Zapuszczamy włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-09, 17:49   #1
anako
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar anako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8

Zapuszczamy włosy


Wiem, że jest już wątek na temat wspomagaczy zapuszczania, ale chciałabym zapytac o sam proces. Od kiedy zapuszczacie włosy, jak długie już macie, jak krótkie miałyście, jak Wam idzie, które to juz podejście ?

Ja mam teraz wystrzępione włosy do połowy szyi z grzywką do brwi. Gdy zaczęłam zapuszczać były krótkie na jakies 5 cm. Zapuszczam chyba setny raz z rzędu, za każdym razem udawało mi sie zapuścić co najwyżej do ramion, później ścinalam, przez jakiś czas nosiłam krótkie i znowu zapuszczałam. Mam nadzieję, że tym razem lepiej mi pójdzie. Zaczęłam, bo ja wiem, chyba jakieś pół roku temu? Do fryzjera chodzę co miesiąc na podcięcie grzywki, co kilka miesiecy cieniuję całe włosy.

A jak jest u Was?
anako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 17:56   #2
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: Zapuszczamy włosy

Mam wlosy wycieniowane na calej dlugosci, gdzies tak z dlugosci siegajacych do ramion oraz,,,,beznadziejnie krotka grzywke na boku czuje sie z nia jak paskuda. Siega ona polowy czola Chce zapuscic ja(po raz n-ty) tak do polowy polickzow i nic:P za kazdym razem scinam ja, bo chce niby taka na cale czolo i zaczyna sie dramat, bo zle sie uklada i ja chce zapuscic:P Wlosy mialam najdluzsze siegajace do polowy lopatek i teraz tez chce miec takie:p
Musimy sie wszystkie zmotywowac i nie dac sie nozyczkom
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 19:27   #3
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Zapuszczamy włosy

Wątek jak najbardziej dla mnie .Zapuszczałam włoski od zeszłego roku,ale były strasznie zniszczone rozjasnianiem z ciemnego brązu na platynę i musiałam je ściąć i powrócic do naturalnego kolorku.I od teraz mogę znowu zapuszczać
Ostatni raz byłam u fryzjera pod koniec czerwca,i mam wycieniowane włosy na całej długosci,sięgające troszke za ramiona,a marzą mi sie włosy za łopatki.
Mam nadzieje,ze wątek sie rozwinie
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 19:30   #4
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zapuszczamy włosy

No to ja sie przylaczam wlosy wycieniowane, najdluzsze siegadaja do łopatek [jak sa wyprostowane] a jak krecone to za ramiona troszke. najkrotsze sa naprawde krotkie ale nie wiem jak je opisac. załuje ze je wycieniowalam no ale trudno. grzywka siega ponizej oczu:P tez zapuszczam, marza mi sie dlugie krecone wlosy. uzywam waxu, zrezygnowalam z prostownicy/suszarki. nie farbuje od paru miesiecy. mam nadzieje ze wloski odzyja i ze zaczna szybciej rosnac aha dziewczyny! pijcie duzo mleka i jedzcie drozdze to naprawde pomaga pozdrawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 19:30   #5
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Zapuszczamy włosy

Więc ja mam dość niestandardowo obcięte włosy, tzn: z tyłu dość długie pasmo, bo na sięgają do łopatek, z kolei przód wygląda fatalnie jest nieproporcjonalnie obcięty do tyłu (tak nie miało być, ale najwyraźniej p. Fryzjerka bardzo wczuła się w rolę damy z nożyczkami). Te przednie włosy stykają się z linią idącą od brody i dodatkowo mam grzywkę od czubka głowy Całość wygląda sensownie pod warunkiem, że pobawię się w prostowanie Ale nie o tym mowa... Przede wszystkim chcę zapuścić te moje nieudane 'pazurki' - dość ambitnie, bo za ramiona

