Apeluje o zbanowanie wizażanki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 16:52   #91
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez rachela
Irkax, rozumiem o co Ci chodzi...
Ale już kiedyś była akcja z krytykowaniem Moderatorów na watku publicznym, i chyba Zło powiedział, że od takich spraw służy albo BO albo... lepiej nie mówić nic.
Lepiej zakończmy tę dyskusję w tym punkcie.
wiem wiem, nie było moim celem wywołanie dyskusji o tym, który moderator jest zły i dlaczego - wręcz przeciwnie. Zniesmaczyło mnie jednak to co napisała Gosiabie - wbiła szpilę - i teraz moderatorkom może być przykro ( o ile któraś wziełaby sobie tą wypowiedź do serca).
Tak się chyba nie powinno robić A tym bardziej w taki sposób

dlatego też dodałam
Cytat:
Napisane przez irkax
Albo lepiej nie..niech to pozostanie jednak Twoją tajemnicą
irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 16:54   #92
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez irkax
dlatego też dodałam

Jasne

Wolałam jednak napisać. Na wszelki wypadek, gdyby na wątek trafiła Wizażanka z... nie za dobrym humorem
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 17:43   #93
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez Gosiabie
Niestety nie można tego powiedzieć o każdym z moderatorów i gdyby takowa osoba (ktorej imienia nie wymienię), a gdzie pusto aż huczy, pouczała mnie, to chyba na wymioty by mi się zebrało...
Pozdrawiam
tego już nie doczytałam musiałam wrócić do pracy.
Fakt, to nie fair. Teraz będą spekulacje o kogo chodzi
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 21:22   #94
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Wczoraj przyczepiłam się do Agabil1, że nie była moim zdaniem obiektywna w wątku Różowym.
Niniejszym odszczekuję (przydałaby się jakaś buźka, może takie )
trafiłam na Twoje posty w innych sytuacjach i wiem, że to nie była reakcja pod Nefryt. Bardzo przepraszam
W innych sprawach zdania nie zmieniłam, ale kto wie?
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 22:03   #95
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez agabil1
tego już nie doczytałam musiałam wrócić do pracy.
Fakt, to nie fair. Teraz będą spekulacje o kogo chodzi
Aguś, taka mała szpila w moderatorów zawsze poprawia atmosferę wśród nas
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 23:39   #96
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

ale Nefryt sławna się zrobiła,cały wizaz juz ja chyba zna
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 01:58   #97
profesjonalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Blehhh to ze zablokowaliscie osobe, ktora ma swoje zdanie, charyzme, inteligencje swiadczy tylko o Waszych kompleksach. Zawisc i bezczelnosc nie zna granic. No ale coz mozemy sie spodziewac w owczesnej Polsce: rzady PISu, LPR i stopniowy wprowadzany przez Nich zakaz wolnosci slowa, cenzura - nic dziwnego ze przenosi sie to i na niezalezne forum, na ktorym mozna prezentowac tylko jeden "uznany przez wladze" poglad :/
Chyba jest to forum dyskusyjne i kazdy moze przedstawic swoje zdanie na dany temat zwlaszcza ze przejrzalam kilkanascie postow @Nefryt i musze przyznac ze nikogo personalnie nie obrazila. Stwierdzam ze zdziwil mnie Jej wiek, pisze dojrzalej i inteligentniej niz cala rzesza piszacych tu nastolatek wychowanych na gazetach pokroju "Bravo Girl" czy "Dziewczyna"

Prosicie o komentarze a same pragniecie zeby pisac Wam tylko "achh wygladasz cudownie caluski ochh achhh mniam " blehh niedobrze sie robi Trzeba umiec przyjac czyjes odmienne zdanie z honorem a nie bezczelnie sie unosic. Proponuje moze zeby w dziale MM zaraz po zalozeniu tematu przez wizazanke wyskakiwal post np takiej tresci
"Wygladasz przecudnie bosko achhhh ochhhh W tym kolorze wygladasz cudownie Rewelacyjnie AaaaAAAaachhh Caluski ochhh zaraz dostane orgazmu"
a od razu po nim nastepowala blokada tematu Gwarantuje ze to jedyny sposob zeby zadowolic obecne tu osoby

Poza tym chce tylko przypomniec ze wiekszosc wypowiadajacych sie tu osob zlamalo az 2 punkty regulaminu wiec to chyba Wam nalezy sie blokada konta a nie uzytkownikowi, ktory prezentuje swoje zdanie (wiem ze tym postem tez lamie regulamin ale robie to celowo by uzmyslowic co poniektorym osobom glupote)

Cytat:
Napisane przez regulamin

2. Tolerancja. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz i życia "po swojemu" - jeśli tylko to jest w zgodzie z prawem.


