Atrederm - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-07, 15:22   #871
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Mija druga doba od aplikacji - łuszczenia brak.
Czy u każdej z Was były tak piękne złego początki?
Czuję, że kiedy potraktuję nim całą buźkę, wtedy dopiero da mi "popalić", no ale... zobaczymy.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 13:07   #872
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Mija druga doba od aplikacji - łuszczenia brak.
Czy u każdej z Was były tak piękne złego początki?
Czuję, że kiedy potraktuję nim całą buźkę, wtedy dopiero da mi "popalić", no ale... zobaczymy.
ja dopiero na trzeci dzień sie łuszczyłam, ale tylko na brodzie. zreszta efekt po peelingu kwasem migdałowym własnie mam taki sam...delikatne złuszczenie tylko ;-( ej...to jet chyba tak że skóra zdązy mi się zregenerować zanim ją łuszcze ponownie przy tak małym łuszczeniu co???? powiem wam że czoło w ogóle mi sie nie łuszczy, tylko ciągle świeci po atredermie właśnie.....i widać ze nie jest naturalna, ale sie nie łuszczy...nie rozumiem tego.....a minęło już ok 12 dni od pierwszej aplikacji
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:01   #873
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez heka45 Pokaż wiadomość
ja dopiero na trzeci dzień sie łuszczyłam, ale tylko na brodzie.
Aktualnie dokładnie to samo.
Łuszczę się delikatnie na brodzie i płatkach nosa.
Trzeci dzień od aplikacji.
Na początek ograniczę się do stosowania atre raz w tygodniu.
Kiedy kładę na buzię tylko Hydraphase jest ok - podobnie z filtrem, makijaż niestety - w moim przypadku puder w kamieniu - bardzo uwydatnia skórki.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 11:43   #874
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Atrederm

Witam Was wszystkie, ja zaczęłam od niedawna przygodę z atre, mam 0,5 (odziedziczyłam po mamie ) i używam co 3 dzień na przemian z effaclarem k i czyms nawilżającym. Też obserwuję tylko delikatne złuszczenie na brodziei przy nosie, choc po ostatnim razie kiedy docno wtarłąm w rozgrzaną jeszcze skórę, złuszczyło mnie na całej twarzy, ale tak subtelnie, musiałam sie przyjrzec tym skórkom, żeby je dostrzec. Wcześniej miałam zorac i nie złuszczał mnie wcale. Dziwi mnie jego płynn apostac, bo choc nakładam i nakładam (palcami), to wcale nie czuję, że on jest już na tej twarzy. Powiedzcie tylko, czy to naprawdę spłyci mi zmarszczki, czy jedynie zapobiegnie powstawaniu nowych? Bo w sumie to mój cel...
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:10   #875
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Talking Dot.: Atrederm

Ja stosuje atre 0.05% raz na 2 max 3 dni..na zmiane z lysanelem active,ogolnie sie nie oszczedzam..zawsze mam tak ze jak w jedna noc naloze atre na druga lysanela to na 3dzien sie luszcze poteznie i w calosci,biore platek i okreznymi ruchami zmywam to mleczkiem garniera,zeby uniknac buraka po atre uzywam kapsulek allergal na skore..po kwasie niestety nie moge dlatego burak nie unikniony..moimi nawilzaczami sa filtr klorane i wlasnie allergal..wlasciwie uzywalam atre juz w tamtym roku wlasnie z lysanelem na zmiane i skore mialam jak bajka,poprostu idealna..ale zaczelam pracowac i wracalam pozno do domu,wiec jedyne o czym marzylam to wykapac sie i isc spac..a ze wracalam kolo23-24 to siedzenie i czekanie az skora wyschnie zeby zapodac kwas badz atre to okolo godzina to mialam to w nosie i na jakis czas odstawilam az moja skora zrobila sie tak brzydka ze nie wytrzymalam i od miesiaca mniej wiecej stosuje znowu ten zestaw-poki co sie oczyszczam i wygladam bynajmniej nie ciekawie ale za miesiac wiem ze bede szczesliwa,hehe..w takim razie zycze wytrwalosci i niezniechecania sie na samym poczatku

