Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-30, 16:45   #1
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390

Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(


Mam taki problem. Ostatnio kupiłam spray Avene z dzieciaczkiem i coś czuję, że będzie to kolejny nietrafiony filtr.

Zawsze miałam na policzkach takie nierówności, maluteńkie grudki w kolorze skóry widoczne pod światło (nie mam pojęcia jak to się fachowo nazywa) i właśnie przeczytałam chyba wszystko co o tych grudkach było w archiwum i nadal nie wiem, co z nimi zrobić, ale nie o to mi chodzi. W każdym razie stosuję od kilku dni ten filtr i mam wrażenie, że tych grudek jest więcej i teraz są też na czole. Czy to możliwe, że to od tego filtra?

Dodatkowo wyskoczyło mi kilka małych czerwonych krostek na policzkach i pieką mnie kiedy nakładam krem na noc - czy to jest podrażnienie?

I ostatnia rzecz, która mnie dręczy. Otóż nie mogę używać filtrów z alkoholem, bo po kilku dniach mam podrażnioną twarz - czyli LRP, Bioderma, Vichy odpadają. Zostaje Avene, która albo mnie zapycha na czole (mleczko z dzieciaczkiem) albo robi to co opisałam wyżej (emulsja, spray z dzieciaczkiem).
To co ja mam zrobić? A czy można nakładać np. LRP na czoło, a na resztę Avene?

Bardzo chciałabym używać filtrów - szczególnie, że chciałam stosować serum wit. C na naczynka, a bez filtrów chyba nie można - ale póki co każdy filtr mi bardziej szkodzi niż pomaga.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 16:57   #2
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Dziewczyny wiele razy pisaly,ze nie powinno sie mieszac filtrow roznych producentow...
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:00   #3
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Cytat:
Napisane przez mango bzik
Dziewczyny wiele razy pisaly,ze nie powinno sie mieszac filtrow roznych producentow...
A, że tak wprost spytam, dlaczego nie można?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:01   #4
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Joey, po pierwsze, mnie się wydaje, że ta Avenka po prostu Cię zapycha - tak sądzę, skoro zauważyłaś więcej nowych grudek. Widocznie te filtry Ci nie służą:-( Zresztą, nie muszą wszystkie powodować wysypu - próbowałaś emulsji Avene...? Ona jest chyba najmniej spośród tych filtrów podejrzana o zapychanie.

Poza tym to nie tak, że tylko Avenki są bez alkoholu. Iwostin też nie ma alkoholu, a emulsja spf 40 ma opakowanie 100ml i kosztuje coś koło 30pln. Jest też LRP Creme Fondante, 50ml spf 50+ i ten barwiony też spf 50. Aqua Lait LRP ma niby alkohol, ale mnie osobiście on nie wysusza, a też mam naczynka skłonne do pękania, a wokolo nosa nawet popękane.

Mój patent na to, żeby filtry z alkoholem mnie nie podrażniały (bo używam LRP i Vichy głównie) to stosowanie pod filtr jakiegoś lekkiego kremu - zauważyłam, że wtedy skóra pod tymi filtrami alkoholowymi nie przesusza mi się, nie pdrażnia, a nacznka nie rozogniają się. Ja lubię Active C lub Redermic, ale też antybakteryjny AA. Może spróbuj czegoś takiego...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:04   #5
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Moga sie chyba wzajemnie oslabiac
Za malo wiem na ten temat...
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:10   #6
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Dzięki Joasiu, trochę mnie pocieszyłaś. Będę próbować, tylko skąd ja znowu wezmę próbki, w aptece nie mają, a nie chcę kolejny raz kupować w ciemno. Spróbuję też z tym Twoim patentem, choc nadal mam obiekcje w stosunku do kosmetyków z alkoholem.

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Joey, po pierwsze, mnie się wydaje, że ta Avenka po prostu Cię zapycha - tak sądzę, skoro zauważyłaś więcej nowych grudek.
Zawsze myślałam, że zapychanie to jest to co mi się zdarzyło dwa razy w życiu, czyli całe czoło w takich podskórnych, dużo większych grudkach, które czuć jak się przejedzie palcami po czole - bo tego co mam teraz w ogóle nie czuć, tylko widać (pod światłem). No ale sama już nie wiem.

