Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-17, 16:21   #211
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Re: herbata z bratka

odpowie ktos na moje pytania?? na mojej mieszance nie ma wogole napisane jak stosowac, czy z przerwami, czy w lecie przestac(ze wzgledu na dziurawiec w składzie)... ale moze ktos stosowal taką samą mieszankę: ACNESFLOS
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 09:06   #212
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

ja stosuje tabletki z bratka od okolo 2,5 miesiaca ... na poczatku bralam go 4 razy dziennie i po poltora tygodniu mialam taki wysyp ze balam sie w lustro spojrzec ale uzywalam dalej dzielnie ... po tygodniu od wysypu juz nie mialam zadnych nowych krost tylko kupe sladow i na to acne derm mi pomogl.... od niedawna biore 2 dziennie i moja skora jest z lekkim tradzikiem teraz a bylo straszna jeszcze pol roku temu ... teraz uwazam ze to zalezy od tego czy mamy duzo zanieczyszczen w sobie... ja pieje tez bardzo duzo wody i biore skrzypowite naprawde goraco polecam
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 16:43   #213
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Sovilo Nie wiem, czy ktoś ci odpowiedział na twoje pytanie, bo jestem w trakcie czytania wątka a jest długi, ale powiem ci, że podono picie dziurawca ma wpływ na pigułki antykoncepcyjne, ponieważ dziurawiec, oprócz tego, że jest dobry na żołądek, wpływa też na produkcję hormonów.
pozdrawiam
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:07   #214
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Dziewczyny, ja już kiedyś stosowałam ratka, ale to było dawno, nie pamiętam efektów i powiem szczerze, że nie należałam do zbyt systematycznych. Teraz na wiosnę zamierzam zrobić kurację oczyszczającą, trochę się oje wysypu, bo cera to mój problem, ale przetrwam. Postanowiłam się zabezpieczyć przed tym w ten sposób: będę codziennie robić maseczkę z zielonej glinki. jest w stu procentach naturalna i naprawdę działa. oczyszcza cerę, pomaga w gojeniu tego, co już wyszło i naprawdę natychmiastowo poprawia wygląd skóry. po prostu zanim te syfy wyjdą to ja je już będę maltretować żeby nawet nie zdążyły się pokazać. dam znać jak mi poszło.
jedna uwaga: naprawdę żaden bratek ani inne zioła nie pomogą jeśli ktoś będzie się źle odżywiał, nie bagatelizujcie tego. przeczytałam czyjąś wypowiedź, że badania naukowe stwierdziły, że nie ma wpływu odżywiania, stresu itp na stan cery - ja się tym interesuje od dawna i mam przeciwne informacje, także naukowe.
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 17:56   #215
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Hej ja tez piłam bratka , pokrzywe i specjalna mieszanke z kilku ziół oczyszczajaca organizm. Ale jakis wielkich efektów nie widziałam moze jedynie lekkkie przybladniencie ale tradziku to nie zlikwidowalo bralam tez tabletki drozdzowe ale to to juz wogole zadnego efektu nie dawalo.
A jesli chodzi o wpływ diety na trądzik to chipsy, czekolada i tym podobne nie ktorym powoduja wysyp pryszczy a inne nie najlepiej jest zaopserwowac jak to dziala akurat na nas i jesli szkodzi odstawic.
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 07:56   #216
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Dziewczyny jestem po kuracji oczyszczającej kombo bratek + zioła oczyszczające krew od księży + codziennie zielona herbata = zadziałało!!!
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 11:31   #217
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

zioła oczyszczające krew od księży <-- a co to jest ;>
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 17:47   #218
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Właściwie nie wiem jaki jest skład, dla mnie kupił je ktoś w zakonie pod Łodzią. Właśnie w tym zakonie mieszkają księża specjalizujący się w ziołolecznictwie. Prowadzą sklepik gdzie sprzedają specyfiki na najróżniejsze dolegliwości. Te, które dostałam to właśnie zrobiona przez nich mieszanka, ale recepturę trzymają chyba w tajemnicy bo nic nie opisali na opakowaniu. Słyszałam, że w innych miejscach też są takie zakony.
Adres w łodzi to Zakon Bonifratrów, ul. Kosynierów Gdyńskich 61A Łódź., tel.042 6467180
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 10:00   #219
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

