Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-03, 07:37   #1
dankad
Raczkowanie
 
Avatar dankad
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 222
GG do dankad
Talking

Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)


Hej! Zamiast zakładać kolejny wątek poświęcony jednej kolekcji sezonowej Manhattanu, postanowiłam rozpocząć topic zbiorczy o nowościach tej firmy

Na początek najnowsze kosmetyki:
- błyszczyk
- mascara Volcano
- kolekcja SUN KISS!

Fotki w załącznikach

Link dla leniwych () http://www.manhattan-cosmetics.com/englisch/main.php

Coś mi się dzieje, jak sobie pomyślę, jak to u nas Manhattan wprowadza nowości. Tyle fajnych kolekcji już przeszło nam koło nosa . W USA mają już SUN KISS!, a u nas ani widu ani słychu GO BRAZIL!, tylko wciąż zalega na półkach wiosenna PASTEL PASSION :/
__________________
24 - the clock is ticking...
http://www.movieforum.pl/24/
dankad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 08:25   #2
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Właśnie dostałam wczoraj newsletera (?) z nowosciami z Manhattanu!
A u mnie już od dawna jest kolekcja Go Brazil! A mieszkam w dosć małym mieście Wodzisławiu. W naturze widziałam i nawet sobie zakupiłam ten tusz do rzęs taki w kamieniu ;p nawet dobry był
Tylko właśnie ciekawe czy u nas pojawi się na nowa kolekcja na lato ... choć lato już w pełni pewnie doczekamy się na koniec lata albo wogóle
A ja już się napaliłam na jakiś nowy słoneczny kosmetyk z tej serii
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:52   #3
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez justysia274
A u mnie już od dawna jest kolekcja Go Brazil! A mieszkam w dosć małym mieście Wodzisławiu.
ja mieszkam w dużym mieście a kolekcji Go Brazil! nie widziałam, nie widzę i nie zanosi się żebym widziała co jest grane?! <zonk>
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:11   #4
dankad
Raczkowanie
 
Avatar dankad
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 222
GG do dankad
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Chyba się obrażę na DN Może jest to spowodowane sprzedażą Manhattanu w konkretnej drogerii? Może mało chętnych? Sama nie wiem... Tak czy siak dzisiaj wybieram się do DN po mleczko do opalania i looknę przy okazji na stoisko Manhattan'a Nadzieja umiera ostatnia
Mam ochotę na ten tusz w kamieniu justysia274 powiedz mi coś więcej o nim
__________________
24 - the clock is ticking...
http://www.movieforum.pl/24/
dankad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:29   #5
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez dankad
Chyba się obrażę na DN Może jest to spowodowane sprzedażą Manhattanu w konkretnej drogerii? Może mało chętnych? Sama nie wiem... Tak czy siak dzisiaj wybieram się do DN po mleczko do opalania i looknę przy okazji na stoisko Manhattan'a Nadzieja umiera ostatnia
Mam ochotę na ten tusz w kamieniu justysia274 powiedz mi coś więcej o nim
Hmm gdybym miała aparat teraz to bym wkleiła fotkę
A tam tu taki zwykły tusz w kamieniu w czarnym opanowaniu. z tą nietypową szczoteczką. Rzęski nie są posklejane itp. Ładnie pogrubia rzęski, choć wolę się malować zwykłym, tradycyjnym tuszem. Szczerze mówiąc kupiłam ten tusz zeby go wypróbować i nie był zresztą taki drogi, bo tylko 9,99 z przeceny, bo cała kolekcja kosmetyków z Manhattanu Go Brazil była wyceniona ...
A osttanio byłam w Naturze i zostały z kolekcjii chyba tylko dwa te tusze i chyba ta kredka (cień w kredce?) do oczu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:56   #6
dankad
Raczkowanie
 
Avatar dankad
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 222
GG do dankad
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez justysia274
Hmm gdybym miała aparat teraz to bym wkleiła fotkę
A tam tu taki zwykły tusz w kamieniu w czarnym opanowaniu. z tą nietypową szczoteczką. Rzęski nie są posklejane itp. Ładnie pogrubia rzęski, choć wolę się malować zwykłym, tradycyjnym tuszem. Szczerze mówiąc kupiłam ten tusz zeby go wypróbować i nie był zresztą taki drogi, bo tylko 9,99 z przeceny, bo cała kolekcja kosmetyków z Manhattanu Go Brazil była wyceniona ...
A osttanio byłam w Naturze i zostały z kolekcjii chyba tylko dwa te tusze i chyba ta kredka (cień w kredce?) do oczu.
Dzięki za szybką odpowiedź
__________________
24 - the clock is ticking...
http://www.movieforum.pl/24/
dankad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 13:45   #7
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

niedobra justysia nic mi nie powiedziała choć wie że ślinię się na dźwięk słowa Manhattan
Proszę, powiedz mi jakie jeszcze kosmetyki z GOBrazil zostały jeszcze w Twojej drogerii

