Farby które kłamią!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 17:50   #1
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Exclamation

Farby które kłamią!!!


Czy Twoje włosy zawsze po farbowaniu wyglądają tak jak spodziewałaś się, że będą wyglądały?
Czy efekt końcowy róznił się od zdjęcia z opakowania?
Czy zdażyło Ci się przerazić się widząc swoje nowe włosy w lustrze?
Jeśli tak to właśnie wątek dla Ciebie, a przy okzaji możemy ostrzec inne dziewczyny.
Oto przykład mojej siostry- chciała tylko delikatnie rozjaśnić swoje rude włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,4 KB, 1063 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S2010064.jpg (44,6 KB, 973 załadowań)

Edytowane przez anwen
Czas edycji: 2006-09-25 o 17:53 Powód: zmiana zdjęć
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 18:08   #2
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farby które kłamią!!!

heh jak tylko zobaczyłam tytuł wątku od razu pomyślałam o palette i proszę co Twoja siostra ma w ręce To bezapelacyjny zwycięzca w tej kategorii
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 18:18   #3
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
heh jak tylko zobaczyłam tytuł wątku od razu pomyślałam o palette i proszę co Twoja siostra ma w ręce To bezapelacyjny zwycięzca w tej kategorii
nie no zawsze wiedziałam że Palette niszczy włosy ale nigdy nie myślałam że aż tak kłamią jeśli chodzi o kolory!!!
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:03   #4
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
nie no zawsze wiedziałam że Palette niszczy włosy ale nigdy nie myślałam że aż tak kłamią jeśli chodzi o kolory!!!

No niestety...standardowo brązy wychodzą czarne, niezależnie czy to farba czy szampon koloryzujący. Ja mam od miesiąca czarne włosy po szamponie palette czekoladowy brąz no nie niestety nie przechodzi w brąz a w jakiś szaro-czarny kolor nie mam pojęcia co z tym zrobić
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:27   #5
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Farby które kłamią!!!

ja tez uzywalam kiedys szamponow palette..nawet po srednim brazie wlosy byly czarne..za to ostatnio farbowalam wlosy farba revlon i naprawde kolor wyszedl taki jak mial byc
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:32   #6
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Farby które kłamią!!!

wellaton ciemny i sredni braz wychodzi czarny i baaardzo trwaly
ale przynajmniej nie niszczy wlosow jak Palette,ktora na dodatek szybko sie zmywa
garnier sredni braz zamiast poglebic kolor nic nie zafarbowal i jeszcze rozjasnil odrosty!!najgorsza farba jaka mialam bo nic nie zadziałała

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2006-09-25 o 20:32
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:43   #7
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Farby które kłamią!!!

Wella Decore kolor ciemny blond.
Z natury mam włosy barwy ciemnego, popielatego blondu, chciałam je trochę 'podrasować', wyszedł jakiś taki jasno-orzechowy brąz z ciepłym połyskiem! Na szczęście wyblakł i ŚLADU po nim nie ma, a jak wiadomo - to nie szapon, a farba.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 20:27   #8
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Farby które kłamią!!!

I ja coś dodam od siebie odnośnie Palette i jej "brązów".Już 3 tygodnie usiłuję zmyć ten "średni brąz" który położony na średni blond okazał sie smolistą czernią. Prawie sie popłakałam jak zmyłam głowę Poczułam się wręcz zdradzona przez tą firmę,tym bardziej,że bardzo długo stosowałam platynowy blond i byłam zadowolona.
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:06   #9
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Farby które kłamią!!!

a wiec, moj typ
a raczej powinno byc

kupilam farbe bo pzosdobal misie kolor , kolor przed farbowaniem to bardzo jasny blond, po farbowaniu hmm kolor duzo ciemniejszy niz na opakowaniu (aparat tego nie oddaje w 100%)
wiec dałam zdjecia farby oraz , kolor wlosow po zmyciu farby, 2mycie wlosow i 5, teraz juz mam jasny blond! z odrostami kotre mialam przed farbowaniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg drugie mycie włosów.JPG (18,8 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba garnier.JPG (48,2 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piate mycie włosów.JPG (31,3 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy bezpośrednio po farbowaniu.JPG (15,3 KB, 216 załadowań)
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:08   #10
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Farby które kłamią!!!

troche sie zdjecie pomerdały, a ogolnie włosy przed i po farbowaniu wygladaja tak jak na avatar(czy jak sie to tam psize)
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:09   #11
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Farby które kłamią!!!

wygląda jak zielony
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 21:41   #12
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Farby które kłamią!!!

hehe bo taki kolor dziwny wyszedl ale na szceie teraz juz jest taki jaki byl uffff
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 22:52   #13
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Farby które kłamią!!!

