Akryl... ?? o to jest pytanie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy położenie akrylu na paznokciach jest trudne i musze miec kurs zeby to umiec??
Akryl 0 0%
Co trzeba wpisac w opcjach sondy?? Wie ktos? 1 100,00%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-23, 22:47   #1
Monia_88
Przyczajenie
 
Avatar Monia_88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Question

Akryl... ?? o to jest pytanie...


Witam...i jednoczesnie prosze o pomoc...
Interesuje mnie technika zdobienia paznokci i sam zkup takiego zestawu do zdobienia z akrylem jakimis pedzelkami i reszta potrzebna do przedluzenia paznokci itp... ale moj problem to to ze nie wiem czy sama naucze sie nakladac akryl i wogole te sprawy , czytalam duzo na ten temat i wszedzie jest inaczej, ze to bardzo proste i wydawanie kasy na kursy to zbedna rzecz a z drugiej strony slyszalam ze jest to dosc trudne zeby nauczyc sie samemu... moze mi ktos powiedziec jakie mam szanse jesli sama sie za to zabiore i np bede czytac na necie "instrukcje" jesli tak to mozna nazwac, jak polozyc akryl... bardzo chcialabym sie nauczyc zdobienia i isc na kurs ale narazie nie mam na niego kasy ale w najblizszym czasie chcialabym go zrobic... Jesli ktos kto to czyta i ma wieksze pojecie ode mnie na ten temat to prosze niech odpisze bo ja sama nie wiem czy oplaca mi sie inwestowac kase w taki zestaw...
Z gory dzieki

a tak na marginesie tu byla jakas sonda ale nie bardzo wiedzialam jak i co i mi nie wypalila bo jestem tu pierwszy raz...
__________________

"...A po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój..."
Monia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 23:08   #2
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Na początek polecam przeczytanie tego wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73595
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:37   #3
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

No cóż... takie pytanie na tym forum wywoła gromkie "idź na kurs".
Ja powiem tak - uzdolniona manualnie osoba obserwując kilkakrotnie pracę stylistki zapewne będzie w stanie dać sobie radę z nałożeniem akryli. Natomiast posłużenie się papierowymi instrukcjami czy pseudoprofesjonalnymi filmikami zakupionymi na Allegro moze przynieść raczej nieoczekiwany w sensie negatywnym efekt...
Kluczem do sukcesu jest wprawa powstała w wyniku doswiadczenia. Stylistka tuż po kursie też cudów nie uczyni i musi sporo trenować, żeby dojść do biegłości.

Piszesz o zdobieniu, a to jakby kolejny krok - najpierw trzeba umieć dobrze zrobić akryle, a poźniej uczyć się je ozdabiać.

Podsumowując odpowiedź na Twoje pytanie brzmi - na pewno jesteś w stanie nauczyć się robić akrylki, o ile ktoś doświadczony Cię nauczy, a Ty będziesz trenować, trenować, trenować
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:43   #4
Monia_88
Przyczajenie
 
Avatar Monia_88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Dziekuje za odpowiedź
__________________

"...A po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój..."
Monia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:47   #5
Monia_88
Przyczajenie
 
Avatar Monia_88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Właśnie tego sie obawialam ze znow przeczytam ze musze isc na kurs ja wiem ze musze na niego isc ale obecnie nie mam kasy na niego bo on troszke kosztuje narazie chcialam sama sie nauczyc przedluzania ale to fakt nikt mi nie napisz jak zrobic krok po kroku bo to dosc ryzykowne- tak mysle... a wie ktos moze czy gdzies opisane jak przedluzyc "krok po kroku" paznokcie....
__________________

"...A po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój..."
Monia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 15:54   #6
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

a byłaś nap ierwszej stronie forum paznokciowego?
Spytaj PauliKrk ona zawsze chętnie opisze
napewno!
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:30   #7
Monia_88
Przyczajenie
 
Avatar Monia_88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

nie nie bylam ale zaraz sprawdze thx
__________________

"...A po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój..."
Monia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 18:04   #8
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
a byłaś nap ierwszej stronie forum paznokciowego?
Spytaj PauliKrk ona zawsze chętnie opisze
napewno!

Ty paskudny, pieroński podpuszczaczu.



Jest kompletną bzdurą ,ze obserwując prace stylistki mozna sie nauczyć przedluzac paznokcie. Z prostych przyczyn, ktore szybciutko wymienie -
-trzeba trafic na naprawde swietną stylistkę by móc sie na niej wzorowac ( a nie czarujmy sie, takich jest mniejszosc).
- obserwujac ten proces mozesz sie nauczyc jedynie poprawnej kolejnosci. A to opanuje nawet średnio rozgarniety szympans.
Zas całą masa wiedzy teoretycznej jaką mozna posiąść na kursie pozostanie 'nietknieta' i pozniej bedziemy zasypywane gradem pytan typu " czemu tips odpada, zel sie zapowietrza, paznokcie zolkną'.
- bez kursu i tak nie kupisz markowych produktow zas praca na szajsie to po prostu nic nie warta fuszerka.

