POMÓŻCIE..proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-23, 20:51   #1
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Unhappy

POMÓŻCIE..proszę


Ostatnio nie mogę na siebie patrzeć.. Chciałabym coś zmienić.. proszę o pomoc. Nie chodzi tylko o makijaż czy fryzurę, ale przede wszystkim o dobór stroju. Kilka dodatkowych informacji. Mam szaro-niebieskie oczy i blado-czerwone usta. W zimie moja cera ma jasno-brzoskwiniowy odzień, w lecie opalam się na złoto. Na twarzy mnóstwo jasno-brązowych piegów. Włosy mają kolor mlecznej czekolady. Rumieńce mam prawie cały czas.. choć czasami przybierają jaskrawo-czerwony odcień :/ Chyba najkorzystniej wyglądam w kolorach brązowych i pomarańczowych.. ale też w cieplym bordowym.. i chyba w niebieskim. Jestem niska 158 cm, ważę niecałe 50 kg. . ech.. błagam o pomoc..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rysunek1.jpg (92,3 KB, 345 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rysunek3.jpg (117,7 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rysunek4.jpg (57,4 KB, 338 załadowań)

Edytowane przez nelfik
Czas edycji: 2006-06-24 o 10:31 Powód: zmiana tytułu
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 07:35   #2
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: POÓŻCIE..proszę

nelfiku ja to chyba bym sie z prostownica na twoim miejscu zaprzyjaznila do tego jakas odzywka wygładzająca wloski
buzia sliczna, oczka tez. tylko brwi wyregulowac
a, rumience ja tez mam i poprostu je polubilam:P
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 07:53   #3
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: POÓŻCIE..proszę

Hmm.. moje włosy nie poddają się tak łatwo prostownicy.. już próbbowałam.. Odżywki używam.. moje włosy są bardzo lekkie i puszyste, co wygląda czasami okropnie..
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 09:26   #4
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: POÓŻCIE..proszę

witam jeżeli prostowanie sprawia Ci trudności to powinnaś uzywać kosmetyków przeznaczonych do prostowania: wygładzą włosy, sprawią,że przestaną się tak bardzo puszyć.polecam Hot Liss L'Oreal'a oraz płynny jedwab Biosilk Farouk'a.masz śliczny kolor oczu i ogólnie bardzo sympatyczną buzię.podobnie jak poprzedniczka uważam,że powinnaś wyregulować brwi u kosmetyczki.jeżeli chodzi o makijaz to napewno widziałabym u Ciebie delikatnie różowy błyszczyk i wytuszowane rzęsy żeby podkreślić oczka.delikatny makijaz moim zdaniem wystarczy, lato mamy przecież tyle ode mnie.pozdrawiam
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 10:07   #5
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: POÓŻCIE..proszę

Dziękuję serdecznie Każda rada jest dla mnie na wagę złota Chciałabym jeszcze dowiedzieć się, jakim typem kolorystycznym jestem.. przeglądnęłam już bardzo dużo materiałów na ten temat i dalej nie potrafie jednoznacznie określić swojego typu. Byłabym wdzięczna za pomoc
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 13:41   #6
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: POÓŻCIE..proszę

eee a ja bym zaczeła robić włosy pianką lub innymi kosmetykami do kręconych włosłów moja kumpela tez kiedys miała taką fryzure ale jak zaczeła uzywac kosmetykó do kręconych włosow teraz wyglada super , a prostownica napewno zniszczy ci włosy , ale jak tam chcesz
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 14:01   #7
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: POÓŻCIE..proszę

Cytat:
Napisane przez nelfik
Dziękuję serdecznie Każda rada jest dla mnie na wagę złota Chciałabym jeszcze dowiedzieć się, jakim typem kolorystycznym jestem.. przeglądnęłam już bardzo dużo materiałów na ten temat i dalej nie potrafie jednoznacznie określić swojego typu. Byłabym wdzięczna za pomoc
Ja bym stawiała na jesień.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 14:23   #8
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: POÓŻCIE..proszę

polecam w sprawie włosków Sunsilk wygładzajacy włoski, powinno troszke pomóc

Masz śliczną figurę!! Bardzo proporcjonalną Przy takich warunkiach to latem zalecam mini i topy, ale nie namawiam, bo to chyba trochę nie w twoim stylu, -wydaje mi się, ze preferujesz raczej wygodno-sportowy. a szkoda