Ps.sorry ze tak dluuuugasnie to rozpisalam
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:20   #876
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

witam. zobacznie z czym mam doczynienia. to mój policzek niestety i broda (ona akurat po atre....delikatnie łuszcząca się)...macie rade na te dziury??????
póki co używam atredermu i peelingu kwasem migdałowym. ok 2 tyg. efektóe raczej brak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8310232.jpg (36,5 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8310239.jpg (29,1 KB, 156 załadowań)
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:54   #877
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez heka45 Pokaż wiadomość
witam. zobacznie z czym mam doczynienia. to mój policzek niestety i broda (ona akurat po atre....delikatnie łuszcząca się)...macie rade na te dziury??????
póki co używam atredermu i peelingu kwasem migdałowym. ok 2 tyg. efektóe raczej brak

Mnie sie wydaje ze na to trzeba duzo czasu,moze jak pouzywasz atre z jakies pol roku to zobaczysz efekty..2 tygodnie na takie ubytki w skorze to zdecydowanie za malo..
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 09:52   #878
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Heka, to na brodzie to jest delikatne łuszczenie? To, imho, mocne łuszczenie.
Co do kuracji, pół roku to absolutne minimum. Nie da się w kilka tygodni naprawić szkód.

Jest wiele sposobów na wzmocnienie siły działania retinoidów. Możesz na przykład nakładać podgrzany w ciepłej kąpieli atrederm na rozgrzaną zaraz po umyciu twarz. Możesz pod atre zastosować tonik kwasowy. To pomoże.
Idż na LU i poszukaj wątku na ten temat. Inną kwestią jest Kligman. Jeśli możesz nie wychodzić z domu, fajnie byłoby się tą metodą "pobawić".
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 10:48   #879
ASiKYoASiK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Atrederm

Dziewczyny a jak radzicie sobie z makijazem? Skora na pierwszy rzut oka bardzo mi się nie łuszczy,ale jak nałoze puder to dopiero widac co się dzieje.... Nie da się wyjsc do ludzi.
wyglądam fatalnie, zadne kremy tu nie pomagają ;(
ASiKYoASiK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 10:51   #880
ASiKYoASiK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Atrederm

I mam jeszcze 2 pytania:
1- Najpierw spotować krem nawilzający a na to Atrederm czy na odwrót-najpierw Atr. a pozniej krem nawilż?

2- jesli bede chciała pojsc do solarium to ile czasu bedzie musiało minąć od odstawienia Atredermu?

Proszę, odpowiedzcie.
ASiKYoASiK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 12:03   #881
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ASiKYoASiK Pokaż wiadomość
I2- jesli bede chciała pojsc do solarium to ile czasu bedzie musiało minąć od odstawienia Atredermu?
Wizyty w solarium podczas kuracji atredermem mijają się dla mnie z celem z racji tego że walczy on z przebarwieniami również słonecznymi.

Przyznam, że sama chyba bym się nie odważyła...

Stosujesz jakieś filtry?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 14:58   #882
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Heka, to na brodzie to jest delikatne łuszczenie? To, imho, mocne łuszczenie.
Co do kuracji, pół roku to absolutne minimum. Nie da się w kilka tygodni naprawić szkód.

Jest wiele sposobów na wzmocnienie siły działania retinoidów. Możesz na przykład nakładać podgrzany w ciepłej kąpieli atrederm na rozgrzaną zaraz po umyciu twarz. Możesz pod atre zastosować tonik kwasowy. To pomoże.
Idż na LU i poszukaj wątku na ten temat. Inną kwestią jest Kligman. Jeśli możesz nie wychodzić z domu, fajnie byłoby się tą metodą "pobawić".
hej. dzięki serdeczne spróbuje najpierw rozgrzanego lub na ciepłą twarz.
propo łuszczenia, to serio myślałam, że to będą większe płaty i nie takie powierzchniowe......Moje linienie jest całkowice do przykrycia pod kremem....To musze uzbroic sie w cierpliwośc i czekac na pozytywne rezultaty dłuższej kuracji .
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 17:36   #883
ASiKYoASiK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Wizyty w solarium podczas kuracji atredermem mijają się dla mnie z celem z racji tego że walczy on z przebarwieniami również słonecznymi.

Przyznam, że sama chyba bym się nie odważyła...

Stosujesz jakieś filtry?

Tak, filtry stosuję. Myslałam raczej o tym, by zakonczyć kurację i jeszcze przed Andrzejkami pojsc na solarium. tylko nie wiem kiedy mam odstawić Atrederm.
ASiKYoASiK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:28   #884
agalec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Atrederm

.

Edytowane przez agalec
Czas edycji: 2008-11-14 o 14:15
agalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 02:43   #885
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Czy są tu jeszcze jakieś atredermowiczki?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 03:33   #886
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm



Dla pytających o solarium
- przejrzyjcie dokładnie ten wątek - była mowa o opalaniu -
stosując retinoidy jesteście o wiele BARDZIEJ narażone na działanie promieniowania i przebarwienia powstaja bardzo łatwo...

