Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-18, 21:27   #1291
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ezieta - ja ze swoimi zaskórnikami też walczę juz długo i zwalczyc nie moge, więc staram się je trzymac w ryzach. Fajnie, że tak poprawiła Ci się cera. Ja podobnie jak Ty po raz pierwszy od dawna moge sobie pozwolic na niekryjący makijaż, ale pomogły mi nie kosmetyki, czy mazidła, ale usunięcie stanów zapalnych w organizmie (ginekolog, dentysta).

Co do olejków - to ja sama niczego raczej nie wymyślałam, tylko ewentualnie modyfikowałam receptury i tyle.

Po latach walki z tlusta cera(wyprobowalam WSZYSTKO co za czasow mojej mlodosci bylo dostepne) dzis widze pozytywy-jakos mniej zmarszczek niz rowiesnice i buzia jak u dwudziestoparolatki...Nie raz otrzymuje komplementy, ze z corka jestesmy jak siostry( a moze to zlosliwe, jak widza moje pryszcze, ktore potrafia sie czasem pojawic?)

Smoku-modyfikowac receptury tez trzeba umiec i robic to z glowa, a raczej z wystajaca czescia tej glowy.Mnie bardzo kusi rozpoczecie przygody z olejkami eterycznymi, ale bez solidnej knigi nie zaczne eksperymentow.
Wybieram sie we wrzesniu do Indii i tam rozejrze sie za jakims olejkiem rozanym, sandalowym itp. Z ostatnich zimowych wakacji przywiozlam piekne perfumy na bazie oleju, ktore w upale sprawdzaja sie najlepiej.Lubie takie egzotyczne wynalazki...
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 21:33   #1292
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez ezieta Pokaż wiadomość
Po latach walki z tlusta cera(wyprobowalam WSZYSTKO co za czasow mojej mlodosci bylo dostepne) dzis widze pozytywy-jakos mniej zmarszczek niz rowiesnice i buzia jak u dwudziestoparolatki...Nie raz otrzymuje komplementy, ze z corka jestesmy jak siostry( a moze to zlosliwe, jak widza moje pryszcze, ktore potrafia sie czasem pojawic?)
Nie przejmuj sie pojedyncze pryszcze dodaja mlodosci

Cytat:
Smoku-modyfikowac receptury tez trzeba umiec i robic to z glowa, a raczej z wystajaca czescia tej glowy.Mnie bardzo kusi rozpoczecie przygody z olejkami eterycznymi, ale bez solidnej knigi nie zaczne eksperymentow.
Wybieram sie we wrzesniu do Indii i tam rozejrze sie za jakims olejkiem rozanym, sandalowym itp. Z ostatnich zimowych wakacji przywiozlam piekne perfumy na bazie oleju, ktore w upale sprawdzaja sie najlepiej.Lubie takie egzotyczne wynalazki...
Zazdroszcze takiej wyprawy, ja bym sobie naprzywozila przypraw, ziol i pachnacych olejkow, a moze maja tez jakies ciekawe i tanie oleje roslinne.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 21:45   #1293
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Oleje i hydrolaty.

ezieta - ja równiez zazdoszczę wyprawy do Indii!!!
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 07:59   #1294
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie pojedyncze pryszcze dodaja mlodosci


Taaak, czuje sie dzis bardzo mlodo z wielkim prycholem na srodku czola. Na szczescie dawno przestalam sie tym przejmowac, co nie oznacza, ze nie zalezy mi na wygladzie. Pryszcz to efekt pokwasowy.Dzis aplikuje sobie nastepny peeling, tylko musze dopytac PM czy nie wybieramy sie gdzies na weekend, gdy luszczyc sie bede.

Zazdroszcze takiej wyprawy, ja bym sobie naprzywozila przypraw, ziol i pachnacych olejkow, a moze maja tez jakies ciekawe i tanie oleje roslinne.
Tak wlasnie planuje. Na razie zbieram sobie pomysly na to, co moge tam kupic.I jeszcze, jak to potem przywiezc nie placac za mega nadbagaz
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 08:04   #1295
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
ezieta - ja równiez zazdoszczę wyprawy do Indii!!!
Smoku-to bylo i jest moje marzenie, konsekwentnie realizowane.Odkladam kase na konto, do ktorego nie mam szybkiego dostepu, nie mam don karty kredytowej, wiec zadne impulsy w sklepie mi nie groza...Musialabym isc do banku, lub dorwac sie do komputera, przelac pieniadze z konta na konto i dopiero szalec.A zanim to zrobie, impuls mija a kasa zostaje w calosci.
Na pewno kupie tam olejki eteryczne, bo wiem, ze tam sa niedrogie.Bardzo tania jest woda rozana, no ale zapewne wiele jej nie przywioze, an pewno bede litrami uzywac na miejscu.Co jeszcze?
Moze podopowiedza mi wizazanki?
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 08:37   #1296
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Indie... Niewątpliwie posadziłaś Ezieta wszystkich długo za sobą w sferze wakacyjnych planów. Ja conajwyżej mogę przywieźć sobie z wojaży oscypka, ale on jako półprodukt, to chyba nie przyda się za bardzo do pielęgniacji cery