Polecam ci wyregulowanie brwi i przyciemnienie koloru włosów do brązu, twoje jasne oczky powinny wtedy ładnie kontrastować z ciemną oprawą

Jesteś Jesienią, poszukaj rad dla swojego typu urody

Ładnie ci w spietych włosach, chyba bym dodała do twojego zdjecia duze kolczki -koła
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 14:34   #9
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: POÓŻCIE..proszę

Przy kompletowaniu podstawowej garderoby pamiętaj o swoich kolorach: złoty, brąz, ciemny niebieskozielony, granatowy, ciemny dżinsowy, ciemny zielony, szary z ciepłym odcieniem, kremowy, beż, skorupka jajka, słomkowy.

Twoje kolory to wszystkie barwy ciepłe i kolory ziemi; ciemna czekolada, mosiądz, wielbłądzia wełna, czerwonawa miedź, rdza, karmel, kakao.

Unikaj beżu o różowym zabarwieniu, czystej bieli, jasnego błękitu i jaskrawego różu.

Jeśli lubisz róż wybieraj zawsze ten, który ma ciepły zdecydowany odcień, np. łososiowy lub ciepły stary róż.

Czerwień, która pojawi się w Twojej szafie powinna mieć kolor pomidora, raka, pelargonii. Czerwień malin czy wiśni nie podkreśli tak Twojej urody.

Żółty ciepły kolor jest dla Ciebie stworzony, zwłaszcza gdy jest to kolor ziaren kukurydzy i płatków słonecznika. Cytrynowy zostaw koleżance o urodzie zimy.

Pomarańcz to kolor zarezerwowany właśnie dla Ciebie. Żaden inny typ urody nie prezentuje się w nim tak dobrze!

Zieleń groszku, jabłka, ciemnej jodły to kolory w których wyglądasz bardzo korzystnie.

Polecam Ci oliwkę i khaki. Turkusowy i niebieskozielony też są dla Ciebie.

Zawsze pamiętaj, że najlepiej prezentujesz się w zestawach przypominających jesienny krajobraz - łączący zgaszone zielenie, złoto, kolor musztardowy, terakotę i ciepłe brązy.

Makijaż
Dobrze Ci zarówno w makijażu naturalnym, stonowanym, jak i w wyszukanym, przy którym możesz sięgnąć nawet po kolory ekstrawaganckie.

Matowe i błyszczące pomadki - wszystkie są dla Ciebie jeśli mają kolory: brązowe, czerwone z domieszką żółtego, jaskrawa czerwień, odcienie miedzi, pomidorowa, łososiowa lub jeżynowa czerwień, terakota i cynamon.

Gdy zakładasz na siebie coś czerwonego, nie zapomnij o ceglastej barwie w makijażu.

Unikaj chłodnych fioletowawych czerwieni.

Jeśli masz oczy niebieskie i zastanawiasz się nad kolorem kredki, polecam te w kolorze kawy lub zieleni mchu.

Wystrzegaj się jasnych perłowych barw w makijażu.

Masz do dyspozycji wszystkie ciepłe kolory z domieszką złota. Korzystaj z kolorów lawendy, bakłażana, jasnej zieleni liści. Dla rozjaśnienia oka sięgnij po kolor łososiowy, brzoskwiniowy lub słoneczny żółty.

Jeśli masz brązowe włosy i oliwkową cerę, wybieraj róże w kolorach moreli, terakoty, ciemnej pomarańczy i brązu.

Biżuteria

Najlepsza dla Ciebie biżuteria, to taka która ma związek z tym co naturalne.

Bransoletki z drewna, rogu, bursztynu, a także sztuczności w kolorze pożółkłej kości słoniowej są szczególnie dla Ciebie.

Twoja biżuteria nie powinna zbyt mocno błyszczeć.

Z kamieni polecam Ci mocno czerwony koral, żółty topaz, agat, żółtozielony nefryt i żółtawe perły.

Srebro nie jest dla Ciebie. Ty wybierz złotą biżuterię.