Zamiast czarnego wpadajacego lekko w fiolet, wyszedl mi oczo***ny fiolecik ktory nosilam przez 8 miesiecy hehe, a pozniej byl rozowy, i na koncu rudy, nie wytrzymalam farbnelam sie na czekolade. Fiolet byl paskudny, ale niektorzy twierdza do tej pory ze fajny
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 07:16   #14
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
No niestety...standardowo brązy wychodzą czarne, niezależnie czy to farba czy szampon koloryzujący. Ja mam od miesiąca czarne włosy po szamponie palette czekoladowy brąz no nie niestety nie przechodzi w brąz a w jakiś szaro-czarny kolor nie mam pojęcia co z tym zrobić
ja za to po farbie czekoladowy braz mam czekoladowy braz, nawet moglby byc troche ciemniejszy
to chyba zalezy od rodzaju wlosow - jak lapia farbe.

Anwen, a siostra sprawdzila czy w kartoniku jest wlasciwa tubka? wiesz, czasem dzieciom w sklepie sie nudzi. czasem panie na kasie spradza czy wszystko ok, a czasem nie...

moj typ klamliwej farby - Joanna Naturia Dziki Kasztan. to nie byl dziki kasztan, a najzwyklejsza w swiecie rudzizna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturia222.jpg (28,1 KB, 98 załadowań)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 07:46   #15
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja za to po farbie czekoladowy braz mam czekoladowy braz, nawet moglby byc troche ciemniejszy
to chyba zalezy od rodzaju wlosow - jak lapia farbe.
Niestety to wina farby. Na brązy (czekoladowe i nie tylko) farbuję się od 2 lat. I zawsze wychodził brąz nierzadko jaśniejszy niż na opakowaniu i padający w rudy, ale to przez to, że mój naturalny kolor to jasny brąz ze złotym połyskiem po czekoladowym brazie palette nie mam ani brazu ani nawet włosy nie mają rudego połysku Są najzwyklej w świecie czarne, do tego takie jakby matowe i szarawe:/ Kurcze, może ta moja miała zamienioną tubkę kupowałam w rossmanie, tam to wszystko możliwe
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 10:51   #16
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Farby które kłamią!!!

ja jakis czas temu robiłam pasemka niby czekoladowy braz...wyszedł mi kolor cos pod czerwień...jak to moja fryzjerka stwierdział meksykańska czerwień a robiłam farba schwarzkopf . DOdam że miałam robione przez fryzjerke tylko że w domu dlatego sama kupowałam farbe. tubka była czekoladowy braz tylko ze to w tubce juz nei...napisałam do nich i przysłali mi w ramach przeprosin odżywke do włosów farbowanych i wosk.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 10:55   #17
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
napisałam do nich i przysłali mi w ramach przeprosin odżywke do włosów farbowanych i wosk.
chyba Ci powinni raczej dekoloryzator przysłać a nie odżywkę do farbowanych
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 13:56   #18
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
Anwen, a siostra sprawdzila czy w kartoniku jest wlasciwa tubka? wiesz, czasem dzieciom w sklepie sie nudzi. czasem panie na kasie spradza czy wszystko ok, a czasem nie...

Numerek na tubce zgadzal sie z tym, ktory byl na opakowaniu. Tym bardziej zaskoczyl nas efekt!
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 14:06   #19
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Farby które kłamią!!!

Dziekuje za Wasze historie, widze,że takie rzeczy sie zdarzaja nie tylko mojej biednej siostrze. Macie moze pomysl co teraz zrobic z tymi wlosami?? Siostra ma bardzo jasna karnacje i obawiam sie,ze ten kolor jest dla niej za ciemny. Myslalysmy o rozjasniaczu,ale to mogloby jej bardzo zniszczyc wlosy, bo malowala wlosy wczoraj a rozjasniacz tez juz stosowala jakies 2 miesiace temu, trzeba chyba dac wlosom troszke odpoczac, tylko ten odcien brazu nas niepokoi. Moze jakos poradzic nam??!!
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 14:27   #20
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Farby które kłamią!!!

niech Twoja siostra myje włoski szamponem przeciwlupiezowym (ale tez nie za czesto), bo z tego co pisza dziewczyny na wizazu szybciej wtedy sie niechciany kolor wyplukuje. Moze tez kupic i myc wloski jakims szamponem oczyszczajacym, są takie np. z Joanny
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:51   #21
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Farby które kłamią!!!