A ja jeszcze dodam nowości z serii pielęgnacyjnej:
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 14:57   #8
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
niedobra justysia nic mi nie powiedziała choć wie że ślinię się na dźwięk słowa Manhattan
Proszę, powiedz mi jakie jeszcze kosmetyki z GOBrazil zostały jeszcze w Twojej drogerii

A ja jeszcze dodam nowości z serii pielęgnacyjnej:
oj pamiętam Cię Manhatomaniaczko
Wiem, jak byłam w poniedziałek to były jeszcze te dwa tusze i kredka czy cien to był w takiej kredce. Zresztą jutro się wybieram właśnie na miasto to zobacze z drogerii to dam znać co jeszcze zostało ... A mogłams obie wtedy kupić taką super zieloną kredke, której potem nie było już ... żałuje, ale może jutro będzie jakaś dostawa czy coś . Tak czy siak dam znać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 14:58   #9
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Dziewczyny, a czy któraś z Was używała już może tego antybakteryjnego rozświetlacza Manhattan Clearface?
Na KWC jeszcze nie ma żadnej recenzji a strasznie jestem go ciekawa.

Nigdzie nie mogę do dostać, a w ogóle u mnie stoiska M wyglądają tragicznie - kompletnie puste półki, tak jakby końcówka starych kolekcji była już prawie wysprzedana, a w zamian nic nowego nie wchodziło. I to zarówno z Rossmannie, jak i w DN
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 15:48   #10
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

to sprawdz jakie kolory jeszcze zostaly .
Ja na razie nie moge się doczekać, udało mi się kupić na allegro kilka lakierów z zeszłorocznej serii SUN GLOW po 4 zł
Cały czas baczni eśledzę aukcje w poszukiwaniu jakichś cudeniek- np. z zimowej serii WHITE BEAUTY mógłby ktoś wystawić biały cień )
Z wymianki udało mi się załatwić perełki rozświetlające CALYPSO SHINE, tylko tez czekam na przesyłkę... Wiem, to nie są oznaki zdrowia psychicznego
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 15:53   #11
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s
u mnie stoiska M wyglądają tragicznie - kompletnie puste półki, tak jakby końcówka starych kolekcji była już prawie wysprzedana, a w zamian nic nowego nie wchodziło. I to zarówno z Rossmannie, jak i w DN
w Krakowie Rossmanny w ogóle nei prowadzą Manhattanu, to samo Natura. Mamy stoiska tylko w 1 TESCO i GAENT oraz w 2 drogeriach przy rynku (należących do jednej sieci więc i tak mają to samo). No i czasami starocie w niektórych zapomnianych malutkich drogeriach, ale trzeba się nieźle nachodzić żeby trafić.Chyba się przejadę na Śląsk na zakupy kolorówkowe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 16:22   #12
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
w Krakowie Rossmanny w ogóle nei prowadzą Manhattanu, to samo Natura. Mamy stoiska tylko w 1 TESCO i GAENT oraz w 2 drogeriach przy rynku (należących do jednej sieci więc i tak mają to samo). No i czasami starocie w niektórych zapomnianych malutkich drogeriach, ale trzeba się nieźle nachodzić żeby trafić.Chyba się przejadę na Śląsk na zakupy kolorówkowe
A u mnie w Naturze są tylko kosmetyki Manhattanu i jest ich dość dużo. Można kupić też pozostałości innych, starszych kolekcjii po niskiej cenie. Jutro podpatrze jakie zostały kolorki i zapytam o ta nową kolekcję na lato ;]
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 16:29   #13
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

