Leczenie Olejem Czyni Cuda!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-15, 13:36   #1
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Exclamation

Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!


Ja stosuję tą metodę jakies 2,3 miesiace, moja ciocia ok 15lat Ona mi o tym powiedziala, ze to swietna metoda na pozbycie sie toksyn z organizmu a przy tym wyleczenie sie z chorob. Ponizej umeiszczam wszystko co znalazlam na ten temat. Naprawde warto!

http://img291.imageshack.us/img291/5701/mkb5.jpg

http://img136.imageshack.us/img136/2...nuj0002lc8.jpg
--------------------------------------------------------------------------

TAJEMNICA UKRYTA W OLEJU.


Właściwości ukryte w oleju.

Brr, wzdrygnęłam się, już na samą myśl, że mogłabym wziąć do ust olej. A jednak, przemogłam się i dzisiaj po ssaniu oleju bez przerwy ponad dwa lata, stwierdzam, że to niezwykła i tania metoda leczenia całego organizmu. Już po pierwszym tygodniu ssania oleju moja cera stała się gładka i młoda jakbym używała cudownego kremu, a ja tylko ssałam olej.

Przekonały mnie słowa, które na temat oleju wygłosił ukraiński uczony. Na Zjeździe Wschodnioukraińskiego Związku Onkologów i Bakteriologów, powiedział tak: „Osobiście stosowałem leczenie olejem; polega ono na ssaniu oleju roślinnego, a reszty dokonuje sam organizm. Dzięki temu leczą się komórki, tkanki oraz wszelkie narządy organizmu ludzkiego. Przy tym organizm usuwa z siebie wszelkie niepotrzebne, martwe substancje, które go niszczą. Do takich substancji zaliczam sole, śluzy oraz inne, zbędne składniki. Dzięki olejowi wyleczyłem się z przewlekłego schorzenia krwi, na które chorowałem 18 lat, zapalenia zatok szczękowych, a przy tym był leczony cały organizm”.

Po przeczytaniu tych słów z jeszcze większym zapałem przystąpiłam do ssania oleju, a gdy w książce M. Tombaka „Droga do zdrowia”, znalazłam przy rozdziale „Przyczyny chorób narządu ruchu”, że łykanie różnych tabletek niszczy wątrobę i lepiej jest ssać olej, który zdaniem autora pomaga przy lekkich i chronicznych chorobach, jak reumatyzm, artretyzm, zapalenie żył, paraliż, anemia, egzema, choroby żołądka i nowotwory, ssałam jeszcze wytrwalej.

Mojej choroby nie wymienił, ale i tak postanowiłam ssać, tym bardziej, że już po krótkim ssaniu miałam lepszą cerę, włosy i paznokcie, a co ważniejsze, czułam się jakoś wewnętrznie świeża.



Znaczenie oleju w medycynie ludowej.

Decydującym momentem, kiedy postanowiłam, że będę na pewno ssała olej, była wizyta u ...dentysty. Trafiłam na pracującego w Polsce dentystę z gór Kaukazu. Zainteresował się nie tylko moimi zębami, ale moim chwiejnym krokiem. Kiedy mu powiedziałam na co choruję, kazał mi brać w usta wodę i ssać jak cukierka przez 20-30 minut. Jest to świetna gimnastyka dla mózgu. Powiedziałam mu, że w ten sposób robię, ale z olejem. Wtedy on zaczął mi opowiadać, jakie dobrodziejstwa ma dla organizmu właśnie ssanie oleju.

Ludzie z gór Kaukazu, z którego pochodzi, ssaniem oleju sami leczą wiele chorób. Gdy miałem pełno gazików w otwartej buzi, stał nade mną z wiertłem i opowiadał o oleju i strukturowanej wodzie, o której już wcześniej pisałam.



Jak ssać olej ?