ja polecam picie skrzypu
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 07:27   #220
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

też słyszałam o skrzypie, ale podobno trzeba robić przerwy, bo wypułkuje jakieś mikroelementy z organizmu przy długim stosowaniu
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:02   #221
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez Sunflowerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po kuracji oczyszczającej kombo bratek + zioła oczyszczające krew od księży + codziennie zielona herbata = zadziałało!!!
Sunflowerka, napisz proszę coś więcej. Czy przechodziłaś przez chwilowy wysyp i ile on trwał. Czy oprócz poprawy cery zauważyłaś jakieś inne zmiany?

Obecnie pije Sekret Piękna Vitax (od 2 tygodni) i zauważyłam istny atak obcych na mojej twarzy Nie wiem jak długo ten stan może się utrzymywać i czy dam radę wytrwać dlatego bardzo proszę o jakieś informacje
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 22:40   #222
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

A co sądzicie o kapsułkach do łykania z bratkiem?
Też mnie wysypie na "odtrucie" ?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 23:26   #223
Sonka87
Raczkowanie
 
Avatar Sonka87
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 276
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Ja może z innej beczki i nie na temat bratka ale czytałam że codzienne picie szklanki wody z cytryna zaraz po wstaniu z łóżka też dobrze oczyszcza organizm. Czy to tez może wpłynąć na cerę w znaczący sposób?
Sonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:39   #224
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

ŻADNE BRATKI WAM NIE POMOGĄ!!! WIEM PO SOBIE!
Mialam ten sam problem co wy dziewczyny.Chorowalam na tradzik 5 lat(od 12 r.ż.) i pozbylam sie go<jupi>
Po pierwsze nie kupujcie zadnych badziewnych kosmetykow typu Garnier czyste cos tam, czy tabletki drożdżowe...Najgorsze co moze byc chyba...
Podstawa to dobry dermatolog!!! I ja wlasnie takiego znalazłam...Lekarz rodzinny mi go polecil bo jego syn rowniez mial tradzik...
Wiec ten dermatolog uczynil z mojej paskudnej buzi piekny pyszczek
I wam tez sie uda!!!
Ten dermatolog KAŻDEGO wyleczy i juz przy 1 wizycie bardzo milo poinformuje cie że za miesiac bedziesz miala buzie bez krostek.Obiecał mi to i obietnicy dochował.Naprawde warto do niego isc! Polecam go,bo gdyby nie on do tej pory wydawalabym kupe kasy na badziewne kremiki a buzia bylaby ta sama.
Ten dermatolod\g nazywa sie Kaszuba i jest w Łodzi...bierze niby trosze drogo za wizyte (120zł)ale za to calkiem niedrogie leki(ok30zł)ktore starczaja na 2 miesiace.Wizyta jest dosc kosztowna ale warta kazdej sumy!
Po miesiacu brania przepisanych tablteke(NIE hormonalnych)nie mam żadnej krostki na buzi...gdzie nie gdzie przebarwienia,ktore podobno tez ma mi usunac pod koniec leczenia jakims kremikiem Jestem teraz naprawde szczesliwa!!!Bo nie wierzyalm ze z takiej pryszczatej buzi bedzie sniada cera!<szok>
Jakby co to moge wam pozniej podac dokladny adres tego doktorka.Chce wam troszke pomoc,bo wiem co czujecie.
Moze nie uwierzycie ale on wyleczy KAŻDEGO, bo rozmawialam z masa ludzi majacych BARDZO nasilony tradzik i on im pomogl!
Leczenie coprawda trwa rok,ale po tym roku tradzik podobno ma nie wrocic na bank!Dlatego warto!
PS.Ten doktorek to naprawde złoty człowiek(Pan tak po 50)bardzo mily i pewny swojego dzialania.
Dziewczynki uda wam sie!!! Uwierzcie mi ze po 2 wizytach jego nie bedzsiecie miec ani 1 krostki!!! BUZIAKI
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 22:18   #225
madziulka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Odświeżam, bo bardzo męczy mnie jedna kwestia. W zasadzie przejrzałam cały temat, wszystkie posty ... baa nawet chyba już cały Internet, ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi na moje pytania:
1. Po jakim okresie czasu występuje "wysyp"?
2. Ile trwa?
3. Ile razy dziennie najlepiej jest pić herbatkę i w jakich porach dnia?
4. Naprawdę daje to takie niesamowite efekty? Warto?
5. Kiedy będzie widać jakiekolwiek skutki działania?
Aha i jeszcze jedno. Słyszałam od siostry, że w czasie stosowania tej kuracji nie wolno wychodzić na słońce, bo pojawiają się przebarwienia. A tak w ogóle to czy bratek może uczulać? Bo jestem alergiczką + atopowe zapalenie skóry :/
madziulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 22:30   #226
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Nasilenie wysypu, jego czas, początek i koniec zależy tylko od Twojej cery/organizmu.Wiem, że niektóre osoby mają to szczęscie i ich wysyp omija.Jednak najczęściej bywa tak, że jednak w trakcie oczyszczania organizmu niespodzianki pojawiają się na buzi.Trzeba zacisnąć zęby i przyjmować bratka nadal, bo nie opłaca się odkładać kuracji, a na skutki trzeba niestety poczekać mniej więcej do 3 miesięcy.Wiadomo nic od razu, ale czy warto? Wg mnie można spróbować.Nic nie zaszkodzi a może pomóc jeśli będziesz konsekwentna.Ja piłam bratka i miałam wysyp, ale później cera znacznie została wygładzona, nie wyleczyłam nim trądziku do końca, ale byłam zadowolona.
Bratka należy pić 2-3 razy dziennie po posiłku.Czy pojawiają się przebarwienia? Powiem szczerze, że nie wiem (wiem, że w trakcie kuracji dziurawcem przy dłuższym stosowaniu trzeba uważać na promienie słoneczne), ale z bratkiem chyba nie ma takich problemów.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 21:42   #227
Kasienia
Raczkowanie
 