5. Bądź wyrozumiały dla innych. ... Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to w sposób bardzo taktowny. Nie piętnuj publicznie
PS: Tylko zeby jakis kolejny "bystry" ludzik nie twierdzil ze jestem ta osoba (@Nefryt) Po prostu gdy widze glupote - reaguje

Pozdrowienia dla inteligentnych, potrafiacych z dystansem patrzec na siebie, innych i otaczajacy Ich swiat
profesjonalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 04:33   #98
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez złotowłosa
Zbyt łatwo moim zdaniem oburzacie się na odmienne zdanie na forum. Nie wiem skąd się to bierze. Prosze, nie róbcie z wizażu kólka wzajemnej adoracji Nefryt jest dość specyficzna w swoich wypowiedziach, ale uważam, że nie obraża nikogo wprost. Powinna trochę stemperować swój język, ale bez przesady nie każdy musi być głaskany i obsypywany komplementami tylko po to aby było miło.
popieram w 100%
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 05:28   #99
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Profesjonalistko - produkować sie dla Ciebie nie zamierzam indywidualnie, bo wyprodukowlam sie wczesniej .

ps. bardzo mnie dziwi, ze zalozylas konto dopiero dzis i pierwszym postem jakiego napisalas jest ten post. Moze mi sie tylko cos wydaje.

Moze i faktycznie nie jestes trollem Nefryt , ale Jej siostra juz na pewno .

Twoją wypowiedz skomentuje milczeniem, a pisal tego posta "bystry" ludzik"
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 06:50   #100
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez profesjonalistka
Blehhh to ze zablokowaliscie osobe, ktora ma swoje zdanie, charyzme, inteligencje swiadczy tylko o Waszych kompleksach. Zawisc i bezczelnosc nie zna granic. No ale coz mozemy sie spodziewac w owczesnej Polsce: rzady PISu, LPR i stopniowy wprowadzany przez Nich zakaz wolnosci slowa, cenzura - nic dziwnego ze przenosi sie to i na niezalezne forum, na ktorym mozna prezentowac tylko jeden "uznany przez wladze" poglad :/
Niekoniecznie, droga kopio, Nefryt i Ty posiadacie wyłączność na:
- zdanie (którego nie potrafisz wyrazić w sposób kulturalny, a jedynie pomówieniami - porównując kogoś do PiSu, sugerując brak inteligencji)
- charyzmę (jak widzę myloną tutaj z chamstwem)
- inteligencję (nie będziesz ani trochę, nic a nic inteligentniejsza udowadniając wszystkim wkoło ich głupotę)
- znajomość regulaminu forum (skoro przytaczasz go, przeczytaj pkt 1)

Ostrzegam zatem po pierwszym poście, zarówno Ciebie jak i Nefryt (weź pigułkę?) abyście zmieniły forum na inne, gdzie taki język znajduje poklask a czytające osoby lubią ostre rżnięcie językowe. Bo tutaj tego nie lubią właścicielka i admin.

Żegnam
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 08:36   #101
profesjonalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Exclamation Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez ryba82
Moze i faktycznie nie jestes trollem Nefryt , ale Jej siostra juz na pewno .
Prosze nie badzcie smieszni Pisalam: "Oburza mnie glupota - reaguje" Niedlugo powiecie ze jestem ciotka, wujkiem, bratem, kuzynem a nawet babcia @Nefryt haha , czy jeszcze kims tam innym No badzcie powazniejsze. Poza tym administrator sam moze posprawdzac rozne rzeczy wiec wie ze to falsz

Cytat:
pomówieniami - porównując kogoś do PiSu
Miedzy porownaniami a stwierdzeniami faktow jest duza roznica droga Kolezanko, bo jak inaczej nazwac sytuacje w ktorej osoba majaca odmienne zdanie zostaje zablokowana?

Poza tym jest opcja ignorowania danych uzytkowniczek, wiec czemu z niej nie korzystacie? Tak trudno kliknac pare razy i zaznaczyc odpowiednia opcje?

Cytat:
- znajomość regulaminu forum (skoro przytaczasz go, przeczytaj pkt 1)
Widze ze nie ma sensu go przestrzegac, bo po co? Skoro inne wizazanki zlamaly w tym temacie 2 punkty regulaminu i nic im sie nie dzieje a @Nefryt bardzo mocno naginajac rzeczywistosc zlamala 1 punkt i od razu zostala zablokowana to o czym to swiadczy?