Farbowałam szamponem koloryzującym Palette,odcień ciemna czekolada i mnie również wyszedł czarny,a moj naturalny kolor to średni popielaty brąz.Nr tubek się zgadzały.
Farba szybciej sie zmyje jeżeli bedziesz myć włosy w gorącej wodzie - rozchylają się łuski włosa i szybciej wypłukuje się pigment.U mnie ta metoda zawsze działa,niestety miałam wiele okazji by ją przetestować
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 18:17   #22
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Farby które kłamią!!!

Oj, nie wiem, czy kiedykolwiek kolor wyszedł mi taki, jak chciałam No, może farbując Garnier Nutrisse (ciemne kolory) miałam to, co chcialam, choć raczej do 4 myć góra. Najgorzej wspominam farbowanie Garnier color naturals. Kolor miedziany kasztan. Za pierwszym razem wyszedł mi ładny, ale zmył się baaardzo szybko. Po dłuższej przerwie, dałam mu szansę i zamiast rudych włosów, byłam prawie czarna Moja mama użyła natomiast z tej serii odcienia blond, a wyszedł jej również czarny - nie do pomyślenia. Koszmar. Farby z wellatonu równiez pozostawiają wiele do życzenia. Odcienie ciemne wychodza zawsze jak czarne i zgadzam się, że są zbyt trwałe. Po prostu czerń na zawsze, niezmywalna. Palette, szampony do 24 do w moim wypadku zawsze porażka. Ciemna czekolada wyszła mi smołowato czarna, kasztan jak bury brąz. Wella Safira, mimo, iż dosyć droga, to już totalna pomyłka. Kolor drzewo hebanowe na opakowaniu był bardzo ładny, taki brąz z mahoniem, coś w tym stylu. Na głowie miałam czerń i to taką brzydką, burą, bez wyrazu.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 20:25   #23
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Farby które kłamią!!!

Kalex, Aramintha - dziękuje Wam bardzo za rady , przekaze je siostrze, zacznie stosowac i zobaczymy co z tego wyjdzie. W sumie to ten braz to moze przejsc w ciemny blad,a to bedzie zblizony kolor do jej naturalnego.
Choc z tymi farbami to niestety wielka niewiadoma moga wyjsc tez rude, czyli wroci niejako do punktu wyjscia.
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 20:53   #24
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Farby które kłamią!!!

