Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 22:38   #1
apatia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Lightbulb

Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!!


Trądzik z zadrapania - ciagle myslisz o wyciskaniu, nawet jak tego nie robisz i buzka sie goi to Ty ciagle pamietasz ze sie nie wyciskalas i musisz to nadrobic... tez tak macie? A potem te ciemne plamy po wyciskaniu... nieustajacy dól ( u mnie to juz chyba deprecha ) Tylko ze tak trudno sie opanowac... Piszcie czego uzywacie do wybielenie tych plam i na "wyparowanie" tej tlustej wstretnej bialej substancji z rozszezonych porow,ktora czesto przyjmuje postac jakby grudek podskornych( to chyba zaskorniki, tylko ze u mnie zadko sa czarne) Aha czy znacie cos, jakis krem, masc na wybielenie, ktora wybiela ale nie wysusza i nie luszczy zbytnio skory? piszcie o efektach i cenach tych wszystkich specyfikow na wybielanie, zarowno tych bardziej medycznych jak i kosmetycznych!! Czy cos choc troche wybieli mi plamki przez miesiac- z buzki, ramion?? Blagam piszcie!!!!!! Z gory wielkie dzieki!!!
apatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:42   #2
ja=)
Raczkowanie
 
Avatar ja=)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 79
Dot.: Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!!

tez tak mam ale szczerze to wole juz miec jakies strupki ktore mozna lekko zatuszowac niz rope na wierzchu
a co do wybielania to najlepiej wybierz sie do dermatologa
__________________
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze
A drugie po nim skacze
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
Ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze
ja=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:53   #3
gemusia
Raczkowanie
 
Avatar gemusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 123
Dot.: Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!!

na wyrównywanie kolorytu cery bardzo dobre sa preparaty z kwasami (np Glyko A) uzyj wyszukiwarki, a powinnaś znależć wiele na ten temat

swoją drogą po użyciu Glyko-A odechciało mi sie wyciskania...nawet malutkich zaskórników, bo kwas przy zetknięciu z ranką nie jest przyjemnym uczuciem...

koniecznie idź do dermatoga, on ci pomoże wyleczyć cerę, a jezeli nie możesz na razie iść do lekarza to za każdym razem jak masz coś wycisnąć posmaruj to jakimś żelem punktorym (ja stosowałam preparat punktowy na wypryski z Garniera lub sztyft na wypryski z olejkiem z drzewa herbacianego avonu, lub juz po wizycie u dermatologa antybiotyk)
ja tak robiłam i jest naprawdę lepiej
__________________
and i quote the bible cause that's where it's written:
"if ye loveth jesus ye must kill a kitten"

gemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 00:45   #4
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!!

Witaj!! Jeszcze jakiś czas temu też tak myślałam..wyciskałam bo jakis "wewnętrzny głos" nie dawał Mi spokoju..po prostu musiałam.Jakies dwa miesiące temu postanowiłam, że z tym już koniec.Trudno Mi było ale przestałam i naprawde buźka pomału odzyskuje swój normalny wyglad.Używam juz delikatnych pudrów, nie za bardzo kryjących.Po prostu podczas wyciskania bakterie przenoszą sie z jednego miesjca w nastepne i od tego powstaja nowe..napewno nie obędzie sie bez wizyty u dermatologa..Jesli natomiast mogę Ci coś polecic od siebie to serie Iwostin ( dostepne w aptekach )Jeśli chodzi o jakiś kremik rozjasniający to polecam z Sorayi krem na blizny potradzikowe.Ładnie rozjaśnia i przyspiesza gojenie ran.Mi pomogło i bardzo sobie go chwale.Ale jeszcze raz powtarzam dermatolog.On powienien dobrać leki odpowiednie do Twojego stanu skóry.Pozdrawiam
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 00:55   #5
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!!

Napisz co u Ciebie
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:14   #6
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!!