Równie dobrze można powiedziec,że obserwując Agassiego ,mozna porywac sie na start w Wimbledonie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 18:49   #9
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Chyba mnie nie zrozumiałaś Napisałam, ze obserwując pracę stylistki _zapewne będzie w stanie dać sobie radę z nałożeniem akryli_ - to jeszcze nie oznacza, że jakość i efekt będą oczekiwane.
Sama teoria wyniesiona z kursu to też za mało. Napisałaś, że dobrych stylistek jest mniejszość i zgadzam się z tym twierdzeniem. Niestety wiele kursów produkuje nieszczęsne stylistki, po których trzeba poprawiać lub szukać pomocy u profesjonalistów.
Z mojego posta jasno wynika, ze autorka wątku nie powinna się na ten Wimbledon porywać
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 19:38   #10
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Cytat:
Napisane przez Margarita
Ja powiem tak - uzdolniona manualnie osoba obserwując kilkakrotnie pracę stylistki zapewne będzie w stanie dać sobie radę z nałożeniem akryli.


Kluczem do sukcesu jest wprawa powstała w wyniku doswiadczenia. Stylistka tuż po kursie też cudów nie uczyni i musi sporo trenować, żeby dojść do biegłości.



Podsumowując odpowiedź na Twoje pytanie brzmi - na pewno jesteś w stanie nauczyć się robić akrylki, o ile ktoś doświadczony Cię nauczy, a Ty będziesz trenować, trenować, trenować
Z czytaniem ze zrozumieniem jak dotąd nie miałam problemów.
A z tego postu jasno wynika ,że wystarczy podpatrzeć doświadczoną stylistke i ćwiczyć i ćwiczyć...
Nie sposob go zrozumieć inaczej - świadczy o tym chociażby zadowolona odpowiedz autorki wątku , ktora uslyszala to co chciala

W przypadku napalencow - samouków jakość i wrazenie estetyczne niespecjalnie ma znaczenie. Wazne by zrobic sobie cos sztucznego na paznokciach, pomaziać po tym i zaoszczędzić.
A posty takie jak Twoj tylko utwierdzają ich w przekonaniu ,ze to nic trudnego i warto sprobowac.

A konsekwencje ( "ojej, tipsy tak niszcza paznokcie, są toksyczne i brzydkie, w zyciu ich nie załoze, odradzam ci" ) ponoszą stylistki paznokci.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:32   #11
Monia_88
Przyczajenie
 
Avatar Monia_88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Czyli wszytsko jasne... musze isc na kurs i dopiero pozniej myslec o przedluzaniu paznokci akrylem i tymi wszytskim pierdołami... szkoda ze sie tak nie da tego nauczyc bez kursu bo narazie brak funduszy zeby myslec o czym innym a tak bardzo mnie to interesuje i mi sie to podoba... ale dziekuje za rozjasnienie mi tego bo w przeciwnym razie kupilabym jakis bubel na allegro popsula sobie i pewnie jeszcze komus paznokcie i by była lipa a tak przynajmniej zaoszczedze kase na kurs i wiem na czym stoje... co prawda wolalabym uslyszec co innego ale lepsza ta najgorsza prawda a nie oszukiwanie sie... dzieki

no a teraz musze sie jeszcze nauczyc obslugi tego konta bo jakos mi to nie idzie bo jestem tu dopiero poczatkujac...
__________________

"...A po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój..."
Monia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 21:47   #12
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Moniu - początki zawsze bywają trudne W razie czego pytaj A kursik jak nic Ci się przyda
Witamy na pazurkowym
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 07:29   #13
Monia_88
Przyczajenie
 
Avatar Monia_88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

To jest pewne ze bede pytac ale dopiero jak pojde na kurs.. czyli jak narazie nie predko... no ale coz bede wytrwale czekac a pozniej pochwale sie co juz umiem
__________________

"...A po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój..."
Monia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 07:32   #14
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Pewnie pewnie - ja czekam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:07   #15
Monia_88
Przyczajenie
 
Avatar Monia_88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

ok a moze mi ktos powiedziec jak zalozyc nowy watek bo nie moge sie tu jeszcze polapac...
__________________

"...A po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój..."
Monia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:45   #16
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ty paskudny, pieroński podpuszczaczu.
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 18:38   #17
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Akryl... ?? o to jest pytanie...

Cytat:
Napisane przez Monia_88
ok a moze mi ktos powiedziec jak zalozyc nowy watek bo nie moge sie tu jeszcze polapac...
Pod tabelką gdzie znajdują się tytuly wszystkich wątkow masz malutki kwadracik z napisem " załoz wątek "
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.