Lasting Performance- jaki odcień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-18, 11:25   #1
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647

Lasting Performance- jaki odcień?


Witajcie

Skończył mi się Citty Mat (odcień beige 207), planuję teraz kupić Lasting Performance MF... mam jednak problem z dobraniem właściwego odcienia - POMÓŻCIE!
Byłam wczoraj w drogerii... maźnęłam na dłoni 102(pastelle) i 105(soft beige) i nie potrafię się zdecydować, który będzie dla mnie lepszy:/
Mam wrażenie, że 102 wpada w róż ... a moja cera (tym bardziej latem) nie jest różowa, wpada raczej w beż. Nie mam ciemnej karancji , bardzo jasnej jasnej też nie- tak po środku. Do solarium nie chodzę i nie mam zwyczaju opalać na słońcu twarzy, więc ciemne odcienie odpadają.
Używałam rónież podkładu Avonu rozświetlajaco- antystresowego odcien Cream i Vichy Aera teint nr 12 (opal) < może to coś pomoże >

Dołączam zdjęcie Pani o bardzo podobnym odcieniu skóry do mojego

Z góry bardzo dziękuję Wam za podpowiedzi
metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 11:56   #2
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

LP 105 bedzie zdecydowanie za ciemny,mysle ze 102 lub 101 ale one wpadaja w roz.Zreszta wiekszosc LP dostepnych w Polsce wpada w roz niestety :/ dlatego ja tylko czasami uzywam tego podkladu,po nalozeniu jest jasny a potem strasznie ciemnieje i jest rozowy<uzywam101> ale mialam tez 102 i 105 ale one byly strasznie ciemne dla mnie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:00   #3
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

soft beige to bardzo ładny beżowy delikatny kolorek i na pewno nie rozowy , ja mam cere jasna i go uzywam wiec mysle ze bedzie dobry
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:02   #4
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

skoro uzywasz cream z avonu i wogole takich kolorw jakie podalas to soft bedzie w sam raz no i jesli masz buzie w podobnym odcieniu jak ta ze zdjecia to broń boże nie kupuj rozowych podkladow
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:07   #5
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Zauważyłam właśnie, ze po jakimś czasie ciemnieją. Ale 102 ściemniał na różowo, co mnie trochę zaniepokoiło. Boję się, że 105 może okazać się zbyt ciemny. Z drugiej jednak strony czytałam o nim wiele i większości kobiet pasował Poza tym pozostałe odcienie są już ciemniejsze, więc odpadają.
Zdecyduję się chyba na 105 chociaż klamka jeszcze nie zapadła
Im wiecej Waszych opinii, tym łatwiejszy bedę miała wybór
metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 17:06   #6
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

ja uzywam 109 dzis kupilam po prostu idealny do mojej buśki teraz zktora ejst musnieta sloncem ciekawe jak ten podkladzik wogole sie sprawdzi na mojej twarzy
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 07:09   #7
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Ja używam 105
Fakt nie jest najjaśniejszy ale murzynki ze mnie nie robi.
Ja mam cerę oliwkową, ale nie jest mocno opalona.
Wbrew pozorom on nie jest zbyt ciemy.
Najlepiej idź do drogerii i poproś o próbki lub posmaruj czysty policzek jednym odcieniem a drugi drugim.
Wtedy dobrze wybierzesz
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 07:47   #8
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez metafora
Witajcie

Skończył mi się Citty Mat (odcień beige 207), planuję teraz kupić Lasting Performance MF... mam jednak problem z dobraniem właściwego odcienia - POMÓŻCIE!
Byłam wczoraj w drogerii... maźnęłam na dłoni 102(pastelle) i 105(soft beige) i nie potrafię się zdecydować, który będzie dla mnie lepszy:/
Mam wrażenie, że 102 wpada w róż ... a moja cera (tym bardziej latem) nie jest różowa, wpada raczej w beż. Nie mam ciemnej karancji , bardzo jasnej jasnej też nie- tak po środku. Do solarium nie chodzę i nie mam zwyczaju opalać na słońcu twarzy, więc ciemne odcienie odpadają.
Używałam rónież podkładu Avonu rozświetlajaco- antystresowego odcien Cream i Vichy Aera teint nr 12 (opal) < może to coś pomoże >

Dołączam zdjęcie Pani o bardzo podobnym odcieniu skóry do mojego

Z góry bardzo dziękuję Wam za podpowiedzi

Przy takiej karnacji skusiłabym się na 101. Ja jestem brunetką i używam 105 tylko po dwukrotnym użyciu samoopalacza.
101 powinien pasować jest dosyć jasny, ale nie całkiem porcelanowy w sumie podobny do 102 którego używam na codzień i uważam za najbardziej "uniwersalny" odcień.. może spróbuj sie upaćkać testerem w perfumerii (nie po dłoni ) skoro obawiasz sie źle dobrać odcień
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 08:12   #9
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Jeżeli Twoja cera ma odcień jak ta na załączonym obrazku, to zdecydowanie odradzam Ci 102 Pastelle. Sama mam jasną(ale besz przesady) karmację, ale ten podkład jest tylko odpowiedni przez chwilke. Po kilku minutach bardzo ciemnieje i staje cię różowy. Próbowałam stosować go i z pudrem sypkim i bez - ale niestety zawsze ciemniał.

