Makijaz na rozowe policzki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 17:59   #1
Moii
Raczkowanie
 
Avatar Moii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 171
GG do Moii
Unhappy

Makijaz na rozowe policzki


Mam jasna karnacje i nie stety rozowe policzki i brode, nie sa to popekane <jeszcze> naczynka ale bardzo mnie denerwuje ta rozowosc...jak sie malowac, jakie kolory i w ogole co robic zeby ladniej wygladac i nie tak "rozowo"??
Moii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 07:14   #2
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Cytat:
Napisane przez Moii Pokaż wiadomość
Mam jasna karnacje i nie stety rozowe policzki i brode, nie sa to popekane <jeszcze> naczynka ale bardzo mnie denerwuje ta rozowosc...jak sie malowac, jakie kolory i w ogole co robic zeby ladniej wygladac i nie tak "rozowo"??
dobrze kryjacy podklad
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 03:44   #3
~katie~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
GG do ~katie~
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

polecam jakis lekki korektor w żółtym odcieniu i na to ulubiony podkładzik, chociaz ja uważam, że takie naturalne różowości są urocze
__________________
WARSZAWA/ cała Polska
makijaż/włosy/charakteryzacja

zapraszam do mojej galerii
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101999
~katie~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 16:44   #4
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

ja ci sie dziwie xD ja specjalnie r ózu uzywam
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 18:11   #5
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

zdecydowanie zielonkawy albo turkusowy toner pod podklad dla zneutralizowania czerwieni
jest nawet chyba taka baza w bourjois
dzieki takiemu tonerowi ktory zneutralizuje czerwien nie bedzie potrzeby nakladac mocno kryjacego podkladu
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 19:23   #6
Moii
Raczkowanie
 
Avatar Moii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 171
GG do Moii
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Takie rozowosc sa moze i urocze, nie dla mnie niestety bo byle wiaterek powieje albo za cieplo albo cokolwiek, nawet wytarczy troche potanczyc i z uroczych zamieniaja sie na okropne czerwone placki a to juz fuj;/
Moii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:44   #7
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Ja mam to samo co Moii. Niektórym osobom się wydaje, że rumience są fajne bo "nie trzeba uzywac różu". Tylko, że ja mam rumieńce na całych policzkach i zarózowioną skórę na brodzie... a to ładnie nie wygląda ;/ placki takie jakieś ;/ a pryszczy wogóle nie mam a i tak musze się malowac , bo , tak jak mówi Moii - wystarczy więcej słońca, wiatr i już przypominamy buraka. A gdybym miała rumieńce tylko na kosciach policzkowych to faktycznie fajnie by było...

Moii - uzywam podkładu lekko/średnio kryjącego bo chce wygladac naturalnie. Rumienców nie da się zakryc jeżeli tak jak ja lubisz naturalność. Ale lekki pokład o połowę zniweluje intensywnosc różowego koloru.
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 15:00   #8
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Względnie lekki podkład, a pod spód np. kamuflaż ArtDeco - świetnie kryje, nawet tak blade osoby jak ja mogą sobie dobrać kolor. Akurat się nie czerwienię, ale mam całą czerwoną twarz od drażnienia kwasami i blizn. Jeśli nie mam czasu nałożyć korektora pod podład, a ten nie jest mocno kryjącym - nie używam różu w rózowej kolorystyce, tylko złoto-brązowe, względnie podkreślam jedynie kości policzkowe zbyt ciemnym na całą twarz kompaktem lub brązerem. Jeśli dobrze zakryjesz kamuflażem/korektorem policzki, możesz już szaleć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 16:18   #9
Moii
Raczkowanie
 
Avatar Moii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 171
GG do Moii
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Pocahontas- laczmy sie wiec w bolu i cierpieniu latem uzywam lekkiego podkladu, nawet samego pudru jak sie ladnie opale, ale teraz juz powoli pora na ciezszy podkladzik...podobno przy takich rumiencach wskazany jest puder i podklad zeby chronil skore. heh czasami sobie mysle ze niby powinnam sie cieszyc, bo zadnych pryszczy, nic, a znajome mi tego zazdroszcza, tylko co z tego skoro bez makijazu mam placki policzkowo-brodowe...tak mysle czy by ich nie "zaprowadzic" do dermatologa, na jakies zamykanie naczynek czy cos sie umowic, myslalas moze o tym??