Włosy zapuszczam od 2 latek, ale za każdym razem nie mogę oprzeć się pokusie lekkiego ścięcia. Niestety rok temu, gdy włosy miały już dość pokaźną długość fryzjerce chyba za bardzo trzęsły się rączki i nieźle mi je skróciła... Za każdym razem, gdy spojrzalam w lustro to zaczynałam płakać.. Ale jakoś pozbierałam się i od tego czasu staram sie zapuszczać. Włosy podcinam rzadko, zazwyczaj ograniczam się do grzywki bez której ani rusz

Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Razem dziewczyny damy radę!
Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 19:40   #6
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zapuszczamy włosy

O ja tez zapuszczam włosny poraz n-ty Najdłuzsze włosy jakie miałam to za ramiona, marza mi sie włosy o długości za łopatki Pewne jest, że bede zapuszczać do kwietnie bo mam ślub i musze jakiegoś koka wymodzić z tych moich kłaków
Buziaczki
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 19:41   #7
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Zapuszczamy włosy

No to was zmotywuję : największym bogactwem młodziutkiej dziewczyny są piękne długie włosy.Nie ma chłopaka, któremu by sie to nie spodobało. Wypielęgnowane długie włosy dodaja uroku kazdej dziewczynie: ładnej i ładniejszej, chudej i mniej chudej.Jeśli są odpowiednio gęste zapuszczajcie bo....no własnie ile lat tej młodości ?Po 30-stce to już tak róznie bywa z tym doborem długiej fryzury do stylu, pracy i ubrania.Wiec zapuszczajcie, bo włosy troche rosną a efektem trzeba się nacieszyć !
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-09, 19:57   #8
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez cynada
No to was zmotywuję : największym bogactwem młodziutkiej dziewczyny są piękne długie włosy.Nie ma chłopaka, któremu by sie to nie spodobało. Wypielęgnowane długie włosy dodaja uroku kazdej dziewczynie: ładnej i ładniejszej, chudej i mniej chudej.Jeśli są odpowiednio gęste zapuszczajcie bo....no własnie ile lat tej młodości ?Po 30-stce to już tak róznie bywa z tym doborem długiej fryzury do stylu, pracy i ubrania.Wiec zapuszczajcie, bo włosy troche rosną a efektem trzeba się nacieszyć !
zgadzam sie w zupelnoci choc zdarzaja sie jednak dziewczyny, ktorym lepiej w krociutkich wlosakch. ja na szczescie do takich nie naleze wlosy zapuszczam juz prawie dwoch lat ( w listopadzie bedzie rocznica ) na poczatku namawila mnie do tego moj chlopak, ale nie bylam zbyt przekonana. jednak po pamietnej wizycie u fryzjera (zamiast 2-3cm obciela ok 10 ) powiedzialam sobie, ze juz nigdy nie pojde do fryzjera i ze zapuszczam oczywiscie do fryzjera chodze, ale podcinanie koncowek to koszmar. po raz pierwszy je podcialam po 9 miesiacach od tamtej wizyty teraz jednak znalazlam fryzjerke, ktora rozumie pojecie podciecie koncowek i korzystam z jej uslug co 3 miesiace.
no i mam juz wloski do lopatek
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 20:57   #9
mp2088
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 96
Wink Dot.: Zapuszczamy włosy

"jednak po pamietnej wizycie u fryzjera (zamiast 2-3cm obciela ok 10 ) powiedzialam sobie, ze juz nigdy nie pojde do fryzjera i ze zapuszczam "

