Tipsy - TAK czy NIE? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-03, 19:56   #91
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

ta oddychają i katar mają...
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 01:21   #92
negraas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

a chociazby to paznokciec nawet pod lakierem kiedy sie czesto go stosuje jest inny. ale z tego co widze to na tym forum sa stylistki i podludzie. to naprawde przykre.
Poza tym stracilam ochote na jakakolwiek wizyte w jakomkolwiek salonie skoro nie moge na nic wiecej liczyc jak tylko na grzyba. bezpieczniej juz chyba isc na operacje plastyczna sorki ale jakbym pola poczatkujaca to nic innego bym sie z tego forum nie dowiedziala. nic tu po mnie.zenada.
Ps. zaczarowana ciekawe czy ta goraczka to od zle zalozonych tipsow
negraas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 22:34   #93
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

jestem podludziem
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 22:36   #94
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
jestem podludziem
I masz "inne paznokcie"

Gnom z Ciebie jakiś i tyle
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 10:09   #95
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

paula oh tak mi mów :jezyk:
a że inne to wiem bo mam żelowego frencha a zdobienie sama sobie strzeliłam ...tylko bulion trochę odstaje
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:49   #96
etniaczek
Przyczajenie
 
Avatar etniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gorzów\Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Ja osobiscie jestem na tak ].Sama nosilam tipsy i to od 3 klasy liceum (czyli juz prawie 5 lat) :P i je uwielbiam.Od czasu do czasu robilam 2-3 tygodniowa przerwe na mala regeneracje moich naturalnych paznokietkow i wszystko bylo oki.Teraz niestety mam dluzsza abstynencje ze wzgledu na praktyki w moim przyszlym fachu.Oczywiscie paznokcie po tipsach nie wygladaja idealnie,ale wszystko ma swoje minusy,ja nie narzekam ].Dzieki nim moje naturalne paznokcie maja ladniejszy ksztalt,np. przestaly rosanac do gory.
Jak dla mnie wazna rzecza jest wybor osoby ktora zaklada takie paznokcie.Pare moich znajomych ma niezle problemy przez niedoswiadczone stylistki ale to chyba unny watek ]
etniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:37   #97
ola_cytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 61
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

to ty chyba niemasz dzieci!!!!!!!!!
__________________
.
ola_cytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 11:44   #98
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez ola_cytrynka
to ty chyba niemasz dzieci!!!!!!!!!

......................... .??
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:45   #99
ola_cytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 61
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

sorry ta wypowiedz _ty czhyba niesmasz dzieci _to do kobitki która uważa że każda kobieta może miec ładne paznokcie ,tylko musi sie postarac,ciekawa jestem jak !!!! czasem to moję żelkowe nie wytrzymują przy nich. jak jakaś mamusia z trójką dzieciaków mi pokaża paznokcie naturalne to hylę przed nią czółko
__________________
.
ola_cytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:47   #100
ola_cytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 61
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

jeszcze raz sorki ale mi sie literówki wkradły ,to przez to że takiego właśnie niszczyciela paznokci trzymam na kolanach
__________________
.
ola_cytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:54   #101
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez ola_cytrynka
sorry ta wypowiedz _ty czhyba niesmasz dzieci _to do kobitki która uważa że każda kobieta może miec ładne paznokcie ,tylko musi sie postarac,ciekawa jestem jak !!!! czasem to moję żelkowe nie wytrzymują przy nich. jak jakaś mamusia z trójką dzieciaków mi pokaża paznokcie naturalne to hylę przed nią czółko

aaaaaaaaaa chyba ,że tak
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 15:03   #102
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

