najlepszy krem na przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 22:24   #1
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413

najlepszy krem na przebarwienia


Kochane,mozecie polecic mi jakis b.dobry film na przebarwienia skorne na twarz?
Przegladnalem kwc,ale tam nie ma nic powyzej 2 gwiazdek(
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 08:08   #2
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że najlepsze będzie zaprzyjaźnienie się z filtrami i czymś z witaminą C.
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 08:28   #3
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

ja z wit. C używam juvitu z utesknieniem czekam na efekt
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 09:01   #4
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Podłączam się do pytania. Ostatnio jakieś plamy mi się zrobiły Szukałam na KWC ale nie ma nic co by mnie naprawde przkonało do zakupu.
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 09:48   #5
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez freedka
Podłączam się do pytania. Ostatnio jakieś plamy mi się zrobiły Szukałam na KWC ale nie ma nic co by mnie naprawde przkonało do zakupu.


Wg mnie za plamy odpowiedzialne jest słońce. Ja mam trochę takich przebarwień od kilku lat. W czerwcu zaczęłam się filtrować. Od dziś używam dodatkowo kosmetyków z wit. C. Będę obserwować te swoje plamki, ale nie ukrywam, że bardzo liczę na wybielające działanie moich kosmetyków;-)
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 10:19   #6
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez green_tea
Wg mnie za plamy odpowiedzialne jest słońce. Ja mam trochę takich przebarwień od kilku lat. W czerwcu zaczęłam się filtrować. Od dziś używam dodatkowo kosmetyków z wit. C. Będę obserwować te swoje plamki, ale nie ukrywam, że bardzo liczę na wybielające działanie moich kosmetyków;-)
No właśnie też mi się wydaje że to od słońca bo wcześniej takich nie miałam, używam filtrów więc już sama nie wiem. A powiedz jakiego kremu z witaminą C używasz? Może się skuszę
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 15:19   #7
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

z kremów na przebarwienia moge polecic krem flos-leku white&Beauty, krem SVR Clairial oraz firmy Oceanic krem depigmentacyjny Melacerin.Na twarz stosowałam krem z wit c Active CXL La roche Posay,skutecznie zmniejszał przebarwienia w szybkim tempie tylko nie nalezy przesadzac z jego uzywaniem bo może brudzić ubrania na żółto.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 16:51   #8
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez taniacos
z kremów na przebarwienia moge polecic krem flos-leku white&Beauty, krem SVR Clairial oraz firmy Oceanic krem depigmentacyjny Melacerin.Na twarz stosowałam krem z wit c Active CXL La roche Posay,skutecznie zmniejszał przebarwienia w szybkim tempie tylko nie nalezy przesadzac z jego uzywaniem bo może brudzić ubrania na żółto.
Byłabym wdzięczna za podanie cen
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 17:22   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

dziewczyny dobrze radza. wit C , filtry podtawa!kremy rozjaśniające przebarw skóre ma neostrata bionic, unitone,clairial.... ten ostatni szczegolnie chwali moja ciocia , poleciłam go jej i zadowolona jest

oczywiście są zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne pomagające usunąć przebarwienia
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 19:17   #10
plecaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

dla mnie b. dobry był Mela D z serii La Roche Posay, jest drogi ok. 80zł, ale po zużyciu dwóch tubek prawie nie miałam śladu po plamach.....Polecam
plecaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 19:20   #11
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez freedka
No właśnie też mi się wydaje że to od słońca bo wcześniej takich nie miałam, używam filtrów więc już sama nie wiem. A powiedz jakiego kremu z witaminą C używasz? Może się skuszę