Avatar Kasienia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 52
GG do Kasienia
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

hej dziewczyny czytałam tu na forum, że ktoś pisał, iż ma problemy z brzuchem i nie może pić naparu z bratka.Nie wiecie czy przy problemach żołądkowych można spokojnie pić ów napar??
Kasienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 20:26   #228
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez Sunflowerka Pokaż wiadomość
Sovilo Nie wiem, czy ktoś ci odpowiedział na twoje pytanie, bo jestem w trakcie czytania wątka a jest długi, ale powiem ci, że podono picie dziurawca ma wpływ na pigułki antykoncepcyjne, ponieważ dziurawiec, oprócz tego, że jest dobry na żołądek, wpływa też na produkcję hormonów.
pozdrawiam
Ale jakie hormony produkuje? Żeńskie?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
ŻADNE BRATKI WAM NIE POMOGĄ!!! WIEM PO SOBIE!
Mialam ten sam problem co wy dziewczyny.Chorowalam na tradzik 5 lat(od 12 r.ż.) i pozbylam sie go<jupi>
Po pierwsze nie kupujcie zadnych badziewnych kosmetykow typu Garnier czyste cos tam, czy tabletki drożdżowe...Najgorsze co moze byc chyba...
Podstawa to dobry dermatolog!!! I ja wlasnie takiego znalazłam...Lekarz rodzinny mi go polecil bo jego syn rowniez mial tradzik...
Wiec ten dermatolog uczynil z mojej paskudnej buzi piekny pyszczek
I wam tez sie uda!!!
Ten dermatolog KAŻDEGO wyleczy i juz przy 1 wizycie bardzo milo poinformuje cie że za miesiac bedziesz miala buzie bez krostek.Obiecał mi to i obietnicy dochował.Naprawde warto do niego isc! Polecam go,bo gdyby nie on do tej pory wydawalabym kupe kasy na badziewne kremiki a buzia bylaby ta sama.
Ten dermatolod\g nazywa sie Kaszuba i jest w Łodzi...bierze niby trosze drogo za wizyte (120zł)ale za to calkiem niedrogie leki(ok30zł)ktore starczaja na 2 miesiace.Wizyta jest dosc kosztowna ale warta kazdej sumy!
Po miesiacu brania przepisanych tablteke(NIE hormonalnych)nie mam żadnej krostki na buzi...gdzie nie gdzie przebarwienia,ktore podobno tez ma mi usunac pod koniec leczenia jakims kremikiem Jestem teraz naprawde szczesliwa!!!Bo nie wierzyalm ze z takiej pryszczatej buzi bedzie sniada cera!<szok>
Jakby co to moge wam pozniej podac dokladny adres tego doktorka.Chce wam troszke pomoc,bo wiem co czujecie.
Moze nie uwierzycie ale on wyleczy KAŻDEGO, bo rozmawialam z masa ludzi majacych BARDZO nasilony tradzik i on im pomogl!
Leczenie coprawda trwa rok,ale po tym roku tradzik podobno ma nie wrocic na bank!Dlatego warto!
PS.Ten doktorek to naprawde złoty człowiek(Pan tak po 50)bardzo mily i pewny swojego dzialania.
Dziewczynki uda wam sie!!! Uwierzcie mi ze po 2 wizytach jego nie bedzsiecie miec ani 1 krostki!!! BUZIAKI
Czemu zakladasz że skoro bratek nie pomogl Tobie to nie pomoże nikomu innemu? Dobry dermatolog = duże szanse na wyleczenie, ale naturalne sposoby również dzialaja i to na wiele osob - jak nie wierzysz to przeczytaj cały wątek i dopiero sie wypowiadaj

