Seboradin kontra Radical:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 16:17   #1
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Question

Seboradin kontra Radical:)


to co w temacie co lepsze do włosów???
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 16:40   #2
mala_angie
Raczkowanie
 
Avatar mala_angie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 75
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Ja uzywalam kiedys Seboradinu srednio bylam zadawolona bo troche wysuszal moje wlosy, ale po pewnym czasie przestaly wypadac prawie wogole. Radical uzywam od niedawna i mam mieszane uczucia wypadaja jak wypadaly i strasznie sie po nim rozczesuje wlosy...
mala_angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 16:58   #3
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Racja po radicalu ciezko rozczesac wlosy, on sie nie pieni w ogole:/ Seboradin mialam , razem z balsamem ale tez bez rewelacji. Jesli mam wybrac jeden to Seboradin
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:36   #4
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Radical szampon ok,wlosy sie fajnie układały,puszyste ale nie poradził sobie z wypadaniem,napewno szampon Seboradin lepszy (stosuje teraz),Radical odzywka nie zauwazyłam nic co mogłabym dobrego napisac,a znów Seboradin balsam sprawia ze moje włosy wygladaja jakbym ich wcale nie myła, mgiełka Radical mi nie odpowiadała wcale,opakowanie uzywam do lotionu seboradin ale na efekty musze poczekac,uzywam ponad tydzien.
Tak,tez zaczynam czuc ze Seboradin mi wususza włosy nie dobrze,ale dam mu szanse.

Jedno pewne,ampułki Radical 100% lepsze jak seboradin i dziewczyny warto dac te 32 czy 36 zł.Tylko ze kuracja nie moze zakonczyc sie na jednym opakowaniu.Wiec jest to kosztowne.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:46   #5
drum_girl
Raczkowanie
 
Avatar drum_girl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z połamanego świata
Wiadomości: 163
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

ja z szamponu Radicala niezbyt byłam zadowolona dałam go mamie natomiast z szamponu Seboradin nie używałam.Lotion Seboradin bardzo dobry .Serum z Radicala niezbyt bardzo przetłuszcza włosy chociaż fajnie sie po nim rozczesują. A ampułki to zdecywanie lepsze te z Radicala
drum_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:54   #6
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

hmmm wychodzi na to ze obydwa nie sa zbyt dobre wiec moze znacie inne kosmetyki dostepne w aptece ale bardziej skuteczne(w tym samym przedziale cenowym)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:57   #7
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

w redicalu to jest tylko dobre serum mogę polecić z całą pewnością jest bez spłukiwania
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 10:06   #8
balenciaga
Przyczajenie
 
Avatar balenciaga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Szampon Radical - przesusza i koltuni wlosy, nie widzialam spektakularnych efektow jesli chodzi o zatrzymanie wypadania wlosow.

Odzywka Radical do wlosow farbowanych w pudelku okraglym - dno, poleciala do kosza po dwukrotnym uzyciu, cale szczescie, ze tania byla.

Mgielka Radical do wlosow farbowanych - calkiem fajna, ladnie pachnie, stosowana razem z serum daje niezle rezultaty.

Serum Radical bez splukiwania - re-we-la-cja , wlosy sa lsniace i dobrze sie rozczesuja

Seboradin szampon Niger z rzepa - mylam dopiero dwukrotnie, ale juz widze, ze o niebo lepszy od Radicala.
__________________
###########
Pozdrawiam

B.
balenciaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 11:27   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Stosowałam i to i to ( ogólnie lubię apteczne specyfiki , ale trzeba brac poprawkę , że nie pachną tak jak drogeryjne i zazwyczaj włosy nie rozczesują sie po nich tak ładnie, ale to naturalne patrząc na odrębne składy). Radical jest słabszy w działaniu , jest przy tym jednak bardzo delikatny dla skóry głowy ( mowa o szamponie) , Seboradin daje lepsze " lecznicze" efekty. Jeśli chodzi o odżywki moje odczucia są podobne.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 11:58   #10
marzena0607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Cytat:
Napisane przez balenciaga Pokaż wiadomość
Szampon Radical - przesusza i koltuni wlosy, nie widzialam spektakularnych efektow jesli chodzi o zatrzymanie wypadania wlosow.

Odzywka Radical do wlosow farbowanych w pudelku okraglym - dno, poleciala do kosza po dwukrotnym uzyciu, cale szczescie, ze tania byla.

Mgielka Radical do wlosow farbowanych - calkiem fajna, ladnie pachnie, stosowana razem z serum daje niezle rezultaty.

Serum Radical bez splukiwania - re-we-la-cja , wlosy sa lsniace i dobrze sie rozczesuja

Seboradin szampon Niger z rzepa - mylam dopiero dwukrotnie, ale juz widze, ze o niebo lepszy od Radicala.

