golarki elektryczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 20:06   #1
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262

golarki elektryczne


Chciałam kupić sobie golarkę elektryczną. Ale że koszt jest spory (bo ostatnio pojawiła się jakaś nowość Philipsa specjalnie do bikini, za bagatela, 200zł ), postanowiłam się was poradzić Czy któraś w was używa/używała takiej golarki? Czy goli dokładnie, tzn. czy nie zostają po niej widoczne czarne punkciki? Czy nie podrażnia skóry? Czy nie zacina, jak taka zwykła golarka?
Mam skłonność do wrastania włosków, a codzienne golenie w lecie dodatkowo moją skórę podrażnia więc ta maszynka wydaje mi się ostatnią deską ratunku...

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2012-10-23 o 13:00
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 20:02   #2
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: golarki elektryczne

rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 00:10   #3
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: golarki elektryczne

Ja mam starego philipsa. Moim zdaniem goli niedokładnie (nie tak całkiem przy samej skórze, jak golarka), ale moja siostra bardzo sobie ją chwali(używa głównie do bikini).
Zaznaczam że to jest model sprzed chyba 6 lat - ostatnio czytałam jakiś wątek o golarkach elektrycznych i jakaś dziewczyna napisała że kupiła sobie coś nowego i jest bardziej tępe niż jej stara golarka, więc nie wiem jak to jest:/
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 12:22   #4
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: golarki elektryczne

depilator elektryczny jest siwetny.. nawet jezeli cena jest wysoka to philips ma najlepsze depilatory na swiecie (mioim zdaniem, a mialam kilka) tylko te cholerne, wractalajace wloski
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 13:22   #5
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: golarki elektryczne

Cytat:
Napisane przez miss.didi
ostatnio czytałam jakiś wątek o golarkach elektrycznych i jakaś dziewczyna napisała że kupiła sobie coś nowego i jest bardziej tępe niż jej stara golarka, więc nie wiem jak to jest:/
a co to był za wątek? ja wpisałam golarki elektryczne w wyszukiwarce, ale nic sensownego nie znalazłam...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:14   #6
Greta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: golarki elektryczne

Przyłączam się do pytania o golarki elektryczne. Nie mogę stosować depilatorów. Mam jedną Brauna, bardzo starą. Ma chyba z 8 lat i choć wymieniałam w niej (po raz kolejny) nożyki, to coraz gorzej działa. Bardzo chcialabym kupić nową, ale mam kłopot z wyborem. Co poleciłybyście?
Greta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:36   #7
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: golarki elektryczne

Dziewczyny, naprawdę żadna z was nie używa golarki elektrycznej...?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 23:09   #8
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: golarki elektryczne

rocki, wiesz, to chyba były recenzje na wizażu po prostu - właśnie je przejrzałam i chodziło o to
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13034

Ale z drugiej ta http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13071 ma dobrą opinię, może popytaj gdzieś o tą?
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 08:23   #9
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: golarki elektryczne

dzięki miss.didi
chyba jestem ślepa, nigdy nie zauważyłam, że KWC są tez urządzenia elektryczne...

coś czuję, że nie kupię sobie w końcu tej golarki... bo znalazłam w ocenach zdanie, że nie goli tak dokładnie, jak zwykłe golarki

ale w ramach odpoczynku od sesji wpadłam na taki pomysł... co z golarkami dla facetów? przecież one golą, i to skutecznie, faceci raczej się nie nimi nie zacinają... więc może lepiej sobie kupić taką dla facetów?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:48   #10
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: golarki elektryczne

wiesz co, ja się Venusem np nigdy nie zacięłam. A jak podwędziłam mojemu facetowi jednorazówkę gilette (taką zieloną, z ruchomą główką) to byłam przerażona. Strasznie podrażnia (ja używam tylko do pach) i nawet porobiła mi takie szczypiące ranki.
Wilkinsony mają kratki przeciw zacinaniu, damskie chyba też, więc może coś takiego?
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 19:08   #11
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Golarka Elektryczna