tak samo wygladaly moje poczatki z zapuszczaniem.. tylko u mnie nie bylo to 10 cm tylko chyba nawet z 15.. mialam ladne wloski do ramion i u fryzjera chcialam sobie koncowki podciac i co? wrocilam do domu z wlosami scietymi do ucha masakra.. od tej pory unikam takich sytuacji.. to bylo w .. lutym tego roku i od tej pory juz duuuzo mi odrosly (jakos szybko mi te wlosiska rosna) mam.. hmm.. oczywiscie wycieniowane, najkrotsze sa z 5cm za ramiona a najdluzsze do polowy lopatek zapuszczam.. z dwoch powodow, po 1. zawsze bylam scieta na krotko i wlasciwie nie wiem czemu bo zle mi w krotkich wlosach , po 2 - w styczniu mam studniowke i dzieki dluzszym wlosom bede miala wieksze pole do popisu z fryzura
pozdrawiam wszystkie 'zapuszczajace'
mp2088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 21:10   #10
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ja tez cały czas zapuszczam teraz mam tak mniej wiecej do łopatek. Jeszcze przynajmniej z 5cm koncówek mam mocno zniszczonych wiec musze co jakis czas obcinac dopóki pozbede sie wszystkich zniszczonych W sumie bym chciała zeby mi szybciej włosy rosły bo bym sie szybciej tych okropnych pozbyła ale farbuje sie wiec tez nie chce miec po miesiącu 10cm odrostów heh tak źle i tak niedobrze, niedogodzi miw kazdym razie zapuszczam i regeneruje je
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 21:13   #11
sardna
Przyczajenie
 
Avatar sardna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zapuszczamy włosy

aj...
i ja zapuszczam.najbardziej irytują mnie "schody" na głowie-zarośniete cieniwoanie układa sie dramatycznie!;( moja dlugosc:do ramion.sama nie weim czy aby nie sciac ich na równo tzn.do najkrotszej warstwy .. ???

popatrzcie na tą fote B]
p.s jak zakręcić tak kudły? walki,papiloty,spać w warkoczach ?
sciskam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (42,6 KB, 1833 załadowań)
sardna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-09, 21:13   #12
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zapuszczamy włosy

ja też zapuszczam, bo wymarzylam sobie fryzurke calkiem inna niz obecna
teraz mam wlosy tak sciete, ze przod jest krotszy niz tył, a marzy mi się odworotnie
tragedia!!
poza tym są pocieniowane po całej dlugosci, wywijaja sie, wygladaja na zniszczone, nie ukladaja sie
nie wiem jak to zniose
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 07:16   #13
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Dot.: Zapuszczamy włosy

przyłaczam sie do zapuszczających 4 lata temu mialam włosy do pasa i zdecydowalam sie na dość radykalne obcięcie - włosy mocno pocieniowane, w najdłuzszym miejscu do ucha. Wszyscy sie klepali w głowę jak mozna było takie piekne włosy ściąc ale ja juz mialam dość bo takie długie włosy to kłopot (mycie, suszenie, pielęgnacja itp.) no i po obięciu byłam bardzo zadowolona i generalnie krotkie utrzymywałam, ale tak 1,5 roku temu zaczęłam zapuszczać przy czym nie jakos ortodoksyjnie, co jakis czas cos tam cieniowałam, wyrownywałam itp. i tak zostało bo pojawiły sie plany slubne, ślub mam 26 sierpnia i po ślubie idę zrobic sobie grzywkę i nieco podciąć włosy (tak z 5 cm) aby je nieco wyrównać.
Teraz mam włosy wycieniowane, w najdłuzszym miejscu z tyłu sięgaja łopatek, w najkrótszym z przodu połowy szyi
Póki co plan jes na długie choc nie wiem jak długo wytrzymam. na pewno tak długich jak miałam już nie chcę.
mojave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 07:44   #14
trOLka
Przyczajenie
 
Avatar trOLka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Zapuszczamy włosy

Lubię sama bawić się w panią fryzjerkę, szperać we włosach, układać, nakładać, wywijać, spinać, wykrecać itp.
10 m-cy temu postanowiłam "zapuścić" włosy.. tak jak mój fryzjer zalecił - chodzę co połtora m-ca na krótkie pielęgnacyjne podcięcie włosów. Chcę wytrwać do wysokości dupki .., ale ktoś mądry już powiedział "chcieć, to jeszcze nie móc".. ja już trace cierpliwość przy układaniu co rano fryzury, przy prostowaniu włosów.. mi juz ręce wysychają
Obecna długość włosów: poniżej ramion, jedno pasmo sięga do łopatek.

