Sizuka i odżywkę Tuya (jako jedyna dyscyplinuje moje wywijające się w każdą stronę włosy.
A na zniszczone końcówki z którymi nie poradził sobie nawet Kerastase fantastyczny jest olej z kiełków pszenicy .

Te 3 rzeczy sprawiają że przestałam się bać wilgoci która do tej pory rujnowała moje włosy .

P.s. Przetestowałam też ostatnio najnowszą maskę kerastase Gluco-Activ i na moich włosach efekt jeden : puszek okruszek !
agocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 13:13   #2032
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
cieszy mnie twoja opinia ja sie na nia skusilam gdyz ma bardzo dobre opinie na KWC pozatym to odzywka zakwaszająca a takie sa ponoc swietne do zniszcznych.
Kilka stron wcześniej pisałam na temat tej odżywki :

Cytat:
Napisane przez anna_net Pokaż wiadomość
Relacja z Friut Coctail firmy Biosilk....RE-WE-LA-CJA
Włosy są błyszczące, miękkie ,gładkie. Do tego ślicznie pachną.
Polecam, mimo wysokiej ceny, bo na moich włosach osiągnąc taki efekt jest strasznie trudno
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 16:43   #2033
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez agocz Pokaż wiadomość
Witam,
chciałam się podzielić z Wami moimi największymi odkryciami, dzięki którym moje suche ( ale przetuszczające się u nasady) i okropnie puszące włosy -odzyskały piękny wygląd.
A stosowałam z małymi wyjątkami chyba wszystko co w tym wątku jest wymienione.
Dla mnie hitem są kosmetyki Seishin (silnie rekonstuujące) mam szampon Sizuka i odżywkę Tuya (jako jedyna dyscyplinuje moje wywijające się w każdą stronę włosy.
A na zniszczone końcówki z którymi nie poradził sobie nawet Kerastase fantastyczny jest olej z kiełków pszenicy .

Te 3 rzeczy sprawiają że przestałam się bać wilgoci która do tej pory rujnowała moje włosy .

P.s. Przetestowałam też ostatnio najnowszą maskę kerastase Gluco-Activ i na moich włosach efekt jeden : puszek okruszek !
ooo widze ze wymieniasz jakies słabo znane formy. mogłabys napisac cos wiecej albo wkleic jakies linki?
Cytat:
Napisane przez anna_net Pokaż wiadomość
Kilka stron wcześniej pisałam na temat tej odżywki :



Polecam, mimo wysokiej ceny, bo na moich włosach osiągnąc taki efekt jest strasznie trudno
super
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 10:37   #2034
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Kadunia,
Seishin jest rzeczywiście jeszcze mało znany ale już dostał tytuł Doskonałość Roku TS. Kosmetyki można kupić na www.dbajowlosy.pl natomiast olejek kupuję w sklepie ze zdrową żywnością ale jest też na www.etja.plpatrz oleje nośnikowe.
Tak nawiasem to jestem mega maniaczką w spr. włosów bo mam wyjątkowo trudny gatunek: cienkie , puszące się, suche , rozjaściane i przez prawie 2 lata wypadały a teraz odrastają w takiej ilości że tylko ten olejek potrafi je ujarzmić i to chyba mój święty gral . A testowałam już olejki i sera :
Zero Frizz, Clinique, Hair Coif
,Biosilk.CHI,Dora,Subrina ,Indola,Loreal,Avon,Alfap arf,Matrix,olejek jojoba itd, itp.....
agocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 14:19   #2035
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez agocz Pokaż wiadomość
Kadunia,
Seishin jest rzeczywiście jeszcze mało znany ale już dostał tytuł Doskonałość Roku TS. Kosmetyki można kupić na www.dbajowlosy.pl natomiast olejek kupuję w sklepie ze zdrową żywnością ale jest też na www.etja.plpatrz oleje nośnikowe.


Tak nawiasem to jestem mega maniaczką w spr. włosów bo mam wyjątkowo trudny gatunek: cienkie , puszące się, suche , rozjaściane i przez prawie 2 lata wypadały a teraz odrastają w takiej ilości że tylko ten olejek potrafi je ujarzmić i to chyba mój święty gral . A testowałam już olejki i sera :
Zero Frizz, Clinique, Hair Coif
,Biosilk.CHI,Dora,Subrina ,Indola,Loreal,Avon,Alfap arf,Matrix,olejek jojoba itd, itp.....
dziekuje za ta odpowiedz popatrze sobie na te stronki
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 16:45   #2036
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Co do odżywek do włosów,to już jakiś czas temu kupiłam MAtrix Sleek Look(odżywkę,nie maskę) i jestem bardzo zadowolona pewnie nie regeneruje ani nie odżywia jakos super,ale jako do stosowania codziennie odpowiada mi bardzo,bo wygładza,zmiękcza i nabłyszcza włoski,no i ten zapach
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:39   #2037
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Co do odżywek do włosów,to już jakiś czas temu kupiłam MAtrix Sleek Look(odżywkę,nie maskę) i jestem bardzo zadowolona pewnie nie regeneruje ani nie odżywia jakos super,ale jako do stosowania codziennie odpowiada mi bardzo,bo wygładza,zmiękcza i nabłyszcza włoski,no i ten zapach
a gdzie kupowałaś i ile dałas?
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:46   #2038
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=5493
ale mnie to kusi
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:53   #2039
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dziewczyny a juz wreszcie po naprawde zmudnych poszukiwania znalazlam swoj ukochany zestaw do pielegnacji wlosow
- myje wlosy szamponem ziaja plantica czarna rzepa (pomaga na przetł. się skórę głowy)
- wcieram na 3 minuty szampon garnier neril , przez ok. 3 miesiace wlosy mi wypadały b. intensywie i on pomogl i juz powoli zaprzestaje jego uzywania
- na mokre pasma nakladam odzywke absolut l'oreal do splukiwania
-po odcisnieciu spryskuje wlosy olejkiem renee blanche
- czasami wcieram odrobine serum renee blanche (mam gdzies mala odlewke od ktorejs z wizanek)
- raz w tygodniu maska bonacure total rescue
- czasami pianka matrix amplify

Wreszcie moje zapasy zmniejszyly sie wylacznie do rzeczy, ktorych uzywam nie mam juz uginajacych sie polek pod naporem rzesz nowych nietknietych odzywek chociaz znowu mam ochote na coś nowego
pozdrawiam
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:08   #2040
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
a gdzie kupowałaś i ile dałas?
zamówiłam na allegro,1500ml za ok.45 zł bez kosztów przesyłki...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.