Vitamin C Skin Boost - serum do twarzy The Body Shop
Vitamin C Eye Reviver - krem pod oczy The Body Shop
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 11:21   #12
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Mam troche inny problem,mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie mi cos podpowiedziec. Dostalam poparzenia slonecznego i niestety vnajpierw zrobily mi sie takie biale pecherze a teraz kiedy skora zaczyna schodzic z tych miejsc,pod spodem jest jasno rozowa.Wyglada to okropnie,tym bardziej ze plamki sa pojedyncze i bardzo wyraźnie sie odcinaja od mojego koloru skóry.Bardzo prosze o wskazówki co moge zrobic w tej sytuacji. Pozdrawiam
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 11:34   #13
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Wink Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Dziewczyny kremy z wit. c bardzo pięknie, ale mi przebarwienia znikają dzieki łapce do masarzu z naturalnego tworzywa która robie peeling .
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 11:52   #14
estelle
Raczkowanie
 
Avatar estelle
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraina Wolnosci
Wiadomości: 29
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

powinnas udac sie do dermatologa aby ustalic przyczyne owych przebarwien,niestety nie tylko slonce moze byc tego przyczyna.Mam podobny problem pomimo,ze od ponad 2 lat stosuje kremy z wysokimi faktorami +50,po konsultacji z lekarzem mam specjalna masc i stosuje wieczorkiem od tygodnia i licze na rezultaty
estelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 13:10   #15
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Witam serdecznie, na przebarwienia polecam acnederm, a ostatnio zaopatrzylam sie wtonik svr.pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 13:19   #16
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez nikolite
Mam troche inny problem,mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie mi cos podpowiedziec. Dostalam poparzenia slonecznego i niestety vnajpierw zrobily mi sie takie biale pecherze a teraz kiedy skora zaczyna schodzic z tych miejsc,pod spodem jest jasno rozowa.Wyglada to okropnie,tym bardziej ze plamki sa pojedyncze i bardzo wyraźnie sie odcinaja od mojego koloru skóry.Bardzo prosze o wskazówki co moge zrobic w tej sytuacji. Pozdrawiam
Z poparzeniem słonecznym powinnaś udać się do lekarza odrazu po przedawkowaniu słońca. Teraz zostaje dermatolog. Nie próbuj sama stosować jakichś kremów, bo możesz pogorszyć sytuację.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 19:51   #17
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

no to sobie narobiłaśpecherze przy oparzeniu klasyfikują się do lekarza, przepisze Ci cos uśmierzajacego ból i podpowie może coś przeciw bliznom, bo jeśłi masz taka skłonnosc mogą Ci się zrobić . znam taka fajna serię po przedawkowaniu słońca z dużą zawartością panthenolu altermed
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 07:06   #18
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi A mozna to usunąć laserowo? Slyszalam o laserowym usuwaniu przebarwień posłonecznych ale nie wiem czy to sie do tego klasyfikuje? A Panthentol krem,zel czy pianka jest najbardziej skuteczny?
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 16:58   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

proponuje zel. laserowo tak , ale musis sie zagoic dobrze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 17:11   #20
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

inne kremy na przebarwienia: krem rozjaśniający iwostin, krem depigmentujacy SVR clairial, na przebarwienia różwnież kwasy są pomocne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 18:14   #21
szatann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
proszę o pomoc

Witam wszystkie Forumowiczki i bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Przeglądnęłam wątki o przebarwieniach, jednak nie znalazłam postów nikogo w identycznej sytuacji.
Od kilku miesięcy walczę z przebarwieniem twarzy, które wystąpiło u mnie na skutek... nie zmycia pewnego dnia wieczorem fluidu z twarzy. Fluid ten nie dość, że był sporo ciemniejszy od koloru mojej skóry, to został nałożony nierównomiernie, także efekty wyglądają dość nieprzyjemnie. Stosuję peeling do twarzy, próbowałam cytryny, jednak efektu nie ma. Nie wiem czy można to utożsamić z przebarwieniami naturalnymi typu trądzikowe czy słoneczne, nie wiem czy jest to bardziej poważne czy też mniej no i czy te same środki powinny być stosowane(Acne Derm np. będzie dobry?)
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
szatann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:57   #22
szatann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Możecie podpowiedzieć co powinnam zrobić w celu pozbycia się pozostalości makijażu? Zwykłe żele i peelingi nic nie dają, przy preparatach z kwasami zaznaczone jest, że służą do rozprawienia się z przebarwieniami związanymi z trądzikiem.
szatann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 19:49   #23
sonia0824
Raczkowanie
 