Rano na czczo jeszcze przed umyciem zębów wziąć do ust łyżkę– lepiej nie pełną, oleju słonecznikowego lub arachidowego i ssać jak cukierka trzymając w przedniej części ust. Ssać lekko, bez żadnego wysiłku przez 20-30 minut. Na początku olej trochę zgęstnieje, potem zrobi się płynny i biały. Po upływie czasu, który przeznaczyliśmy na ssanie olej należy wypluć, najlepiej do muszli klozetowej i zaraz go spłukać. Nie wolno tego oleju połknąć, bo zawiera wyssane z organizmu zarazki chorobowe. Ssanie oleju można stosować dowolnie długo, dopóki sami nie odczujecie, że można przestać. Po jakimś czasie, niedługim, odczujecie przypływ energii, spokoju, będzie wam się lepiej spało, poprawi się pamięć, wzmocnią włosy i paznokcie. Cera stanie się gładka. Wszystko to sama uzyskałam, więc ssię dalej, tym bardziej, że czuję, że ten olej oczyszcza mój organizm od wewnątrz. Jakbym się tam myła. Olej można ssać raz dziennie. Rano lub wieczorem, 3 godziny po jedzeniu. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej jest go ssać rano, po pierwsze dlatego, że wtedy na pewno jesteśmy na czczo. Po drugie nie traci się czasu, bo można go ssać w czasie porannej toalety, a po trzecie – rano rzadko kiedy zadzwoni telefon. No właśnie, jak wtedy z buzią napełnioną olejem odezwać się do słuchawki, a połknąć go nie wolno.



Choroby zwykłe i przewlekłe.

Zwykłe stany chorobowe po regularnym ssaniu oleju mijają szybko– w ciągu 2-3 tygodni, chroniczne– w ciągu kilku miesięcy, do roku. Trzeba też wiedzieć, że przy niektórych schorzeniach w pierwszym tygodniu ssania oleju mogą wystąpić lekkie niedomagania, słabość lub podobne zjawiska. Jest to normalne i należy ssać dalej, to minie. Nie można przerywać tej kuracji, bo ona przynosi korzyści, ale nie od razu. Pozytywne objawy zauważymy etapami. Tak jak ja, o czym pisałam wyżej.



Żadna terapia nie znosi przerw.


Kiedy jechałam do znajomych na wakacje, zamierzałam przerwać ssanie, tym bardziej, że mąż mojej koleżanki jest lekarzem, a wiem jak lekarze patrzą na takich, którzy stosują tak prymitywne metody. Przerwie w mojej olejowej kuracji zapobiegła moja rehabilitantka. Wlałam więc olej w małą butelkę po wodzie mineralnej. Ssałam późnym wieczorem, kiedy wszyscy poszli spać, ale moja koleżanka odwiedzała mnie wieczorami, więc ją wtajemniczyłam w swój sekret. Któregoś razu przyszła do mnie bardzo późno i zdziwiona zapytała:
- Co ty jeszcze nie ssiesz?
- Czekam aż medycyna konwencjonalna pójdzie spać – odpowiedziałam. I obydwie wybuchnęłyśmy śmiechem.



Niespodziewany efekt.

Tajemnicza butelka z żółtym płynem zaciekawiła córkę gospodyni. Pannę już 20-letnią, z którą zaprzyjaźniłam się, kiedy przygotowywałam ją do matury. Powiedziałam jej, że to olej, który ssię. Zwierzyła mi się z okropnych kłopotów z cerą. Używała już różnych kosmetyków, była na zabiegach u kosmetyczek i dermatologów. Wydała kupę forsy i nic. Cera w dalszym ciągu była brzydka, pokryta różnymi krosteczkami, plamkami, zaczerwienieniami. Wiem, co to znaczy u 20 letniej dziewczyny.
- Ssij olej – powiedziałam
Popatrzyła na mnie niedowierzająco. Po tygodniu dostałam sms: „Po Pani wyjeździe ssałam jak pani kazała, prawie wszystkie krosty zniknęły. Dziękuję”. Więcej o swoich olejowych przygodach napisała mi w liście, którego fragment cytuję: „Najgorsze było się przemóc, jak wziąć do buzi olej, okropny zapach i smak. Ssię i cały czas pamiętam tak jak Pani mówiła, żeby nie połknąć. Moja cera już po tygodniu ssania się poprawiła i czuję, że mój organizm się oczyszcza. Musiałam tę kurację olejową przerwać, bo wyjeżdżam do Berlina, ale wrócę do niej, bo warto. Tylko muszę to robić systematycznie, a z tym u mnie nie jest najlepiej”.
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 16:37   #2
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Ciekawie piszesz, ale kurka jakoś nie do końca w to wierzę.