dodam jeszcze ze po puderek sypki z PASTEL PASSION pojechałam az do Przemyśla (usprawiedliwiam sie babcią mieszkającą niedaleko
)
Cytat:
Napisane przez justysia274
A u mnie w Naturze są tylko kosmetyki Manhattanu i jest ich dość dużo. Można kupić też pozostałości innych, starszych kolekcjii po niskiej cenie.
No to teraz sama się załatwiłaś Spróbuj zapamiętać jaknajwięcej rzeczy tych przecenionych zwłaszcza
A ja idę po mapę szukać Wodzisławia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 16:33   #14
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
dodam jeszcze ze po puderek sypki z PASTEL PASSION pojechałam az do Przemyśla (usprawiedliwiam sie babcią mieszkającą niedaleko
)
No to teraz sama się załatwiłaś Spróbuj zapamiętać jaknajwięcej rzeczy tych przecenionych zwłaszcza
A ja idę po mapę szukać Wodzisławia
Tak wezme sobie kartkę i wszyściuteńko pozapisuję
A Wodzisław na Śląsku ... niestety ..., ale nie az tak daleko od Krakowa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:26   #15
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez justysia274
Właśnie dostałam wczoraj newsletera (?) z nowosciami z Manhattanu!
A u mnie już od dawna jest kolekcja Go Brazil! A mieszkam w dosć małym mieście Wodzisławiu. W naturze widziałam i nawet sobie zakupiłam ten tusz do rzęs taki w kamieniu ;p nawet dobry był
Tylko właśnie ciekawe czy u nas pojawi się na nowa kolekcja na lato ... choć lato już w pełni pewnie doczekamy się na koniec lata albo wogóle
A ja już się napaliłam na jakiś nowy słoneczny kosmetyk z tej serii
ja sie chyba zastrzele na GO BRAZIL poluje juz baaardzo długo.w gdańsku nie ma w toruniu nie ma wiec myslalam ze to do Polski nie doszło a tu taka niespodzianka. ja chce GO BRAZIL
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:50   #16
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez justysia274
Tak wezme sobie kartkę i wszyściuteńko pozapisuję
A Wodzisław na Śląsku ... niestety ..., ale nie az tak daleko od Krakowa
I jak
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 11:38   #17
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
w Krakowie Rossmanny w ogóle nei prowadzą Manhattanu, to samo Natura. Mamy stoiska tylko w 1 TESCO i GAENT oraz w 2 drogeriach przy rynku (należących do jednej sieci więc i tak mają to samo). No i czasami starocie w niektórych zapomnianych malutkich drogeriach, ale trzeba się nieźle nachodzić żeby trafić.Chyba się przejadę na Śląsk na zakupy kolorówkowe
A w tym na Kalwaryjskiej nie ma przypadkiem Manhattana? Znaczy był na pewno, ale dawno tam nie byłam. Ostatnio tego Rossmana odwiedzałam w czasach Girls Party Night...
Ale co prawda, to prawda Manhattana u nas jak na lekarstwo Ostatnio będąc na Węgrzech na wczasach chyba z pół godziny stałam przed szafą Manhattana wybierając i przebierając aż się TŻ wkurzał. Koniec końców kupiłam tylko 2 małe lakierki do pazurków, ale ostatecznie nie jestem z nich zadowolona. Miały być to mocne kolory: zieleń i fiolet, oba z drobinkami, a koloru praktycznie nie mają Ale ogólnie rzecz biorąc wybór to tam mieli a poza tym dużo kosmetyków, których u nas nie uświadczysz. Za rok, jak przyjdzie mi tam jechać, trzeba będzie odłożyć stosowną sumkę na ten szczytny cel
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 15:03   #18
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez MagJa
A w tym na Kalwaryjskiej nie ma przypadkiem Manhattana? Znaczy był na pewno, ale dawno tam nie byłam. Ostatnio tego Rossmana odwiedzałam w czasach Girls Party Night...
Ale co prawda, to prawda Manhattana u nas jak na lekarstwo Ostatnio będąc na Węgrzech na wczasach chyba z pół godziny stałam przed szafą Manhattana wybierając i przebierając aż się TŻ wkurzał. Koniec końców kupiłam tylko 2 małe lakierki do pazurków, ale ostatecznie nie jestem z nich zadowolona. Miały być to mocne kolory: zieleń i fiolet, oba z drobinkami, a koloru praktycznie nie mają Ale ogólnie rzecz biorąc wybór to tam mieli a poza tym dużo kosmetyków, których u nas nie uświadczysz. Za rok, jak przyjdzie mi tam jechać, trzeba będzie odłożyć stosowną sumkę na ten szczytny cel
I teraz mi o tym mówisz Ja tam nigdy nie byłam, bo myślałam, że skoro nie ma w 4 rossmannach (bagatela, szewska, mikolajska, dietla) to tam też nie będzie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 15:37   #19
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
I teraz mi o tym mówisz Ja tam nigdy nie byłam, bo myślałam, że skoro nie ma w 4 rossmannach (bagatela, szewska, mikolajska, dietla) to tam też nie będzie
Już w jakimś wątku pisałam, że tam jest Manhattan, ale w jakim nie pamiętam. Dawno to było...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 16:19   #20
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez MagJa
Już w jakimś wątku pisałam, że tam jest Manhattan, ale w jakim nie pamiętam. Dawno to było...
No to śleptok ze mnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 11:39   #21
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Prezpraszam, że nic nie pisałam, ale Natura u mnie chyba w remoncie jest, bo jest zamknieta już prawie tydzień
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 14:04   #22
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

