Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 18:50   #4411
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Czyli jak rozumiem filtr 50 nie jest niezbędny, skoro 30stka blokuje w przybliżeniu w podobnym zakresie?
Wiem, że dotyczy to tych nieszczęsnych 2 ml, które niewielu jest w stanie na twarz nałożyć, ale jak myślicie jaka może być ochrona przy stosowaniu filtra SPF 50 w ilości nieco większej niż normalnego kremu, tj. na pewno nie 2 ml? Spada do SPF 10?

A co do promocji w Super-Pharmie, to przynajmniej u mnie w mieście są STRASZNIE drodzy. Co z tego, że jest obniżka 15% skoro lubiany przeze mnie Hydraphase LRP wyjściową cenę miał 71zł , podczas, gdy w zwyczajnej aptece obok, nie mówiąc o internetowych kosztuje 63 zł.
Niech się wypchają taką promocją

http://www.biochemiaurody.fora.pl/ja...azowo-t69.html
nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale warto zweryfikować trochę te ilości filtra . Chodzi o wpis z 17 sierpnia 2007
arba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 23:26   #4412
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez arba Pokaż wiadomość
http://www.biochemiaurody.fora.pl/ja...azowo-t69.html
nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale warto zweryfikować trochę te ilości filtra . Chodzi o wpis z 17 sierpnia 2007
To świetna informacja! Dzięki wielkie za podzielenie się tym linkiem!

Hehe, jakiś czas temu opisywałam tu swój sen o filtrze idealnym. Chyba się spełni.

Edit: Z ciekawości zmierzyłam swoją twarz. Przy dokładnych pomiarach (odddzielnie czoło, policzki, broda, etc.) wyszło mi, że moja twarz ma ok. 475 cm kw., przy zawyżonych (od linii włosów do czubka brody i od ucha do ucha - z tym, że centymetr przylegał do twarzy => uwzględniał nierówności w postaci nosa np.) nie przekracza 600 żadną miarą. Z tego wniosek, że jeżeli na 1 cm kw. potrzeba 2 mg => na całą twarz wystarczy mi 1,2 ml - i to z nadwyżką.

Jak jest u Was?

Kurczę, że też wcześniej nikt nie wpadł na zmierzenie sobie twarzy.
__________________
Szanuj swoich adresatów.

Edytowane przez Selekcjonerka
Czas edycji: 2007-08-28 o 23:49
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 12:38   #4413
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny tu tez intensywnie mierzą:

http://laboratoriumurody.pl/forum/viewtopic.php?t=1243
Ogólnie dobra wiadomość!


Ja powinnam nakładać 0,75 ml

Edytowane przez Izaluka
Czas edycji: 2007-08-29 o 15:57
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:06   #4414
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Edit: Z ciekawości zmierzyłam swoją twarz. Przy dokładnych pomiarach (odddzielnie czoło, policzki, broda, etc.) wyszło mi, że moja twarz ma ok. 475 cm kw., przy zawyżonych (od linii włosów do czubka brody i od ucha do ucha - z tym, że centymetr przylegał do twarzy => uwzględniał nierówności w postaci nosa np.) nie przekracza 600 żadną miarą. Z tego wniosek, że jeżeli na 1 cm kw. potrzeba 2 mg => na całą twarz wystarczy mi 1,2 ml - i to z nadwyżką.

Jak jest u Was?

Kurczę, że też wcześniej nikt nie wpadł na zmierzenie sobie twarzy.
Dobre i pomysłowe!

W życiu bym nie wpadła.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 15:43   #4415
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Dziewczyny tu tez intensywnie mierzą:

http://www.phpbbserver.com/laborator...m=laboratorium

Ogólnie dobra wiadomość!


