SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 17:43   #1
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86

SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady


Witam, to móju pierwszy wątek więc proszę o wyrozumiałosc. Uzywam toniku i kremu juz chyba 6 dzien. widze poprawe, mialam jeden wysyp, ale teraz mam skore przesuszona przed kuracja mialam raczej tlusta cere z zaskornikami doslownie na calej twarzy i niespodziankami z nich wynikajacymi. chcialam Was prosic o rady czym pielegnowac skore w czasie kuracji, jak dlugo trwa kuracja (ja stosuje tonik i krem na noc). Czy musze stosowac kremy z filtrem wysokim na dzien (uzywam kremu nawilzajacego Dermiki MatB). czy moge stosowac normalne pilingi do cer tradzikowych (Avon Clearskin)? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 18:14   #2
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Po pierwsze krem z wysokim stabilnym filtrem to podstawa przy wszelkich kuracjach kwasami i nie tylko.. wiec bez niego się nie obejdzie.
po drugie peeling do cery trądzikowej jeśli stosujesz Lysanel to może okazać się juz za dużo i zamiast poprawy możesz nabawic się podraznień. Lepiej używać peelingu enzymatycznego, lub wykonywać sobie maseczkę aspirynową i zmywając ją delikatnie wykonać peeling.
Jesli masz przesuszoną skórę to znaczy ze za często używasz, lysanel jest dość mocny a ty jak piszesz używasz go codziennie... może warto zacząć używac co drugą noc a w pozostałe twarz czyms nawilżać np HOL Avene, czy Calma HCL Ziaji.

Przestrzegam przed Lysanelami jesli masz problemy z naczynkami lub czerwinieniem się bo mozesz mocno rozjuszyć skórę. Ja kiedyś tez tego używałam, podchodząc do tego dość lekkomyślnie, stosowałam conocnie (uff dobzre ze choć filtrowałam się) i skonczyło się to wiecznie zaczerwienioną twarza.. a ja ciągle się zastanawiałam od czego to i przypisywałam to pogodzie... a teraz wyszło szydło z worka.. lysanel co prawda ladnie oczysczał mi pory.. ale cena jaką płaciłam była zdecydowanie za wysoka ( wieczne rumieńce)
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 18:27   #3
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

dzieki Nikita-v a jaki krem z filtrem bedzie naslepszy, zeby nie zatkal mi porow i byl dobry pod makijaz? Dermika ma taki malutki (chyba 4), a moj podklad ma SPF15. a znasz jakis dobry piling enzymatyczny? ja dotad uzywalam mechanicznych (gruboziarnistych, bo inne byly za slabe, a ostanio odkrylam ten z Avonu i dobrze dzialal). Problemow z naczynkamy nie mialam jak narazie, a moja skora sama lubi sie czerwienic jak ja za duzo podotykam ;p wiec narazie nic zlego sie nie dzieje (jak jej nie maltretuje to wszystko ok) pozdrawiam
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 23:02   #4
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Jezeli Nikita-v miala na mysli ze musisz stosowac filtry przy kwasach to mysle ze chodzi jej o takie kremy z faktorem 50+. Ja przy cerze mieszanej z ciaglym swieceniem i problemami skornymi uzywam emulsji avene 50+ lub mleczka avene 50+ ktore ma 100ml i ekonomiczniej od emulsji wychodzi.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 11:13   #5
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Jezeli Nikita-v miala na mysli ze musisz stosowac filtry przy kwasach to mysle ze chodzi jej o takie kremy z faktorem 50+. Ja przy cerze mieszanej z ciaglym swieceniem i problemami skornymi uzywam emulsji avene 50+ lub mleczka avene 50+ ktore ma 100ml i ekonomiczniej od emulsji wychodzi.
dziekuje za odpowiedz
ile kosztuje taki kremik? i czy mozna pozniej spokojnie podklad nalozyc, czy sie nie zwazy?
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 11:36   #6
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Mleczko 100ml kosztuje ok 60 zl emulsja tez jest w podobnej cenie ale ma tylko 50 ml. Z tanszych mozesz zakupic cos z Garniera bo ta firma tez ma stabilne filtry. Filtry nadaja sie pod makijaz ale trzeba sie nauczyc go wykonywac. Ja np na filtr nakladam dry flo zeby zmatowic twarz http://mazidla.com/index.php?option=...d=20&Itemid=27 a potem klade puder sypki L'oreala Translucide. Uzywanie podkladu to nie jest najlepszy pomysl. Na biochemii istnieje caly watek Filtry UV a makijaz tam dziewczyny oceniaja jak kosmetyki kolorowe sprawuja sie na filtrze. Dluga lektura ale przyjemna
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 15:07   #7
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Smile Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Mleczko 100ml kosztuje ok 60 zl emulsja tez jest w podobnej cenie ale ma tylko 50 ml. Z tanszych mozesz zakupic cos z Garniera bo ta firma tez ma stabilne filtry. Filtry nadaja sie pod makijaz ale trzeba sie nauczyc go wykonywac. Ja np na filtr nakladam dry flo zeby zmatowic twarz http://mazidla.com/index.php?option=...d=20&Itemid=27 a potem klade puder sypki L'oreala Translucide. Uzywanie podkladu to nie jest najlepszy pomysl. Na biochemii istnieje caly watek Filtry UV a makijaz tam dziewczyny oceniaja jak kosmetyki kolorowe sprawuja sie na filtrze. Dluga lektura ale przyjemna
dziekuje
napewno poczytam, chociaz nie mam ochoty rozstawac sie z moim podkladem, ale jesli trzeba to zrobie to.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 15:16   #8
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Ja jak zaczynalam kwasy uzywalam na filtr podklad max factora lasting performance ale czulam ze mam troche tego duzo na twarzy no ale da sie przezyc. Po kwasach( tonik lysanel i diacneal na noc na przemian z nawilzaniem na noc) mam ladneijsza cere i nie potrzebuje juz podkladu puder sypki wystarczy . Powodzenia.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 15:35   #9
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