Gdyby to było taką rewelacją, to już dawno by wszyscy i wszędzie o tym trąbili. A tymczasem ja pierwsze słyszę.
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 16:45   #3
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Brzmi to wszystko jak reklamy produktow Tv Market
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 18:02   #4
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Brzmi jakbyś pisała to licząc na jakąś korzyść... a więc do mnie nie bardzo przemawia.

Poza tym, na Boga - "ssę"
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 18:22   #5
morelkaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar morelkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 104
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

no nie wiem nie jestem co do tego przekonana tz. nie moge uwieżyć że jak bede ssać olej to te wszystkie świństwa wyjdą do mojej buzi przecież to wbrew grawitacji .No ale to tylko moja opinia.Pozdrawiam wszystkich i życze udanej kuracji
morelkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 19:57   #6
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

ratta tak korzysc mam wielka...chcę podzielic sie z tym innymi, ale widze, ze malo przekonujaco to zaprezentowalam, no trudno, nie chcecie, nie wierzcie, za pare lat zobaczymy, kto bedzie zdrowszy...Bo ja w to goracoo wierze, wkoncu moja ciocia nie ssala by tego przez 15 lat, gdyby to nie bylo wyprobowane, potwierdzone. Ssanie oleju przeciez nie zaszkodzi, nawet wrecz przeciwnie. Widze, ze samu tu niedowiarki. Szkoda, w takim razie po nic ten caly watek, szukanie dodatkowych informacji...
Coz, moze sie znajdzie sie kiedys przynajmniej jedna odwazna i chcaca sobie pomoc osoba, ktora wyprobuje ta metode leczenia. Widze, ze nie jestescie na tyle chore na cos, by to zrobic, bo gdyby tak bylo brzytwy byscie sie chwytaly, a olej, coz nie da sie porownac, ja sie bardzo szybko przyzwyczailam, ani raz nie zapomnialam, nie polknelam...
Lecz mam nadzieje, ze komus w przyszlosci to pomoze...
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 20:29   #7
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

A ja tam jestem skłonna uwierzyć
ale oczywiście muszę to sprawdzić na sobie
musi być słonecznikowy?czy może też być np.rzepakowy czy oliwa z oliwek?
a niedowiarki zawsze się znajdą-się nie przejmuj
ja sprawdzę na sobie,więc opinię wydam póżniej
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 21:05   #8
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Venuss1- ja jestem skłonna w to uwierzyc - napisz proszę, czy może to być ooliwa z oliwek?
ciężko mi bedzie ssać bez połykania - mam trzymać w buzi ten olej?
Pozdrawiam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 21:49   #9
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez venuss1
ratta tak korzysc mam wielka...chcę podzielic sie z tym innymi, ale widze, ze malo przekonujaco to zaprezentowalam, no trudno, nie chcecie, nie wierzcie, za pare lat zobaczymy, kto bedzie zdrowszy...Bo ja w to goracoo wierze, wkoncu moja ciocia nie ssala by tego przez 15 lat, gdyby to nie bylo wyprobowane, potwierdzone. Ssanie oleju przeciez nie zaszkodzi, nawet wrecz przeciwnie. Widze, ze samu tu niedowiarki. Szkoda, w takim razie po nic ten caly watek, szukanie dodatkowych informacji...
Coz, moze sie znajdzie sie kiedys przynajmniej jedna odwazna i chcaca sobie pomoc osoba, ktora wyprobuje ta metode leczenia. Widze, ze nie jestescie na tyle chore na cos, by to zrobic, bo gdyby tak bylo brzytwy byscie sie chwytaly, a olej, coz nie da sie porownac, ja sie bardzo szybko przyzwyczailam, ani raz nie zapomnialam, nie polknelam...
Lecz mam nadzieje, ze komus w przyszlosci to pomoze...
Zaprezentowałaś to aż nadto przekonująco - jak w reklamach - zbyt piękne by było prawdziwe. Ale ja nie mówiłam, że nie spróbuję Tonący brzytwy się chwyta, a ja mam raczej poważne problemy ze zdrowiem i cerą. Ale nie jestem pewna czy w to wierzę, uwierzę jak zobaczę efekty. I mam nadzieję, że to nie będzie efekt w postaci krzywych zębów, bo ja musiałam ssać, żeby przerwa między zębami się zmniejszyła, a zmnieszyła się aż za bardzo.
I kiedyś był też taki przepis, żeby oczyścić skórę - miód, płatki i mąka chyba. Siedziało się z tym ileś minut i miały wychodzić białe grudki, gdy pory się odtykały - bzdurrra Na mnie nie działało, więc to pewnie też nie podziała...
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 23:33   #10
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Ratta- myślę, że to nie jest nic nowego-pozytywne działanie oliwy na zdrowie- będąc w Grecji, Chorwacji , czy Słowienii-wielokrotnie opowiadano mi o wspaniałych właściwościach oliwy z oliwek- czy na spierzchniętą skórę, czy na przeziębienie, aż po bóle reumatyczne...
więcej o oliwie z oliwek: http://www.erodzina.com/index.php?id=47,612,0,0,1,0