Cytat:
Napisane przez Kasienia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czytałam tu na forum, że ktoś pisał, iż ma problemy z brzuchem i nie może pić naparu z bratka.Nie wiecie czy przy problemach żołądkowych można spokojnie pić ów napar??
Przyłączam sie do pytania bo też mam troche wrażliwy żołądek
Aha i jeszcze przypomniało mi sie
1. czy herbata w torebkach rzeczywiscie dziala gorzej od takiej sypanej?
2. Czy wychodzace pryszcze można zwalczac np. masciami jak sa jeszcze małe czy trzeba pozwolic żeby całkowicie wyszly?
3. Czy ziele bratka (sypane) dostane w aptece czy tylko w zielarskim?

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2008-01-17 o 21:01
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 14:48   #229
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Up
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 14:29   #230
prudence
Raczkowanie
 
Avatar prudence
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 49
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Nie wiecie, czy zielona herbata ma wpływ na cerę? Piję ją od roku i cały czas borykam sie z problemem wyprysków... Zatem na pewno mi nie pomaga, ale czy może szkodzic?
prudence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:38   #231
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez prudence Pokaż wiadomość
Nie wiecie, czy zielona herbata ma wpływ na cerę? Piję ją od roku i cały czas borykam sie z problemem wyprysków... Zatem na pewno mi nie pomaga, ale czy może szkodzic?
Nie sądze żeby szkodzila Może na jakis czas ja poprostu odstaw i sama sie przekonasz ale ja bym jej nie winiła.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 21:07   #232
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Hmmmm, wyszukiwarka nie znalazła nic na ten temat, więc pozwolę sobie zadać następujące pytanie
Smak bratka mi nie odpowiada, więc żeby to jakoś przeżyć piję go z cytryną - i tu moje pytanie: czy tak można? Czy kwas z cytryny nie osłabia działania bratka? Proszę nie bić jeśli moje pytanie jest głupiutkie , ale wolę się upewnić
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 13:28   #233
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie
 
Avatar Rosiczka_Przeżuwacz
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Cool Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Postanowiłam podzielić się swoimi przezyciami z bratkiem
Zaczełam pić herbatki z tego ziółka ponad rok temu. Regularnie rad do dwóch razy dziennie. Gdzies tak po 2 tygodniach na mej twarzy nastapił armagedon - przyszcz na pryszczu i pryszczem poganiał ale po jakims czasie to mineło... Najpierw skóra powróciłą do stanu sprzed kuracji, a potem jeszcze bardziej wyładniała Co prawda nadal trafiają mi sie niespodzianki,ale one maja raczej charakter epizodyczny (jak nie majstruję przy buzi -nic nie wyciskamjak już sie przytrafi, nie roznosze), nie są jak wcześniej stałymi bywalcami mej twarzy.