zgadza się Aneczko.. nie dopowiedziałam do konca chodziło mi o filtr 50+, jest wiele tego rodzaju kremów, mleczek i żeli,
Jesli chcesz na tym robic makijaż to powinnas wybrać filtr bez Parasola, czyli np z oferty Avene.
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 16:46   #10
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
zgadza się Aneczko.. nie dopowiedziałam do konca chodziło mi o filtr 50+, jest wiele tego rodzaju kremów, mleczek i żeli,
Jesli chcesz na tym robic makijaż to powinnas wybrać filtr bez Parasola, czyli np z oferty Avene.
właśnie tak sobie myślę o Avene, ale kusi mnie też Vichy (podobno też niezły). Nie wiecie może czy ma parasol? ja mam ulubiony podkładzik teraz Revlona Colorstay StayNatural i nie chciałabym z niego rezygnować,a on może mieć w składzie mike, co chyba osłabia filtry?
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:43   #11
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Vichy zawieraja parasol. Talk i mikka moga destabilizowac filtr. Praktycznie pierwsze 3 strony w dziale Filtry UV a makijaz sa o stabilnych niestabilnych filtrach i czego unikac zeby bylo wszystko ok
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 19:53   #12
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Parsol kobitki.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:21   #13
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Parsol kobitki.
Zgadza sie zgadza ale ja mowie parasol i tak mi sie tez napisalo pani w aptece sie kiedys zdziwila jak sie zpytalam czy nie maja parasola tzn parsola
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:48   #14
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Zgadza sie zgadza ale ja mowie parasol i tak mi sie tez napisalo pani w aptece sie kiedys zdziwila jak sie zpytalam czy nie maja parasola tzn parsola
a ja nieswiadoma tego wszystkiego dzisiaj w aptece znajomej farmaceutce o jakims parasolu ;D
a jutro rano bede miec Avene emulsje tylko troszke sie boje ze bedzie zapychac.. ale z makijazu nie zrezygnuje, a jak sie okazalo wszystkie moje mazidla: podklad, puder, roz zawieraja talk i mikke a najlepsze ze sa nowe, nawet miesiaca nie maja wiec o kupnie nowych, kiedy rok akademicki za pasem nie ma co marzyc.. oj biedny zywot studentki malujacej sie ;p
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:03   #15
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Na avenki te w pomaranczowych opakowaniach mozesz sie mazac czym chcesz. Emulsja nie powinna Cie zapchac ja mam kaprysna cere i mnie nie zapchalo. Mleczko tez nie chociaz z poczatku myslalam ze tak ale to byla wina kremu nawilzajacego na noc
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:06   #16
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

lol, dla mnie to zawsze byl parasol- tak mi nawet pasowalo do filtrow
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:31   #17
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

a czy pod filtr mogę uzyc kremu dermiki nawilzajacego MatB? on ma filtr SPF4,ale nie mam juz opakowania ze skladem..
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:43   #18
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Tylko po co ta dermika... moze lepiej na noc go zuzyj jezeli to jest krem nawilzajacy. Filtry avene sa tak nawilzajace ze ja nic nie jestem wstanie wsmarowac pod nie No poza kremikiem activ c http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=790 bardzo ladnie rozswietla twarz poprawia koloryt i wogole jest super.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 22:02   #19
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Tylko po co ta dermika... moze lepiej na noc go zuzyj jezeli to jest krem nawilzajacy.
dermika bo kremik byl drogi i nie chce go zmarnowac, wiec skorzystam z rady i zuzuyje go na noc..
ja juz nie wiem czy emulsje Avene czy kremik.. bo jak czytam opinie to emulsja podraznia.. do rana musze sie zdecydowac
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 02:50   #20
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez malutka86 Pokaż wiadomość
dermika bo kremik byl drogi i nie chce go zmarnowac, wiec skorzystam z rady i zuzuyje go na noc..
ja juz nie wiem czy emulsje Avene czy kremik.. bo jak czytam opinie to emulsja podraznia.. do rana musze sie zdecydowac
Jeśli boisz się zapychania to zdecydowanie emulsja, krem ma trójglicerydy wysoko w składzie.
Emulsja jest najmniej podejrzana o zapychanie z całej pomarańczowej lini.
Nie podrażnia, przeciwnie - łagodzi.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 08:28   #21
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Unhappy Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Jeśli boisz się zapychania to zdecydowanie emulsja, krem ma trójglicerydy wysoko w składzie.
Emulsja jest najmniej podejrzana o zapychanie z całej pomarańczowej lini.
Nie podrażnia, przeciwnie - łagodzi.
niestety rozczarowanie w moim miasteczku nie ma w hurtowniach emulsji
jedyne co maja Avene to krem z ultrawysoka ochrona i cos mi sie wydaje ze on bedzie dosyc tlusty,ale bede jeszcze szukac..szkoda tylko jesli wydam na niego te65zl i bedzie nie do uzytku dla mnie
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 08:36   #22
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez malutka86 Pokaż wiadomość
niestety rozczarowanie w moim miasteczku nie ma w hurtowniach emulsji
jedyne co maja Avene to krem z ultrawysoka ochrona i cos mi sie wydaje ze on bedzie dosyc tlusty,ale bede jeszcze szukac..szkoda tylko jesli wydam na niego te65zl i bedzie nie do uzytku dla mnie