Ja powinnam nakładać 0,75 ml
Izaluka mam prośbę, jakbyś mogła poprawić link w swoim poście
LU przeszło mały lifting

http://laboratoriumurody.pl/forum/viewtopic.php?t=1243

I jeszcze jedna wiadomość,zapomniałem napisać.Stare forum przestaje istnieć.Nowe forum można czytać bez konieczności logowania

Edytowane przez thanatos
Czas edycji: 2007-08-29 o 16:01 Powód: literówki
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 16:02   #4416
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Ja powinnam nakładać 0,75 ml
Hm... Wg metody sznurkowej - moja twarz ma obwód 63 cm => pow. ok. 316 cm kw. Czyli powinnam aplikować ok. 0,63 ml filtra na samą twarz.

Moje poprzednie obliczenia jakieś błędne musiały być. Robiłam je w afekcie (radosnym, oczywiście ) i coś chyba pokopałam.

Inna sprawa, że ta metoda sznurkowa też dała jakiś dziwny wynik. Chyba wypróbuję jeszcze patent z folią opisany na LU, on wydaje się najbardziej wiarygody. Ale to wieczorem, bo na razie... mam filtr na twarzy.

Jeżeli ktoś znalazł sobie nową zabawę analogiczną do mojej , niech wpisuje tu swoje wyniki.
__________________
Szanuj swoich adresatów.

Edytowane przez Selekcjonerka
Czas edycji: 2007-08-29 o 17:22
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 20:49   #4417
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Powiem Wam że w moim przypadku życie zweryfikowało te 2ml. Latem, przy upałach jakie mieliśmy za nic nie mogłam wsmarować 2ml na twarz. W końcu zredukowałam ilośc do ciut ponad 0,5 ml i tyle obecnie wsmarowuję.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 23:04   #4418
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
To świetna informacja! Dzięki wielkie za podzielenie się tym linkiem!

Hehe, jakiś czas temu opisywałam tu swój sen o filtrze idealnym. Chyba się spełni.

Edit: Z ciekawości zmierzyłam swoją twarz. Przy dokładnych pomiarach (odddzielnie czoło, policzki, broda, etc.) wyszło mi, że moja twarz ma ok. 475 cm kw., przy zawyżonych (od linii włosów do czubka brody i od ucha do ucha - z tym, że centymetr przylegał do twarzy => uwzględniał nierówności w postaci nosa np.) nie przekracza 600 żadną miarą. Z tego wniosek, że jeżeli na 1 cm kw. potrzeba 2 mg => na całą twarz wystarczy mi 1,2 ml - i to z nadwyżką.

Jak jest u Was?

Kurczę, że też wcześniej nikt nie wpadł na zmierzenie sobie twarzy.

Sama nie bawilam sie w takie pomiary ale pamietam,ze dziewczyny z Femi o tym pisaly

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Powiem Wam że w moim przypadku życie zweryfikowało te 2ml. Latem, przy upałach jakie mieliśmy za nic nie mogłam wsmarować 2ml na twarz. W końcu zredukowałam ilośc do ciut ponad 0,5 ml i tyle obecnie wsmarowuję.
W trakcie mega upalow sama uzywalam tyle ile moglam,nie katuje sie przepisowa iloscia filtra za wszelka cene i po raz kolejny mamy przyklad jak zycie weryfikuje pewne wytyczne

Pojawiam sie w przelocie,ciezki miesiac mnie czeka pod katem pojawiania sie Forum ale mam nadzieje,ze wszystko ulozy sie pozytywnie.

Pozdrawiam wszystkie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 23:48   #4419
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie łącznia filtrów. Mianowicie pokochałam i używam SVR 50 B ( dzięki Hexxance ) który jest wyjątkowo tępy, nie daje się więc w smarować rozsądnej ilości ( "przepisowa" nawet przez myśl mi nie przeszła ) Rozumiem że najlepiej (jeśli w ogóle ) łączyć z filtrem tej samej firmy. Jak to wygląda w praktyce?

