Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 12:28   #1
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880

Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?


Bardzo mi się podobaja odcienie farb Natural&Easy Schwarzkopf'a Najbardziej przypadl mi do gustu ten, który ma na zdjeciu pani z odcienia "Kaszmirowy jasny brąz". Niestety wiem, ze brazy z Palette wychodza zawsze bardzo ciemno, wrecz czarno. Ja mam wlosy ciemny blond i nie chce tak drastycznej zmiany. Dlatego chcialam wybrac farbe o ton jasniejsza- "Kaszmirowy ciemny blond". Na zdjeciu kolor wyglada dosc jasno, ale przeczytalam gdzies, ze w rzeczywistosci wychodzi on duzo ciemniej. Czy ktoras z was farbowala wlosy tym kolorem? Czy wychodzi faktycznie ciemny blond, czy raczej rudo-żółty? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:59   #2
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

Ja miałam Schwarzkopf Natural & Easy 560 Kaszmirowy Jasny Brąz i wyszedl ciemny ale teraz sie sprał i jest bardzo ladny tutaj masz moje zdjęcie niepamietam kiedy bylo robione ale chyba niedawno po farbowaniu https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...radz+wizazanko
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:03   #3
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

Robilam mojej przyjaciolce farbą natural&easy, ale jasny brąz.
Nawet jej nie złapało. Farbe trzymała ok GODZINY i nic.
Włosy jakie były takie są.
Kolorek kaszmirowy widzialam i baaardzo ladny, ale ta farba nadaje sie chyba do bardzo cienkich i slabych włosów.
Pozdrawiam
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:15   #4
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

Ja robiłam sobie 4 dni temu kolorem 560 "Kaszmirowy jasny brąz". Wyszedł ciemny, ale z tego co widzę ładnie się spiera. Ogólnie dobra ta farba. Teraz wracam do naturalnego koloru włosów i ten 560 był najbardziej zbliżony ze wszystkich w sklepie.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:27   #5
lalunda
Raczkowanie
 
Avatar lalunda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

ja robiłam włosy kolorem 780 (o ile dobrze pamiętam) aksamitny ciemny brąz. Na odrostach wyszedł brąz, na starych wyszedł czarny. Sprał się niemal od razu. To jakas pomyłka nie farba. Widziałam kobietę która farbowała się tym rudym to po 3 myciach wyglądała jakby przez kilka miesięcy farby do włosów nie widziała. Ja osobiście tej serii mówię stanowczo - nie
lalunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:40   #6
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

Generalnie, mimo wielu negatywnych opinii, mi farby Schwarzkopfa bardzo pasuja (kolory zawsze wychodza takie jak chce, szampony zmywaja sie wtedy kiedy powinny). Co prawda troche przesuszaja moje wlosy (mojej mamie np. w ogole, choc farbuje nimi od ok. 5 lat), ale ja nie farbuje wlosow non stop, wiec od czasu do czasu mozna sie pobawic. Na zdjeciu widze, ze kolor 560 wyszedl faktycznie bardzo ladnie, ale jak dla mnie faktycznie troche za ciemno:/ Dlatego zastanawiam sie czy zdecydowac sie na tej jasniejszy odcien.. Moze jednak uzywal go ktos??
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:27   #7
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

podbijam
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 10:07   #8
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

możesz wkleić opakowanie tego kolorou jakim chcesz zafarbować bo ja nigdzie niemoge go znaleźć w necie. A jeśli chodzi o tą co ja myśle (pamiętam opakowanie i niewiedzialam czy wybrać tą czy tamta co wybralam) Bo tamta na opakowaniu była jaśniejsza i sądze ze też tak wyjdzie na włosach moglabyś sprobowac (może wyjść ciemny a po tgodniu np się spierze i bedzie ładny kolor jasny taki jak chcialas uzyskac)
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:03   #9
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

Ja farbowałam, ale śrenim popielatym blondem. Zasugerowałam się opakowaniem, na którym była platynowa blondynka. Na moich blond włosach kolor wyszedł jasny brąz. Włosy po farbowaniu były przesuszone, w przeciwieństwie do np. farb Garniera, no i kolor schodzi szybko.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:11   #10
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

Wyklejam pod spodem opakowanie tej farby . Podkreslam, ze wedlug mnie na zdjeciu modelka ma brzydki i za jasny kolor wlosow, ale przeczytalam gdzies tu na forum (w ktoryms temacie o brazowych wlosach), ze farbujac nim dziewczyna uzyskala wlasnie kolor jasny braz (czyli taki jak chce ). Rowniez w recenzjach ktos napisal, ze ten kolor wychodzi sporo ciemniej niz na opakowaniu (jak to zwykle bywa w przypadku ciemnych blondow ). Chcialabym jednak potwierdzic ta informacje, najlepiej zobaczyc efekty na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_-1858102514_0.jpg (8,6 KB, 535 załadowań)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 10:28   #11
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

Właśnie o tą farbe mi chodzilo. Chyba bedziesz musiala zaryzykować bo nikt nie odpisuje ale naoewno wyjda jasniejsze od moich (na tym zdjeciu co dalam ci linka) Ja mialam na ten kolor farbowac ale bałam sie ze mi niewyjdzie i wolalam ciemniejszym. Ja bym na twoim miejscu sprobowala albo poszukaj jakis innych farb
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 16:11   #12
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

Na innym forum dziewczyna potwierdzila, ze kolezance wyszly po farbowaniu "Kaszmirowym ciemnym blondem" sporo ciemniejsze wlosy niz na opakowaniu - "taka mleczna czekolada". Dodala jeszcze, ze kolor wyglada bardzo naturalnie Chyba za jakis czas sie skusze
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:52   #13
MQi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

Witam!

Tyle sie naczytałam o tym kaszmirowym jasnym brązie z Natural&Easy Schwarzkopf'a że chyba pojde do sklepu i go oddam!! :/ mam włosy farbowane jasnym brązem z paletty i sa troche za ciemne, teraz dłuzszy okres ich nie farbowałam zeby mi troszke zjaśniały i kupiłam ten kaszmir żeby mieć prawdziwy jasny brąz...ale z waszych opinii wydaje mi się ze taki nie będzie!
najlepiej wcale nie farbować!!

postawić na naturalność ? w tym wypdak to trudne..bo co z odrostami..!
MQi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:19   #14
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

ja właśnie zrobiłam nim włoski wczoraj... w sumie nie jestem do końca zadowolona... miła być brąz wyszedł szaro-mysi... jeszcze nie myłam ich po farbowaniu ale dziś wieczorem to zrobie i zobacze jaki bęzie efekt.. Plusem jest to że ładnie pokrył włosy i teraz mam kolor 100% jak naturalny... więc odrostów nie będzie widac a poza tym.. bez rewelacji
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 10:29   #15
kami902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktos uzywał farby Natural&Easy "Kaszmirowy ciemny blond"?

robilam ta farba wlosy ostatnio i wyszedl swietny;p najpierw robilam 7blond z garniera ale nie pokryl mi dobrze wlosow(bo musze dodac ze mialam taki siwy blond w sumie mrozny) ,a w sloncu byl odcien zielony;p wiec zafarbowalam wlasnie tym kaszmirem i wlosy super;d w sloneczku tez;d
kami902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.