---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-13, 20:14   #1
doryta
Zadomowienie
 
Avatar doryta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 048

---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy


Parę tygodni temu pojawiła się w sklepach nowa farba Palette Color XXL, ogólnie o farbach palette nie mam najlepszego zdania, ale co nowe to kusi
w KWC nic o niej nie znalazłam, na polskich stronach też nic nie ma...
tylko coś takiego znalazłam
http://xxl.starostlivost.sk/index.php?load=produkty
może ktoś próbował i podzieli się wrażeniami bo tak całkiem w ciemno to nie chcę kupować
Czekam na Wasze opinie
__________________

doryta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 21:47   #2
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: ---- Palette Color XXL ----

ja nie kupowałam jeszcze ale tez do pallet nie jestem przekonana wiec nie kupie. Ale wiem ze kosztuje 10 zl. i chyba raczej nic specjalnego z tego nie bedzie.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 17:36   #3
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Smile Dot.: ---- Palette Color XXL ----

Podciągam wątek
Może któraś z Was używała tej farbki i może podzielić się uwagami co do niej ?
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:25   #4
rotflm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Question palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Witam!
Mam pytanie odnośnie nieadwno wprowadzonej farby Palette intensive color creme radiance, która poność farbuje włosy ciemniejsze na jaśniejsze bez konieczności wstępnego rozjaśniania. Co sądzicie o użyciu takiej farby do włosów farbowanych? W wakacje miałam czerwone włosy i od tego czasu przyciemniałam je brązową henną do włosów. Teraz chcę mieć jakiś jaśniejszy brązowy kolor, ale boję się, że będzie to strata pieniędzy i do tego wyjdzie mi niewiadomo co na głowie Proszę o jakieś rady. Może miałyście już doświadczenia z podobnymi farbami? Z góry dziękuję
rotflm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 19:20   #5
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez rotflm Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie odnośnie nieadwno wprowadzonej farby Palette intensive color creme radiance, która poność farbuje włosy ciemniejsze na jaśniejsze bez konieczności wstępnego rozjaśniania. Co sądzicie o użyciu takiej farby do włosów farbowanych? W wakacje miałam czerwone włosy i od tego czasu przyciemniałam je brązową henną do włosów. Teraz chcę mieć jakiś jaśniejszy brązowy kolor, ale boję się, że będzie to strata pieniędzy i do tego wyjdzie mi niewiadomo co na głowie Proszę o jakieś rady. Może miałyście już doświadczenia z podobnymi farbami? Z góry dziękuję
jak teraz stosowałaś hennę to ja radziłabym być ostrożna, żeby Ci po farbowaniu jakaś zieleń nie wyszła na głowie
ja osobiście henny nie używałam, ale sporo problemów z farbowaniem włosów po hennie miały wizażanki:
np.:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=henna
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=henna
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=henna
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 21:30   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez rotflm Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie odnośnie nieadwno wprowadzonej farby Palette intensive color creme radiance, która poność farbuje włosy ciemniejsze na jaśniejsze bez konieczności wstępnego rozjaśniania. Co sądzicie o użyciu takiej farby do włosów farbowanych? W wakacje miałam czerwone włosy i od tego czasu przyciemniałam je brązową henną do włosów. Teraz chcę mieć jakiś jaśniejszy brązowy kolor, ale boję się, że będzie to strata pieniędzy i do tego wyjdzie mi niewiadomo co na głowie Proszę o jakieś rady. Może miałyście już doświadczenia z podobnymi farbami? Z góry dziękuję
Ja odradzałabym, po pierwsze tego typu farby są przeznaczone dla włosów naturalnych, na farbowanych efekt może być dziwny lub żaden. Dodatkowo stosowałaś hennę, na niej niebezpiecznie jak już napisano stosowac jakąkolwiek farbę. Ja bym sobie darowała.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 06:52   #7
Ecstasy1985
Raczkowanie
 
Avatar Ecstasy1985
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 443
GG do Ecstasy1985
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