Witam wszystkie Wizazanki. Ostanio coraz czescie przegladajac kobiece czasopisma w artykulach o depilacji mozna znalesc watek GOLARKI ELEKTRYCZNEJ.Jestem bardzo ciekawa na jakiej zasadzie owa golarka działa,jak sie spisuje,czy warto wykladac pieniadze na jej zakup??? Podobno sa golarki,ktorymi mozna sie golic np.pod prysznicem,bez obawy,ze "popiesci"nas prad Moze ktoras z was sprawila sobie elektryczna golarke i podzieli sie wrazeniami zwaiazanymi z jej uzywaniem Z gory dziekuje za wszystkie informacje.Cmokasy
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 19:40   #12
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: Golarka Elektryczna

chodzi ci o golarke czy depilator?
Depilator mam, ale nie uzywam zwykle bo mnie za bardzo boli taka depilacja. Tylko na jakis wyjazd zeby miec spokoj 2 tygodnie. Zwykle po uzyciu mam jeden dzien czerwone kropki ale to szybka mija. Skora gladka dosc dlugo. Moja siostra uzywa depilatora na calym ciele i mowi ze jej to wcale nie boli
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:03   #13
wiśnia_wisienka
Raczkowanie
 
Avatar wiśnia_wisienka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Golarka Elektryczna

Ja mam golarke elektryczną dopiero od niedawna, ale narazie jestem zadowolona i to bardzo. W końcu nie mam podraznień po goleniu, nawet w delikatnych miejscach
Kupiłat taką co nie nadaje się niestety pod prysznic (Rowenta Lissea) bo była tańsza.
wiśnia_wisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:47   #14
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Golarka Elektryczna

sama sie zastanawiam przed zakupem takiego depilatora elektycznego, ale podejzewam ze mam zbyt wrazliwą skore i wyskocza mi czerwone kropki
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:43   #15
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Dot.: Golarka Elektryczna

witam
nie wiem,czy ja dobrze mniemam ale każdy teraz depilator posiada także nakładkę golarki elektrycznej(do częśći intymnych) natomiast oczywiscie można się nią całą wygolić,a skoro ktos tak chce to rzeczywiście może od razu kupić samą golarkę elektryczną. działa to jak golenie maszynką(chodzi tu o taką jednorazowa,czy z wymiennymi kańcówkami) no i jeśli chodzi Ci o taki efekt to warto,bo usuwasz włoski szybko,nie wyrywasz ich i stąd też brak czerwonych kropek po goleniu,podrażnien i bólu szczerze powiem,ze nawet jakbym miala taka z ktora teoretycznie mozna wejsc pod prysznic i tak bym sie nad tym zastanowila...ze strachu
natomiast jeśli chodzi o czerwone kropki to one schodzą bardzo szybko, ja przy pierwszych depilacjach (depilatorem elektrycznym) mialam je przez godzine,teraz bardzo szybko znikaja, kwestia czasu, choc pewnie skory tez,wiec dobrze by bylo bys jakoś to mogla sprawdzic nim sobie kupisz,bo szkoda ladowac kase, tylko jak to sprawdzic...? niby sie nie powinno korzystac z cudzych,ale...
pozdrawiam!!
__________________
robaki sikają w krzaki
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 19:37   #16
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Golarka Elektryczna