ASIKYoASIK

jesli zauwazylas mocne przesuszenie skóry - byc może niewłaściwie ją nawilżasz. Poza odpowiednim nawilżaniem dziewczyny z LU polecały pić rumianek w czasie kuracji

co do sposobów stosowania i rozrzedzania - jest ich kilka -

Mozesz dodać Atrederm do prostego w skladzie kremu.

Mozesz nalozyc Atrederm na albo pod krem.

Terapia Krotkiego Kontaktu - nalozyc plyn na krotki czas i zmyc.
W zaleznosci od stanu cery, przyzwyczajenia do tretinoiny, pory roku itd., na 5 - 30 minut.

Mozesz rozcienczyc Atrederm- glikolem propylenowym.

Możesz zmieszac Atrederm z kwasem hialuronowym - na dloni, bezposrednio przed nalozeniem, nie w butelce!

----------------------------------
pamiętajcie o tym, aby nie zrywać łuszczacych się skórek!
-----------------------------


polecam wątki:


nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=nawil%BFanie

BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=165634

Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189315

Witamina A w kosmetyce - - ten artykuł Pani Barbary Kwiatkowskiej odpowie na większość Waszych pytań
http://www.wizaz.pl/witaminy_i_kosme...mina_a_cz2.php

---------------

Zasady stosowania filtrów w prostych, żołnierskich słowach

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=Filtry
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2008-11-08 o 03:58
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 18:46   #887
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Atrederm

Witajcie atremaniaczki, to mój pierwszy post w tym wątku po wcześniejszym przeczytaniu go
Zakupiłam 2 buteleczki Atredermu 0,5. problem w tym, że trochę boję się go użyć, bo nie mam mniejszego stężenia....przeczytałam cały wątek i zdecydowałam się nałożyć atre na 15-30 minut po czym zmyć i nałożyć krem nawilżający. Co do nawilżaczy to uzbroiłam się w kilka wizażowych hitów: oliwkę Hipp, kremy Bambino, Humektan oraz supertłustą emulsję ava- mustela, może kupię jeszcze np Xerial i Lipobase, a napewno spróbuję ziaje calme. poza tym mam kilka rzeczy z BU: żel hialu. 1%, olej tamanu, monoi, masło mango. wiem że te 2 pierwsze na pewno się przydadzą. nie wiem jak używać żelu h.? przed aplikacją A.? gdzieś przeczytałam że on ułatwia przenikanie tretinoiny, czego póki co chcę uniknąć. atre zamierzam uzywac co tydzien, a za jakies pare tygodni moze co 3 dni.
pytanie tylko...co w pozostale dni? caly czas mam uzywac tych kremow o ktorych wspomnialam wyzej, czy moze sprobowac z acnedermem? (acnedermu uzywam od 3 miesiecy, dziala w porzadku, ale bez rewelacji). Wczesniej uzywalam lysanelu (ktory jedynie spowodowal wysyp), skinorenu, i niestety (bo bez filtrow) tez retinoidow jak bylam nastolatka: differinu i isotrexinu. jak dzialal differin nawet nie pamietam, bo nie mialam wtedy zbyt duzych problemow z cera (a leki na tradzik podkradalam siostrze ktora chodzila do dermatologa - teraz tego zaluje no ale nie mialam pojecia w sumie co to za kremy, wiedzialam tylko ze na pryszcze. chyba przez to mam tez male, ewidentnie posloneczne przebarwienie na policzku

(dermatolog oczywiscie jej nie wspomniala o filtrach, pewnie po to zeby za pare lat moc ja leczyc z przebawarwien....bo nie wierze ze to ze dermatolodzy nie mowia pacjentom o koniecznosci uzywania filtrow podczas stosowania retinoidow wynika z niewiedzy...)

isotrexinu w sumie uzywam nadal - raczej miejscowo, i moim zdaniem dziala kiepsko, lepiej z niespodziankami radzi sobie benzacne. tu moje kolejne pytanie - czego najlepiej uzywac na pojawiajace sie niespodzianki? benzacne chyba odpada przy tretinoinie, tak gdzies wyczytalam, isotrexin dziala slabo...moze ten olej tamanu sie sprawdzi.