Hej
Apatia ja tez mam wielki problem z takim podskornymi grudkami, nie sa one czarne wiec nie wiem czy nadaja sie na oczyszczanie u kosmetyczki.
Nie tlyko wyciskanie, ale ciagle trzymanie rak przy twarz powoduje zbedne przenoszenie sie bakterii, nie mam problemow z wyciskaniem, tak zbey to byla moja chooba, ze musze i koniec. Ale kiedy mam wielkie ropne zgrubienie, taki wulkan na twarzy, ktory w zaden sposob nie chce sie zmniejszac, on sam peka przy myciu twarzy, wtedy co prawda mniejsze jest ryzyko przeniesienia bakterii kiedy mamy do czynienia z jakims zelem antybakteryjnym. Na plamki i zaczerwienienia.. dla odwaznych proponuje urynoterapie. Jestem w trakcie tej "terapii" ja nie widze wielkich efektow ale moze przez to, ze to tylko ja widzete zaczerwieniania na twarzy, wiekszosc osob nie zwraca na nie uwagi, czy one sa mneijsze czy wieksze ja i tak je widze i mam wrazenie ze nic ich nie ubywa. Jednak moja mama jako lepszy obserwator ode mnie stweirdzila, ze wyraznie sie zmniejszaja.. U dermatologa lecze sie, albo leczylam bo terazodstawilam wszystkie masci jakies 3 lata, poczatkowo mniejsze plamy sie wybielily, tradzik sie nie zmniejszyl, ostatnio nie zauwazalam zadnych widocznych popraw, dlatego postanowilam sprobowac urynoterapii.
Pozdrawiam
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:38   #7
magdag77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!!

Cze
Jestem tu nowa, a już widze, że znajdą się tu liczni, którzy mnie zrozumieją! Mam identyczny problem. Słyszałam, że pomaga przemywanie twarzy naparem z rumianku. Niestety nie próbowałam, ale zaszkodzić noe powinno.
Pozdrawiam wszystkich
Magda
magdag77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-08, 13:12   #8
Justka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!!

Cześć Wszystkim !!!! Piszę bo mam nadzieję ze ktos mial podobny problem jak ja i moze wie jak mi pomóc Dawno temu mialam okropnego syfa na twarzy i nie umiac sie oprzec pokusie wycisniecia go narobilam sobie gorszej rzeczy a mianowicie zrobila mi sie czerwona plamka pod skora ktora bardzo bolala byla to krew pod skora wiec ponownie sprobowlam to wycis udalo sie ale teraz mam ogromna czerwona plamke i boje sie juz cokolwiek z tym robic dermatolodzy sa u mnie bardzo drodzy a o pojsciu do poradni nie ma mowy trzeba dlugo czekac zreszta i tak bym nie poszla bo ta baba jest daremna chodzilam do niej przed dlugio czas zeby wyleczyc syfy i tylko kase udawalam na leki a syfy dalej sa !!!!!! HELP
Justka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 11:53   #9
Paulaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Trądzik z zadrapania, wyciskanie- przeczytaj!!!

Hej
Mi już trądzik powoli schodzi (też go wyciskałam ) i po tych pryszczach mam strasznie czerwone czoło . W tym tygodniu wybieram się do dermatologa , ale to dopiero za 5 dni i dlatego jutro idę do apteki kupić sobie kilka rzeczy , żeby nie było jeszcze gorzej
Słyszałam , że na trądzik i na zaczerwienienia po trądziku dobry jest maść Sudocrem do kupienia w aptece cena ok. 13 zł , dobry jest też Acne derm do kupienia w aptece za ok. 15-20 zł . Mam nadzieję , że to mi pomoże zobaczymy . Słyszałam też o domowym sposobie na trądzik i zaczerwienienia a mianowicie przecieranie twarzy cebulą ;P jeszcze nie próbowałam i nie wiem czy się odważę .
Paulaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.