Krem jest od emulsji mniej tłusty i lżejszy, niestety ma gorszy skład dla cer problemowych.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:03   #23
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez malutka86 Pokaż wiadomość
niestety rozczarowanie w moim miasteczku nie ma w hurtowniach emulsji
jedyne co maja Avene to krem z ultrawysoka ochrona i cos mi sie wydaje ze on bedzie dosyc tlusty,ale bede jeszcze szukac..szkoda tylko jesli wydam na niego te65zl i bedzie nie do uzytku dla mnie
No niestety o tej porze juz z linia sloneczna avene jest bardzo ciezko. Ja jestem z Warszawy i sama bym sobie dokupila do mojego zapasu na zime emulsje albo mleczko ale apteki nie chca juz tego sprowadzac a raczej jak twierdza nie moga. Szukam po aptekach internetowych.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:15   #24
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Talking Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

ten kremik ktory mi pani w aptece zamowila, jesli to ten (a tak mi sie wydaje) to ma calkiem znosne recenzje http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14199
wiec moze nie trafilam tak zle, tylko troche drozszy jest niz na wizazu pisze
ale jesli bedzie dobry to przezyje
dzieki za rady
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:19   #25
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
lol, dla mnie to zawsze byl parasol- tak mi nawet pasowalo do filtrow
bądź co bądź łatwiej zapamiętać "parasol" niż "buthyl methoxydibenzoilmethane" Chociaz prawdziwa filtromaniaczka potrafi to wymówić od tyułu
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:40   #26
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Wink Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
bądź co bądź łatwiej zapamiętać "parasol" niż "buthyl methoxydibenzoilmethane" Chociaz prawdziwa filtromaniaczka potrafi to wymówić od tyułu
niom, a pocztakujacym latwiej zapamietac parasol ;p tylko nie wiedza, ze to parsol ale sie juz doksztalacam powoli.. juz sie nie moge doczekac kremiku, ale bedzie dopiero popoludniu
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 08:16   #27
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Question Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

mam już kremik, niedługo go wyprobuje.
Mam pytanie o Lysanel..jak długo można go stosowac i czy efekty takiej kuracji kwasami sa trwale?
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 13:02   #28
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

kwasy AHA (a ich najwięcej zawiera Lysanel) z czasem obniżają swoją zdolność do eksfoliacji, zatem po ok. pół roku należałoby zrobić np. miesięczną przerwę lub zastąpić je innymi kwasami. efekty powinny się utrzymywać przez jakiś czas po zakończeniu kuracji.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 06:44   #29
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

dziękuję justa79
a ten moj kremik to niestety zaden z pomaranczowej serii ;( ten z serii bialej SPF50 lekko rozowy i jestem po nim blada jak sciana, balam sie, ze makijaz nie bedzie sie trzymal, a zachowywal sie calkiem przyzwoicie. Nawet na mojej raczej tkustej cerze nie bylo szczegolnego blyszczenia.. matowalam tylko pudrem sypkim, ciekawe jak bedzie dzisiaj?
tragedia ;( krem strasznie podkreslil to co mi sie na twarzy łuszczy ((
juz chyba wole zmienic puder.. znacie może dobry kremik z filtrami, ktory bedzie bezbarwny? nie moge tego koloru na twarzy.. prosze rady ale bez Avene, bo tych kremow nigdzie nie moge znalezc, wczoraj przekopalam apteki internetowe, ale nie znalazlam z Avene mleczka, ani kremu do cery tradzikowej z filtrami.. bede wdzieczna za wszelkie rady..

Edytowane przez malutka86
Czas edycji: 2006-09-14 o 08:35
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:02   #30
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

malutka Avene mleczko jest tylko w aptece w sieci a przynajmniej wczoraj było.. chyba ze resztę wykupiłam
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.