Kosmetyki z witaminą C - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 11:56   #61
Juzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki z wit. C

czy mozna połaczyc na dzien Activ C XL i filtr 50 Avene? czy te filtry zawarte w Activ i Avene nie beda sie gryzły? (nio bo troszke Actic ma tych filterkow za malutko)
Juzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 12:01   #62
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja w wątku o rozszerzonych naczynkach czytałam że juvit często powoduje podrażnienia...więc skutecznie mnie to zniechęciło
ja zabrałam się za przeczytanie całego wątku o rozszerzonych naczynkach ale uff jest ogromny i "połykam" go partiami i jak narazie nie dotarłam do tej inf o Juvicie ??
jakoś tak w moim przeświadczeniu Effaclar K na noc (co by oczyścił pory itp) na dzien filtr ale czymś by trzeba było "nakarmić" buźkę?? jakby nie było powoli wkraczam w wiek gdzie skóra nie produkuje juz kolagenu
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:30   #63
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Ja jak narazie szukam jakiegoś porządnego nawilżacza który mnie nie zapcha spodobał mi się vichy skinset ale nie wiem czy wystarczająco nawilża
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:40   #64
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Witam,
mam pytanie odnośnie stosowania Active C pod filtr Klorane. Mam watpliwości co do wyciągu z nagietka zawartego w tym filtrze. Wszak wit. c nie powinno sie łączyć z takowymi, ale może jestem pod tym względem przewrażliwiona

I zastanawia mnie możliwość łączenia tego filtra z Active C XL (ta wersja mnie bardziej kusi, bo mam lepsze doświadczenia). Gdzieś czytałam, ze filtrów różnych firm nie powinno się łączyć, gdyz sie wzajemnie dezaktywuja. Co prawda Klorane ma stabilne Tinosorby, ale w Active jest Parsol, który jest dość nietrwały (acz stabilizowany przez oktokrylen). Zamotka totalna, moze ktoś pomoże
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:55   #65
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Ja się na tym może zbyt dobrze nie znam ale czytałam że active c XL nie powinno się stosować pod filtr innej firmy. Za to active C już tak Zapytaj się w wątku filtromaniaczek tam napewno Ci pomogą
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 08:30   #66
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja się na tym może zbyt dobrze nie znam ale czytałam że active c XL nie powinno się stosować pod filtr innej firmy. Za to active C już tak Zapytaj się w wątku filtromaniaczek tam napewno Ci pomogą
Zgadza się. Active C XL mozesz nałożyć pod inny filtr z LRP. Natomiast Active C pod dowolny filtr.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 11:09   #67
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Magdzia, L_V
dzięki za pomoc w rozwianiu watpliwości.

A co z wyciągiem roślinnym w filtrze Klorane (używam mleczka z wyciągiem nagietkowym). Nie zaszkodzi witaminie C?

Edytowane przez ivana
Czas edycji: 2007-11-26 o 11:10 Powód: dopiska
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 18:40   #68
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez dariaf Pokaż wiadomość
Witam wszystkie znawczynie.

Mam duży problem z małymi krostkami i jakimś podrażnieniem. Używałam ostatni active c do skóry n/m i tak mnie mnie wysypało jak nastolatkę. Gdyby to był wysyp tylko maleńkich krostek to by był pikuś, ale normalnie mam jakby popaloną skórę wokół oczu.
Czy któraś z Was miała coś takiego??
Dodam iż używałam wcześniej active c xl i był suuuper, redermica też uzywała i był średni (zapychał ale znośnie), ale co ten activ c n/m wyprawia z moją cerą to jest nie do pojęcia.
Z tego co sie Was naczytałam od jakiegoś czasu wiem iz active c najmniej zapycha z tych wszystkich więc skąd u mnie takie straszne podrażnienie i wysyp??
Czym ukoic to podraznienie wokół oczu??