2 dni temu byłam u fryzjera. Spytał się od kiedy mi wypadają i łamią się włosy, odpowiedziałam że od momentu kiedy farbowałam. Spytał od razu jakiej farby użyłam, powiedziałam że Palette, a on na to że tą farbe trzeba omijać szerokim łukiem. Owszem jest tania, ładnie wygląda na włosach, ale ma taką dawke ciężkich metali że to już nie jest włos a syntetetyczna witka. Rzeczywiście bardzo trudno ją zmyć ze skóry głowy, a włosy wydają sie grubsze teraz mi sie bardzo łamią i wypadają. Dziewczynki co mają grube, mocne włosy tego tak nie odczują, ja natomiast mam bardzo słabe. W każdym bądź razie radzę zmienić farbe. Pozdrawiam serdecznie.
Ecstasy1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 21:35   #8
rotflm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

dzięki wielkie za odpowiedź. Faktycznie chyba powinnam dać odpocząć włoskom, ale nie wiem ile ytrwam, Marzy mi się już brąz najbardziej zbliżony do mojego naturalnego, a nie mam zielonego pojęcia jak to osiągnąć na ciemnych włosach
rotflm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 18:13   #9
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

a ta farba nie moze byc ciemnych wlosow? juz sama nie wiem
ja farbuje na czarny, interesuje mnie teraz ten fiolet ale jaki mi po tej farbie wyjdzie kolor? chcialabym cos takiego jak gleboki czarny a fiolet ale juz sama nie wiem czy ta farba tak zrobi zeby nie bylo tak ze mi czysty fiolet wyjdzie
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 12:22   #10
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

oj moje cienkie wlosy palette wrecz usmiercila wiec nigdy juz jej nie dotkne zdecydownie nie polecam
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 16:00   #11
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Palette - CZYSTE BLONDY czy ktoś uzywał???

Witam!!!
Mam pytanie - czy któraś z Was używała farby Palette Permanent Natural Colors CZYSTE BLONDY. Jak zapewnia producent mają one specjalną technologię Anti-Orange Tone, która neutralizuje pomarańczowe tony.
Ale chciałabym się dowiedzieć czy rzeczywiście efekt wychodzi tak, od kogoś kto wypróbował "na własnej skórze".
A, na KWC nic nie znalazłam na ten temat.
Proszęo pomoc
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 16:34   #12
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Palette - CZYSTE BLONDY czy ktoś uzywał???

naprawdę nikt nie używał tej farby???
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:36   #13
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Palette - CZYSTE BLONDY czy ktoś uzywał???

Dziewczynki widzę że ta farba nie jest zbyt popularna wśród Was. Ja nie doczekałam sie tu żadnej informacji na jej temat, więc zaryzykowałam jej użycie i jestem bardzo zadowolona
jeżeli ktoś jest zainteresowany moją opinią oto link do recenzji:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=150297
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 11:10   #14
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Palette - CZYSTE BLONDY czy ktoś uzywał???

Ja jej uzywałam, bodajże kolor popielaty blond, najpierw kolezanka robila nią ze dwa razy odrosty a później drugie opakowanie na calość. Szczerze mówiąc odrosty dalej sie różniły tymbardziej że miałam je dość znacznej długosci. Może jakbym najpierw uzyła rozjasniacza a pózniej farby... Chociaż te odrosty nie były pomarańczowe ani bardzo żółte no ale żółtawe.. 2 farby i 2 farbowania dzień po dniu nie zniszczyły mi włosów, dopiero jak po 2ch tygodniach zrobiłam XXL ... a tamte odrosty nadal nie są jak reszta... chyba wróce do ciemnego szatyna na głowie (stopniowo) bo do tych blondów już nie mam siły :)

pzdr ;)
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:46   #15
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

ciagne dalej temat bo tez jestem ciekawa jak sie sprawuje ta farba na włosach farbowanych
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:55   #16
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
ciagne dalej temat bo tez jestem ciekawa jak sie sprawuje ta farba na włosach farbowanych
radziłabym Ci trzymanie się z daleka od farb/szamponetek z Palette

jak sobie poczytasz wyzania (niestety rozpoczaliwe w 90%) wizazanek po zafarbowaniu Palette to odechce Ci się jej skutecznie raz na zawsze
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 08:15   #17
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

ja od 5 lat uzywam palette i nie narzekam :P ,fakt zniszczone mam koncówki,ale jak nei farbowałam tez byly zniszczone bo mam długie włosy ktore juz samo istnie sie niszcza,a pallet farbuje od 5 lat ^^ i zawsze farbuje co miesiac i jeszcze moze włosy maja sie dobrze ;]
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 22:22   #18
stokrotka007
Rozeznanie
 