Kolejne pytanie jakie mi się nasuwa dotyczy matowienia - tuż po aplikacji paszcza ma cudowny mat, zawsze mimo tego osypuje ją jedwabnym pudrem Hauschki. Mimo tego po około godzinie już się świecę jak (..) powiedzmy żarówka. Czyżby wina leżała w moich nie umiejętnościach (nieodpowiednie nałożony puder ) ?



Bedę wdzięczna za wskazówki
palau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 23:56   #4420
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Mam wynik pomiaru foliowego. 365 cm kw. Zrobiłam go bardzo dokładnie, i jestem pewna, że jest miarodajny. Wniosek z tego taki, że metoda sznurkowa zaniża. :P

Czyli moja norma = 0,73 ml; będę dawać 1-1,2 ml na twarz i szyję. I starczy.

Wklepuję tutaj te moje wyniki, bo może komuś pomoże.

Nota bene: może by wyciąć te posty, i zrobić z nich oddzielny wątek? Myślę, że to dość istotna rewolucja, zwłaszcza dla początkujących/zniechęconych/niezdecydowanyh filtromaniaczek.

Hexx, powodzenia życzę! Zresztą na pewno świetnie dasz sobie radę... i będziesz często do nas zaglądać.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:53   #4421
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Czytałam o tych pomiarach na LU - sama mam ok 62 cm obwodu. Zawsze starałam się wsmarować 2 ml w twarz - tak na wszelki wypadek - a bo zawsze coś w miarce zostanie, a bo nie wiadomo ile tego filtra zostanie na palcach, a nie wiadomo ile potem zetrę pudrując się... Ufffffff.... teraz koniec z ciastem na twarzy Od kilku dni wcieram 1 ml + potem jeszcze trochę dosmarowuję (ale to już bez miarki). I wyglądam jak człowiek!
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 11:24   #4422
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A jak to mozna wyliczyc?

Edit:dopiero teraz zauwazylam, ze wstawiony jest jeszcze link bez koniecznosci logowania

Hmmm..za kazdym razem kiedy probuje sie wymierzyc sznurkiem wychodzi mi co innego. :/
Ale mysle, ze srednio 1,5ml na twarz i szyje wystarczy spokojnie.

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2007-08-30 o 12:12 Powód: uzupelnienie tresci
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 12:54   #4423
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

U mnie życie, praca i stan mojej cery też wiele zweryfikowały. Filtry nie nawilżają tak jak inne kosmetyki. Cerę mam odwodnioną, więc pod filtr i tak zawsze muszę jakiś nawilżacz nałożyć. A gdyby tak wszystko do siebie dodać: krem + filtr + odrobina podkładu, to powinna mi twarz urosnąć
Poza tym w ogóle dobranie filtra i podkładu, to już wyższa szkoła jazdy, jak pasuje filtr np. LRP, to nie pasuje podkład - LRP również...

Palau, ja też się świecę! W zasadzie musiałabym się pudrować co godzinę! I o ile na policzkach mi to nie przeszkadza, to czoło i nos jak najbardziej! I to chyba kwestia samej struktury filtrów, używam różnie LRP i Iwostinu i wrażenia takie same!
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 17:38   #4424
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez palau Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie łącznia filtrów. Mianowicie pokochałam i używam SVR 50 B ( dzięki Hexxance ) który jest wyjątkowo tępy, nie daje się więc w smarować rozsądnej ilości ( "przepisowa" nawet przez myśl mi nie przeszła ) Rozumiem że najlepiej (jeśli w ogóle ) łączyć z filtrem tej samej firmy. Jak to wygląda w praktyce?

Kolejne pytanie jakie mi się nasuwa dotyczy matowienia - tuż po aplikacji paszcza ma cudowny mat, zawsze mimo tego osypuje ją jedwabnym pudrem Hauschki. Mimo tego po około godzinie już się świecę jak (..) powiedzmy żarówka. Czyżby wina leżała w moich nie umiejętnościach (nieodpowiednie nałożony puder ) ?