Zapach

Perfumy, które współgrają z Twoim typem urody mają ciemną, intensywniejszą barwę. Są korzenne, często o nucie orientalnej.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 14:43   #10
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: POÓŻCIE..proszę

masz super figurke i podkreslaj ja jak najczesciej zero wielkich szerokich bluz, kurtek, swetrow, same dopasowane ciuszki
a co do kolorow (mam taka sama kolorystyke urody jak ty) to wydaje mi sie ze najlepsze sa wszytkie odcienie bezu, brazu, zieleni same naturalne kolory
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 19:09   #11
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

Co do makijażu, to na pierwszy rzut oka trudno powiedzieć chyba jesteś typem mieszanym, ale jutro coś wymyślę
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 19:51   #12
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: POÓŻCIE..proszę

Kurcze.. dziękuję Wam ze te wszystkie rady . Rzeczywiście większość garderoby mam w kolorach Ziemi.. najbardziej mi się podobają. Będę się starać wprowadzać w życie Wasze propozycje Oczywiście czekam na kolejne rady
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:31   #13
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: POÓŻCIE..proszę

Piszecie, ze jestem jesienia.. hmm.. ale czytalam ostatnio, ze jesien nie moze miec niebieskich oczu.. ja mam stalowo-niebieskie. Czy mozecie mi pomoc? Jakim typem kolorystycznym jestem..?
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 17:41   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: POÓŻCIE..proszę

Hej

Tak jak Joey, podejrzewam, że jesteś jesienią
Nawet przy niebieskich oczach. Wyjątki zawsze się zdarzają, ale jesnak większość cech wzkazuje na jesień...

Włoski - robiłaś z nimi już coś? Spróbuj kosmetyków do kręconych włosów. jeśli są bardzo puszące się, można je czymś lekko obciążyć. Jedwab Farouk'a jest fajny Moje włosy też się puszą, ale on je nieco ujarzmia, lepiej się układają. Poza tym jakaś odżywka, która je nieco "uspokoi". Takie rozszalałe Cię jakby przytłaczają.
Wydaje mi się, że ładnie Ci w związanych włosach, ale zdjęcie nie jest wyraźne.

Masz bardzo ładną figurę, więc dziewczyny mają rację - raczej dopasowane ubrania, nie musisz się "chować"

W makijażu jakiś brzoskwiniowy, ciepły błyszczyk. Brązowy tusz do rzęs. Transparentny puder. Piegi są ładne, nie musisz ich podkładem zakrywać
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 13:16   #15
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

Zdecydowanie jesteś JESIENIĄ , jak ja
Niebieskie oczy rzadko występują przy tym typie urody, jednak zdarzają się
Najładniej Ci w kolorach :
*przydymione, zgaszone,nasycone a zarazem glębokie barwy
*wszystkie odcienie brązu i czerwieni
*malinowy
*kremowy beż
*kość słoniowa
*złocisty
*ciepły zółty
*łosiowy
*pomarańczowy
*cała gama zieleni
*oliwkowy
*khaki
*zloto
*kolory ziemi
*połyskujące złotem barwy pełne blasku i ciepła
*turkus

Jeśli chodzi o fryzury, to teraz Twoje włosy nie wyglądają zbyt dobrze ... Kolor jest bardzo ładny, ale proponuję wizytę u fryzjerki, która Ci je jakoś fajnie ułoży

Co to makijązu to akcentuj przede wszystkim oczy. Wytuszuj mocno rzęsy. Masz ładne kości policzkowe, opdkeślaj je różem w nieco pomarańczowym odcieniu. Cień któryś w wyżej wymienionych kolorów Na zdjeciu nie widzać zbyt wyraźnie, czy masz brwi wydepilowane, jak nie, to możesz to zrobić pensetą :P

Co do ubrań...figurę masz świetną, więc nie musisz się bawić w ukrywanie jakiś mankamenótw. Poprostu ubieraj się tak, jak lubisz
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 13:48   #16
patttii16
Raczkowanie
 
Avatar patttii16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 61
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

Cytat:
Napisane przez nelfik
Ostatnio nie mogę na siebie patrzeć.. Chciałabym coś zmienić.. proszę o pomoc. Nie chodzi tylko o makijaż czy fryzurę, ale przede wszystkim o dobór stroju. Kilka dodatkowych informacji. Mam szaro-niebieskie oczy i blado-czerwone usta. W zimie moja cera ma jasno-brzoskwiniowy odzień, w lecie opalam się na złoto. Na twarzy mnóstwo jasno-brązowych piegów. Włosy mają kolor mlecznej czekolady. Rumieńce mam prawie cały czas.. choć czasami przybierają jaskrawo-czerwony odcień :/ Chyba najkorzystniej wyglądam w kolorach brązowych i pomarańczowych.. ale też w cieplym bordowym.. i chyba w niebieskim. Jestem niska 158 cm, ważę niecałe 50 kg. . ech.. błagam o pomoc..
uzywaj prostownicyi maseczek regenerujących na włosy!! jesli chodzi o twarz to mozesz sie delikatnie malować! a stroj....hmm. to zalezy tylko od ciebie w czym sie dobrze czujesz. ale jesliu mam ci dc jakas rade to ubieraj jakieś bluzki w stonowanych kolorach i biodroweczki oczywiscie!
patttii16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:23   #17
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