Kilka ciekawych linków: http://blizejnatury.pnth.net/index.p...&typ=kosmetyki
http://medycyna.linia.pl/uroda2.html
http://www.ziola-leki.pl/doc/twarz.html
http://www.erodzina.com/index.php?id=47,1184,0,0,1,0
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 01:15   #11
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Venuss1- ja jestem skłonna w to uwierzyc - napisz proszę, czy może to być ooliwa z oliwek?
ciężko mi bedzie ssać bez połykania - mam trzymać w buzi ten olej?
Pozdrawiam
Nie, to powinien być olej lniany.
O ile wiem jest najskuteczniejszy i polecany przez bioterapeutów i lekarzy-naturalistów.

Nie trzymać , tylko ssac , jak cukierka.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 07:36   #12
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

lniany ? a gdzie go mozna kupic ?
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 08:15   #13
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

No to może i ja jednak spróbuję. W końcu nie mam nic do stracenia. Mam nadzieję, że jak nie pomoże to przynajmniej nie zaszkodzi.

Ale olej lniany??? A Kujawski nie może być?
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 11:59   #14
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Znalazłam dietę , której podstawą jest olej lniany -to dieta dr Budwig:
"Dr Johanna Budwig (1909-2003) - niemiecka biochemik - juz siedem (!) razy byla za swoje osiągniecia naukowe nominowana do Nagrody Nobla. Przez wiele uznanych autorytetów światowej nauki, jej odkrycia zasługują na miarę najważniejszych w XX wieku.
Nasze zaangażowanie w propagowanie tej metody leczenia wynika z przekonania, ze terapia ta za kilka lat stanie sie prawdopodobnie jedną z oficjalnie uznanych. Nie chcemy jednak czekać. Naszym celem jest otwarcie drogi do wyleczenia wielu potrzebującym ludziom, a że na własne oczy mieliśmy okazje zobaczyć, jak dieta dr Budwig jest skuteczna, z całego serca ją Państwu polecamy." (...)

"Olej lniany jest najlepszym naturalnym źródłem kwasów Omega-3, zaś kwasy Omega-3 to podstawowa cegiełka używana do budowy zdrowych (posiadających odpowiedni potencjał elektryczny) błon komórkowych dla każdej komórki naszego organizmu. Właściwie zbudowana błona komórkowa decyduje o zdrowiu komórki: to dzięki jej odpowiedniemu ładunkowi elektrycznemu komórka może przyjmować składniki odżywcze. Gdy napięcie błony komórkowej spada poniżej 40 milivoltów, komórka traci zdolność przyjmowania cząsteczek tlenu. Od tej pory skazana jest na fermentacyjne, beztlenowe oddychanie, charakterystyczne dla komórek nowotworowych.
Olej lniany, który jest kluczowym elementem diety dr Budwig jest teraz przedmiotem badań m. in. w Duke University w Stanach Zjednoczonych. Uniwersytet ten jakiś czas temu ogłosił "rewelację" (dla ludzi zaznajomionych z odkryciami dr Budwig, ta rewelacja ma juz 50 lat!!!). Otóż opublikował następującą informację: "Flaxseed-Rich Diet Blocks Prostate Cancer Growth and Development in Mice", czyli w tłumaczeniu na jęz. polski: " Bogata w siemię lniane dieta blokuje wzrost i rozwój raka prostaty u myszy"
"

