pielęgnacja skóry wokół oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-08, 14:00   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

pielęgnacja skóry wokół oczu


Witaj Beatko [img]icons/icon40.gif[/img]
Chciałam zasugerować artykuł o pielęgnacji skóry wokół oczu, dobór kremów (składniki, kiedy nawilżanie, kiedy coś mocniejszego, cienie, worki, w jakim wieku co, itd). Wydaje mi się, że warto by było zebrać te informacje, które pojawiały się na forum ( może dodać coś jeszcze), gdyż cały czas jest to hmm... gorący temat.
Pozdrawiam serdecznie
Cały czas zainteresowana tym tematem [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiola
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 14:00   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
pielęgnacja skóry wokół oczu - do Beatki

Witaj Beatko [img]icons/icon40.gif[/img]
Chciałam zasugerować artykuł o pielęgnacji skóry wokół oczu, dobór kremów (składniki, kiedy nawilżanie, kiedy coś mocniejszego, cienie, worki, w jakim wieku co, itd). Wydaje mi się, że warto by było zebrać te informacje, które pojawiały się na forum ( może dodać coś jeszcze), gdyż cały czas jest to hmm... gorący temat.
Pozdrawiam serdecznie
Cały czas zainteresowana tym tematem [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiola
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 22:03   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: pielęgnacja skóry wokół oczu - do Beatki

Hej ! Wiola ! Tekst oczywiście będzie. Mam ułożony plan najbliższych tematów ,ale reaguję na Wasze prośby i ten temat będzie teraz najważniejszy. Propozycje tematów mile widziane - będę wiedziała co Was najbardziej interesuje .
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 22:03   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: pielęgnacja skóry wokół oczu - do Beatki

Hej ! Wiola ! Tekst oczywiście będzie. Mam ułożony plan najbliższych tematów ,ale reaguję na Wasze prośby i ten temat będzie teraz najważniejszy. Propozycje tematów mile widziane - będę wiedziała co Was najbardziej interesuje .
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-10, 22:59   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pielęgnacja skóry wokół oczu - do Beatki

Dzieki Beatko [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-10, 22:59   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pielęgnacja skóry wokół oczu - do Beatki

Dzieki Beatko [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-11, 06:55   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pielęgnacja skóry wokół oczu - do Beatki

Witaj Beatko [img]icons/icon40.gif[/img]

Zdecydowanie przychylam się do prośby Wioli. W dobie kiedy producenci reklamują swoje kosmetyki jako cuda na dolegliwości cielesne i duchowe wszelkie, a do tego wszystkiego używają modelek, które swoje 18-te urodziny świetować będą za ładnych kilka lat i jeszcze nie dość im tego, więc "poprawiają" je komputerowo, mamy prawo dostać nerwicy, padaczki, konwulsji, morderczych odruchów i czego tam jeszcze chcemy [img]icons/icon12.gif[/img]
Dlatego solidny, wielgachny artukuł co kiedy i dla kogo będzie niewątpliwie ratunkiem i balsamem dla naszych udręczonych duszyczek i nieprawidłowo pięlęgnowanych oczków. Nie wspominając już o tym, że :
1) zaoszczędzi nam czasu traconego na bezowocne rajdy po coraz to nowo wytropionych perfumeriach, który to czas będziemy mogy poświęcić naszym mężczyznom, koleżance, przyjaciołom lub rodzinie,
2) ocali portfele naszych mężów przed ograbieniem,
3) uchroni nas przed niesamowicie szkodliwym naświetlaniem naszych pięknych oczu przed monitorami,
4) zapobiegnie utracie cennego czasu, który powinnyśmy poświęcić na pracę (co będzie miało jeszcze jeden pozytyw w postaci dodatkowych pieniążków, które ... natychmiast przepuścimy na nowe słoiczki, tubki, ołówki i inne niezbędne dla naszej urody irgendiencje),
5) wytrąci Złośliwcowi z ręki (klawiatury??? [img]icons/icon12.gif[/img] ) wszystkie wyżej wymienione argumenty i będzie się musiał chłopak biedzić nad nowym wyzłośliwiającym artykułem [img]icons/icon12.gif[/img]

Kończąc mój przydługawy liścik,
w oczekiwaniu na artykuł pozdrawiam wszystkich serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
Aneta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-02-11, 06:55   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pielęgnacja skóry wokół oczu - do Beatki

Witaj Beatko [img]icons/icon40.gif[/img]