Ps. zalecam częstsze (przynajmniej raz na dwa m-ce) ściananie włosów co je znacznie wzmocni.
__________________
Sprawy seksu to bzdury - rzekł szpetny ponuremu
trOLka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 07:58   #15
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Zapuszczamy włosy

To ja się do Was przyłączam dziewczyny . Też zapuszczam włosy, mniej więcej od początku tego roku. Zawsze miałam dośc długie a teraz mam króciutkie i postopniowane na całej długości z grzywką sięgajacą do brwi, czesaną na skos. Kurcze, trwa to już tyle msc a ja wciąż mam wrażenie że włosy mają tę samą długośc , tylko porwnując zdjęcia widzę jakąś różnicę.
Kiedyś, lata temu, miałam króciuteńkie włoski wycieniowane na całej długości z pazurkami. Ale to było tak dawno temu, że samego procesu zapuszczania nie pamiętam...
W każdym razie, już nie mogę się doczekac aż będą miały długosc, która pozwoli na zrobienie z nich czegoś fajnego .
Dołączam fotki swoich "fryzur".
Pozdrawiam
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 08:29   #16
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ja zaczęłam zapuszczać mniej więcej rok temu. Potem około listopada poszłam do fryzjerki na "minimalne ścięcie końcówek", a ona... ścięła mnie na krócej, niż miałam przed rozpoczeciem zapuszczania!!! Przez tydzień chodziłam zdruzgotana, bo krótkie włosy (max. do ramion) nosiłam przez ostatnie 6 lat, w różnych kombinacjach, ułożeniach, itp., a jak w końcu zapuściłam trochę, to ona wszystko ścięła No ale postanowiłam być dzielna i w tej chwili, po dwukrotnym podcinaniu końcówek u fryzjerki, która rozumie, co to znaczy, mam ładnie wycieniowane włosy, z tyłu sięgające prawie za łopatki (pod warunkiem, że się nie skręcą, co mi się często zdarza zwłaszcza, jak jest wilgotno na dworze). Niestety w zimie strasznie zaczęły mi wypadac Teraz jest już dużo lepiej, mimo, że je farbuję - ratowałam się Revalidem, Merz-Special, zdrowym jedzieniem, mnóstwem odżywek. Co prawda nadal są cienkie, ale zrobiły się mocniejsze po Merzu, a po Revalidzie zrobiły się gęstsze i rosły jak szalone

A kiedyś miałam włosy za tyłek, kto by pomyślał
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 09:08   #17
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916
Dot.: Zapuszczamy włosy

ja zapuszczanie zaczłam również rok temu, gdy fryzjerka zrobila z moimi włosami cos okropnego, mialam je mocno wycieniowane, najdłuższe siięgały trochę za ramiona, teraz chodze podcinać końcówki i grzywkę i włosy mam juz do połowy plec tylko mam je niestety troche za mocno wycieniowane, ale i tak fajnie wygląda Musze isc znowu podciąć końcówki , bo z prostowania baaardzo sie niszczą włosy (zreszta o tym same wiecie),boje sie trocha podcinania jak zawsze zeby czasem nie ciachła za dużo

DZIEWCZYNY TRWAĆ W SWOICH POSTANOWIENIACH I ZAPUSZCZAĆ WŁOSY ;D dłuuugie włosy są sexi
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 09:22   #18
fifulcia
Raczkowanie
 
Avatar fifulcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Moje Niebo
Wiadomości: 97
Dot.: Zapuszczamy włosy

moje włosy maja prawie 60 cm <jupi> ale zapuszczam jeszcze tak z 12 cm i mi juz wystarczy(mysle ze za rok bede miała juz takie jak chce), zapuszczam od 3,5 roku(od długości może 5cm) ,w tym raz je obciełam jakies 5 cm, a raz tylko końcówki ale to był milimetry... hehe, są raczej równe z równiutka grzywką i przedzialkiem na srodku, do tego jeszcze je farbuje na blond z kilkoma pasemkami brązu... od chyba 2 lat je prostuje ale obecnie jestem na odwyku od prostownicy zaczełam uzywać wax i lykac skrzyp polny ale póki co efektów nie widze :P mam nadzieje ze zobacze w niedlugim czasie pozdrawiam i zycze wytrwalosci
__________________
Najpiękniejsze chwile w życiu często przychodzą niezapowiedziane...