źródło: http://www.primanatura.com/
http://www.primanatura.com/czytelnia/budwig.htm
po angielsku: http://www.dukemednews.org/news/article.php?id=6041
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 12:04   #15
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

W za ącznikach znajdziecie przykłądowy jadłospis dkety dr Budwig.
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf Budwig-menu-na-5-dni.pdf (184,2 KB, 408 załadowań)
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:50   #16
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Olej Lniany :tu można go kupić, a także w niektórych sklepach ze zdrową żywnością.

http://www.oleofarm.com.pl/olej_lnia...czyszczony.php
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:32   #17
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Oliwa z oliwek ma zbyt gesta konsystencje zeby go ssac,poza tym jest trudniejsza w "uzyciu" bo smak ma gorszy podobno, z tego co mi ciocia mowila i z tego co czytalam na ten temat to najlepszy jest olej slonecznikowy(obojetnie jaki byle slonecznikowy). Poczytajcie to co znalazlam to bedziecie mialy odpowiedzi na wasze pytania.
Ja normalnie na czczo(nawet wody nie pije) lyzke(lepiej niecala niz za duzo) biore do buzi i ssam, tak przez zeby, przeczytalam , ze pierwszym zjawiskiem dzialania jest wybielenie zebow, choc ja jeszcze tego nie zauwarzylam, tak mi sie zdaje...
Ja ssam 15-20min po czym wypluwam do muszli klozetowej(koniecznie, nie gdzie indziej)plukam buzie woda i tez wypluwam do muszli i splukuje. Nastepnie wreszcie moge zjesc sniadanie:P
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 09:24   #18
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

15-20 minut, to trochę za długo jak dla mnie. Nie wiem czy uda mi się trzymać w ustach taki obrzydliwy olej tak długo. Pewnie zaraz po nabraniu będę miała chęć go wypluć
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:36   #19
trOLka
Przyczajenie
 
Avatar trOLka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Brzmi faktycznie jak jakaś reklama TV. Pomyślmy, jak może olej nie stykając się bezpośrednio z pewnymi organami wewnetrznymi w czlowieku "wyciągać" choroby, zarazki, bakterie..
Myślę, że pozytywny efekt ssania oleju zawdziecza się swojej PODśWIADOMOśCI, która odpowiednio wsparta przez świadomość, że oto w cudowny sposób podczas ssania oleju wyssie się chorobę.. same siebie uzdrawiamy.
Trzeba tylko wierzyć i nasz organizm odpowiada na nasze stanowcze żądania.
Mój post o podświadomości brzmi teraz bardziej bajkowo niż ten OLEJ , a jednak
__________________
Sprawy seksu to bzdury - rzekł szpetny ponuremu
trOLka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 12:18   #20
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