....albo nic nie będę pisać
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 22:51   #103
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
ta oddychają i katar mają...
No tak. To racja. Paznokieć to właściwie martwa część. Ale przecież tak samo jest z włosami. Włosy nie oddychają bo przecież są martwe. Ale chyba nikt się nie będzie upierał, że np. farbowanie włosów nie niszczy ich.
Oczywiście wiadomo, że farbowanie i farbowanie to dwie różne rzeczy. Coś innego jeśli ktoś sobie wyleje butelkę wody utlenionej na głowę i co innego kiedy farbowanie przeprowadzi doświadczony fryzjer na przyzwoitych kosmetykach. Ale nawet wtedy włosy (martwy przecież wytwór) są osłabione i nieco zniszczone. A na pewno wysuszone.
Więc tak samo jest chyba z paznokciami. Nawet najlepiej nałożone tipsy nieco je osłabiają. A paznokcie są tak jak włosy - martwe.
Takie jest moje zdanie patrząc logicznie na ten temat. Ale mogę się mylić, brak mi wciąż namacalnego doświadczenia w tym temacie.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 22:57   #104
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez aaricia8
No tak. To racja. Paznokieć to właściwie martwa część. Ale przecież tak samo jest z włosami. Włosy nie oddychają bo przecież są martwe. Ale chyba nikt się nie będzie upierał, że np. farbowanie włosów nie niszczy ich.
Oczywiście wiadomo, że farbowanie i farbowanie to dwie różne rzeczy. Coś innego jeśli ktoś sobie wyleje butelkę wody utlenionej na głowę i co innego kiedy farbowanie przeprowadzi doświadczony fryzjer na przyzwoitych kosmetykach. Ale nawet wtedy włosy (martwy przecież wytwór) są osłabione i nieco zniszczone. A na pewno wysuszone.
Więc tak samo jest chyba z paznokciami. Nawet najlepiej nałożone tipsy nieco je osłabiają. A paznokcie są tak jak włosy - martwe.
Takie jest moje zdanie patrząc logicznie na ten temat. Ale mogę się mylić, brak mi wciąż namacalnego doświadczenia w tym temacie.
Profesjonalnie założone i zdięte (bo to też jest ważne) tipsy mogą minimalnie osłabić pazurki, jednak nie stanowi to wielkiego problemu. Regularne stosowanie odżywek i dbanie o pazurki po zdięciu sztucznych błyskawicznie postawi je na nogi
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 23:53   #105
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

No i z Twoim zdaniem się zgadzam Malattia.
Zarówno zdanie w stylu "tipsy to ratunek na wszystko i nie szkodzą pod żadnym pozorem" jak i "od tipsów pleśnieją paznokcie" budzi moją niechęć. Ale Twój post jest faktycznie dobrze napisany.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 07:47   #106
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez aaricia8
Zarówno zdanie w stylu "tipsy to ratunek na wszystko i nie szkodzą pod żadnym pozorem" jak i "od tipsów pleśnieją paznokcie" budzi moją niechęć. Ale Twój post jest faktycznie dobrze napisany.
Cały czas tu piszemy, że pazur pod tipsem będzie lekko przesuszony.
Jednak 'uszkodzeniem' bym tego nie nazwala.
Podobnie jak wyjdzisz w zimie na zewnątrz bez rękawiczek i przesuszysz łapki - nie będzie to miało na nie destrukcyjnego wpływu.
Oczywiscie jest to zupełnie inny przypadek - skóra rąk a wytwór rogowy naskórka , jednak zasada podobna.
Organizmy składają się w przeważającej częsci z wody, jednak w tym konkretnym przypadku nie mówimy o takiej utracie wody, by rzutowało to na ich zdrowie i funkcjonowanie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 18:12   #107
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

I wszystko jasne
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:37   #108
agnieszkaK
Zadomowienie
 
Avatar agnieszkaK
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 999
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

No ta wymiana zdań bardzo mi się podobała. Heheh i zyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Już wiem co zrobic Jupi pójdę do salonu (oczywiście tego polecanego) i utwardzę swoje paznokcie żelem, żeby mogły ładnie rosnąć na długie i mocne, bo niestety bez tego nie dam rady, bo są zbyt słabe i zawsze któryś musi się złamać.
A tak na marginesie, może jest tu ktoś z TArnowskich Gór i może polecić dobrą stylistkę?? Pozdrawiam i fajnie, że pojawiła się ta dyskusja w tym wątku.
agnieszkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:05   #109
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez ola_cytrynka
sorry ta wypowiedz _ty czhyba niesmasz dzieci _to do kobitki która uważa że każda kobieta może miec ładne paznokcie ,tylko musi sie postarac,ciekawa jestem jak !!!! czasem to moję żelkowe nie wytrzymują przy nich. jak jakaś mamusia z trójką dzieciaków mi pokaża paznokcie naturalne to hylę przed nią czółko

Ja absolutnie nie jestem przeciwniczką tipsów, ale czytam sobie ten wątek z ciekawości i trafiłam na ten wpis. jestem mamusią dwójki dzieciaków, możesz zobaczyć moje pazurki, są na forum. Pozdrawiam.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 22:29   #110
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