Cytat:
Napisane przez mango_bzik
Moga sie chyba wzajemnie oslabiac
Za malo wiem na ten temat...
Dzięki, może ktoś inny będzie więcej wiedział
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 18:03   #7
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

A z tymi dwoma filtrami to mnie się zdaje, że co innego, gdybyś chciała kłaść na przykład na LRP Avenkę lub odwrotnie, ale jeśli na policzki jeden, a na resztę twarzy drugi, to nie wiem, co mialoby się osłabić...?
Ja tak robię, jeśli chodzi o okolice oczne: pod oczy kładę mleczko Avene, a na resztę twarzy Vichy lub LRP. Wiadomo, że jakoś te filtry muszą się ze sobą zetknąć, ale nie przesadzajmy z tą ortodoksją filtrową w końcu...Toż to filtry są dla nas, a nie na odwrót
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 18:25   #8
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

POwiem krótko.
Na grudki pomogą jedynie specyfiki od dermatologa, poniewaz jest to problem związany ze złym rogowaceniem mieszków wsłosowych.
Wiem co mówię, bo niedawno i ja mialam z tym problem a teraz buzia gładka jak pupa niemowlaka. Dodam, że zapisano mi differin .
Przy tym trzeba używac filtrów i ja też to robię >
najlepsze wydają mi się te przeznaczone dla... dzieci...
Mają lekką konsystencję i nie zapychają.
Ja używam ZIAJKI. Nie ma żadnego problemu.
Mam nadzieje, że pomogłam .
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 19:03   #9
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Cytat:
Napisane przez joasiak1
A z tymi dwoma filtrami to mnie się zdaje, że co innego, gdybyś chciała kłaść na przykład na LRP Avenkę lub odwrotnie, ale jeśli na policzki jeden, a na resztę twarzy drugi, to nie wiem, co mialoby się osłabić...?
Ja tak robię, jeśli chodzi o okolice oczne: pod oczy kładę mleczko Avene, a na resztę twarzy Vichy lub LRP. Wiadomo, że jakoś te filtry muszą się ze sobą zetknąć, ale nie przesadzajmy z tą ortodoksją filtrową w końcu...Toż to filtry są dla nas, a nie na odwrót
Dzięki za wyjaśnienie
Cytat:
Napisane przez Belladonna7
POwiem krótko.
Na grudki pomogą jedynie specyfiki od dermatologa, poniewaz jest to problem związany ze złym rogowaceniem mieszków wsłosowych.
Wiem co mówię, bo niedawno i ja mialam z tym problem a teraz buzia gładka jak pupa niemowlaka. Dodam, że zapisano mi differin .
Przy tym trzeba używac filtrów i ja też to robię >
najlepsze wydają mi się te przeznaczone dla... dzieci...
Mają lekką konsystencję i nie zapychają.
Ja używam ZIAJKI. Nie ma żadnego problemu.
Mam nadzieje, że pomogłam .
Tylko, że Ziaja nie ma fotostabilnych filtrów.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:12   #10
'Priscilla'
Raczkowanie
 
Avatar 'Priscilla'
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nieważne
Wiadomości: 144
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Odnośnie mieszania filtrów różnych firm, opinia Basi Kwiatkowskiej:

http://www.biochemiaurody.fora.pl/vi...4609241940d58e

Myslę, że nakładanie LRP na czoło, a na reszte buźki Avene jest dopuszczalne . W końcu stykają się ze sobą na niewielkiej powierzchni, więc nie zdestabilizują się jakoś znacznie .
__________________
,,Nie dlatego ten świat tak wygląda, bo jedna osoba wybrała zło, ale dlatego, że reszta nie miała odwagi wybrać dobra."

'Priscilla' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:36   #11
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Cytat:
Napisane przez Priscilla
Odnośnie mieszania filtrów różnych firm, opinia Basi Kwiatkowskiej:

http://www.biochemiaurody.fora.pl/vi...4609241940d58e

Myslę, że nakładanie LRP na czoło, a na reszte buźki Avene jest dopuszczalne . W końcu stykają się ze sobą na niewielkiej powierzchni, więc nie zdestabilizują się jakoś znacznie .
Dzięki
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 22:50   #12
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Joey, a może LRP anthelios tonujący? nie ma alkoholu, a pomino poczatkowej kleistości (dużej ), po chwili się świetnie wchłania. No i nie zapycha
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:59   #13
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Dokładnie wiem o co ci chodzi - też takie mam - niby jak przejadę po skórze to względnie gładka, ale widać takie nierówności

Obecnie używam filtra Iwostin - ogólnie spisuje się nieźle, nie zapycha (mnie) i na obecność tych "dziwnych nierówności" nie ma wpływu. Używam kremu nie emulsji (50+) i jedyną wadą jest to, że bieli i to mocno...