Masz świetną figurę Nie ma po co maskować jej wielkimi polarami czy swetrzyskami, niekoniecznie musisz pokazywać brzuch i nosić mini, ale zerknij na coś bardziej kobiecego. Powoli można uzupełnić garderobę uniwersalnymi i wygodnymi ciuchami, choć zupełnie w innym stylu !
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:36   #18
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Red face Dot.: POMÓŻCIE..proszę

No i Twój wątek potwierdza, że kobiety wyszukują sobie ciagle coś na co moga narzekać;-)

Masz bardzo fajną urodę i nie widze abyś miała mieć powody do narzekań. Figurka fajniutka- jesteś proporcjonalnie zbudowana

Ja bym Cie widziała w lokach - sprężynkach - (na zdjęciu) ;-) bardzo mi to pasuje do Twojej urody, natomiast unikałabym prostowanie włosów.

Kolory tak jak piszą dziewczyny: cieplutkie w barwach jesiennych liści.

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beyonce-knowles24.jpg (27,2 KB, 3 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:53   #19
Catkin19
Raczkowanie
 
Avatar Catkin19
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
GG do Catkin19
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

Jeśli chodzi o włosy to ja polecam:
1.Mycie najlepiej szamponem nutri-gładki firmy fructis (pomagają też odzywki z tej samej serii)
2. Na mokre (koniecznie mokre, takie obsuszone recznikiem i juz nie kapiące:P) nakładać pianke do włosów najlepiej fructis do włosów kręconych, ale ja jej juz nigdzie nie moge znaleźć może wycofali lub mocne pianki innych firm polecam taft taką granatowa.
3.Suszenie suszarką, albo pozostawienie ich do wyschniecia samym, ale nie gniesc w trakcie suszenia, po prostu je tak zostawic, dopiero wziąc w łapki i troszke rozgnieśc gdy beda suche, żeby nie wyglądały jakby były posklejane od pianki.
Mam nadzieje, że to pomoze
Życze udanych prób
Catkin19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 19:58   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

miła sympatyczna buzia
Nie prostuj włosów, zainwestuj w kosmetyki które podkreślą ich skręt, wzmocnią i dodadzą blasku.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 07:03   #21
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

Cytat:
Napisane przez katka84
Masz świetną figurę Nie ma po co maskować jej wielkimi polarami czy swetrzyskami, niekoniecznie musisz pokazywać brzuch i nosić mini, ale zerknij na coś bardziej kobiecego. Powoli można uzupełnić garderobę uniwersalnymi i wygodnymi ciuchami, choć zupełnie w innym stylu !
A jaki styl polecasz? Ostatnio poluje na zakieciki.. tylko to chyba zla pora, bo nic nie moge znalezc. lubie bardzo spodnie - biodrówki, tylko na mnie jest ich strasznie malo albo nie ma wcale :/ Spodnie musza byc koniecznienie rozszerzane
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 07:16   #22
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

Dziekuje Wam za pomoc Juz powoli zaczynam rozumiec. co powinnam zmienic Szczerze mowiac bardzo nie lubie sie malowac.. i nie umiem. Jestem alergiczka, wiekszosc kosmetykow nie dla mnie. Ostatnio szukam jakiegos hipoalergicznego tuszu do rzes.. jak narazie wszystkie, ktorych probowalam po godzinie powodowaly, e wygladalam, jak po bardzo nieprzespanej nocy :P
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 10:59   #23
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

Aha i jeszcze jedno. Powinnam nosic okulary.. jaki ksztalt oprawek polecacie ? I jaki kolor?
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:32   #24
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: POMÓŻCIE..proszę

A tutaj kilka innych zdjęć, zrobionych kiloka miesięcy temu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rysunek5.jpg (42,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rysunek6.jpg (45,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rysunek7.jpg (57,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rysunek8.jpg (44,0 KB, 15 załadowań)
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.