Odnośnie zaskórników, to wypowiedziałam im świętą wojnę! Póki co nadal liczę, że powstanę piękna i gładkolica jak Afrodyta z morskiej piany, kiedyś, w przyszłości, ale nie ukrywam też, że już tylu kosmetyków używałam, że pewnie nadzieje moje są płonne.
W każdym razie na pewno wykreślam oczyszczanie cery u kosmetyczki oraz wszelkie kosmetyki pichtowe. Sam olejek czemu nie? Pachnie się trochę jak choineczka samochodowa, ale bardzo odświeża i wygładza.
No i nie pogniewałabym się, gdybym niezależnie od wieku wyglądała tak o 10 lat mniej...
Choćbym miała kręcić mazidła do końca życia
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 09:04   #1297
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Pine bark - możecie dziewczyny powiedzieć mi które to serum?
Szukałam w receptariuszu i nie znalazłam, jakaś ślepa jesteś?...
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 18:42   #1298
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Zużyłam właśnie buteleczkę hydrolatu bławatkowego i mogę strzelić recenzyjkę Hydrolat nie lepi się i nie zostawia filmu, co mi się bardzo podoba. Pachnie nienachalnie, rzeczywiście takimi polnymi kwiatkami. Co do działania, to trudno powiedzieć, bo jest baaaardzo delikatny - w każdym razie odświeża i nie ściąga, a to mnie już zadowala. W sumie - bez jakichś specjalnych achów i ochów, ale przyjemniaczek z niego
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 19:51   #1299
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Oleje i hydrolaty.

dziewczyny przepraszam, jesli takie pytanie juz sie pojawilo,ale nie krzyczcie zbyt glosno, bo ja nie wiem czy jestem slepa czy jak, ale gdzie jest na mazidlach podany koszt przesylki? i jeszcze jedno pytanko czy hydrolaty mzona kupic rowniez gdzies inndziej czy wylacznie na mazidlach?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 20:12   #1300
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Pine bark - możecie dziewczyny powiedzieć mi które to serum?
Szukałam w receptariuszu i nie znalazłam, jakaś ślepa jesteś?...

zerknij tutaj:
http://mazidla.com/index.php?option=...d=200&Itemid=2

ja tez bywam slepa..coraz czesciej
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 20:15   #1301
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
dziewczyny przepraszam, jesli takie pytanie juz sie pojawilo,ale nie krzyczcie zbyt glosno, bo ja nie wiem czy jestem slepa czy jak, ale gdzie jest na mazidlach podany koszt przesylki? i jeszcze jedno pytanko czy hydrolaty mzona kupic rowniez gdzies inndziej czy wylacznie na mazidlach?
koszty przesylki uzaleznione sa od wagi i naliczane sa wg cennika PP
http://mazidla.com/index.php?option=...d=53&Itemid=47

Hydrolaty widzialam w ecospa.pl i gdzies jeszcze, ale jakos nie utkwila mi stronka w pamieci
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 20:24   #1302
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Oleje i hydrolaty.

są jeszcze u Thanatosa www.thanatos.com.pl
i w Fitomedzie
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 21:27   #1303
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Ezieta, ja bym kupila przyprawy, olejki eteryczne, jak maja wode rozana to na litry, oleje roslinne, moze maja arganowy?

A tak w ogole to wlasnie ecospa.pl ma jeszcze hydrolaty czy nie, bo ostatnio poszlam i osleplam, bo nie widze?
Ja jeszcze kupowalam hydrolaty w sklepie BU, od tanatosa, a na samym poczatku zanim byly te wszystkie sklepy to zaczynalam od wod Fitomedu takich co to nie byly czystymi hydrolatami, ale milo je wspominam.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=177929

Edytowane przez mrs.doubtfire
Czas edycji: 2007-07-20 o 21:30 Powód: dodalam linka
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 21:36   #1304
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Oleje i hydrolaty.