Śledziłam wątki z biochemii bo u mnie też nastąpił wysyp "kaszki" na twarzy po użyciu Activ C i natknełam się na twoją wypowiedź. Kilka miesięcy temu stosowałamj Activ C i wszystko było dobrze. A teraz po przerwie pożal się Boże . W życiu (a już trochę wiosen mama) nie miałam czegoś takiego na twarzy!!! Nie wiem czy to Activ C czy może może acne derm, coć ten specyfik używam od 0,5 roku i do tej pory było OK (tylko tym razem posmarowałam również policzki ). Jak sobie poradziłaś z tym wysypem? Co Cię ukoiło?
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 11:59   #69
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez ivana Pokaż wiadomość
Magdzia, L_V
dzięki za pomoc w rozwianiu watpliwości.

A co z wyciągiem roślinnym w filtrze Klorane (używam mleczka z wyciągiem nagietkowym). Nie zaszkodzi witaminie C?
Daaawno temu porwadziłśmy zażartą dyskusję - łączyć te wyciągi roślinne z wit c czy nie? Cały trik polega na tym, żeby wyciąg był czysty ekologicznie, tzn bez śladów metali ciężkich. Moim zdaniem, firmy farmaceutyczne dokładają starań, aby używac najczystszych wyciągów - nie zaryzykowali by milionowych strat. Uważam więc, że można łączyć.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:04   #70
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: Kosmetyki z wit. C

L_V,
dzięki. Domyślam się też, że pewnie w Klorane wyciągu roślinnego jest sporo mniej niż np. hydrolacie, ale trochę przewrażliwiona się zrobiłam.

Anyway, skusiłam się na Active C dla skóry suchej (z kalendarzem, próbką Active C pod oczy i kremu do ciała Toleriane za 74zł) i żałuję. Pod filtr nie bardzo się wg mnie nadaje, bo skóra szybciej zaczyna się tłuścić i świecić. Na noc tez u mnie odpadł, bo rano wstawałam z przetłuszczoną cera i porami ogromnymi jak kratery (podejrzewam zły wpływ gliceryny). Wiec chyba wróce do serum, a krem oddam mamie Może chociaż jej przypasuje...
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 21:50   #71
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Kosmetyki z wit. C

..........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:01
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 13:48   #72
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Kosmetyki z wit. C

.........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:01
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 14:03   #73
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki z wit. C

nie wiem czy wiele pomogę ale mapiszę co wiem
to Twoje pierwsze serum z witaminą C? bo jeśli tak, to chyba zbyt duże stężenie na początek
ja alkoholu unikam, bo mnie podrażnia [ a nie stosuję kwasów, mam naczynkową cerę]
a czemu nie zamierzasz dodawać witaminy E?
w sumie to lepiej byś pewnie wyszedł kupując coś gotowego
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 17:01   #74
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Dziewczyny co waszym zdaniem jest lepsze-Active C(La Roche Posay) czy Krem z wit.C z The Body Shop???
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:48   #75
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Kosmetyki z wit. C

..........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:00
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 09:14   #76
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co waszym zdaniem jest lepsze-Active C(La Roche Posay) czy Krem z wit.C z The Body Shop???
Active C. Ale dla pewności mozesz wrzucic oba skłądy do porównania -> w watku składowym.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 12:53   #77
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Dziekuje L_ VWrzucilam obydwa sklady na watku skladowym.
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 12:08   #78
blackchocolatte
Przyczajenie
 
Avatar blackchocolatte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Witam! Chciałam sie dowiedzieć czy krem LRP Activ C można stosować razem z effaclar LRP - tzn. np. effaclar wieczorem, a activ c rano?
Od miesiaca stosuję effaclar, chciałabym, aby moja cera wyglądała na bardziej wypoczętą, oraz aby rozjaśniły sie przebarwienia po krostkach, dlatego zastanawiam się nad zakupem activ c. Bardzo prosze o odpowiedź.
__________________
"Szczęście jest jak motyl. Kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka Ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do Ciebie przyleci."