A jesli chodzi o pierwszy punkt to mozna go naginac jak tylko komus sie podoba Poza tym jest bardzo niejednoznaczny:
Cytat:
Napisane przez Regulamin
Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono sie do ciebie
Osobiscie wole zeby zamiast tych "slodziutkich bzdurek" typu "wygladasz cudownie ochhhh i achhhh" wole zeby ktos mi napisal jak mnie widzi w sposob prezentowany przez @Nefryt
Pewnie @Nefryt tez wolalaby uslyszec pod swoim adresem konstruktywna krytyke (a nie slodkie bzdurki) Wiec zgodnie z regulaminem: "Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono sie do ciebie" @Nefryt przestrzegajac ten punkt regulaminu zostala zablokowana

Cytat:
Ostrzegam zatem po pierwszym poście, zarówno Ciebie jak i Nefryt (weź pigułkę?) abyście zmieniły forum na inne
A ja dobrze radze wziasc zimny prysznic, przewietrzyc sie, ochlonac i wtedy przemyslec rozne sprawy ale racjonalnie !!!

A potem radze przeczytac i inne posty chociaz ten:
Cytat:
Napisane przez złotowłosa
Zbyt łatwo moim zdaniem oburzacie się na odmienne zdanie na forum. Nie wiem skąd się to bierze. Prosze, nie róbcie z wizażu kólka wzajemnej adoracji Nefryt jest dość specyficzna w swoich wypowiedziach, ale uważam, że nie obraża nikogo wprost. Powinna trochę stemperować swój język, ale bez przesady nie każdy musi być głaskany i obsypywany komplementami tylko po to aby było miło.
W opisie forum nie pisze ze to "Kolko wzajemnej adoracji" (inaczej nie rejestrowaloby sie tu duzo osob) - wiec go nie robcie chociaz wiadomo ze kobietki chca slyszec tylko slodkie komplementy bleee
profesjonalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 08:51   #102
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ostrzegam zatem po pierwszym poście, zarówno Ciebie jak i Nefryt (weź pigułkę?) abyście zmieniły forum na inne, gdzie taki język znajduje poklask a czytające osoby lubią ostre rżnięcie językowe. Bo tutaj tego nie lubią właścicielka i admin.

Żegnam
Złośliwiec napisał jednoznacznie. Żegnamy

Cytat:
2. Tolerancja. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz i życia "po swojemu" - jeśli tylko to jest w zgodzie z prawem.

Poglądy poglądami, kultura kulturą.

Cytat:
5. Bądź wyrozumiały dla innych. ... Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to w sposób bardzo taktowny. Nie piętnuj publicznie


[Nikt nie piętnuje Nefryt. Manolita założyła ten wątek bo (tak jak wiele wizażanek z MM) miała dość jej chamskich komentarzy.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:00   #103
profesjonalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Poglądy poglądami, kultura kulturą.
Chyba jestes jedna z ostatnich osob, ktore maja czelnosc wytykac komus wady
Dla mnie najwieksza oznaka braku kultury jest publiczne wytykanie wad innym, pietnowanie i osmieszanie danej osoby na forum publicznym, zwlaszcza gdy dana osoba nie moze sie w danym temacie wypowiedziec
"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien"
moze zamiast widziec drzazge w czyims oku, zauwazylabys belke w swoim hmmm?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
[Nikt nie piętnuje Nefryt. Manolita założyła ten wątek bo (tak jak wiele wizażanek z MM) miała dość jej chamskich komentarzy.
Przypominam ze jest opcja ignorowania danych uzytkowniczek? Tak trudno to zrobic? Chyba na tym forum nie ma samych przyslowiowych "blondynek" ale jak chcecie to zrobie specjalnie dla Was poradnik jak mozna nie czytac postow wybranych uzytkowniczek ?
profesjonalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:05   #104
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez profesjonalistka
Poza tym jest opcja ignorowania danych uzytkowniczek, wiec czemu z niej nie korzystacie? Tak trudno kliknac pare razy i zaznaczyc odpowiednia opcje?

Zwana BANEM...


Cytat:
Widze ze nie ma sensu go przestrzegac, bo po co? Skoro inne wizazanki zlamaly w tym temacie 2 punkty regulaminu i nic im sie nie dzieje a @Nefryt bardzo mocno naginajac rzeczywistosc zlamala 1 punkt i od razu zostala zablokowana to o czym to swiadczy?
O upośledzonym postrzeganiu rzeczywistości osoby, która to napisała

Cytat:
A jesli chodzi o pierwszy punkt to mozna go naginac jak tylko komus sie podoba Poza tym jest bardzo niejednoznaczny:
Osobiscie wole zeby zamiast tych "slodziutkich bzdurek" typu "wygladasz cudownie ochhhh i achhhh" wole zeby ktos mi napisal jak mnie widzi w sposob prezentowany przez @Nefryt
Pewnie @Nefryt tez wolalaby uslyszec pod swoim adresem konstruktywna krytyke (a nie slodkie bzdurki) Wiec zgodnie z regulaminem: "Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono sie do ciebie" @Nefryt przestrzegajac ten punkt regulaminu zostala zablokowana.
Więc niech założy swoje forum i tam uprawia to coś, co Ty nazywasz krytyką.