już kiedyś czytałam o ssaniu oleju,i kilka osob sie wypowiadało na innym forum ze po tym miały bóle brzycha,rozwolnienie i inne niemiłe objawy...
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:14   #21
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez trOLka
Brzmi faktycznie jak jakaś reklama TV. Pomyślmy, jak może olej nie stykając się bezpośrednio z pewnymi organami wewnetrznymi w czlowieku "wyciągać" choroby, zarazki, bakterie..
Myślę, że pozytywny efekt ssania oleju zawdziecza się swojej PODśWIADOMOśCI, która odpowiednio wsparta przez świadomość, że oto w cudowny sposób podczas ssania oleju wyssie się chorobę.. same siebie uzdrawiamy.
Trzeba tylko wierzyć i nasz organizm odpowiada na nasze stanowcze żądania.
Mój post o podświadomości brzmi teraz bardziej bajkowo niż ten OLEJ , a jednak
Chyba nie przeczytalas do konca wszystkiego, jesli tak uwazasz. Nastepnym razem czytaj uwazniej i dokladniej.
"Dzieki ssaniu uleju lecza sie komorki, tkanki oraz wszelkie narzady organizmu ludzkiego. Przy tym organizm usuwa z siebie wszystkie niepotrzebne, martwe substancje ktore go niszcza"
Jezeli to wszystko to sprawa podswiadomosci to dlaczego znalazlam wiadomosci na temat tego leczenia w w internecie, gazecie i co najwazniejsze w ksiazce nie o podswiadomosci lecz o medycynie naturalnej. Zeskanowalam wszystko co bylo i zamiescilam linki.
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:17   #22
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez (:Weroniczka:)
już kiedyś czytałam o ssaniu oleju,i kilka osob sie wypowiadało na innym forum ze po tym miały bóle brzycha,rozwolnienie i inne niemiłe objawy...
Ja tez czytalam, ze moga na samym poczatku jakies objawy niepozadane sie pojawic, ale ja juz 2 miesiac ssam ten olej i nie zauwazylam zadnych...
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 16:46   #23
trOLka
Przyczajenie
 
Avatar trOLka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez venuss1
Chyba nie przeczytalas do konca wszystkiego, jesli tak uwazasz. Nastepnym razem czytaj uwazniej i dokladniej.
"Dzieki ssaniu uleju lecza sie komorki, tkanki oraz wszelkie narzady organizmu ludzkiego. Przy tym organizm usuwa z siebie wszystkie niepotrzebne, martwe substancje ktore go niszcza"
Jezeli to wszystko to sprawa podswiadomosci to dlaczego znalazlam wiadomosci na temat tego leczenia w w internecie, gazecie i co najwazniejsze w ksiazce nie o podswiadomosci lecz o medycynie naturalnej. Zeskanowalam wszystko co bylo i zamiescilam linki.

venus1, a jednak doczytałam.
Zamiast "nie przeczytałaś do końca" chciałaś napisać, że nie zrozumiałam sposobu "uzdrawiania" olejem? -Tak!! Nie rozumiem, bo nie widzę tu logicznego wytłumaczenia. Jakim sposobem ma leczyć olej, skoro nie styka się w bezpośrednim kontakcie przypuśćmy z nerkami, watrąbą, żołądkiem.. itp.
Wyobraźmy sobie.. biorę olej do ust i co? Sse i..? Wybaczcie mi mój sceptyzm, ale jak narazie nieznalazłam jakiegokolwiek poparcia dla uwiarygodnienia tejże metody leczenia.
Apropos tego, że ten artykuł o ssaniu oleju zeskanowałaś z inetu.. wiele rzeczy można napisać, co nie musi oznaczać odrazu, że jest prawdziwe
__________________
Sprawy seksu to bzdury - rzekł szpetny ponuremu
trOLka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 22:34   #24
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

trOLka nie da sie zeskanowac z internetu. Mozna z ksiazki, zeszytu, kartki, czegokolwiek, ale z internetu mozna tylko skopiowac. Nie musisz w to wierzyc, wiele jest niewytlumaczalnych zjawisk, o tym wie kazdy, nie kazdy w nie wierzy. To juz sprawa indywidualna, nic na sile...
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 23:08   #25
Joart
Przyczajenie
 
Avatar Joart
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 23
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Metody tej nauczyłam sie od teściowej, a potem od prof Michała Tombaka, z jego książek. Miałam egzeme na rekach. Nic nie pomagało. Trzech dermatologów nieźle wzbogaciłam. Z olejem zaczynałam dwa razy. Pierwszy raz przerwałam- bo byłam niecierpliwa. Doiero za drugim razem, jak wiedziałam że nie mam nic do stracenia, udało się. Ręce są piękne. Nic nie pęka. A były tak okropne że wstydziłm się je pokazywać. I pomyśleć że żaden dermatolog tego nie zna.
Joart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 23:25   #26
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Nieprawdopodobne to...aczkolwiek chyba spróbuję
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty

BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 00:57   #27
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Joart napisała o prof.M.Tombaku-ja wtrącę swoje trzy grosze
"
Profesor, biochemik. Ukończył studia na wydziale biologii i chemii w Moskwie, przez wiele lat był tam dyrektorem Naukowego centrum Zdrowia. Jest absolwentem Amerykańsko-Rosyjskiej Szkoły Hipnozy i Bioenergoterapii. Dał się poznać jako autor tłumaczonych i wydawanych także zagranicą książek o charakterze poradników, które nie schodzą z list bestsellerów. Michał Tombak prowadzi też kilkudniowe turnusy oczyszczające w Jahrance nad zalewem Zegrzyńskim.