Nathaniel Hawthorne
blackchocolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 13:43   #79
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez blackchocolatte Pokaż wiadomość
Witam! Chciałam sie dowiedzieć czy krem LRP Activ C można stosować razem z effaclar LRP - tzn. np. effaclar wieczorem, a activ c rano?
Od miesiaca stosuję effaclar, chciałabym, aby moja cera wyglądała na bardziej wypoczętą, oraz aby rozjaśniły sie przebarwienia po krostkach, dlatego zastanawiam się nad zakupem activ c. Bardzo prosze o odpowiedź.
Jeśli skóra nie jest podrażniona to jasne że możesz.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 14:03   #80
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki z wit. C

dziewczyny może mi pomozecie bo juz sama nie wiem co wybrac otoz mam bardzoooo bladą cerę na której każda roznica w kolorycie bardzo razi, głównie mam problem ze skora wokol ust, jest jaks tako zolto szara i jak to wyglada przy bladej reszcie buuu bardzo liczyłam na wit C
szukam czegos gotowego bo ani nie mam czasu ani umiejetnosci bawic sie w mazidełka
niestety wszystko z C na co trafiłam ma te paskudne SILIKONY które mnie niemiłosiernie zapychaja ( w active C , w redermiku)
czy jest jakis dobry produkt bez siliconow na poczatku skladu??
bo nie wiem co gorsze czy kolorki na twarzy czy wysyp krosteczek
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:18   #81
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Jesli szukasz czegos bez silikonow to chyba jednak nie obejdzie sie bez twojego wkladu . Jedyny taki kosmetyk, ktory przychodzi mi do glowy to serum z BU http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html. Musisz co prawda sama umerdac ale dostajesz gotowy zestaw z odmierzonymi skladnikami, to jest na prawde bardzo proste.
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 10:03   #82
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki z wit. C


coz , jest to jakies wyjscie, zernkęłam na to mazidełko ale mam jedno duze zastrzezenie...
ten alkohol
duzo go

czy on bardzo szkodzi? tzn podraznia wysusza? wiem ze sa rozne alkohola ale nie znam sie na tym za bardzo
czy moze ktos mial i robil to serum i moze mi powiedziec czy mozna dodac mniej owego alkoholu?
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:32   #83
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Fakt, serum zawiera alkohol, ktory moze podrazniac, wysuszac ale nie musi. To zalezy glownie od twojej cery. Uzywalam oryginalnej wersji tego serum i nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych, moja cera nie jest wrazliwa ale naczynkowa owszem

Mozesz zmniejszyc ilosc alkoholu, pamietam tez ze niektore dziewczyny pomijaly go w ogole. Niestety nie wiem czy wplywa to drastycznie na sile dzialania serum Chyba najlepiej bedzie wyslac maila z zapytaniem do BU.

Podszczypywanie, owszem czulam przy uzywaniu tego serum ale to jest raczej wynik dodatku wit C, szczegolnie przy stezeniu 15%. Jesli nigdy nie uzywalas kosmetykow z wit C bardziej obawialabym sie wlasnie tego stezenia, moze okazac sie za duze jak na pierwszy raz i bedzie podrazniac. U mnie bylo OK ale to indywidualna sprawa.

Jesli nie masz cery wrazliwej zaryzykowalabym zakup tego serum. Ewentualnie mozesz sobie sama ukrecic na na bazie kropli Juvit, Cekavip lub kwasu askorbinowego, tu jest watek na ten temat i chyba znajdziesz tam przepisy na rozne stezenia http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zepis+na+serum. A tu ciekawy artykul Basi Kwiatkowskiej na temat alkoholi w kosmetyce http://wyborcza.pl/1,76842,4806982.html -

Pozdrawiam
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:27   #84
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki z wit. C

dzieki
niestety obawiam sie tego alkoholu troche , poniewaz jak zawsze maialm zupelnie bezproblemową cere to od jakiegos czasu jest na niej czyste szalenstwo... chociazby te silikony, nie tylko zapychaja ale wygladam wrecz jakbym byla poparzona tak wiec zaczynam juz miec lęk przed wszsytkim co siedzi w kosmetykach
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:07   #85
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kosmetyki z wit. C

O mamusiu, ile tego jest.