A to co innego Paula
Dzięki.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 13:49   #111
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

No dobrze, podnoszę wątek, żeby się podzielić wrazeniami "po"

Założyłam tipsy 3 dni przed wakacjami, nieco się obawiałam, że jak mi coś odpadnie w międzyczasie, to w głuszy, gdzie pojechałam nikt mi tego nie naprawi. No ale okazało się że przez bite dwa tygodnie z paznokciami nic się nie działo. Dużo pływałam i grzebałam w piachu na plaży A paznokci nic nie ruszało. Po jakimś tygodniu pomalowałam je tylko jedną warstwą przezroczystego lakieru. I genralnie absolutnie o nic nie musiałam się martwić I tu duży plus.
Po powrocie nie uzupełniałam już tipsów. Manikiurzystka powiedziała mi, że lepiej ich nie zdejmować i poczekać aż zrosną. No i poczekałam - nie było widać różnicy między tipsem a moim, rosnącym właśnie paznokciem. Teraz zrosły mi już zupełnie. I jedna różnica między "przed" i "po" to to, że paznokcie są zdecydowanie bardziej miękkie niż wcześniej. Mam je teraz obcięte na krótko i maluję toną odżywek. Po woli dochodzą do siebie. Ale nie jest to jakieś bardzo drastyczne pogorszenie ich stanu. Warto zaznaczyć, że manikiurzystka sama powiedziała mi, że paznokice po tipsach będą nieco osłabione.

Miałam tipsy pokryte żelem z malowaniem francuskim.

Podsumowując:
Warto założyć tipsy bo:
- nie trzeba się absolutnie w ogóle martwić wyglądem paznokci
- lakier się na nich trzyma do 2 tygodni
- lakier nie odpryskuje

Minusy tipsów to:
- paznokcie "po" w moim przypadku są bardziej miękkie i wymagają większej troski
- raczej trzeba je ściąć na krótko - moje są zbyt miękkie na zapuszczanie teraz
- może się zdażyć wypadek - tips się złamie. Jeśli nie ma się gdzie tego naprawić może być problem. I paznokcie wyglądają wtedy fatalnie. Na szczęście mi nic takiego się nie zdażyło.

Czyli rachunek wychodzi mniej więcej równy
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 18:51   #112
lagat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 43
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

hmm, sporo się tu mówi o profesjonalnym zdjęciu tipsów
a jak to w praktyce wygląda??
jak się powinno ściągać tipsy?
(sama noszę żele od pół roku i na razie nie mam zamiaru tego stanu zmieniać, ale zastanawiam się co oznacza pojęcię "profesjonalne zdjęcie tipsów")
lagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 19:30   #113
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

ja profesjonalnie sciagalam tipsy mialam i zelowe i akrylowe moczac w rozpuszczalniku oczywisie profesjonalnym 30 minut potem rozpuszczone czesci ktore nie zaszly byly zeskrobywane z plytki niestety zabieg szkodliwy ale lepsze to niz odrywanie
Co do oddychania plytki ,plytka paznokciowa "oddycha" mimo ze to tkanka rogowa ale ma stycznosc z macieza paznokcia-gdzie rosnie paznokiec i tkanka zywa (jak odrwiesz paznokiec masz przeciez tkanke zywa) to maciez paznokcia odpowiedzialna jest za jego wzrost i jego kondycje jest nawilzana i natluszczana dlatego jak sie ja zakryje zelem czy akrylem niestety dochodzi do zaburznia prowidlowego wzrostu pozatym paznokcie po zdjeciu tipsow sa miekkie i cienkie i musi minac kilka dni zeby stwardnialy.Mialam tipsy rozne i niestety w sumie minal rok jak odzyskaly kondyncje po sciagnieciu bylam tym nieszczesny przypadkiem ktory chyba przerobil tone roznych tipsowych problemow az wkoncu profesjonalistki polegly co do tipsow u mnie stwierdzajac ze jednak mam za wilgotna i za tlusta plytke do tipsow
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 20:23   #114
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Fox zupelnie nie masz racji

Moczenie paznokci w acetonie nie jest szkodliwe. ( nie w wymiarze 20 minut na rok )

Paznokieć nie oddycha. Jedyną jego żywą częscią jest macierz - to ona de facto odpowiada za wzrost paznokcia. Jednak pokrycie plytki paznokcia zelem czy akrylem nijak nie wpływa ( hamująco czy znieksztalcająco) na jej wzrost.
Odrywanie paznokcia nie ma tu nic do rzeczy - to tak jakby powiedzieć ,ze po oskalpowaniu mamy żywy mózg wiec nie mozna się czesać.