Kochane dziewczyny,nie chodzi mi o depilator elektryczny-ktory usuwa wloski z cebulkami,mam na mysli GOLARKE ELEKTRYCZNA!!!!!!!!!
[B]Wisienko,powiedz mi,czy po uzyciu golarki elektrycznej skora jest tak samo gladka jak po uzyciu zwyklej maszynki jednorazowej???
Pytam,poniewaz kolezanka powiedziala mi,ze niestety golarka elektryczna nie jest tak dokladna jak maszynka jednorazowa,ze po jej uzyciu zostaja widoczne wloski przy skorze???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 19:45   #17
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Golarka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez olusia006
witam
nie wiem,czy ja dobrze mniemam ale każdy teraz depilator posiada także nakładkę golarki elektrycznej(do częśći intymnych) natomiast oczywiscie można się nią całą wygolić,a skoro ktos tak chce to rzeczywiście może od razu kupić samą golarkę elektryczną. działa to jak golenie maszynką(chodzi tu o taką jednorazowa,czy z wymiennymi kańcówkami) no i jeśli chodzi Ci o taki efekt to warto,bo usuwasz włoski szybko,nie wyrywasz ich i stąd też brak czerwonych kropek po goleniu,podrażnien i bólu szczerze powiem,ze nawet jakbym miala taka z ktora teoretycznie mozna wejsc pod prysznic i tak bym sie nad tym zastanowila...ze strachu
natomiast jeśli chodzi o czerwone kropki to one schodzą bardzo szybko, ja przy pierwszych depilacjach (depilatorem elektrycznym) mialam je przez godzine,teraz bardzo szybko znikaja, kwestia czasu, choc pewnie skory tez,wiec dobrze by bylo bys jakoś to mogla sprawdzic nim sobie kupisz,bo szkoda ladowac kase, tylko jak to sprawdzic...? niby sie nie powinno korzystac z cudzych,ale...
pozdrawiam!!
no wlansnie tez sie zastanawiałam zeby od kogoś pozyczyć, ale nie mam od kogo, bo wszyscy znajomi powyjezdzali na wakacje a większośc jednak nie ma... i co tu zrobić?
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:07   #18
wiśnia_wisienka
Raczkowanie
 
Avatar wiśnia_wisienka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Golarka Elektryczna

No może zwykła maszynka jest ciut lepsza ale nóżki mam gładkie Na pewno golenie maszynką elektryczną jest bardziej czasochłonne. Dla mnie bardzo ważne jest to że nie mam w końcu podrażnień, krostek- nie wyglądało to za ładnie Depilator w moim przypadku odpada więc to narazie najlepsze rozwiązanie jakie znalazłam.Przemyśl, najlepiej wypróbuj na własnej skórze.
.
wiśnia_wisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:21   #19
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Golarka Elektryczna

Wczoraj moja mama kupila golarke dla kobiet Philipsa. Nie moglam jej wyprobowac na nogach bo wlasnie sie ogolilam maszynka ale z ciekawosci ogolilam sobie wloski na rekach i rzeczywiscie, zostaja malutkie wloski (tak z pol milimetra). Ale mysle ze to kwestia tego ze wloski na rekach sa bardzo miekkie i nie chca tak dobrze "wchodzic" w ta siateczke. Przeciez jak facet sie goli elektryczna maszynka na twarzy to jest zupelnie gladki... Wiec poczekam jeszcze ze 2 dni az mi wlosy na nogach odrosna i sprobuje tam
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 08:32   #20
zea
Raczkowanie
 
Avatar zea
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: srodek Polski
Wiadomości: 129
Golarka damska- prośba o opinie

Chciałam zakupić golarkę do miejsc intymnych oraz nóżek
Nie mam fioletowego pojęcia jaką - widziałam ceny nawet do 700 zł, a moje zasoby są organiczone, najwyżej 100 zł.
Nigdy nie używałam takowej, nawet nie wiem czy w ogóle się opłaca. Może lepiej nadal używać maszynek jednorazowych. Zwracam się z gorącą prośbą o rady, pozdrowionka
__________________
co nas nie zabije, to nas wzmocni....
zea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 10:14   #21
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Golarka damska- prośba o opinie

nie doradzę nic konkretnego,bo nie mam golarki
nogi depiluję depilatorem,przy reszcie walcze maszynkami gilette
a nie ma obaw,że tak golone maszynką włoski będą jakoś chciały wrastać?