Bardzo dobry watek....slyszalam wlasnie o farbach Palette...ze sa nie tego....ja naszczescie unikam ich jak ognia...a tak to u fryzjerki sobie farbuje bo po ostatnim co sama probowalam to juz mam nauczke i wole nie experymentowac
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:18   #25
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
I ja coś dodam od siebie odnośnie Palette i jej "brązów".Już 3 tygodnie usiłuję zmyć ten "średni brąz" który położony na średni blond okazał sie smolistą czernią. Prawie sie popłakałam jak zmyłam głowę Poczułam się wręcz zdradzona przez tą firmę,tym bardziej,że bardzo długo stosowałam platynowy blond i byłam zadowolona.
ojjj..farbowałam kiedys włoski tym kolorkiem..piękna, głęboka czerń po nim wychodzi hehe
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:25   #26
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Oj, nie wiem, czy kiedykolwiek kolor wyszedł mi taki, jak chciałam No, może farbując Garnier Nutrisse (ciemne kolory) miałam to, co chcialam, choć raczej do 4 myć góra. Najgorzej wspominam farbowanie Garnier color naturals. Kolor miedziany kasztan. Za pierwszym razem wyszedł mi ładny, ale zmył się baaardzo szybko. Po dłuższej przerwie, dałam mu szansę i zamiast rudych włosów, byłam prawie czarna Moja mama użyła natomiast z tej serii odcienia blond, a wyszedł jej również czarny - nie do pomyślenia. Koszmar. Farby z wellatonu równiez pozostawiają wiele do życzenia. Odcienie ciemne wychodza zawsze jak czarne i zgadzam się, że są zbyt trwałe. Po prostu czerń na zawsze, niezmywalna. Palette, szampony do 24 do w moim wypadku zawsze porażka. Ciemna czekolada wyszła mi smołowato czarna, kasztan jak bury brąz. Wella Safira, mimo, iż dosyć droga, to już totalna pomyłka. Kolor drzewo hebanowe na opakowaniu był bardzo ładny, taki brąz z mahoniem, coś w tym stylu. Na głowie miałam czerń i to taką brzydką, burą, bez wyrazu.
Ja akurat na kolor ciemny blond uzywałam dlugo róznych odcieni Garnier Nutrisse . zawsze byłam zadowolona,ale teraz próbuję garnier 100% color i nie powiem,trzymam sie tej farby od 3 farbowan. tez oczywiscie blondy tyle że odcienie rozjasniajace.raz był to ten złocisty dwa razy nr 100.naturalny.i jestem zadowolona.kolor jak na opakowaniu.ale trzeba pamietac ze jak ktos uzyje rozjasniajacego koloru na wlosach farbowanych np. kasztanem,efektem może być wściekle rudy.wyjsciowy kolor jest bardzo ważny.na tyłach opakowań przwidywane są z reguły naturalne kolory
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:31   #27
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez ila78 Pokaż wiadomość
Ja akurat na kolor ciemny blond uzywałam dlugo róznych odcieni Garnier Nutrisse . zawsze byłam zadowolona,ale teraz próbuję garnier 100% color i nie powiem,trzymam sie tej farby od 3 farbowan. tez oczywiscie blondy tyle że odcienie rozjasniajace.raz był to ten złocisty dwa razy nr 100.naturalny.i jestem zadowolona.kolor jak na opakowaniu.ale trzeba pamietac ze jak ktos uzyje rozjasniajacego koloru na wlosach farbowanych np. kasztanem,efektem może być wściekle rudy.wyjsciowy kolor jest bardzo ważny.na tyłach opakowań przwidywane są z reguły naturalne kolory
Kiedys na farbowane włosy własnie srednim brązem paletty(czyli smolistą czernią) nalozyłam jakiś czerwonawy odcień loreala. Marka nie pomogła.Palette wygrała. Co prawda nie znałam się wtedy za bardzo i kiedy z tyłu opakowania zobaczyłam tabelkę,że ciemny brąz i brąz wychodzi ciemno czerwony, a na ciemny blond-bo w takim kolorze mialam już centymetrowe odrosty wyjdzie mi taki dośc podobny,troszke jasniejszy czerwony, to kupiłam natrychmiast.Oczywiście efekt był taki,że miałam pasek na środku głowy w kolorze ognistej czerwieni, natomiat reszta pozostała smolisto czarna hehe.
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:33   #28
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Farby które kłamią!!!

ila78 nie powinnas pisac 3 posty pod soba:P...nie lepiej uzyc "multicytowania:P"??
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:41   #29
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez ila78 Pokaż wiadomość
Ja akurat na kolor ciemny blond uzywałam dlugo róznych odcieni Garnier Nutrisse . zawsze byłam zadowolona,ale teraz próbuję garnier 100% color i nie powiem,trzymam sie tej farby od 3 farbowan. tez oczywiscie blondy tyle że odcienie rozjasniajace.raz był to ten złocisty dwa razy nr 100.naturalny.i jestem zadowolona.kolor jak na opakowaniu.ale trzeba pamietac ze jak ktos uzyje rozjasniajacego koloru na wlosach farbowanych np. kasztanem,efektem może być wściekle rudy.wyjsciowy kolor jest bardzo ważny.na tyłach opakowań przwidywane są z reguły naturalne kolory
Niebardzo rozumiem jak się to ma do mojej wypowiedzi Moja mama używała nie Garnier Nutrisse tylko Garnier color naturals (farby reklamowane przez Joannę Brodzik). Miała włosy w kolorze złoty blond, użyła koloru naturaly blond - wyszedł czarny. Nie wiem po co to pisze po raz drugi, ale ok, mam nadzieje, ze teraz precyzyjnie się wyrażam.
Z granier nutrisse też byłam zadowolona, gdyby nie trwałość.
Co do efeltu, wiem, co można, a czego, gdyż farbuję włosy od ponad 10 lat, miałam już wszystkie kolory, a obecnie kupuję farby dla fryzjerów, własnie dlatego, że kolor wychodzi taki, jaki ma wyjść
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:50   #30
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Farby które kłamią!!!

hehe no może i lepiej,ale się rozpedziłam
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.