Bedę wdzięczna za wskazówki
SVR 50 dobrze naklada sie na Humektan,w sumie musisz poszukac nawilzacza dla siebie ktory zaspokoi potrzeby skory,naczynkowy Dax tez calkiem dobrze spisuje sie w roli nawilzacza.

Matowienie to indywidualna kwestia i trudno powiedziec,ale moze sprobuj odcisnac puder jedwabny na skorze a nie omiatac twarz;zrobic delikatne steplowanie twarzy pudrem.
A czego uzywasz obecnie pod SVR 50?bo mozliwe,ze to tez ma znaczenie....


Przy okazji chcialabym podzielic sie z Wami pewnym pomyslem,aby uporzadkowac Forum poniewaz w ostatnim czasie powstalo wiele zdublowanych lub podobnych watkow i moze dobrym pomyslem byloby zrobienie kilku zbiorowek w ktorych moznaby pisac o programach pielegnacyjnych itp. z tym,ze podzielic to na kategorie w zalznosci od cery.
A moze ktos ma inny pomysl?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 18:28   #4425
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
SVR 50 dobrze naklada sie na Humektan,w sumie musisz poszukac nawilzacza dla siebie ktory zaspokoi potrzeby skory,naczynkowy Dax tez calkiem dobrze spisuje sie w roli nawilzacza.

Matowienie to indywidualna kwestia i trudno powiedziec,ale moze sprobuj odcisnac puder jedwabny na skorze a nie omiatac twarz;zrobic delikatne steplowanie twarzy pudrem.
A czego uzywasz obecnie pod SVR 50?bo mozliwe,ze to tez ma znaczenie....
Hexxanko

Pod SVR w zasadzie nic już nie używam. Nawilżam się jedynie nocą ( Kinerase lub Juwit )

Pytanie moje nie było zbyt precyzyjne, chciałam dowiedzieć się jak wygląda sprawa filtr na filtr. Ponieważ SVR 50 nie da się nałożyć w sensownej ilości , pomyslałam aby może jakiś inny filtr zastosować pod spód. Jak to widzisz ? Może za bardzo kombinuję ?

Odnośnie porządku na forum, przejrzystość zawsze jest wskazana , czeka Cię jednak sporo pracy. A najsmutniejsze jest to, że "zaśmiecacze" i tak po jakimś czasie zrobia swoje
Edit:
A z pudrem będę kombinować Nie sądziłam że sposób nałożenia jest istotny (eh ta niewiedza ).
palau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 19:52   #4426
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Jest ogolna zasada by nie mieszac filtrow roznych firm,wiec musialabys sprobowac z bezbarwnym SVR on chyba mial oznaczenie 60-jednak sama sie wylamuje z tego czasami i SVR 50 nakladam na mleczko Avene.