KIedy używałam emulsji Vichy dla dzieci nierówności znikały nawet pod jej wpływem... hmmm

Taki Off Topic mały : większość podkładów jakich używam sprawia, że te "nierówności" (jak ja nie lubię powtórzeń ) są bardziej widoczne (tak je "uwypukla"). Znasz może jakiś podkładzik, który nie podkreśla tych uwypukleń ?
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2006-07-30 o 23:27
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 23:34   #14
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Cytat:
Napisane przez Sandija
Joey, a może LRP anthelios tonujący? nie ma alkoholu, a pomino poczatkowej kleistości (dużej ), po chwili się świetnie wchłania. No i nie zapycha
Tylko, kurczę, ja wolę jak filtr nie jest tonujący. Ale jeśli uda mi się zdobyć próbkę, to na pewno spróbuję
Cytat:
Napisane przez rambo
Dokładnie wiem o co ci chodzi - też takie mam - niby jak przejadę po skórze to względnie gładka, ale widać takie nierówności

Obecnie używam filtra Iwostin - ogólnie spisuje się nieźle, nie zapycha (mnie) i na obecność tych "dziwnych nierówności" nie ma wpływu. Używam kremu nie emulsji (50+) i jedyną wadą jest to, że bieli i to mocno...

KIedy używałam emulsji Vichy dla dzieci nierówności znikały nawet pod jej wpływem... hmmm

Taki Off Topic mały : większość podkładów jakich używam sprawia, że te "nierówności" (jak ja nie lubię powtórzeń ) są bardziej widoczne (tak je "uwypukla"). Znasz może jakiś podkładzik, który nie podkreśla tych uwypukleń ?
O, fajnie, że ktoś mnie rozumie Zapiszę sobie ten Iwostin do listy filtrów-do-wypróbowania.

Niestety nie mogę Ci doradzić żadnego podkładu, ponieważ rzadko się maluję - miałam chyba z dwa podkłady w swoim życiu

A mam jeszcze do Ciebie pytanie, Rambo, chodzi Ci o MLECZKO Vichy dla dzieci, takie jak na zdjęciu? Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale Ty chyba masz AZS? Jeśli tak, to nie szkodził Ci ten filtr (bo ma alkohol)?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 23:58   #15
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Dokładnie o to mleczko mi chodzi

Dobrze kojarzysz mam AZS, ale o dziwo nie zaszkodził, a nawet pomógł (dostałam masakrycznego uczulenia na słońce - niecałe dwa tygodnie bez filtrów). Bałam się go używać (dlatego odstwiłam po zakończeniu tubki) ze względu na alkohol, ale czułam, że moja cera ma się po nim lepiej. Do tej pory nie wiem dlaczego

Zdziwiło mnie to też ze względu na fakt, że kosemtyki Vichy z reguły mi nie odpowiadają, ponieważ zawierają wodę termalną Z Vichy, która fatalnie na moją cerę oddziałowuje...

A jeśli chodzi o Iwostin naprawdę godny polecenia - szczególnie biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny Bieli fakt, ale poza tym spisuje się bardzo dobrze
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 08:31   #16
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Krem Iwostinu SPF 50+ dobrze chroni, trochę pobiela, ale niestety mocno wysusza.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:27   #17
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Cytat:
Napisane przez Contax
Krem Iwostinu SPF 50+ dobrze chroni, trochę pobiela, ale niestety mocno wysusza.
A po jakim czasie Cię wysuszył?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:11   #18
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

W zasadzie po pierwszych użyciach już czułam, że jest nie dla mnie. Teraz stosuję go do rąk.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:21   #19
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