Pisząc o nawilżaniu mylisz pojęcia - łożyska i macierzy.

Paznokcie po zdjęciu materialu nie muszą być miękkie i delikatne, jednak jesli takie są, napewno nie mogą odzyskać twardosci w kilka dni - to nie skóra , która sie regeneruje. Muszą minąć miesiace by odrosly.

Jesli odpowiednio zdejmie się żel / akryl, na paznokciach pozostanie pewna warstwa materialu - co chroni paznokcie i zapobiega ich niszczeniu.

Nie ma czegoś takiego jak tlusta i wilgotna płytka
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 22:24   #115
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Fox zupelnie nie masz racji

Moczenie paznokci w acetonie nie jest szkodliwe. ( nie w wymiarze 20 minut na rok )

A ja slyszalam ze jest . W roznym stopniu ale zawsze.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 23:01   #116
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Ale czy naprawdę uważasz ,że jednorazowe, 20 minutowe ( bo srednio więcej nie potrzeba) moczenie pazurków w acetonie jakoś znacząco zaszkodzi?
Wysusza skórki - owszem , ale wystarczy je posmarować jakimś gęstym kremem i nie ma problemu .
Gdybysmy byli wrażliwi na takie rzeczy to nie wyobrazam sobie mycia garów, szorowania kibelków i wpływu wszystkich detergentów i specyfików niezbędnych do tych czynności, na nasze zdrowie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 23:06   #117
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez fox Pokaż wiadomość
ja profesjonalnie sciagalam tipsy mialam i zelowe i akrylowe moczac w rozpuszczalniku oczywisie profesjonalnym 30 minut potem rozpuszczone czesci ktore nie zaszly byly zeskrobywane z plytki niestety zabieg szkodliwy ale lepsze to niz odrywanie
ZESKROBYWANE???!!!! No to rzeczywiście profesjonalny zabieg.
Po pierwesze zelu nier rozpuszcza sie w acetonie, po drugie niczego sie nie zeskrobuje!
Cytat:
Co do oddychania plytki ,plytka paznokciowa "oddycha" mimo ze to tkanka rogowa ale ma stycznosc z macieza paznokcia-gdzie rosnie paznokiec i tkanka zywa (jak odrwiesz paznokiec masz przeciez tkanke zywa) to maciez paznokcia odpowiedzialna jest za jego wzrost i jego kondycje jest nawilzana i natluszczana dlatego jak sie ja zakryje zelem czy akrylem niestety dochodzi do zaburznia prowidlowego wzrostu pozatym paznokcie po zdjeciu tipsow sa miekkie i cienkie i musi minac kilka dni zeby stwardnialy.Mialam tipsy rozne i niestety w sumie minal rok jak odzyskaly kondyncje po sciagnieciu bylam tym nieszczesny przypadkiem ktory chyba przerobil tone roznych tipsowych problemow az wkoncu profesjonalistki polegly co do tipsow u mnie stwierdzajac ze jednak mam za wilgotna i za tlusta plytke do tipsow
Cięzko by było zasłonic macierz akrylem, bądź żelem bo w ok 90% ( u kazdego indywidualnie, ale ogólnie cos koo tego) macierzy jest POD SKÓRĄ!!!! zatem nie da rady niczym jej przykryc!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 23:07   #118
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Paula, jak zwykle masz kupe racji i tylko sie moge z Toba zgdzic!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 23:20   #119
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Płonię się ze wstydu

paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 23:25   #120
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Tipsy - TAK czy NIE?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Ale czy naprawdę uważasz ,że jednorazowe, 20 minutowe ( bo srednio więcej nie potrzeba) moczenie pazurków w acetonie jakoś znacząco zaszkodzi?
Wysusza skórki - owszem , ale wystarczy je posmarować jakimś gęstym kremem i nie ma problemu .
Gdybysmy byli wrażliwi na takie rzeczy to nie wyobrazam sobie mycia garów, szorowania kibelków i wpływu wszystkich detergentów i specyfików niezbędnych do tych czynności, na nasze zdrowie.

No tak ale zalezy jak czesto ktos sciaga akrylki. Jak raz na pare miechow to jest oki.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.