Co do porzadku na Forum zdaje sobie sprawe,ze ciezko jest utrzymac wszystko w ryzach ale staramy sie z L_V i mam nadzieje,ze mimo wszystko bedzie czytelnie i przejrzyscie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 19:53   #4427
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Palau - ja tez bardzo lubie SVR 50B. Probowalam klasc go na inny filtr - Avene - to pomysl pewnej forumki LU, ale u mnie sie nie sprawdzil, bo SVR sie mazal, tracil tez swoje wlasciwosci kryjace i tracil na kolorze. Znacznie lepiej wyglada na kremie nawilzajacym, np. Humektanie. W swietle tego, co teraz wiemy (nie 2 ml filtra na twarz i szyje, ale 1,5 ml) nie trzeba klasc tego SVR az tak duzo, a wyglad znacznie lepszy. Trzeba uwazac z matowieniem SVR - kolorowe pudry robia z niego maske. Mysle, ze jak nawilzysz twarz porzadnie pod SVR, to nie bedziesz sie tak swiecila, taka jest moja obserwacja.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 20:17   #4428
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Hexx, Smoku - dziękuję, jak zawsze jestescie niezastąpione, wcielę wasze wskazówki w życie i zobaczymy co dziać się bedzie.
Edit:
Co do działalności Twojej Hexx i L_V - widać ją bardzo dziewczyny, niech Bóg wam wynagrodzi - no jak tam sobie chcecie , macierzyństwa nie będe wam narzucać , tylko jak widzę że ktoś nie docenia waszej pracy i zaśmieca forum
palau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 20:30   #4429
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Palau - ja tez bardzo lubie SVR 50B. Probowalam klasc go na inny filtr - Avene - to pomysl pewnej forumki LU, ale u mnie sie nie sprawdzil, bo SVR sie mazal, tracil tez swoje wlasciwosci kryjace i tracil na kolorze. Znacznie lepiej wyglada na kremie nawilzajacym, np. Humektanie. W swietle tego, co teraz wiemy (nie 2 ml filtra na twarz i szyje, ale 1,5 ml) nie trzeba klasc tego SVR az tak duzo, a wyglad znacznie lepszy. Trzeba uwazac z matowieniem SVR - kolorowe pudry robia z niego maske. Mysle, ze jak nawilzysz twarz porzadnie pod SVR, to nie bedziesz sie tak swiecila, taka jest moja obserwacja.
Masz racje na Humektanie jest duzo lepiej a ostatnio moim odkryciem jest krem z maslem kakaowym z NU SKIN-rewelacja juz dawno takiego kremu nie mialam,tylko zapach ma taki apteczny-chyba tak pachnie typowe maslo kakaowe

Cytat:
Napisane przez palau Pokaż wiadomość
Hexx, Smoku - dziękuję, jak zawsze jestescie niezastąpione, wcielę wasze wskazówki w życie i zobaczymy co dziać się bedzie.
Edit:
Co do działalności Twojej Hexx i L_V - widać ją bardzo dziewczyny, niech Bóg wam wynagrodzi - no jak tam sobie chcecie , macierzyństwa nie będe wam narzucać , tylko jak widzę że ktoś nie docenia waszej pracy i zaśmieca forum
Polecam sie tyle ile moge to pomoge i pojde tropem Moniki dodajac ze na SVR 50 najlepiej pasuje jedwabny solo poniewaz kazdy puder barwiony dodatkowo ciemnieje na SVR 50 i malo ciekawie to wyglada.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 20:54   #4430
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Przy okazji chcialabym podzielic sie z Wami pewnym pomyslem,aby uporzadkowac Forum poniewaz w ostatnim czasie powstalo wiele zdublowanych lub podobnych watkow i moze dobrym pomyslem byloby zrobienie kilku zbiorowek w ktorych moznaby pisac o programach pielegnacyjnych itp. z tym,ze podzielic to na kategorie w zalznosci od cery.
A moze ktos ma inny pomysl?
Pielegnacja cery naczyniowej juz jest, jest tez skora mieszana/odwodniona. przyda sie pewnie cera trądzikowa. jeszcze jakies? sugestie mile widziane.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 21:26   #4431
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Pielegnacja cery naczyniowej juz jest, jest tez skora mieszana/odwodniona. przyda sie pewnie cera trądzikowa. jeszcze jakies? sugestie mile widziane.
Hm... Jeszcze wrażliwa i alergiczna. Nie wiem, czy lepiej założyć dwa oddzielne, czy jeden wątek...