Najlepsze było jednak w całej tej kuracji to,że wyregulowała mi proces przemiany materii. wcześniej musiałam sie ostro pilnwac, zeby utrzymać wage. Odkąd zaczełąm pić bratka mogłam pochłaniać co chciałam,nie tyłam, a nawet słyszałam komplementy,ze schudłam

Ale wiadomo,zadnej kuracji nie wolno za długo przeciagać. Po ok. 4-5 opakowaniach zrobilam sobie przerwę. Mineło już z przechodem pół roku i efekt się utrzymuje, choć powolutku słabnie. Dlatego zamierzam wznowić akcje "Bratek"

A co do smaku - ja tam uwielbiam smak bratka zawsze zalewam sobie wielki kubek, bo lubie delektować się nietypowym smakiem naparu
__________________





Rosiczka_Przeżuwacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 15:08   #234
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez prudence Pokaż wiadomość
Nie wiecie, czy zielona herbata ma wpływ na cerę? Piję ją od roku i cały czas borykam sie z problemem wyprysków... Zatem na pewno mi nie pomaga, ale czy może szkodzic?
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Nie sądze żeby szkodzila Może na jakis czas ja poprostu odstaw i sama sie przekonasz ale ja bym jej nie winiła.
Przeczytalam na moim opakowaniuze zawiera wit. B12, a wiem że ona u niektorych osob może wzmagac trądzik (przynajmniej tak słyszalam). Jednych leczy, drugim przybija gwózdz do trumny

Cytat:
Napisane przez Rosiczka_Przeżuwacz Pokaż wiadomość
Postanowiłam podzielić się swoimi przezyciami z bratkiem
Zaczełam pić herbatki z tego ziółka ponad rok temu. Regularnie rad do dwóch razy dziennie. Gdzies tak po 2 tygodniach na mej twarzy nastapił armagedon - przyszcz na pryszczu i pryszczem poganiał ale po jakims czasie to mineło... Najpierw skóra powróciłą do stanu sprzed kuracji, a potem jeszcze bardziej wyładniała Co prawda nadal trafiają mi sie niespodzianki,ale one maja raczej charakter epizodyczny (jak nie majstruję przy buzi -nic nie wyciskamjak już sie przytrafi, nie roznosze), nie są jak wcześniej stałymi bywalcami mej twarzy.

Najlepsze było jednak w całej tej kuracji to,że wyregulowała mi proces przemiany materii. wcześniej musiałam sie ostro pilnwac, zeby utrzymać wage. Odkąd zaczełąm pić bratka mogłam pochłaniać co chciałam,nie tyłam, a nawet słyszałam komplementy,ze schudłam

Ale wiadomo,zadnej kuracji nie wolno za długo przeciagać. Po ok. 4-5 opakowaniach zrobilam sobie przerwę. Mineło już z przechodem pół roku i efekt się utrzymuje, choć powolutku słabnie. Dlatego zamierzam wznowić akcje "Bratek"

A co do smaku - ja tam uwielbiam smak bratka zawsze zalewam sobie wielki kubek, bo lubie delektować się nietypowym smakiem naparu
4-5 opakowan to ok. ile tyg? Bo nie wiem po ilu zrobic przerwe Aha i smak i zapach bratka też uwielbiam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:45   #235
obsession478
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