Avatar stokrotka007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 544
Question ostrzeżenie na farbach palette xxl

Witam, mam małe pytanko "techniczne". Kupiłam niedawno farbę do włosów Palette XXL "ognista energia" tj bardzo intensywna czerwień. Czytając instrukcję na pudełku znalazłam zapis o tym że posiadanie tatuaży może zwiększyć ryzyko reakcji alergicznej na farbę. Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje i co może mieć tatuaż do farby do włosów? Sama posiadam dosyć spory tatuaż i mimo że próba alergiczna farby na przedramieniu nie spowodowała zmian ani wyprysków to boję się troche farbować Jeżeli wiecie o co chodzi z tymi tatuażami to proszę powiedzcie.
A poza tym będe wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami- czy palette xxl niszczy bardzo włosy, jak długo się trzyma, i czy ogólnie można być z niej zadowolonym. Pozdrawiam!
__________________
"...Dun Laoghaire. To tutaj w powietrzu czuje się energię, a ludzie wciąż jeszcze mają dla siebie czas. Wciąż jeszcze ze sobą rozmawiają..."

stokrotka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 07:50   #19
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: ostrzeżenie na farbach palette xxl

Na każdej farbie tak pisze moja kuzynka ma wrażliwą skórę, dwa tatuaże, przetestowała już chyba wszystkie farby na rynku poza tymi z najwyższej półki i nigdy nie zdarzyła się jej reakcja alergiczna... jak na Twoim przedramieniu nic się nie stało to zafarbuj
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 16:37   #20
Chinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Farbowałam włosy na czarno (Palette XXL). Farba juz po miesiącu się zmywała - w słońcu miałam gdzieniegdzie ciemny brąz, a gdzieniegdzie czarny. Teraz chce wrócić do naturalnego (ciemny brąz). Dwa dni temu zafarbowałam Palette Natural Color - Złoty Brąz, i niestety jedyne co uzyskalam to bardziej czerwone w słońcu odrosty :| Koleżanka mi doradziła, zebym spróbowała wziąć troche jaśniejszą farbę od moich naturalnych to wtedy na czarnych wyjdą mi takie czekoladowe jak miałam Zastanawiam się nad Radiance Olśniewający Brąz. Myślicie, że to dobry pomysł i, ze farba w ogole da jakis efekt na farbowanych włosach?
Chinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 20:57   #21
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

ja uzylam radiance fiolet :/ masakra :/ włosy wyszly żarówiasto różowe, tym razem cieszyłam się, że z moich wlosów wszystkie farby znikają po ok 7 myciach. Dodam tylko, że użyłam jej na włosy juz wielokrotnie farbowane na przerózne fiolety a ostatnio regularnie na fioletową czerń. Byla to druga farba w moim życiu (po safirze), która wyszla inaczej niz na opakowaniu (u mnie efekt zawsze jest taki jak na opakowaniu farby) ogolnie nie polecam
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 08:45   #22
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Miaumiau czyli ta farba rozjaśniła Ci wcześniej farbowane włosy na ciemny kolor tak??
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:30   #23
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Ja przez miesiac pracowalam jako hostessa na farbach schwarskop i moge Wam pomoc. Wiec farba Radiance to koloryzacja i rozjasnienie w jednym. Dostepne sa kolory : naturalnego brazu, fioletu i czerwieni. Osobscie nie polecam tych farb, gdyz Palette bardzo niszczy wlosy. Polecam juz bardziej farbe Brillance Luminance, gdyz ona rowniez ma wlasciwosci rozjasniajace wlosy, a ma wiekszy wybor odcieni i jest napewno lepsza. Dobre s atez farby Natural%Easy, ztym, ze nie rozjasniaja wlosow
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 07:58   #24
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez jogusia Pokaż wiadomość
Miaumiau czyli ta farba rozjaśniła Ci wcześniej farbowane włosy na ciemny kolor tak??
mozna tak powiedzieć, tylko że z moimi włosami to jest tak, że one po 7 myciach są już bordowe :/ więc z ciemnego koloru neiwiele zostaje ;/ ale na tych wczesniej farbowanych wlosach wygladala znośnie, gorzej z odrostami, które wyszły ostroróżowe(ale to juz kwestia naturalnego koloru wlosow) :/
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 08:39   #25
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
radziłabym Ci trzymanie się z daleka od farb/szamponetek z Palette

jak sobie poczytasz wyzania (niestety rozpoczaliwe w 90%) wizazanek po zafarbowaniu Palette to odechce Ci się jej skutecznie raz na zawsze

