Najpierw poparzenie,póżniej pęcherze a teraz schodząca skóra. Tragedia !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 11:02   #1
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Unhappy

Najpierw poparzenie,póżniej pęcherze a teraz schodząca skóra. Tragedia !!!


Dziewczyny zwracam się do was z prośbą .
Mianowicie... niedawno mój tata ze względu na to że pracował cały dzień na słońcu, zjarał sie normalnie na raka, ale to jeszcze nic, bo drugi dzień tak samo cały dzień pracował na słońcu i jeszcze bardziej go zjarało A to były upały jak same wiecie po 32 stopnie. mimo tego, że ma raczej ciemną karnację, to wyglądał na plecach jak burak, poźniej zaczęly się robić takie pęczerze, a poźniej to wszystkio popękało i skóra zaczęła się łuszczyć, wygląda to okropnie Aż mi go szkoda

Czy da radę coś z tym zrobić, są jakieś preparaty, żeby tam gdzie schodzi skóra nie pozostały białe plamy-blizny ?? czy juz a poźno ??

I czy mogłybyście polecić jakiś superowy kosmetyk, sun blocker, co by go znowu nie zjarało, chyba musi mieć jakiś kosmiczny faktor .

Z góry dziękuję

Wkleiłabym zdjęcie, żebyście wiedziały o co mi chodzi, ale to chyba zbyt drastyczne i nie godne podziwu raczej.
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:08   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Najpierw poparzenie,póżniej pęcherze a teraz schodząca skóra. Tragedia !!!

rzeczywiście Twój tata powinien zadbać o ochronę skóry i wysoki faktor - bez tego nie da rady. Nie radzę za to inwestować we wszelkie cacuszka po opalaniu łagodzące - najlepszy efekt daje zimna maślanka : chłodzi, nawilża. A o faktorach jest wiele wątków
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:24   #3
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Najpierw poparzenie,póżniej pęcherze a teraz schodząca skóra. Tragedia !!!

Cytat:
Napisane przez maszka4
Dziewczyny zwracam się do was z prośbą .
Mianowicie... niedawno mój tata ze względu na to że pracował cały dzień na słońcu, zjarał sie normalnie na raka, ale to jeszcze nic, bo drugi dzień tak samo cały dzień pracował na słońcu i jeszcze bardziej go zjarało A to były upały jak same wiecie po 32 stopnie. mimo tego, że ma raczej ciemną karnację, to wyglądał na plecach jak burak, poźniej zaczęly się robić takie pęczerze, a poźniej to wszystkio popękało i skóra zaczęła się łuszczyć, wygląda to okropnie Aż mi go szkoda

Czy da radę coś z tym zrobić, są jakieś preparaty, żeby tam gdzie schodzi skóra nie pozostały białe plamy-blizny ?? czy juz a poźno ??

I czy mogłybyście polecić jakiś superowy kosmetyk, sun blocker, co by go znowu nie zjarało, chyba musi mieć jakiś kosmiczny faktor .

Z góry dziękuję

Wkleiłabym zdjęcie, żebyście wiedziały o co mi chodzi, ale to chyba zbyt drastyczne i nie godne podziwu raczej.
oj wiem o czym mowisz. Swego czasu pare razy tak sie poparzylam sloncem, ze mialam ropne bable i skor schodzila. Teraz mam "blizny" w postaci przebarwien czyli calorocznych piegow
Znajac mezczyzn to z pewnoscia twoj tato nie bedzie mial ochoty codziennie smarowac sie jakimic mazidlami. Za to musi! i to bezwarunkowo pracowac w koszulce! Wiem, ze ciezko mu bedzie, bo goraco, ale zdrowie chyba wazniejsze. Moze powinien kupic sobie koszulke typowo sportowa, one sa tak zrobione, by organizm sie nie przegrzewal, a wrecz by chlodzil (taki materail )
Co do masci, czy kremow, ktore zaobieglyby powstawaniu blizn, to polecam masc homeopatyczna (niestety nazwy nie pamietam ale zajdz do apteki i powiedz, ze potrzebujesz masci do oparezn skory, ale aby byla homeopatyczna, beda wiedzieli o co chodzi Ale wydaje mi sie, ze to troche za pozno, bo smarowac nia trzeba wtedy gdy sa bable a nie gdy juz skora schodzi, bo to juz po ptakach.

P.S. Masc jest swietna, sama ja wyprobowalam. Rok temu w sylwestra zostalam oparzona raca, ktora nie wyleciala w powietrze a wybuchla wbita w zienie i odlamki poparzyly mi pol dloni! Wszyscy mi mowili, ze blizne bede miec do konca zycia. Nawet lekarka tak mowila, ktora polecila mi te masc. Blizny nie mam

P.S.2 Przypomnialo mi sie. Ta masc to "Cicaderma"
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 18:12   #4
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Najpierw poparzenie,póżniej pęcherze a teraz schodząca skóra. Tragedia !!!

no dziekuję dziewczyny wam bardzo, jakoś poradzę sobie z tym moim tatusiem, wątpię żeby miał koszulkę na sobie, ale może inwestycja w porządną koszuline to będzie to !! A no i zakupić faktory oraz maść . wielkie dzięki :
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.