Jako zwolennik naturalnych metod leczenia propaguje przede wszystkim zdrowe odżywianie się. Zdrowo, znaczy też według niego - skromnie. Zasady głodówek zalecanych przez profesora Tombaka opierają się na doświadczeniach medycyn wschodnich - często o wielowiekowej tradycji. Warto podkreślić, że aby skomponować zalecane przez niego menu, nie trzeba odwiedzać sklepów z egzotyczną żywnością - są to potrawy złożone z naturalnych, łatwo dostępnych składników. Cóż jeszcze radzi autor „Drogi do zdrowia”? Twierdzi przede wszystkim, iż wszelkie nasze problemy zdrowotne wynikają z:
-zaniedbania kręgosłupa,
-nieprawidłowego oddychania,
-braku wewnętrznej higieny ciała,
-nieprawidłowego odżywiania,
-braku umiejętności szczęśliwego życia.

Warto zwrócić uwagę na te aspekty i… żyć długo i zdrowo! "
żródło:http://www.petlaczasu.pl/tombak/a352

dla zainteresowanych linki pod którymi znajdziecie zalecenia profesora: http://www.drnatura.pl/m__tombak.htm
http://www.apetycik.pl/teksty.php?tekst=251&kat=10
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 02:13   #28
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Mam wersję PDF jednej z książek Profesora-plik ma 1,3MB.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2006-08-19 o 12:12
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 07:51   #29
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez trOLka
venus1, a jednak doczytałam.
Zamiast "nie przeczytałaś do końca" chciałaś napisać, że nie zrozumiałam sposobu "uzdrawiania" olejem? -Tak!! Nie rozumiem, bo nie widzę tu logicznego wytłumaczenia. Jakim sposobem ma leczyć olej, skoro nie styka się w bezpośrednim kontakcie przypuśćmy z nerkami, watrąbą, żołądkiem.. itp.
Wyobraźmy sobie.. biorę olej do ust i co? Sse i..? Wybaczcie mi mój sceptyzm, ale jak narazie nieznalazłam jakiegokolwiek poparcia dla uwiarygodnienia tejże metody leczenia.
Apropos tego, że ten artykuł o ssaniu oleju zeskanowałaś z inetu.. wiele rzeczy można napisać, co nie musi oznaczać odrazu, że jest prawdziwe
trOLKo, Venus założyła ten wątek tylko i wyłącznie po to, żeby nam pomóc A nie dlatego, żeby wprowadzać nas w błąd. Cześć Wizażanek skorzysta z tej metody, część nie.. nikt nie każe Ci tego rozumieć, ani w to wierzyć
Ja osobiście skożystam z tej metody dziś rano, bo przeczytałam wszystkie informacje, które wkleiła Venus.. co mnie nie zabije to wzmocni - spróbujemy tylko poczekam, aż mama pójdzie z psem, bo pewnie nie będzie zadowolona widząc mną 'jedzącą' olej oo właśnie i jeszcze moje pytanie: Czy może być kujawski?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 09:37   #30
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Mam wersję PDF jednej z książek Profesora-jeśli jest ktoś chętny-proszę podawać maile- plik ma 1,3MB.
Ja poproszę Wysyłam Ci adres mailowy na PW.


A co do oleju, to ja też słysząłam o tej metodzie. Polecaną mi ją jako bardzo skuteczną przy leczeniu zatok. POdobno oczyscza też organizam z toksyn. Jakoś do tej pory nie próbowałam, ale może trzeba. Jak przeczytam książkę Tombaka, to może się skusze
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 19:52:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.