http://www.slubnezakupy.pl/s05102013020105.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/xi7i6fc.png
fifulcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 09:23   #19
Jessenia
Raczkowanie
 
Avatar Jessenia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
GG do Jessenia
Dot.: Zapuszczamy włosy

od czasu kiedy 10 lat temu z włosów do pasa (;() obcięłam na zapałkę nie udało mi się zapuścić dłuższych niż do ramion.
miesiąc temu już były do końca szyi - i je znów obcięłam.
teraz planuję je tylko wyrównywać, zobaczymy ile wytrwam.
niestety moje włosy (mimo, że ostatnio się sypią jak puch z poduszki) są ciężkie i trudne w codziennym zyciu. jak są dłuższe niż za ucho zlepiają się w smętne strąki a mi brak cierpliwości, żeby je układać lub robić z nimi cokolwiek.
fryzjerzy sobie z nimi też nie radzą
ciekawe czy teraz mi się uda.

btw.
polecam picie maślanki lub kefiru - ok litr dziennie - moja mama tyle pije, ma włosy do pasa..rosną jej w tempie ok 2 cm na miesiąc, czasem wiecej.
__________________
ja cię w czerwień powiodę w piekło - ból

5, 10, 21.975, 42.135
Jessenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 09:48   #20
merry_ann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Zapuszczamy włosy

ja zapuszczałam zeby miec m wiecej włoski jak Ashlee Simpson ale od kiedy moja siostra stwierdziła ze wygladam jak topielica (i sama zauważyłam ze mi sie nie układaja) sciełam je troche za ramiona takze z zapuszczania nhici.. poza tym sa ludzie którym ładnie w któtkich (ja do takich naleze ) a niektórym w długich
merry_ann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 15:37   #21
anako
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar anako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez lilithin
jednak po pamietnej wizycie u fryzjera (zamiast 2-3cm obciela ok 10 ) powiedzialam sobie, ze juz nigdy nie pojde do fryzjera i ze zapuszczam
Ooo tak. To domena wszystkich albo prawie wszystkich fryzjerów. Miałam takie historie - miał być centymetr, było 5 cm. Moja fryzjerka też czasami przedobrzy, ale na szczęście tylko minimalnie i jestem z niej w 99% zadowolona. W przyszłym tygodniu muszę iść na podciecie grzywki.

No to dziewczyny, musimy wspierać się nawzajem. Oby sie udało. Ja pocieszam się między innymi tym, że zawsze gdy zapuszczałam wlosy to zapuszczałam też grzywkę, co doprowadzało mnie do szału. Teraz grzywkę zostawiłam, przynajmniej tymczasowo, więc miejmy nadzieję, że pójdzie lepiej.

Niedawno kupiłam Dermenę i Wax - widze, że włosy są mocniejsze, ale na większe efekty będę musiała poczekać.
anako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 21:52   #22
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Zapuszczamy włosy

no wlasnie, wiele dziewczyn zaczelo zapuszczac, po nadgorliwych fryzjerkach a mnie ciekawi jak to jest? dlaczego one scinaja zamiast 2cm 10cm??? no skad sie to bierze po prostu?
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 06:33   #23
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Dot.: Zapuszczamy włosy

mi zawsze fryzjer obcinał tyle ile chcialam
mojave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 09:31   #24
sardna
Przyczajenie
 
Avatar sardna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zapuszczamy włosy

ooo.to jest fakt.
byl czas kiedy przyszłam do fryzjerki podciac koncowki miich wlosow do rfamion a wyszlam z grzybkiem za ucho!placz,lament i histeria...
skonczyło sie na tym że lukiem omijam zakład "awanagrda",i podjęlam wyzwanie zapuszczania : )
sardna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 10:11   #25
^Motylek^
Raczkowanie
 