Agnieszka- dziex za poradze, sprobojemy, tez mam w koncu blada karnacje
Moii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:05   #10
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Cytat:
Napisane przez Moii Pokaż wiadomość
Pocahontas- laczmy sie wiec w bolu i cierpieniu latem uzywam lekkiego podkladu, nawet samego pudru jak sie ladnie opale, ale teraz juz powoli pora na ciezszy podkladzik...podobno przy takich rumiencach wskazany jest puder i podklad zeby chronil skore. heh czasami sobie mysle ze niby powinnam sie cieszyc, bo zadnych pryszczy, nic, a znajome mi tego zazdroszcza, tylko co z tego skoro bez makijazu mam placki policzkowo-brodowe...tak mysle czy by ich nie "zaprowadzic" do dermatologa, na jakies zamykanie naczynek czy cos sie umowic, myslalas moze o tym??

Agnieszka- dziex za poradze, sprobojemy, tez mam w koncu blada karnacje
Generalnie zalecane są filtry bezalkoholowe, które ochronią przed rozjuszeniem naczyń krwionośnych - zarówno na wietrze, mrozie jak i pod wpływem słońca.
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...2&cat=0&page=1
kolor 02 jest idealnie w odcieniu mojej skóry
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:29   #11
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

lacze sie z wami
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 10:43   #12
Moii
Raczkowanie
 
Avatar Moii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 171
GG do Moii
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Agniesk- dzieki, teraz mam tylko problem z odcieniem, bo u mnie to zawse ciezko...ile tego kamuflazu w opakowaniu jest?? wydajne toto??

Mary_Q-jak sie laczysz to super, zawsze nas wiecej...jak masz jakis sposob na kochane placki rozowe, to szybko zapodawaj;P
Moii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:30   #13
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Cytat:
Napisane przez Moii Pokaż wiadomość
Agniesk- dzieki, teraz mam tylko problem z odcieniem, bo u mnie to zawse ciezko...ile tego kamuflazu w opakowaniu jest?? wydajne toto??
W opakowaniu jest 4,5g. Jak sama nazwa świadczy - kamuflaż - tzn. jest mocno napigmentowany, dzięki czemu już "porcja" nabrana przez dotknięcie palcem dobrze kryje i wystarcza na kawałek policzka najlepiej gdybyś przetestowała (ArtDeco jest w niektórych Sephorach - ale np. we Wrocławiu nie widziałam, w Galeriach Centrum). Recenzje tutaj: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2498
Jeśli masz duże miejsca do pokrycia, to polecam też inwestycję w pędzelek do podkładu sephory (mają też specjalne, do korektorów, ale moim zdaniem to jest dobre do precyzyjnego nakładania na mały obszar, na policzkach znacznie lepiej sprawdza się duży; mam obydwa ) - będzie Ci łatwiej aplikować małą ilość, chyba że wolisz własne palce
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 13:09   #14
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Moii i Pocahontas - gdybyście miały cerę skłonną do niespodzianek, to miałabym dla Was ciekawą propozycję za niewielkie pieniądze, no ale że nie macie, to Wasza strata
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 21:28   #15
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Makijaz na rozowe policzki

Moii - ja od pół roku walcze z rumieńcami u dermatologa, troche to pomogło ale żeby tak naprawdę podziałało to chyba pomarzyc można ;/ (Pani kazała smarować mi się kremem IWOSTIN na naczynka)

Jesienią idę zamknąć laserowo naczynka-pajączki które są szczególnie denerwujące ( zwłaszcza latem) bo nie są pryszczami a występują na dużej powierzchni i trzeba sporą ilość korektora żeby je zakryc ;/
I jak tu człowiek ma się czuc gdy ma zero syfów a i tak musi sie malować ?!

A jezeli chodzi o samo zaczerwienienie policzków to mi sie wydaje, że takie kuracje u dermatologa moga wzmocnic naczynka ale zawsze strefa policzki + broda będą różowe ze wzgledu, że naczynia są płytko położone, tuz pod skórą. Chyba jesteśmy na zawsze skazane na podkład ;/
CZy ktos mnie pocieszy?
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.