Cytat:
W opisie forum nie pisze ze to "Kolko wzajemnej adoracji" (inaczej nie rejestrowaloby sie tu duzo osob) - wiec go nie robcie chociaz wiadomo ze kobietki chca slyszec tylko slodkie komplementy bleee
Drugi post w życiu i od razu wiesz, co to jest KWA - dziwne, jak Ty dobrze nas znasz... Wiem, wiem, czytałaś nas od 5-ciu lat i dopiero niesprawiedliwe potraktowanie Nefryt podburzyło w Tobie krew... (buhaha).

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:06   #105
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez profesjonalistka
Dla mnie najwieksza oznaka braku kultury jest publiczne wytykanie wad innym, pietnowanie i osmieszanie danej osoby na forum publicznym, zwlaszcza gdy dana osoba nie moze sie w danym temacie wypowiedziec
Piszesz teraz o Nefryt, czy o sobie?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:08   #106
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Nefryt mała szansę wypowiedzieć się i w tym wątku . Nie zrobiła tego.
Pozostaje pytanie - dlaczego ?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:08   #107
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Aguś, taka mała szpila w moderatorów zawsze poprawia atmosferę wśród nas
taaa nie pomyślałam o tym

Cytat:
Napisane przez Brewka :)
Wczoraj przyczepiłam się do Agabil1, że nie była moim zdaniem obiektywna w wątku Różowym.
Niniejszym odszczekuję (przydałaby się jakaś buźka, może takie )
trafiłam na Twoje posty w innych sytuacjach i wiem, że to nie była reakcja pod Nefryt. Bardzo przepraszam
W innych sprawach zdania nie zmieniłam, ale kto wie?
dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:13   #108
profesjonalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Piszesz teraz o Nefryt, czy o sobie?
Mysle ze jestes na tyle inteligentna (?) osoba i wiesz ze jak ktos komentuje cytowane slowa to wie do kogo one sie odnosza

Proponuje wiec zmodyfikowac regulamin dopisujac 1 punkt:
"11. Zwracac sie do uzytkowniczek mozna tylko w slodki sposob sypiac im komplementy w kazdym zdaniu ZAKAZ WYRAZANIA JAKIEJKOLWIEK KRYTYKI"

Cytat:
Nefryt mała szansę wypowiedzieć się i w tym wątku . Nie zrobiła tego.Pozostaje pytanie - dlaczego ?
Moze dlatego ze jest zablokowana?
profesjonalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:23   #109
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Czytałam wszystkie posty, wiesz? Nie 'dałam ignora' żadnej z wizażanek, bo chcę przeczytać co one mają do powiedzenia. W którym monemcie wytykałam coś Nefryt? Jeśli masz inne poglądy, wyrażaj je. Ale kulturalnie.
Nefryt zanim dostała bana mogła tutaj się wypowiedzieć.

Cytat:
Napisane przez profesjonalistka
Mysle ze jestes na tyle inteligentna (?) osoba i wiesz ze jak ktos komentuje cytowane slowa to wie do kogo one sie odnosza
Nie doszukałaś się ironi w wypowiedzi Złośliwca?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:30   #110
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez profesjonalistka


Moze dlatego ze jest zablokowana?
ależ jeszcze zanim została zablokowana
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:33   #111
profesjonalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez manolita
ależ jeszcze zanim została zablokowana
Nie no to jest smieszne

Czy Ty jestes w stanie zajrzec do kazdego tematu na forum?