Zdecydowanie przychylam się do prośby Wioli. W dobie kiedy producenci reklamują swoje kosmetyki jako cuda na dolegliwości cielesne i duchowe wszelkie, a do tego wszystkiego używają modelek, które swoje 18-te urodziny świetować będą za ładnych kilka lat i jeszcze nie dość im tego, więc "poprawiają" je komputerowo, mamy prawo dostać nerwicy, padaczki, konwulsji, morderczych odruchów i czego tam jeszcze chcemy [img]icons/icon12.gif[/img]
Dlatego solidny, wielgachny artukuł co kiedy i dla kogo będzie niewątpliwie ratunkiem i balsamem dla naszych udręczonych duszyczek i nieprawidłowo pięlęgnowanych oczków. Nie wspominając już o tym, że :
1) zaoszczędzi nam czasu traconego na bezowocne rajdy po coraz to nowo wytropionych perfumeriach, który to czas będziemy mogy poświęcić naszym mężczyznom, koleżance, przyjaciołom lub rodzinie,
2) ocali portfele naszych mężów przed ograbieniem,
3) uchroni nas przed niesamowicie szkodliwym naświetlaniem naszych pięknych oczu przed monitorami,
4) zapobiegnie utracie cennego czasu, który powinnyśmy poświęcić na pracę (co będzie miało jeszcze jeden pozytyw w postaci dodatkowych pieniążków, które ... natychmiast przepuścimy na nowe słoiczki, tubki, ołówki i inne niezbędne dla naszej urody irgendiencje),
5) wytrąci Złośliwcowi z ręki (klawiatury??? [img]icons/icon12.gif[/img] ) wszystkie wyżej wymienione argumenty i będzie się musiał chłopak biedzić nad nowym wyzłośliwiającym artykułem [img]icons/icon12.gif[/img]

Kończąc mój przydługawy liścik,
w oczekiwaniu na artykuł pozdrawiam wszystkich serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
Aneta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-27, 14:16   #9
benittes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1
pielegnacja skory dookola oczu

Nie maluje sie. Jakimi srodkami powinnam oczyszczac skore dookola oczu??? Sama woda mineralna czy z jakims dodatkiem?
benittes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-27, 14:35   #10
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: pielegnacja skory dookola oczu

Myślę, że sama woda to może być troszkę mało. Mimo, że się nie malujesz to w ciągu całego dnia skóra zanieczyszcza się różnymi pyłkami, kurzem i wszystkim innym co unosi sie w powietrzu. Moim zdaniem powinnaś zaopatrzyć się w delikatny preparat do demakijażu i przecierać nim skórę wokół oczu rano i wieczorkiem.
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-27, 20:16   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pielegnacja skory dookola oczu

Proponuję żel lub piankę do mycia, np. Pianka InterFragrances, lub żel L'Oreala.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-09-27, 20:22   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pielegnacja skory dookola oczu

Chodziło mi żeby oczyszczać skórę wokół oczu tak samo jak resztę twarzy- jeśli nie masz skóry, która nie toleruje wody, odpowiednia będzie, np. pianka IF.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 18:12   #13
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Beato lub Wy Wizażanki - pomóżcie:
Wiem, że temat kremików pod oczy był już wielokrotnie poruszany, ale ja nie znalazłam w wyszukanych wątkach odpowiedzi dla siebie. Większość z Was ma bowiem problemy z opuchlizną, obrzękami lub cieniami pod oczkami, ja natomiast mam wokół oczu skórę wysuszoną, niedowilżoną (cerę wogóle mam mieszaną)do tego stopnia, że w wieku 23 lat mam już niezłą armię zmarszczek mimicznych. Próbowałam kremów z Dax Cosmetics, z Avonu ale nie widzę poprawy. Boję sie sięgać po silniejsze kosmetyki bo nie wiem czy retinol, ceramidy itp. nie są za silne dla mnie? Może wskażecie mi konkretny produkt, który rozwiąże mój problem, abym mogła swym spojrzeniem nadal czarować mojego męża [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 18:59   #14
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU

witaj,
ja też jestem jeszcze przed 25, a moja skóra pod oczami (szczególnie zimą jest przesuszona.Używam regularnie kremów pod oczy, ale zimą skóa w tym miejsu i tak nie jest dobrze nawilżona i mam już kilka malutkich kreseczek. Mimo wszystko sięgnęłam po kapsułki z retinolem, ale na razie jeszcze jestem na początku "kuracji". Jak chcesz, to gdy skończę opakowanie to podam ci czy działają. Jeśli chodzi ci o dobrze nawilżający krem pod oczy to AA Plus nawilżająco - kojący jest O.K.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 19:25   #15
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Re: PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Z niecierpliwością czekam na wyniki Twojej kuracji, pozdrawiam cieplutko Agi.
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 13:59   #16
Dorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 23
Re: PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Polecam ćwiczenia!!!
Gdzieś 2 lata temu pojawiły mi się pierwsze - małe bo małe -ale jednak zmarszczki mimiczne, zaczełam ćwiczyć (od około 10 tygodni) i w połączeniu z kremem Estee Lauder Time Zone Eyes widzę efekty tzn te delikatne zmarszczki spłyciły się. Nie zniknęły, ale są mniej widoczne. Gorąco polecam. Nie próbowałam wprawdzie ćwiczeń prezentowanych na wizażu, ale myślę, że każda forma ćwiczeń będzie pomocna. No i oczywiście krem z tym że ciężko polecić mi jakiś bo wiele firm jeszcze nie próbowałam. Te co mam aktualnie ma bogatą konsystencję zdecydowanie nie lekkiego żelu. Jest całkiem fajny, ale jak mi się skończy to poszukam innego.
Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 19:54   #17
agi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 5
Re: PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Powiedz mi jakie ćwiczenia wykonujesz?
agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 11:48   #18
Dorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 23
Re: PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Jasne, ale musisz poczekać do jutra. Niestety nie mam kartki z dokładnym opisem przy sobie. Generalnie naciągam bardzo delikatnie skórę na skroniach i zamykam oczy na 2 sekundy i otwieram na sekundę, czuć przy tym lekko powieki. Zaczyna się od (chyba) 5 razy i co parę dni dodaje po 1 ćwiczenie więcej aż dojdziesz do 20 razy. Początkowo codzinnie potem co dwa dni. Tyle z pamięci. Jutro przepiszę dokładną informację.
Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 11:56   #19
samsonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 23
Re: PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU

polecam Ci krem-żel pod oczy Moisture Surge clinique.spłyca wyraznie zmarszczki.bo baaaaardzo silnie nawilza.jest hipoalergiczny i nie podraznia nawet moich super-wrazliwych oczu! ma jedna wade - kosztuje 120 zl,ale naprawde warto.
Pozdrawiam!!
samsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-16, 09:34   #20
Dorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 23
Re: PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Zgodnie z obietnicą!
"10 tygodni ćwiczeń odmładza twarz o 10 lat. Sprawdziła to na sobie CAMILLE VOLTAIRE, autorka wydanej we Francji, rozchwytywanej przez Francuzki książki Self lifting, czyli jak się odmłodzić bez blizn i skalpela. Najlepiej ćwiczyć rano tuż przed położeniem kremu i przed zrobieniem makijażu. Jeśli nie zdążysz, odłóż to na wieczór. Gimnastyka przed snem rozgrzeje skórę i ułatwi wchłonięcie kremu.

Ćwiczenie:
Zrób oczy Chinki

To wygładza zmarszczki wokół oczu, likwiduje worki.
Palce połóż na końcach brwi i pociągnij delikatnie skórę ku skroniom. Jesteś teraz egzotyczną pięknością. Zamknij oczy na dwie sekundy. Poczujesz opór napietych mięśni powiek. Otwórz oczy na jedną sekundę. Z lustra patrzy na Ciebie chińska cesarzowa. Znowu zamknij oczy. Przez pierwsze dwa dni powtórz to ćwiczenie pięć razy. Potem co kilka dni rób o jedno więcej, aż dojdziesz do 20.

Po 10 tygodniach twarz wyglada młodziej. Mależy ćwiczyć dalej tylko w innym rytmie co dwa-trzy dni 20 razy."

Przepisałam to z bardzo starego numeru "Twojego stylu", niestety nie znam numeru. Przepisałam ćwiczenie na zmarszczki.
Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 18:28   #21
agnieszkadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: pielęgnacja skóry wokół oczu

Od dziecka mam bardzo suchą skóre na twarzy , szczególnie pod oczami, stosowałam wiele preparatów, lecz żaden nie pomógl mi aż do czasu ,kiedy koleżanka poleciła mi żel bionawilżajacy firmy floslek. W ciągu trzech dni zobaczyłam poprawę Polecam wszystkim, którzy mają suchutką skórke.
agnieszkadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.