Używam go tylko na policzki w ramach modelowania twarzy

Teraz jestem lekko opalona i niestety też mi nie pasujeStosuję go więc tylko na policzki, bo w innym razie uzyskuję efekt "apacza - czerwona twarz"

Poproś panie w sklepie, aby nalały Ci odrobinkę do małego pojemniczka i wtedy w domu wypróbujesz go na całej twarzy. Ja już teraz zawsze tak robię, ale LP testowałam tylko na kawałku skóry i nie trafiłam
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:42   #10
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi

Chyba rzeczywiście poproszę o kilka kropel do pojemniczka, a w domu wypróbuję go na całą twarz

Odcień 102 odrzuciłam, bo skoro już na ręce robił się różowy, to strach pomyśleć jak wyglądałaby po nim moja twarz

Odcień 100 i 101 odpada, bo są zbyt jasne - do porcelanowych twarzy, a ja takowej nie posiadam. 106 i wzwyż - już zbyt ciemne. Z tego wynikałoby, że 105 powinien pasować... wolę go jednak solidnie przetestować zanim z portfela ubędzie mi 55zł
metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 09:03   #11
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez metafora
Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi

Chyba rzeczywiście poproszę o kilka kropel do pojemniczka, a w domu wypróbuję go na całą twarz

Odcień 102 odrzuciłam, bo skoro już na ręce robił się różowy, to strach pomyśleć jak wyglądałaby po nim moja twarz

Odcień 100 i 101 odpada, bo są zbyt jasne - do porcelanowych twarzy, a ja takowej nie posiadam. 106 i wzwyż - już zbyt ciemne. Z tego wynikałoby, że 105 powinien pasować... wolę go jednak solidnie przetestować zanim z portfela ubędzie mi 55zł


Metaforo, a czy masz w pobliżu Douglasa albo Sephorę
Wczoraj byłam na zakupach we wrocławiu i szukalam podkładu. Zastanawiałam się nad Isadorą Hydralight ale nigdy nie miałam podkłądu tej firmy więc nie wiedziałam jak z odcieniami. pani(która zaskoczyła mnie wiedzą i kompetencją, zmyła mi mój make-up i nałożyła podkład i puder IsaDory na cała twarz)

Więc może to jest dobry pomysł. Sprawdzałam też na ręce tylko ten 105)soft beige)LP i na dłoni nie widać go było zupełnie. Tzn. bardzo ładnie sie wtopił, i na pewno jest to jasny beż, bez różu
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 11:22   #12
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez maja55
Metaforo, a czy masz w pobliżu Douglasa albo Sephorę
Wczoraj byłam na zakupach we wrocławiu i szukalam podkładu. Zastanawiałam się nad Isadorą Hydralight ale nigdy nie miałam podkłądu tej firmy więc nie wiedziałam jak z odcieniami. pani(która zaskoczyła mnie wiedzą i kompetencją, zmyła mi mój make-up i nałożyła podkład i puder IsaDory na cała twarz)

Więc może to jest dobry pomysł. Sprawdzałam też na ręce tylko ten 105)soft beige)LP i na dłoni nie widać go było zupełnie. Tzn. bardzo ładnie sie wtopił, i na pewno jest to jasny beż, bez różu

Nie mam niestety w pobliżu... ale na dniach wybieram się do Wrocka na zakupy Będę w galerii więc zaglądnę i do Douglasa i Sephory
Jeżeli chodzi o podkład IsaDory, to nigdy nie miałam żadnego tej firmy... miałam za to cienie do powiek (swoją drogą - genialne i mega wydajne! ).
metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 08:09   #13
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Ja polecam nr 106 natural beige.
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 08:14   #14
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Podkładzik już kupiony!
Nie musiałam nawet jechać do Wrocka Ekspedientka z 'Natury' widząc, że po raz wtóry stoję przy tych podkładach sama zaproponowała mi próbę na twarz
Odcień 105 soft beige okazał się strzałem w 10!!! Jeszcze nigdy nie miałam tak idealnie dobranego odcienia Kolorek jest naturalny, beżowy, zero różu (uffff), ładnie stapia się ze skórą.
Coś czuję, że to nie będzie tylko przelotny romans, lecz trwała miłość
Mój KWC!
metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 10:39   #15
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez metafora
Podkładzik już kupiony!
Nie musiałam nawet jechać do Wrocka Ekspedientka z 'Natury' widząc, że po raz wtóry stoję przy tych podkładach sama zaproponowała mi próbę na twarz
Odcień 105 soft beige okazał się strzałem w 10!!! Jeszcze nigdy nie miałam tak idealnie dobranego odcienia Kolorek jest naturalny, beżowy, zero różu (uffff), ładnie stapia się ze skórą.
Coś czuję, że to nie będzie tylko przelotny romans, lecz trwała miłość
Mój KWC!

Cieszę się, że dobrałaś sobie dobry odcień
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 18:31   #16
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Lasting Performance- jaki odcień?

No właśnie o tym odcieniu ci pisałam wyżej.
Ja też bardzo lubię ten podkład, jest rewelacyjny, też mam ten sam odcień.
Jak mi się skończy to nie będę szukać nic innego tylko go znowu kupię.
Tylko...tym razem na allegro, nie w sklepie
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.