od 2 tygodni mam akcje "BRATEK(w tabletkach) I POKRZYWKA(do picia)" . przezywam teraz istny horror!!!!!!!!!!!!!! chcialam pozbyc sie zwlaszcza zaskornikow a teraz mam prawdziwy wysp zaskornikow dodatkowo wysakuje mi pryszczaki!!!!!!! jestem i bylam zdesperowana wiec wytrwam . ktos tu pisal odosnie wplywu jedzenia na stan cery . zanalazlam wczoraj w jakiejs gazecie w "nowinkach medycznych" taka informacje " ...brytyjscy uczeni z Instytutu Badan nad Dzieckiem odkryli niedawno, ze od slodkosci mozna tez nabawic sie tradziku. Zawarte w slodyczach cukry proste powodują wzrost produkcji tluszczy w watrobie. To prowadzi do rozregulowania równowagi hormonalnej w ustroju, czego efektem sm m. in. wykwity na skorze"
obsession478 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:10   #236
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez obsession478 Pokaż wiadomość
od 2 tygodni mam akcje "BRATEK(w tabletkach) I POKRZYWKA(do picia)" . przezywam teraz istny horror!!!!!!!!!!!!!! chcialam pozbyc sie zwlaszcza zaskornikow a teraz mam prawdziwy wysp zaskornikow dodatkowo wysakuje mi pryszczaki!!!!!!! jestem i bylam zdesperowana wiec wytrwam . ktos tu pisal odosnie wplywu jedzenia na stan cery . zanalazlam wczoraj w jakiejs gazecie w "nowinkach medycznych" taka informacje " ...brytyjscy uczeni z Instytutu Badan nad Dzieckiem odkryli niedawno, ze od slodkosci mozna tez nabawic sie tradziku. Zawarte w slodyczach cukry proste powodują wzrost produkcji tluszczy w watrobie. To prowadzi do rozregulowania równowagi hormonalnej w ustroju, czego efektem sm m. in. wykwity na skorze"
Przeżyjesz Później bedzie juz tylko lepiej. Co do jedzenie to trzeba sprawdzic na sobie. Najlepiej zapisywac co sie je i obserwowac swoją cere
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:30   #237
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Witam,

nurtuje mnie pewne pytanie - otóż popijam bratka ( 3 razy dziennie) + lek od dermatologa Clindacne i zauważyłam bardzo duży 'wysyp'.

Owszem słyszałam, że to skutek oczyszczania krwi i całego organizmu z toksyn, ale czy mój stan poprawi się do 1 września ?

Wiem, że to irytyjące pytanie - nie jesteście Jasnowidzami, ale czy owa przemiana jest możliwa ?

Dodam, że wypiłam już całe opakowanie Bratka Fix.

Jest mi trochę smutno i źle, że mój stan cery się tak pogorszył ...
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:35   #238
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Sky, skoro wypiłas jedno opakowanie, a zazwyczaj herbatek jest tam ok. 30, to piłaś je może trochę ponad 10 dni (jeżeli 2-3 dziennie). Do września może się poprawić... Jeszcze przecież dwa tygodnie, głowa do góry.


Ja piję od kilku dni, nic się nie dzieje, jest spokojnie, ale używam migdała i może to dlatego.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:08   #239
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

ja raz moze pilam bratka ... tak to od wielu lat biore bratek w tabletkach i milam juz naprawde wiele kuracji nim do tego cynk + compelx witaminy b i kuracja szybko idzie .. ja robie te kuracje bardzo czesto wiem mam czysty organizm ... ale za pierwszymi razami mialam ochydne pryszcze i one u niktorych musza byc... ale teraz walsnie skonczylam kolejna kuracje i mam piekna cere a dodam ze mialam kiedys ogromny problem

Moj bratek:
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=3395

Polecam również:
http://www.domzdrowia.pl/41116,saluran-60-tabl.html
http://www.domzdrowia.pl/66024,denoxinal-30-tabl.html
http://www.domzdrowia.pl/36082,cynk-...-100-tabl.html


Jak oczyszczać to porządnie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:03   #240
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Witam,

nurtuje mnie pewne pytanie - otóż popijam bratka ( 3 razy dziennie) + lek od dermatologa Clindacne i zauważyłam bardzo duży 'wysyp'.

Owszem słyszałam, że to skutek oczyszczania krwi i całego organizmu z toksyn, ale czy mój stan poprawi się do 1 września ?

Wiem, że to irytyjące pytanie - nie jesteście Jasnowidzami, ale czy owa przemiana jest możliwa ?

Dodam, że wypiłam już całe opakowanie Bratka Fix.

Jest mi trochę smutno i źle, że mój stan cery się tak pogorszył ...
Możliwe U mnie taki mega wysyp trwał tydzień, teraz już jest o wiele lepiej
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-05 09:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.