Natomiast reszta zapewne wyjdzie w praniu.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 07:53   #4432
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wyjaśnijcie mi tak ogólnie o co chodzi z tym PPD i IPD na opakowaniach filtrów?
Swoją drogą jest tak zimno, że najchętniej to bym zamiast filtrami smarowała się kremem tłustym, typowo zimowym i na narty. Obłęd! Nie wiem, czy też macie objaw ogólnego różowienia skóry pod wpływem chłodu? Wyglądam jak Babe - świnka z klasą

A odnośnie uporządkowania, to zgadzam się, tyle, że za bardzo sobie tego na dłuższą metę nie wyobrażam. I tak na ogół żyją tylko wątki z pierwszej i drugiej strony. Może te małe usuwać?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 08:49   #4433
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
A odnośnie uporządkowania, to zgadzam się, tyle, że za bardzo sobie tego na dłuższą metę nie wyobrażam. I tak na ogół żyją tylko wątki z pierwszej i drugiej strony. Może te małe usuwać?
protestuję, te małe też mogą być przydatne
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 09:46   #4434
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
protestuję, te małe też mogą być przydatne
Nie usuniemy malych wątkow, one są jednak czasmai "reaktywowane". Ewentualnie moze połączymy je w jakies tematyczne "zbiorówki". No, chyba ze trafi się jakis totalny off-topowy watek, to wtedy ciach.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 12:05   #4435
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny mozecie mi powiedziec co ja kupiłam? Ktory to z tych w KWC ?
Na opakowaniu pisze: Avene High Protection Mineral Creme 50 SPF Board UVB and UVA protection; intolerant skin. W KWC sa tylko "ultra"
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 20:30   #4436
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

wróciłam dzisiaj z Egiptu było fantastyczne oczywiście nie byłam w stanie wsmarowywać w twarz 2 ml dwa razy dziennie reaplikowałam LV na buzi i słońce nawet mnie nie musneło, natomiast reszte ciała smarowałam innymi filtrami i delikatnie się opaliłam, generalnie LV jest bezkonkurencyjne, wypróbowałam też fluid do ciała LRP, nie przypadł mi do gustu, to zupełnie coś innego niż ten do twarzy, bieli , kiepsko się rozprowadza ogólnie do kitu, fakt że słońce po nim nie łapie w ogóle ale co z tego jak zostawia okropną białą mazię jak filtr mineralny i jest tępy na maxa. Natomiast jestem pod wrażniem balsamu Vichy spf 30 poprawiającego gętość skóry, prawie nie bieli zostawia błyszczące drobinki na ciele, jest naprawdę niezły.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 08:58   #4437
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Madziorka, szczęściaro! Wygrzewałaś się w Egipcie a w warszawie taka beznadziejjna pogoda.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:16   #4438
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
wypróbowałam też fluid do ciała LRP, nie przypadł mi do gustu, to zupełnie coś innego niż ten do twarzy, bieli , kiepsko się rozprowadza ogólnie do kitu, fakt że słońce po nim nie łapie w ogóle ale co z tego jak zostawia okropną białą mazię jak filtr mineralny i jest tępy na maxa.
No patrz, ja go wypróbowałam (fakt - w warunkach warszawskich), mnie w ogóle nie bieli, przepisowa ilość wchłania się niemal do matu.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:17   #4439
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Madziorka, szczęściaro! Wygrzewałaś się w Egipcie a w warszawie taka beznadziejjna pogoda.
no straszna zdążyłam się już przeziębić.

LV, a jak w pracy, zaklimatyzowałaś się już w Wawie?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:25   #4440
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
No patrz, ja go wypróbowałam (fakt - w warunkach warszawskich), mnie w ogóle nie bieli, przepisowa ilość wchłania się niemal do matu.
, no coś ty???, jak to zrobiłaś??, wchłaniać to rzeczywiście się wchłania ale mnie bieli jak cholera, co prawda przy cienkiej warstwie i odrobinie cierpliwości dało się go jakoś wmasować ale przy większych ilościach mogłam o tym zapomnieć , wrr jak sobie przypomnę o tych męczarniach kiedy smarowałam nim nogi i resztę ciała to aż mną trzęsie, okropnie się z nim umęczyłam, dobrze ze miałam jeszcze inne filtry
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.