blizny na przedramionach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-14, 13:32   #1
aga&
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 19

blizny na przedramionach


Dziewczynki pomóżcie nie wiem jak sie ich pozbyć mam takie szae blizny pewnie po trądziku na przedramionach walczę z nimi od dawna już udalo mi sie powstrzymac wyskakiwanie nowych krostek i chciała bym pozbyc sie mioch blizn. Niestety pilingi nic nie dają, może kupic zestaw do mikrodermabrazji? Nie wiem może wy macie jakies propozycje POMÓŻCIE
aga& jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:43   #2
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: blizny na przedramionach

polecam wizyte u kosmetyczki, ona napewno doradzi jakis zabieg złuszczający, ja bylam ostatnio na kwasach i wybieram sie jutro na peeling azjatycki kosmetyczka napewno cos Ci doradzi, ewentualnie mozesz poradzic sie dermatologa, ktory i tak skieruje Cie do salonu kosmetycznego (chyba ze są jeszcze jakies ropne zmiany, wtedy najpierw trza je doleczyc).pozdrawiam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:45   #3
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: blizny na przedramionach

Myślałam że będzie o bliznach po szczepionkach, ja właśnie takie posiadam. Ale chyba nie da się nic z tym zrobić
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 16:02   #4
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: blizny na przedramionach

Cytat:
Dziewczynki pomóżcie nie wiem jak sie ich pozbyć mam takie szae blizny pewnie po trądziku na przedramionach walczę z nimi od dawna już udalo mi sie powstrzymac wyskakiwanie nowych krostek i chciała bym pozbyc sie mioch blizn. Niestety pilingi nic nie dają, może kupic zestaw do mikrodermabrazji? Nie wiem może wy macie jakies propozycje POMÓŻCIE
jak zmiany ropne to do derma. a zabiegi na blizny to np własnie kwasy, chemiczne złuszczanie naskórka np TCA, czy zabiegi z jego udziałem np easy snow blue peel, czy inne zabiegi głebokiego złuszczania np ywllow peel, green peel, dermabrazja... ale na poczatek możesz sproobować glyco a na przykład. przy blizenkach tez nadtlenek benzoilu czy kwas azelainowy np acne derm , dziewczyny chwalą sobie go przy blizenkach rónież
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 08:33   #5
aga&
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 19
Dot.: blizny na przedramionach

Dzięki za pomoc i proszę o jeszcze Chciała bym zaznaczyć że nie są to maleńkie i nie widoczne blizenki bo nie mogę chodzić nawet w krótkim rękawku a w lecie to nie łatwe jest ich bardzo dużo i chciał bym sie ich pozbyći żeby moje blizny były mniej widoczne, bo uwielbiam chodzić bez rekawka a teraz nie mogę. Nowe krostki już mi sie nie pojawiają bo smaruję je tormentiolem może troszkę brudzi ubrania ale działa.
Powiedzcie mi jeszcze czy nie mogła bym pójśc do apteki i popostu kupić coś mocnego do złuszcze nia skóry i czy nie zrobię tym krzywdy. Pozdrzawiam
aga& jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 09:05   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: blizny na przedramionach

mozesz kupic kwasy zeby złuscić ,jesli nei sa one duże to peelingi regularne tez pomogą w ich usuwaniu. jak napisałąm Ci najpierw nadlt benzoilu, kwas azelainowy ... mozesz kupić tez krem z mocznikiem, nawilży i te zposiada własciwosci szłuszczające
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.