A jak sie na łapkach sprawdza? nie wysusza aż tak? jak z bieleniem?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 15:49   #20
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Iwostin też mnie wysusza lekko, ale to jak większość filtrów niestety
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 17:04   #21
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Cytat:
Napisane przez Sandija
A jak sie na łapkach sprawdza? nie wysusza aż tak? jak z bieleniem?
No niestety, łapki i reszta kończyny górnej tyż się wysuszają.
Na dłonie jak mi się chce lub/i mam czas aplikuję pod Iwostin inszy krem. Co do pobielania to na początku skóra jest ślicznie bialutka, ale w miarę wsmarowywania kremu biel znika.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:12   #22
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Tu tez prosze o pomoc!
Jutro wyjezdzam na urlop i mam olbrzymi problem:
kupilam Bioderme tonujaca - jest super, ale nie sadze ze daje jej wystarczajaca ilosc na twarz-chyba sie tego nieda,
wiec
dokupilam Fluid tej samej firmy do cery mieszanej zeby je ze soba mieszac
ale
ta druga B. ma alkohol-o czym nie wiedzialam wczesniej.
I co mam robic, probowac?
Mam cere mieszana i troche naczynek i sucha skore pod oczami.
Boje sie tego alkoholu, po co on dodaja alkohol (w wersji do skory suchej tez tam jest)!!
ryzykowac, tyle kasy juz wydalam i nie wiem czy nie kupic czegos innego??
prosze o pomoc
keyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:37   #23
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Mimo alkoholu nie musi Cię podrażniać. Ja miałam fluid i naczynkom się nic nie działo.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:41   #24
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

keyka, wszystkie Biodermy mają alkohol, tonująca też. Nie miały stare wersje, w nowych wszędzie władowali, nawet do AR przeznaczonego do cery naczynkowej
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:54   #25
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Cytat:
Napisane przez Belladonna7
POwiem krótko.
Na grudki pomogą jedynie specyfiki od dermatologa, poniewaz jest to problem związany ze złym rogowaceniem mieszków wsłosowych.
Wiem co mówię, bo niedawno i ja mialam z tym problem a teraz buzia gładka jak pupa niemowlaka. Dodam, że zapisano mi differin .
Przy tym trzeba używac filtrów i ja też to robię >
najlepsze wydają mi się te przeznaczone dla... dzieci...
Mają lekką konsystencję i nie zapychają.
Ja używam ZIAJKI. Nie ma żadnego problemu.
Mam nadzieje, że pomogłam .
Tylko, że Joey wypryszczyło właśnie po filtrze dla dzieci
No a Ziajka - z całym szcunkiem jest tyle warta ile kosztuje..

Joey - mi tak właśnie robi gliceryna w składzie....takie drobne krostki podskórne, jak odstawię krem z gliceryną raz - dwa i znikają.
Jedynym kremem Avenki bez gliceryny w składzie jest albinos.
Antki wszystkie (?) sa z gliceryną - to gliceryna powoduje kleistość i cięzkość kosmetyków.
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 12:30   #26
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Cytat:
Napisane przez marianna
Joey - mi tak właśnie robi gliceryna w składzie....takie drobne krostki podskórne, jak odstawię krem z gliceryną raz - dwa i znikają.
Jedynym kremem Avenki bez gliceryny w składzie jest albinos.
Antki wszystkie (?) sa z gliceryną - to gliceryna powoduje kleistość i cięzkość kosmetyków.
Wiesz, że może masz racje? Ostatnio używałam hydrożelu Olay - tam z ewentualnych zapychaczy jest właśnie tylko gliceryna i efekt był podobny.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 13:00   #27
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

to co my may uzywac dzieciaczek mnie zapchał, moja w miare wygladajaca cere
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 13:51   #28
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

ja tez chcialabym jakis blokerek, przeszlam wszystkie apteki w jeleniej gorze bo chcialam pozbierac probki i jedynie co mi sie udalo zdobyc to Vichy +60. nie chce kupowac w ciemno, bo mnie na to po prostu nie stac
na razie sie boje...bo mam cere tradzikowa i boje sie ze jak posmaruje to na nastepny dzien bede wygladac jak potworzyca!!!! czytam posty i w koncu nie wiem jaki bloker jest najlzejszy, jaki mnie nie zatka na amen...zglupialam chyba :/
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 14:28   #29
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Joey jeśli chodzi o filtry to ja ze swojej strony radzę spróbować emulsji Avene, może ta okaże się dla Ciebie strzałem w 10-tkę

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=124555

Jeśli chcesz mogę podesłać na przetestowanie.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:31   #30
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Doradźcie coś, bo powoli się załamuję... :(

Cytat:
Napisane przez Basia39
Joey jeśli chodzi o filtry to ja ze swojej strony radzę spróbować emulsji Avene, może ta okaże się dla Ciebie strzałem w 10-tkę

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=124555

Jeśli chcesz mogę podesłać na przetestowanie.
Basiu, testowałam już emulsję i jest niestety to samo. Ale dzieki za propozycję
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.