Avatar sonia0824
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
najlepszy krem na przebarwienia na twarzy

poradzcie czym zlikwidować przebarwienia na twarzy a jak sie juz to wyleczy to czym zabezpieczyć aby już więcej nie było kto mi poradzi????ważne
sonia0824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 20:04   #24
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Post Dot.: najlepszy krem na przebarwienia na twarzy

Zależy też czy są one powodem terapii hormonalnej, ciąży czy opalania się?
Żeby zapobiega przebarwieniom, musisz Soniu koniecznie zrezygnować z opalania buzi a przez calutki rok stosować kremy z wysokim filtrem!
Nie ma innej rady. Jeśli chcesz się ich pozbyć musisz dobrac odpowiedni dla siebie i zależny od intensywności przebarwień peeling. W tym przypadku będzie raczej najskuteczniejsza seria kwasowych bądź mikrodermabrazja.
Jeśli natomiast szukasz kremu, spróbuj serię wybielającą cerę Diora bądź Chanel - w 99% są naprawdę pomocne.
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 18:41   #25
logson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Witam.
Mam takie pytanie, czy kremy rozjaśniające same "wyłapują" przebarwione miejsca i je rozjaśniają czy rozjaśniają całą powierzchnię jaką się nimi wysmaruje ?
Mam dużo małych przebarwień po krostach i nakładanie tego wyłącznie na te przebarwiania zajmowałoby mi przynajmniej pół godziny. A nie chce porobić sobie rozjaśnionych plam na twarzy.

Jeżeli jednak tylko rozjasniają przebarwiania to który wybrać z takich tańszych ?

Iwostin krem rozjaśniający czy ACNE DERM ?
logson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 09:50   #26
paulinus2612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 15
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Witam , co polecacie na przebarwienia po tradziku ? Dodam , ze szukam czegos nie drogiego
paulinus2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 21:48   #27
True88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

na przebarwienia na twarzy najlepiej sprawdza sie lotion na przebarwienia environ. Ma takie skladniki ktore reguluja produkcje melaniny a co za tym idzie poprawia koloryt skory. polecam rowniez iwostin , ktory nabyc mozna w aptece
True88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 11:21   #28
Stellina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Jeśli chodzi o przebarwienia ja polecam preparat Thiospot marki Synchroline . Mam mnóstwo przebarwień na twarzy, które pojawiły się po urlopie w Chorwacji. Obecnie używam Thiospot ultra jest to krem na dzień posiadający filtr spf 50, dzięki temu blokujemy działanie słońca , co za tym idzie powstanie nowych przebarwień. Jest to chyba jedyny krem na rynku nieposiadający w składzie kwasów AHA, które podrażniają skórę. Stosuję 3 tygodnie i już widzę efekty nie ma tak dużej granicy pomiędzy skórą przebarwioną a zdrową. Polecam z czystym sumieniem.

Sylwia
Stellina86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 12:57   #29
EwaSmirnova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Ten bije wszystkie preparaty i kremy na przebarwienia. Polecam, stosowalam. U mnie jest w nizszej cenie. Sama przeszukalam wszystko w internecie!, ofert wiele. Ciezko sie zdecydowac, dlatego wiem w jakie j jestesmy wszyscy sytuacji, wszystkiego pelno ale ktory wybrac.. W kazdym badz razie przetestowalam serie kremow wybielajacych na tej stronie. Udostepnie znizki, jezeli ktos jest powaznie zainteresowany. Pozdrawiam , xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-10-16 o 14:33 Powód: e-mail
EwaSmirnova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 19:01   #30
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: najlepszy krem na przebarwienia

Jeżeli przebarwienia są duże i poważne, to chyba tylko laserowe usuwanie. Jeżeli to tylko przebarwienia po lecie to można spróbować serum rozjaśniające przebarwienia od Bielendy z serii profesjonalnej. Na razie trudno je kupić, w rossmanie jeszcze nie widziałam.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-21 09:57:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.