To tylko fiolet czy podbite oko! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-05, 14:14   #1
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162

To tylko fiolet czy podbite oko!


Hej!
Proszę wszystkie wizażanki o radę. Jak malować fioletem, żeby nie było efektu "podbitego oka"
Ilekroc stosuję ten kolor, to mam wrażenie podbitego lima.
Wydaje mie się, że coś nie tak robię. Proszę o propozycje i fotki fioletów. Z rózem nie mam problemu-świetnie wychodzi.
Może po prostu do mnie nie pasuje. Jestem dość jasną blondynką-średni popielaty blond z refleksami, o jasnej karnacji z jasną oprawą oczu. (nie mam obecnie fotki najnowszej-to z wakacji pochodzi)
Przesyłam fotki moich fioletów: 1-sam fiolet a 2-gi folder fiolet z szarą linią. Proszę o uwagi. Dzięki
A i kosmetyki:
podkład: clarins mat
cienie: 5 odcieni perła i maty INGLOT
tusz: (nie za dobry) rimmel exagerate i wymaga zalotki a mi gdzieś się zagubiła
kredka: clarins 19 gris profond
e-liner:maybelline czarny

To tyle. Dzieki
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 14:44   #2
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: To tylko fiolet czy podbite oko!

Anew, i kto tu wychodzi zle na zdjeciach, hm?

Jestes sliczna dziewczyna, masz bardzo regularne rysy twarzy, piekne oczy i usmiech !!!

I chyba za bardzo krytycznie ocenilas ten fiolet .
Wg mnie, ten liliowy z szarym jest cudny i BARDZO ladnie pasuje do Ciebie- idealnie podkresla teczowke .

Ten drugi odcien troche mniej mi sie podoba, jest za ostry chyba.

Jak najbardziej maluj sie jasnymi fioletami i zamiesc wiecej swoich makijazy na MM .
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 14:55   #3
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: To tylko fiolet czy podbite oko!

Dzieki, za komplementy.
A zansz jakąś "metodę", żeby fiolet nie wyszedł jak ŚLIWA? To mnie najbardziej frapuje. Czasami jak chodze po ulicy, to nie jestem pewna, czy któras oberwała, czy tak się umalowała
Mam kilka przykładów z netu z fioletem, ale to przykłady makijaży na pokazy. Normalnie na ulicę bym tak (przynajmniej w Polsce) nie wyszła.
ten kolor pasuje mi do osób o ciemnej karnacji. Ślicznie stapia się ze skórą.
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 15:05   #4
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: To tylko fiolet czy podbite oko!

Anew, to nie tak, że fiolet do ciebie nie pasuje, ale to bardzo kapryśny i wymagający kolor. Ja jestem brunetką o ciemnej karnacji i fiolety bardzo mi pasują i nie efektu podbitego oka, nawet przy ciemnym fiolecie czy śliwce, trzeba tylko dobrze rozetrzec granice pomiędzy cieniami. Ale i blondynki mogą go używać, tylko powinien on byc nieco jasniejszy, bardziej lawenda, lila. Nakłdaj kolor stopniowo, tzn. najpierw nałóż jasny, perłowy cień na całą powiekę, rozświetl łuk brwiowy, potem nałóż ciemniejszy fiolet (proponuje liliowy), następnie ciemniejszym kolorem leciutko podkreśl żałamanie powieki i na końcu wszystko dokładnie rozetrzyj. To ważne, bo nie było efektu podbitego oka. Poniżej wklejam jako pierwsze zdjęcie mojego oka w fiolecie,a to drugie to moim zdaniem idealna propozycja fioletu dla Ciebie, byłoby Ci w nim świetnie, co Ty na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fioletowy cień4.jpg (103,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dior2.JPG (14,7 KB, 21 załadowań)
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 15:16   #5
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: To tylko fiolet czy podbite oko!

Luna super opisala jesli chodzi o technike nakladania cieni, ale tez odcienie ktore do Ciebie beda pasowaly .

Wg mnie zeby nie bylo efektu podbitego oka, najlepiej uzywac wlasnie jasnych fioletow, na ruchomej powiece, a nad zalamaniem jakiegos innego koloru- na pewno jasniejszego. No i najlepiej zeby dolna powieka nie byla musnieta fioletem, ale jakims innym kolorem- w Twoim wypadku szary swietnie sie sprawdzil, ale dobry tez bedzie jakis jasny cien w roli highlighter'a .
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 15:36   #6
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: To tylko fiolet czy podbite oko!

Cytat:
Napisane przez Luna83
Anew, to nie tak, że fiolet do ciebie nie pasuje, ale to bardzo kapryśny i wymagający kolor. Ja jestem brunetką o ciemnej karnacji i fiolety bardzo mi pasują i nie efektu podbitego oka, nawet przy ciemnym fiolecie czy śliwce, trzeba tylko dobrze rozetrzec granice pomiędzy cieniami. Ale i blondynki mogą go używać, tylko powinien on byc nieco jasniejszy, bardziej lawenda, lila. Nakłdaj kolor stopniowo, tzn. najpierw nałóż jasny, perłowy cień na całą powiekę, rozświetl łuk brwiowy, potem nałóż ciemniejszy fiolet (proponuje liliowy), następnie ciemniejszym kolorem leciutko podkreśl żałamanie powieki i na końcu wszystko dokładnie rozetrzyj. To ważne, bo nie było efektu podbitego oka. Poniżej wklejam jako pierwsze zdjęcie mojego oka w fiolecie,a to drugie to moim zdaniem idealna propozycja fioletu dla Ciebie, byłoby Ci w nim świetnie, co Ty na to?

WOW! DZIĘKUJĘ
Takiego samego wyboru bym dokonała. Znalazłam jeszcze kilka fotek ciekawych fioletów. Tak, zdecydowanie mi lepiej w bardzioej stalowych, chłodnych fioletach. Wpadające w śliwkę-wiśnię sa nie dla mnie. Wygląda wówczas make-up tandetnie.
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 16:11   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: To tylko fiolet czy podbite oko!

zgadzam sie z przedmówczyniami- fiolety dla Ciebie to jaśniejsze odcienie: coś w kolorze lila, lawendy czy wrzosu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00340md.jpg (41,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jenniferlopez_068.jpg (63,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 234.jpg (12,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 259.jpg (6,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jho.jpg (15,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijazFIOLET.jpg (47,1 KB, 13 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 16:55   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: To tylko fiolet czy podbite oko!

Cytat:
Napisane przez agabil1
zgadzam sie z przedmówczyniami- fiolety dla Ciebie to jaśniejsze odcienie: coś w kolorze lila, lawendy czy wrzosu
Mi się bardzo podoba:0 możesz nałożyć grubą warstwę sypkiego pudru pod oczy - jeśli cień sie trochę osypie to zgarniesz to wszystko pędzlem do pudru; nie będzie efektu podbitego oka
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 17:15   #9
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: To tylko fiolet czy podbite oko!

a jeżeli będziesz uzywała tych ciemniejszych fioletów to pamiętaj by zawsze najpierw pod okiem i naokoło (w kącikach) nałożyć korektor jaśniejszy od podkładu i przypudrować pudrem w kamieniu, wtedy napewno nie będziesz miała efektu śliwy
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.