z tymi cenami to wiesz-zawsze znajdzie sie produkt za 700zł o parametrach zbliżonych do tego za 100 zł

zajrzałam na allegro i tutaj masz depilator z drugą głowicą do golenia w cenie 139zł-
http://www.allegro.pl/item124864536_..._nasadka_.html
ja ma taki depilator tylko różowy i jak już się przemogłam z tą depilacją to bardzo sobie chwalę
a jak masz wydać 100zł na samą golarkę,to wiesz-zawsze dobrze mieć i ten depilator już w szafce

tutaj na allegro spis golarek-można sobie obejrzeć
nowe na gwarancji i markowe do 100zł też są
http://www.allegro.pl/search.php?str...ing_interval=7

pozdrawiam
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:27   #22
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Golarka damska- prośba o opinie

ale czy taka golarka bedzie lepsza do golenia miejsc intymnych?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:57   #23
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Golarka damska- prośba o opinie

no właśnie sie sama zaczelam zastanawiać czy nie byłoby głupim pomysłem takowej posiadac.....
z jednej strony maszynka mała i zwrotna,z drugiej kurde w sumie te golarki tak są konstruowane że nie można się zaciąć nimi.....a to jej daje przewagę nad maszynką......
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 12:59   #24
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Golarka damska- prośba o opinie

Watek na Plotkowe przesuwam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:11   #25
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Golarka damska- prośba o opinie

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
a nie ma obaw,że tak golone maszynką włoski będą jakoś chciały wrastać?
ja bym sie tego bardziej obawiala przy depilatorze.
tez jestem ciekawa jak sie sprawuje taka golarka. moze jednak jakas Wizazanka takowa posiada?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:37   #26
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Golarka damska- prośba o opinie

lain- to pewnie kwestia uwarunkowań każdej z nas, ale mi np nie wrastają po depilowaniu póki co(depiluje nóżki w sumie od początku lipca i było to ze 3 razy-bo częściej nie trza)
również bardzo chętnie wysłucham opinii Wizażanek dot golarek


edit:
znalazłam w wyszukiwarce ciekawe wątki dot golarek elektrycznych:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=golarka
cały wątek o depilacji sfery intymnej:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=golarka
golarki..
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=golarka
delipator kontra golarka:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=golarka
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2006-09-10 o 13:52 Powód: dodałam lineczki;)
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:55   #27
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Golarka damska- prośba o opinie

miałam golarkę damską Braun- była tragiczna. Nie goliła dokładnie, zdażało jej się "uszczypnąć". Teraz mam philipsa i znowu to samo. Nie dogala! Myślałam więc, że to kwestia modelu, ale okazuje się, że nie używam więc znowu zwykłej maszynki do golenia.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 14:16   #28
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Golarka damska- prośba o opinie

ja mam damska golarke brauna. do bikini jest okej. nie wiem dlaczego tam spisuje sie swietnie. nog nia nie gole, bo dot ego sie nie nadaje. po prostu nie golila. jak wlski byly przed jej uzyciem tak byly po jej uzyciu.
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 01:19   #29
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: golarki elektryczne

Dla mnie golarka elektryczna to lipa. Moja lezy sobie teraz w szafie. Jedyna zaleta jest to, ze nie robia sie po niej krostki, ale coz z tego jak pozostawia ciemne kropki, bo nie goli przy samej skorze. Uzywam teraz depilatora, czasem zwyklej maszynki Wilkinson.
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:54   #30
magdziah:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Smile Dot.: golarki elektryczne

A ja kupilam golarke elektryczna ta najnowsza Philips czyli Trymer Philips Bikini HP6362 i jestem zadowolona. W moim przypadku wosk i depilator odpadaja niestety. Goli od 1mm do 9,5 mm, a po wymianie przystawki goli przy skórze. Efekt jest jak dla mnie zadawalajacy, nie mam czerwonych krostek. Jak szybko odrastaja? to nie wiem bo ogolilam sie nia dopiero dzis. Minusem jest cena, ja zaplacilam za nia 189 zl.
magdziah:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-12 18:43:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.