bardzo dziekuje Dziewczyny
jeszcze jedno pytanko mam co mam wybrac w rubryce "kraj przeznaczenia"?bo Polski nie ma;/
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 00:57   #1305
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
A tak w ogole to wlasnie ecospa.pl ma jeszcze hydrolaty czy nie, bo ostatnio poszlam i osleplam, bo nie widze?
faktycznie hydrolaty zniknęły ze strony ecospa... ale może to tylko chwilowa przerwa w dostawie?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Ja jeszcze kupowalam hydrolaty w sklepie BU, od tanatosa, a na samym poczatku zanim byly te wszystkie sklepy to zaczynalam od wod Fitomedu takich co to nie byly czystymi hydrolatami, ale milo je wspominam.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=177929
fitomed ma też czyste hydrolaty, z konserwantem co prawda, ale konserwanty mają także hydrolaty od Thanatosa i z mazideł (tylko w ecospa były bez żadnych dodatków, może dlatego zniknęły? ciężko prowadzić sprzedaż produktów o krótkim terminie ważności...)
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 08:41   #1306
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Dzięki.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 13:48   #1307
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez lafigue Pokaż wiadomość
fitomed ma też czyste hydrolaty, z konserwantem co prawda, ale konserwanty mają także hydrolaty od Thanatosa i z mazideł (tylko w ecospa były bez żadnych dodatków, może dlatego zniknęły? ciężko prowadzić sprzedaż produktów o krótkim terminie ważności...)
No te moje obecne z biochemiaurody.com tez maja konserwanty, ale malutko i jak tak wole, bo nie musze ich trzymac w lodowce i wiem ze sie nie popsuja.

A z tym Ecospa to dziwne...
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 15:58   #1308
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Ezieta, ja bym kupila przyprawy, olejki eteryczne, jak maja wode rozana to na litry, oleje roslinne, moze maja arganowy?
Tak, woda rozana to specyfik bardzo popularny w Indiach...w ofercie hotelu, w ktorym sie zatrzymam, maja kapiel w wodzie rozanej-zapewne domyslacie sie, ze skorzystam
Musze zorientowac sie przed wyjazdem, by potem wiedziec, o co pytac i czego szukac..
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 16:00   #1309
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje Dziewczyny
jeszcze jedno pytanko mam co mam wybrac w rubryce "kraj przeznaczenia"?bo Polski nie ma;/

A na poczatku wybralas Polske?
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 20:32   #1310
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez ezieta Pokaż wiadomość
A na poczatku wybralas Polske?
Ezieta, bardzo przepraszam, ale wczoraj cos mnie chyba przycmilo bo tam przeciez wszystko jest no i wczoraj oczywiscie weszlam, nei tam gdzie mialamdziekuje za pomoc, i przeprszam za off
pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 22:46   #1311
rhian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 34
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Dziewczyny, nie mieszkam w Polsce, nie mam dostępu do Mazideł, ale powiedzcie - czy zimnotłoczone oleje bazowe, jak tu je nazywają, to to samo co oleje sprzedawane przez Limarię? Bo tylko do takich mam dostęp...
rhian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 09:00   #1312
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez rhian Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mieszkam w Polsce, nie mam dostępu do Mazideł, ale powiedzcie - czy zimnotłoczone oleje bazowe, jak tu je nazywają, to to samo co oleje sprzedawane przez Limarię? Bo tylko do takich mam dostęp...
To samo

Z innych spraw - pisałam do Ecospa w sprawie hydrolatów. Dostałam odpowiedź, że hydrolaty z róży damasceńskiej i kadzidłowca pojawią się za ok. półtora miesiąca, a na jesień szykuje się szersza oferta hydrolatów. Pani Rita napisała, że latem nie zamawiają transportów hydrolatów, bo są one bez konserwantów.

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2007-07-22 o 18:17 Powód: uzupełnienie
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 07:49   #1313
naturita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, Piaseczno
Wiadomości: 10
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Ezieta, ja bym kupila przyprawy, olejki eteryczne, jak maja wode rozana to na litry, oleje roslinne, moze maja arganowy?

A tak w ogole to wlasnie ecospa.pl ma jeszcze hydrolaty czy nie, bo ostatnio poszlam i osleplam, bo nie widze?


Witajcie

Hydrolaty tymczasowo wyłączyliśmy w sklepie ponieważ czekaliśmy na transport opakowań, buteleczek 100 ml. Już od poniedziałku hydrolaty: kadzidłowca i z róży damascena będą ponownie w sprzedaży.