Avatar ^Motylek^
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 58
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez sardna
ooo.to jest fakt.
byl czas kiedy przyszłam do fryzjerki podciac koncowki miich wlosow do rfamion a wyszlam z grzybkiem za ucho!placz,lament i histeria...
skonczyło sie na tym że lukiem omijam zakład "awanagrda",i podjęlam wyzwanie zapuszczania : )

Ja tak samo! Było to rok temu! Od tego czasu włosy urosły mi 2 - 3 cm
__________________
Warto o tobie śnić
i warto dla ciebie ż
yć !

^Motylek^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:32   #26
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Zapuszczamy włosy

To ja tez sie dołanczam do "zapuszczalskich"

Mam wlosy bardzo wycieniowane, najkrotsze do polowy glowy, a najgluzsze kosmyki gdzies do konca szyi ale jeszcze ramion nie dotykają
Aktulanie mam na glowie bardzo duzo kolorow, sprany braz, pasemka rudosci i starego blondu plus odrosty naturalne wygladam okropnie.

Teraz mam nadzieje ze tak do wrzesnia/pazdziernika wlosy podrosną do żądajej dlugosci, zafarbuje je na jakis ladny naturalny kolorek i bedzie tak
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 12:35   #27
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Zapuszczamy włosy

noo ja zapuszczam i zapuszczam... i coś mi nie idzie strasznie wolno rosną moje kłaczki :p ostatnio zaczęłam łykac tabletki i zakupiłam odzywkę seboradin niger lotion... troche sie poprawiły, no i albo mi się wydaje albo mi przez ten miesiąc włoski urosły jakis 1 cm a to dla mnie duzo... bo naprawde wolno włosy mi rosna... wogóle mam liche narazie mam włosy do łopatek a moj cel to tak żeby sięgały połowy plecków... mam nadzieje, że szybko osiągne cel pozdrawiam
niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 16:30   #28
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Zapuszczamy włosy

nooo ja zapuszczam od jakichs 3 lat, ale cięzko mi idzie i co rusz jakis szatan mnie podkusza zeby znow sciąć
obecnie mam juz długie jak na siebie bo z tyłu mam juz jakies 6 cm a z przodu(u góry)ok 3.....no i grzywka ma 1 cm hehe hardcore nie ma co, dobrze mi idzie
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 22:02   #29
Monique25
Przyczajenie
 
Avatar Monique25
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ja tez zapuszczam włosy ale...jakoś niebardzo mi to idzie.Włosy miałam krótkie takie całkiem i taka ryzurkę nosiłam bardzo długo.Teraz już trochę odrosły ale mam fryzurę a'la garnek na głowie i nijak nie potrafie przejść tego etapu.Jak tylko mam gorszy dzień i spojrzę w lustro idę do fryzjera i znowu krótsze.Ostatnio byłam podcięłam tylko końcóweczki i zapuszczam to postanowione -następnym razem odwiedzę fryzjerkę ok października .Mam nadzieję,że mi sie uda
Monique25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 14:59   #30
la'nalija
Przyczajenie
 
Avatar la'nalija
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bytom Miechowice
Wiadomości: 5
GG do la'nalija
Dot.: Zapuszczamy włosy

Pocieszę Was kochaniutkie miałam wspaniałe włosy do pupy, gęste, mocne ciemno brązowe [ naturalny kolor ] .. odrazu po kumunii ściełam do końca ucha i zapuszczałam, i ścinałam i tak w kółko teraz mam grzywke do noska, bo zapuszczam ją sobie, no a reszta włosów jest do łopatek. Hm.. i znów chcę miec do pupy Zadbane i długie włosy to podstawa u kobiety



NOŻYCZKI ... WAM MÓWIMY STOP
__________________
La'nalija ~~
la'nalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.