w kazdym razie moim najwiekszym problemem sa w tej chwili przebarwienia po tradziku. raczej nie jakies wglebienia, ale rozowe blizny, z ktorymi nie chcial w ogole uporac sie acnederm. poza tym czesto cos wyskakuje (ostatnio na policzkach i brodzie . nie mam zaskornikow, chociaz tyle. bardzo bym chciala zeby atrederm zmniejszyl mi przebarwienia, a w wakacje moc nie musiec uzywac podkladu..nienawidze podkladu, a uzywam go juz od paru lat. mam nadzieje ze po ok 7 miesiacach (ok czerwca powinno sie zrobic przerwe?) beda rezultaty.
zalezy mi na zminimalizowaniu cieni pod oczami, bo genetycznie mam naprawde masakryczne. bez korektora wygladam jak zombie :P dlatego na pewno sprobuje atre pod oczy, moze pogrubi moja supercienka w tym miejscu skore.
licze tez na dzialanie przeciwzmarszczkowe (mam 20 lat), zawsze lepiej przeciwdzialac.
o filtrach wiem i stosuje od roku, teraz wizazowy hit- emulsje lirene, ktorej jednak nie ufam ma stabilne filtry, ale jest w uzytkowaniu tak idealna, ze to musi byc jakas podpucha. chyba wroce do emulsji iwostinu, a lirene uzywac bede gdy bede chciala np. dobrze wygladac.
a wiec dzis moj pierwszy raz z atredermem, doradzcie mi ktory z tych kremow ktore wymienilam nalozyc pod/na Atre a ktory po zmyciu go? chyba spróbuję nałożyć go na czystą twarz, ale dodać do niego troszkę żelu hial. i tak aplikować palcami.
pozdrawiam atremaniaczki, mam nadzieje ze watek odzyje - opowiedzcie jak u was sprawuje sie Atrederm?
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 18:57   #888
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Dottie, ja bym nie łączyła Atre z Acne.
Namawiam do cierpliwości i delikatnego obchodzenia się z preparatem.
Łuszczenie występuje zwykle dopiero po dwóch, trzech dniach.

O swojej kuracji pisałam tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...07#post9696307, z racji tego, że wątek atredermowy padł.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 19:42   #889
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
nie wiem jak używać żelu h.? przed aplikacją A.? gdzieś przeczytałam że on ułatwia przenikanie tretinoiny, czego póki co chcę uniknąć.

działanie tretinoiny wzmacniają - HA, glikol, gliceryna; osłabiają - emolienty.

Olej tamanu łagodzi działanie drażniące Atredermu - ja dodałabym do tego lanolinę

krem - jesli chcesz polozyc - to po okolo godzinie od nalozenia Atre - zeby tretinoina mogla sie wchlonac.

ja stosowałam krem specjalny Emolium (bardzo fajnie zmiękcza skórę ) - http://www.emolium.pl/products.php?mode=view&id=9#
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2008-11-13 o 19:43
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 07:42   #890
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Atrederm

Witam serdecznie

Zaczelam stosowac Atrederm o najnizszym stezeniu, poczatkowo się łuszczylam dosc mocno, pozniej stopniowo mniej, a teraz łuszczenie jest moze jednodniowe i minimalne czy to oznacza, ze moja skora sie juz przyzwyczaila i moge stosowac wyzsze stezenie?, i mam jeszcze jedno pytanie po jakim czasie odstawienia atredermu moge isc na mikrodermabrazje?, czy moze nie ma to znaczenia?
Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 12:01   #891
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
działanie tretinoiny wzmacniają - HA, glikol, gliceryna; osłabiają - emolienty.

Olej tamanu łagodzi działanie drażniące Atredermu - ja dodałabym do tego lanolinę

krem - jesli chcesz polozyc - to po okolo godzinie od nalozenia Atre - zeby tretinoina mogla sie wchlonac.

ja stosowałam krem specjalny Emolium (bardzo fajnie zmiękcza skórę ) - http://www.emolium.pl/products.php?mode=view&id=9#

nie mam lanoliny, emolientów ani Emolium, więc nalozylam wczoraj atre na suchą skórę na pol godziny, po czym zmyłam i po ok pol godziny nalozylam supertłusty krem o krótkim składzie (ava mustela). zadnych rezultatów poki co nie widac, spodziewam sie zluszczania ok. niedzieli, a jesli nie nastapi to moze ok. wtorku naloze po raz kolejny na pol godziny.