Ofertę hydrolatów (w tym z ekologicznej uprawy) dopiero poszerzymy na jesień.
Pozdrawiam,
Rita Kozak-Chaber
naturita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 14:25   #1314
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Dziewczyny, zaopatrzyłam się w sklepie Organic w olej krokoszowy i przystąpiłam do maziania świeżo wydepilowanych nóg! Będę zdawała relację w miarę na bieżąco. Na razie mogę powiedzieć, że śmiesznie pachnie i całkiem dobrze nawilża i natłuszcza moje bardzo suche łydki. W przeciwieństwie do HiPPa wchłania się a nie tworzy tłustej warstwy do której przyklejają się zabłąkane owady i kurz

Mam jeszcze pytanie, bo w sklepach ze zdrową żywnością mają duży wybór olejów z pierwszego tłoczenia jak np z pestek winogron, morelowy, sojowy, awokado i naszła mnie refleksja, czy moge ich używać do twarzy? Jak sądzicie?
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 15:43   #1315
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaopatrzyłam się w sklepie Organic w olej krokoszowy i przystąpiłam do maziania świeżo wydepilowanych nóg! Będę zdawała relację w miarę na bieżąco. Na razie mogę powiedzieć, że śmiesznie pachnie i całkiem dobrze nawilża i natłuszcza moje bardzo suche łydki. W przeciwieństwie do HiPPa wchłania się a nie tworzy tłustej warstwy do której przyklejają się zabłąkane owady i kurz

Mam jeszcze pytanie, bo w sklepach ze zdrową żywnością mają duży wybór olejów z pierwszego tłoczenia jak np z pestek winogron, morelowy, sojowy, awokado i naszła mnie refleksja, czy moge ich używać do twarzy? Jak sądzicie?

To ciekawa jestem Twojej relacji o oleju krokoszowym.

Pewnie, ze oleje kupione w sklepie mozesz uzywac do twarzy, nie roznia sie one niczym od tych kupowanych w mazidlarniach.
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 19:06   #1316
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaopatrzyłam się w sklepie Organic w olej krokoszowy i przystąpiłam do maziania świeżo wydepilowanych nóg! Będę zdawała relację w miarę na bieżąco. Na razie mogę powiedzieć, że śmiesznie pachnie i całkiem dobrze nawilża i natłuszcza moje bardzo suche łydki. W przeciwieństwie do HiPPa wchłania się a nie tworzy tłustej warstwy do której przyklejają się zabłąkane owady i kurz
Ja używam oleju krokoszowego mniej więcej od miesiąca, może trochę dłużej. U mnie działa , choć bardzo powoli. Smaruję się codziennie, ale ja nóg nie depiluję, tylko golę. Włoski odrastają zdecydowanie słabsze, rosną dłużej, a mam już kilka takich "placków", na których nie odrastają wcale . Mam zamiar zużyć przynajmniej jedną półlitrową butelkę.

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2007-07-30 o 19:07 Powód: błąd
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 07:08   #1317
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ja używam oleju krokoszowego mniej więcej od miesiąca, może trochę dłużej. U mnie działa , choć bardzo powoli. Smaruję się codziennie, ale ja nóg nie depiluję, tylko golę. Włoski odrastają zdecydowanie słabsze, rosną dłużej, a mam już kilka takich "placków", na których nie odrastają wcale . Mam zamiar zużyć przynajmniej jedną półlitrową butelkę.
Olej krokoszowy? Co to za cudeńko?! A jest w ogóle taka roślinka? Krokosz? Może to zwierzak? Qrde, chyba będę musiała wybrać się do Wrocławia po zakupy!
Ezieta, z opisu widzę, że jesteś z tamtego regionu, gdzie we Wrocku jest sklepik z tego rodzaju specyfikami? Ja tylko kojarzę jeden ze zdrową żywnością koło rynku. Jest coś gdzieś na Bielanach?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 09:05   #1318
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Olej krokoszowy? Co to za cudeńko?! A jest w ogóle taka roślinka? Krokosz? Może to zwierzak?
To oset
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 13:36   #1319
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
To oset
No tak... oset... jak mogłam na to nie wpaść
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 14:45   #1320
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ja używam oleju krokoszowego mniej więcej od miesiąca, może trochę dłużej. U mnie działa , choć bardzo powoli. Smaruję się codziennie, ale ja nóg nie depiluję, tylko golę. Włoski odrastają zdecydowanie słabsze, rosną dłużej, a mam już kilka takich "placków", na których nie odrastają wcale . Mam zamiar zużyć przynajmniej jedną półlitrową butelkę.

Zachwycił mnie Twój post! Zwłaszcza jak wczoraj wieczorem, podczas smarowania nóg zauważyłam całe mnóstwo rozszerzonych naczynek wiec z depilatora nici już na zawsze a najlepsze jest to, że odważyłam się użyć go i wydepilować całe łydki 2 raz w życiu, więc krótka była nasza znajomość Bardzo liczę na ten olej w strefie bikini bo golenie tam jest dla mnie katorgą, mam podrażnienia a włosy odrastają mi jeszcze tego samego dnia mam męski zarost na kroczu
Smaruję nogi 2 razy dziennie, bo mam strasznie przesuszone, więc uznałam, że co mi szkodzi
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.