Cześć dziewczyny, ja mam włosy farbowane i chcę używać szamponu seboradin regenerującego. Czy on też przyspiesza wzrost włosów? I lotion regenerujący-czy też przyspiesza? czy tylko regeneruje?
marzena0607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:51   #11
Nayeczka
Przyczajenie
 
Avatar Nayeczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 2
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Ja używałam szamponu Seboradin bodajże na łupież... i wiem, że po nim włoski szybciutko rosły -> jakieś 2 cm co miesiąc ^^ ale nie wiem czy to tylko jego zasługa, boooo włoski moczyłam w pokrzywie -> tzn. parzyłam sobie pokrzywe (kupowałam taką herbatke ) -> do jednej szklanki wsadzałam 2 saszetki i czekałam aż wystygnie, żeby było takie letnie. Polewałam sobie włosy tą pokrzywą nad miską i masowałam skóre głowy i tak długo aż mi się znudziło he :P potem płukałam włosy z pokrzywy i myłam Seboradinem i włoski sobie rosły i rosły -> Musze koniecznie powrócić do tej metody, bo obecnie mam dosyć krótkie włosy hmmm jakieś 7cm w dół od ramion... Co do Radicalu -> wybieram zdecydowanie Seboradin -> jeśli chodzi o regeneracje to hmmm trudno powiedzieć... -> gdy miałam zniszczone włosy po prostownicy to najlepszą metodą było... niestosowanie prostownicy i odżywka z pantene... lepszego sposobu nie ma...
__________________
,,I never listened to a word you never said...''

30 STM / FFaF

loczki ^^

Nayeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 17:42   #12
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

można stosować radical ze zwykłymi odrzywkami? bo mogłabym przezyc kołtunienie włosów z dobra odrzywka chyba ze to niweluje efekt przyspieszenia wzrostu.
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 08:29   #13
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Ja miałam lotion Seboradin Niger i odżywkę Radicala (też w płynie do wcierania we włosy i skórę głowy) i muszę przyznać, że to drugie zdecydowanie lepsze. Po radicalu włosy mi lśniły i robiły wrażenie mocniejszych, gęstszych. A po seboradinie jedyne co zauważyłam to długo utrzymujący się smród
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 08:47   #14
marzena0607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Cytat:
Napisane przez Nayeczka Pokaż wiadomość
Ja używałam szamponu Seboradin bodajże na łupież... i wiem, że po nim włoski szybciutko rosły -> jakieś 2 cm co miesiąc ^^ ale nie wiem czy to tylko jego zasługa, boooo włoski moczyłam w pokrzywie -> tzn. parzyłam sobie pokrzywe (kupowałam taką herbatke ) -> do jednej szklanki wsadzałam 2 saszetki i czekałam aż wystygnie, żeby było takie letnie. Polewałam sobie włosy tą pokrzywą nad miską i masowałam skóre głowy i tak długo aż mi się znudziło he :P potem płukałam włosy z pokrzywy i myłam Seboradinem i włoski sobie rosły i rosły -> Musze koniecznie powrócić do tej metody, bo obecnie mam dosyć krótkie włosy hmmm jakieś 7cm w dół od ramion... Co do Radicalu -> wybieram zdecydowanie Seboradin -> jeśli chodzi o regeneracje to hmmm trudno powiedzieć... -> gdy miałam zniszczone włosy po prostownicy to najlepszą metodą było... niestosowanie prostownicy i odżywka z pantene... lepszego sposobu nie ma...
A mam pytanie jakiego seboradinu używałaś? regenerującego czy do włosów przetłuszczających?
marzena0607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 11:55   #15
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

o matko! nawet zapomnialam ze kiedys zalozylam taki watek bardzo chetnie sie czegos jeszcze dowiem
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 01:39   #16
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

podbijam moje pytanie xD mozna uzywac szamponu radical i seboradin ze zwyklymi odrzywkami??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 18:25   #17
Nayeczka
Przyczajenie
 
Avatar Nayeczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 2
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Cytat:
Napisane przez marzena0607 Pokaż wiadomość
A mam pytanie jakiego seboradinu używałaś? regenerującego czy do włosów przetłuszczających?
Ja używałam tego do przetłuszczających... -> przepraszam, że odpisuje dopiero dzisiaj!
__________________
,,I never listened to a word you never said...''

30 STM / FFaF

loczki ^^

Nayeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 19:19   #18
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
podbijam moje pytanie xD mozna uzywac szamponu radical i seboradin ze zwyklymi odrzywkami??

no oczywiscie ze tak
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 09:10   #19
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Seboradin kontra Radical:)

podbijam wątek
właśnie zamierzam kupić lotion z seboradinu i szampon, bo zaczęły mi strasznie wypadać włosy
Jak wasze wrażenia po nim? który polecacie?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.