rzyrafko - specjalnie dzisiaj zahaczyłam o tego Rossmanna i muszę powiedzieć, że w sumie nie ma po co się tam wybierać Chyba chcą wykurzyć Manhattana i z tego Rossmanna, bo szafa jest nieźle ogołocona Ale się zdziwiłam jak zobaczyłam, że są te lakierki, które kupiłam na Węgrzech i to w podobnej cenie - 9zł z kawałkiem. Uśmiałam się czytając ich opis, że niby są na ekstrawaganckie wyjścia (no bo w końcu Crazy Colours) Tylko nie wiem na czym ich ekstrawagancja polega i gdzie te szalone kolory, skoro moje 2 lakierki są niemal bezbarwne, jedynie z opalizującymi drobinkami. Nawet jeden z nich był - fioletowy. Oprócz tego taki jakiś grafitowy i morelowy. Ale nie polecam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 23:00   #23
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez MagJa
rzyrafko - specjalnie dzisiaj zahaczyłam o tego Rossmanna i muszę powiedzieć, że w sumie nie ma po co się tam wybierać Chyba chcą wykurzyć Manhattana i z tego Rossmanna, bo szafa jest nieźle ogołocona Ale się zdziwiłam jak zobaczyłam, że są te lakierki, które kupiłam na Węgrzech i to w podobnej cenie - 9zł z kawałkiem. Uśmiałam się czytając ich opis, że niby są na ekstrawaganckie wyjścia (no bo w końcu Crazy Colours) Tylko nie wiem na czym ich ekstrawagancja polega i gdzie te szalone kolory, skoro moje 2 lakierki są niemal bezbarwne, jedynie z opalizującymi drobinkami. Nawet jeden z nich był - fioletowy. Oprócz tego taki jakiś grafitowy i morelowy. Ale nie polecam
aaa, to te. Miałam na nie oochotę ale odpuściłam

justysiu- a to pech
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:38   #24
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Witajcie,

szukałam już w wyszukiwarce i w KWC,ale nic nie ma.W końcu trafiłam tutaj,może Wy pomożecie.

Chodzi mi o tusz First Flirt (czy jakoś tak).Nie wiem niestety,czy to jakaś gorąca nowość czy nie.Chodzi mi o jakiekolwiek informacje,bo tak po opisie to mi się podoba,ale wiadomo,że naprawdę bywa inaczej.

Pozdrawiam.

M.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 16:30   #25
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez martini.
Witajcie,

szukałam już w wyszukiwarce i w KWC,ale nic nie ma.W końcu trafiłam tutaj,może Wy pomożecie.

Chodzi mi o tusz First Flirt (czy jakoś tak).Nie wiem niestety,czy to jakaś gorąca nowość czy nie.Chodzi mi o jakiekolwiek informacje,bo tak po opisie to mi się podoba,ale wiadomo,że naprawdę bywa inaczej.

Pozdrawiam.

M.
jest kolor brązowy i jasny niebieski. kosztują coś ok. 9 zł. Tez chciałam je kupić, ale jak otworzyłam tester w sklepie to mi się odechciało: szczoteczka baaardzo rzadka i cała upaćkana tuszem bleee.

PS a widziałyście już błyszczyki i tusz z tej serii Explosion? Czy nie ma ich u nas
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 16:35   #26
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

o kurcze właśnie koleżanka mi powiedziała, że Natura nie jest w remoncie tylko ja likwidują no to super ...
ale jeszcze zobacze u mnie w takiej innej drogerii, bo chyba też tam mają manhattana to dam znać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 16:45   #27
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez justysia274
o kurcze właśnie koleżanka mi powiedziała, że Natura nie jest w remoncie tylko ja likwidują no to super ...
ale jeszcze zobacze u mnie w takiej innej drogerii, bo chyba też tam mają manhattana to dam znać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:43   #28
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
jest kolor brązowy i jasny niebieski. kosztują coś ok. 9 zł. Tez chciałam je kupić, ale jak otworzyłam tester w sklepie to mi się odechciało: szczoteczka baaardzo rzadka i cała upaćkana tuszem bleee.

PS a widziałyście już błyszczyki i tusz z tej serii Explosion? Czy nie ma ich u nas
Dzięki za odpowiedź.

Bo właśnie szukam jakiegoś fajnego brązowego tuszu.Wydłużającego i najlepiej podkręcającego.Ale chyba zostanę przy Astorze,bo czarny mi bardzo pasował.Chyba,że mi coś polecicie.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:04   #29
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Kto zna niemiecki i mi to zakupi
http://cgi.ebay.de/Manhattan-Sun-Kis...ayphotohosting
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:36   #30
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Manhattan Cosmetics - wątek o nowościach :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
rzyrafko a czy to na górze zdjęcia to nie są przypadkiem cienie w musie które dziś widziałam na allegro?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.