Madzia, no ale od kiedy stosujesz atre i jak czesto?
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 12:50   #892
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Atrederm

Stosuje atrederm tak od 2 miesiecy, co poltora, dwa tygodnie.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 13:09   #893
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Atrederm

ja co prawda może nie powinnam sie wypowiadac bo wczoraj dopiero sprobowalam atre, ale przeczytalam ten watek i wynikalo z niego ze dziewczyny stosuja go na poczatku co tydzien, a nie tak rzadko jak Ty....moze zanim kupisz wyzsze stezenie sprobujesz go stosowac co tydzien?
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 13:40   #894
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Dottie - jesli system stosowania Atre co dwa tygodnie odpowiada Madzi - to nie ma co "przedobrzać" - to silny retinoid - i uwierzcie - że można nim sobie nieźle zmasakrowac skórę...

Madziu- poczytaj o metodzie/terapii krótkiego kontaktu - lub na początku rozcieńczaj go emolientami myślę, że z wyższym stężeniem nie powinno być problemu
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2008-11-14 o 13:43
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 10:26   #895
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Atrederm

dziewczeta jakie efekty stosowania atre?? jesli ktoras z was stosowala migdalka to co skuteczniejsze?? a moze mozna stosowac je razem?? prosze o rade specjalistyki od wylinki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:37   #896
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Atrederm

Witam serdecznie,
pozwólcie, że i ja sie dołączę.
Atrederm zakupiłam w poniedziałek i wieczorem pierwszy raz się " nasmarowałam ".
Dzisiaj rano obudziłam sie pięknie łuszczącą się brodą, czołem,coś tam się łuszczy przy nosie i na policzkach.
Trochę mnie przytkało. Jeden wacik delikatnie nasączony i taki efekt. Myślałam, że mam skórę jak słoń.
Następne smarowanie dopiero w kolejny poniedziałek,a w międzyczasie nawilżanie.
Na dzień stosuje oczywiście filtry.
Będę zdawać relacje co do efektów.

Pozdrawiam
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 15:45   #897
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Atrederm

Ja stosuję Atre, to najsłabsze, co środę, by w weekend pięknie się łuszzcyć i to mi wystarcza
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 08:36   #898
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Atrederm

Dzisiaj łuszczenie jeszcze się rozprzestrzeniło. Broda juz cała sie łuszczy, skóra wokół ust, na nosie też coś zaczęło schodzić i jeszcze skronie .
Robi wrażenie.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 09:13   #899
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

yougoslavio, tak szybko od aplikacji pojawiło się łuszczenie?
W jakim stężeniu kupiłaś?
Czy to Twoja pierwsza styczność z retinoidami?

Ja po trzech miesiącach obserwuję pozytywne rezultaty stosowania preparatu.
Atre aplikuję w niedzielę i poniedziałek na noc, dzisiaj rano pięknie zrolowałam skórki.
Zadziwia mnie to, jak bardzo przez ten okres wygładziła mi się buzia.
Najpierw czoło i skronie, a teraz również policzki.
Pisałam o tym w innym wątku, ale rzeczywiście dzięki łuszczeniom odsłoniły mi się takie zaskórniki, o których pojęcia nie miałam że istnieją.
Tretinoina jest na pewno najskuteczniejszym retinoidem, z jakim do tej pory miałam do czynienia.

Zastanawiam się teraz jedynie nad tym, czy zmienić najsłabszy Atre na większe stężenie.

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2008-11-27 o 09:14
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 11:37   #900
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
yougoslavio, tak szybko od aplikacji pojawiło się łuszczenie?
W jakim stężeniu kupiłaś?
Czy to Twoja pierwsza styczność z retinoidami?

Ja po trzech miesiącach obserwuję pozytywne rezultaty stosowania preparatu.
Atre aplikuję w niedzielę i poniedziałek na noc, dzisiaj rano pięknie zrolowałam skórki.
Zadziwia mnie to, jak bardzo przez ten okres wygładziła mi się buzia.
Najpierw czoło i skronie, a teraz również policzki.
Pisałam o tym w innym wątku, ale rzeczywiście dzięki łuszczeniom odsłoniły mi się takie zaskórniki, o których pojęcia nie miałam że istnieją.
Tretinoina jest na pewno najskuteczniejszym retinoidem, z jakim do tej pory miałam do czynienia.

Zastanawiam się teraz jedynie nad tym, czy zmienić najsłabszy Atre na większe stężenie.

Z retinoidami tak. Wcześniej się kwasiłam.
Zakupiłam stężenie 0,05%. Bardzo ostrożnie podchodzę do sprawy i zobaczę jak buźka będzie wyglądała w poniedziałek, nie chcę przesadzić.
Jesli tylko macie jakieś rady bardzo chętnie wysłucham/przeczytam.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.