Poszukuję niezbyt drogiego (do 50 zł) kremu/maseczki/serum z witaminą C - 5, 10%, który będzie można dostać w Polsce, ewentualnie na allegro, nie będzie trzeba samemu mieszać a na dodatek starczy na dłużej i będzie skuteczny. Zależy mi na wygładzeniu bruzd w okolicach ust. Co wybrać? Będę wdzięczna za pomoc.

Co powiecie o tym?: http://www.allegro.pl/item565044307_...vitamin_c.html

A może lepsze byłoby serum z BU?: http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2009-03-17 o 10:17
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:30   #86
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O mamusiu, ile tego jest.

Poszukuję niezbyt drogiego (do 50 zł) kremu/maseczki/serum z witaminą C - 5, 10%, który będzie można dostać w Polsce, ewentualnie na allegro, nie będzie trzeba samemu mieszać a na dodatek starczy na dłużej i będzie skuteczny. Zależy mi na wygładzeniu bruzd w okolicach ust. Co wybrać? Będę wdzięczna za pomoc.

Co powiecie o tym?: http://www.allegro.pl/item565044307_...vitamin_c.html

A może lepsze byłoby serum z BU?: http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html
Lepsze będzie serum z BU, pordukt Body Shopu to przede wszystkim silikony, silikony, silikony.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:57   #87
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Lepsze będzie serum z BU, pordukt Body Shopu to przede wszystkim silikony, silikony, silikony.
Dzięki Właśnie jedna z wizażanek też namawiała mnie na BU, zobaczymy co to za cudo
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 14:33   #88
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki z wit. C

a ja mam pytanko. wiem, ze polecacie prawdziwe fajne kremiki apteczne zwoitaminką C, ale przyznam szczerze ze nie stac mnie, biedną studentke na kosmetyk za plus minus 70zl..
dlatego wyszukalam kropelki cevikap i juvit ktore nakladam sobie na noc co drugi dzien i gliceryna ktora w nich jest mi nie przeszkadza.
moje pytanko jest takie: czy te kroopelki tez moge uzywac jako pelnowartosciowa forme witaminki C w zapobieganiu zmarszczkom?(na dzien filtr 50spf+ oczywiscie), czy powiinam jednak zacinsnąc pasa i zakupic takie prawidziwe kremy?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:23   #89
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Czy ktoś używał/dysponuje składami kosmetyków VITAL C™ IMAGE Skincare?

Ultrafiolet88, myślę, że apteczne kremy nie są aż tak dobre, by zaciskać pasa. Zajrzyj np. do Mazideł, które oferują rozpuszczalną w tłuszczach formę wit. C, która jest dość droga albo tani kwas askorbinowy, z którego można zrobić serum. Nierozcieńczonego Juvitu nie stosowałabym, zbyt dużo gliceryny.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:34   #90
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko. wiem, ze polecacie prawdziwe fajne kremiki apteczne zwoitaminką C, ale przyznam szczerze ze nie stac mnie, biedną studentke na kosmetyk za plus minus 70zl..
dlatego wyszukalam kropelki cevikap i juvit ktore nakladam sobie na noc co drugi dzien i gliceryna ktora w nich jest mi nie przeszkadza.
moje pytanko jest takie: czy te kroopelki tez moge uzywac jako pelnowartosciowa forme witaminki C w zapobieganiu zmarszczkom?(na dzien filtr 50spf+ oczywiscie), czy powiinam jednak zacinsnąc pasa i zakupic takie prawidziwe kremy?
Jak najbardziej możesz, jeżeli cię tylko nie zapychają i dobrze się wchłaniają w twoją skórę.
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.