Osoby maja obowiazki i w czasie wolnym wola zajrzec tylko do watkow, ktore lubia a nie beda przeszukiwac calego forum :/

Poza tym przypuszczam @Nefryt nie pomyslalaby ze taki watek moze powstac w obecnym czasie, gdyz czasy donosicielstwa juz na szczescie minely Szkoda ze nie wszedzie ...
profesjonalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:40   #112
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez manolita
Nefryt mała szansę wypowiedzieć się i w tym wątku . Nie zrobiła tego.
Pozostaje pytanie - dlaczego ?
Bo została poproszona o zmianę sposobu wypowiadania się (nie treści, lecz SPOSOBU). Nie zareagowała i dalej stosowała kwieciste porównania do prostytutek i wycieczki do inteligencji, czym zaskarbiła sobie zainteresowanie AgiZ. Wynik = Ban na 3 miesiące.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:45   #113
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Czytałam wszystkie posty, wiesz? Nie 'dałam ignora' żadnej z wizażanek, bo chcę przeczytać co one mają do powiedzenia. W którym monemcie wytykałam coś Nefryt? Jeśli masz inne poglądy, wyrażaj je. Ale kulturalnie.
Nefryt zanim dostała bana mogła tutaj się wypowiedzieć.


Nie doszukałaś się ironi w wypowiedzi Złośliwca?
Ines, ja również nie rozumiem, dlaczego niektórym wydaje się, że ich charyzma zwalnia z obowiązku trzymania się zasad kulturalnej wypowiedzi - następnie pojawia się doskonały pomysł "Ignor - przecież możesz dodać do listy".

Otóż wizaz.pl jest moderowane aktywnie i nie pozwalamy na rozbudowywanie list ignorów po to, aby ktoś mógł uprawiać tutaj jazdę bez trzymanki.

Wielokrotnie już wypraszaliśmy takie osoby i nie widzę powodu, abyśmy nagle mieli zmienić swoje podejście. Więcej - patrząc na rosnącą popularność forum wiem, że jest to słuszna droga.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 10:03   #114
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez profesjonalistka
Nie no to jest smieszne

Czy Ty jestes w stanie zajrzec do kazdego tematu na forum?

Osoby maja obowiazki i w czasie wolnym wola zajrzec tylko do watkow, ktore lubia a nie beda przeszukiwac calego forum :/

Poza tym przypuszczam @Nefryt nie pomyslalaby ze taki watek moze powstac w obecnym czasie, gdyz czasy donosicielstwa juz na szczescie minely Szkoda ze nie wszedzie ...
Nie nie jestem w satnie zajrzeć do każdego wątku, tez mam swoje obowiązki.
Aluzje zrozumiałam, ale nie podzielam Twojego zdania. Zawsze raeguję na chamstwo i niespawiedliwośc wobec innych i siebie.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 10:35   #115
profesjonalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Arrow Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez manolita
Zawsze raeguję na chamstwo i niespawiedliwośc wobec innych i siebie.
To tak jak ja Dlatego zareagowalam w tym temacie
profesjonalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 10:46   #116
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez profesjonalistka
To tak jak ja Dlatego zareagowalam w tym temacie
Zarzucasz nam chamstwo i niesprawiedliwość? Hmmmmm...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:10   #117
profesjonalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Zarzucasz nam chamstwo i niesprawiedliwość? Hmmmmm...
Niesprawiedliwosc wobec @Nefryt jak najbardziej, gdyz nieslusznie zostala zablokowana

Sa rowni i rowniejsi
profesjonalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:23   #118
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

Cytat:
Napisane przez profesjonalistka
Niesprawiedliwosc wobec @Nefryt jak najbardziej, gdyz nieslusznie zostala zablokowana

Sa rowni i rowniejsi
Są raczej słyszący i głusi - poproszona o zmianę stylu (NIE TRESCI) wypowiedzi zignorowała prośbę i wsiadła na moderatora.
Sprawiedliwie więc została zablokowana.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:28   #119
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

pomijajac cale zamieszanie wokol Nefryt....


.... musicie przyznac, ze cos w tym jest:

Cytat:
Napisane przez profesjonalistka
Prosicie o komentarze a same pragniecie zeby pisac Wam tylko "achh wygladasz cudownie caluski ochh achhh mniam "
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:43   #120
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Apeluje o zbanowanie wizażanki

sledze ten watek, mialam nie zawierac glosu, ale nie wytrzymalam.
Papryczko mylisz sie, dziewczyny nie oczekuja wylącznie och'ów, ach'ów i zachwytow, tylko chca poznac opinie innych wizazanek, poznac ich zdanie, co by mozna jeszcze zmienic lub poprawic by doprowadzic swoj makijaz do perfekcji.
A zarzuty w stosunku do nefryt calkowicie rozumiem. Czy nie mozna w kulturalny sposob napisac, ze ja zmienilabym to i to?..
Wiadome nie kazdemu musi sie tez podobac.. ale po co odrazu jakies porownania do prostytutek i gwiazd porno? To jest brak szacunku.
Jesli chodzi o Nefryt i Profesjonalistke - ich style wypowiedzi, porownania do polityki - sa zaskakujaco dziwnie podobne?
Nie sadzicie?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.