Ja wbrew wszystkim jestem wielka entuzjastka Palette. To pierwszy produkt, od ktorego zaczelam koloryzacje wlosow, najpierw te do kilku myc w saszetkach, a potem szampony zmywalne do 24 (chyba) myc. Raz tylko zrobilam farba, ale kolor mi nie wyszedl, natomiast te szampony sa rewelacyjne. Ladne kolory, wlosy sa po nich miekkie, blyszczace i wygladaja zdrowiej, splukuje sie rownomiernie i nie zostaje po nim najmniejszy slad, a pzry tym ma takie ladne odcienie, wyprobowalam chyba wszystkie. Teraz nie mam dostepu do palette, zaczelam uzywac clairol i loreal, ale one w ogole sie nie zmywaja, wlosy sa od nich sztywne, farby smierdza, tragedia jakas. A moje wlosy sa cieniutkie i slabiutkie raczej. Tak tylko pisze, w obronie wlasnych przekonan
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 09:49   #26
Chinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez Krówka-Toffi Pokaż wiadomość
Ja przez miesiac pracowalam jako hostessa na Polecam juz bardziej farbe Brillance Luminance, gdyz ona rowniez ma wlasciwosci rozjasniajace wlosy, a ma wiekszy wybor odcieni i jest napewno lepsza.
Na pewno lepsza pod jakim względem? Mniej niszczy włosy? A próbowała któraś z was farbować włosy juz wczesniej farbowane tą farbą (Brillance)? Jaki efekt?
Chinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:50   #27
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Pallet?Slyszalam mase negatywnych opini na temat tej farby.Moja mamcia nia farbuje i kiepska jest.Nie równo łapie i szybko blednie kolor.Może poszukaj z innej firmy tego wynalazku.Powodzenia.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 19:37   #28
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

a mnie znowu pallete się nie chce wcale wymyć, bardzo lubiłam farby pallete ale może po nich mi włosy wypadają
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 12:38   #29
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: palette intensive color creme radiance a włosy farbowane-pomóżcie:)

Opisałam ta farbe na KWC - przeczytaj

Wg mnie beznadzieja...Juz ja wyprobowałam...Odrosty chwycila na rudo areszty wlosow nie ruszyla nic a nic...wlosy jak szczotka twarde..bleeeee

Jestem na nie
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 17:27   #30
fairy_m
Raczkowanie
 
Avatar fairy_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: far from earth...
Wiadomości: 75
GG do fairy_m
Farba palette Platynowy Blond-nowa wersja

Czesc kobietki
Mam do Was pytanie jako do znawczyn wloskow i wszystkiego co sie ich tyczy
Od kilku lat farbuje wlosy farbami Palette(platyna)wiem ze nie maja one dobrej opinii,ale mi odpowiadala najbardziej nie niszczac przy okazji moich delikatnych wlosow,dawala naprawde ladny efekt rozjasnienia i srebrnego polysku.
Odkad pamietam krem w tubce byl fioletowy,teraz gdy weszla nowa wersja farby(z witamina C)ten krem jest bialy.Wszystko byloby ok,gdyby nie to ze farba nie ''lapie'' jak dawniej na platynowo,tylko raczej zlotawo-piaskowo.Myslicie ze to przez ta witamine C?Troche tesknie za stara wersja.Zastanawiam sie czy sa jeszcze na rynku farby rozjasniajace,ktore sa fioletowe,bo moze to faktycznie niszczy bardziej wloski?...Buzki.
__________________
...somewhere, between the darkness and light, there is my soul...


http://www.icq.com/friendship/pages/...page_19994.php
fairy_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.