Nowa seria Oceanic Cera naczynkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-11, 10:07   #1
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502

Nowa seria Oceanic Cera naczynkowa


Dziewczyny wyczytałam oczywiście na wizażu że Oceanic wprowadziło nową serię na naczynka.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=150071

Ciekawa jestem czy to jest tylko unowocześnienie (czyt. zmiana opakowań) tej dawnej serii czy może coś całkiem nowego?
Miałam kiedyś z tej starej serii krem na dzień i był okropny. Tak mi wysuszył cerę, że była cała czerwona i schodziła płatami, a mam cerę mieszaną!!

Może wiecie też jaki mają skład te kremy, bo nigdzie nie mogę znaleźć.
Najbardziej interesuje mnie ten na noc. Oby nie miał prafiny!!
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 10:42   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Może wiecie też jaki mają skład te kremy, bo nigdzie nie mogę znaleźć.
ja niesetey też nie moze któras nznajdzie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 10:44   #3
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

No to czekamy cierpliwie na skład i opinie.

Wysłałam maila do firmy z pytanie o skład. Zobaczymy czy mi odpiszą
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 12:04   #4
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

mam wspomniany kremik ,niestety - wyrzuciłam pudełeczko z ulotka ,a na tubce nie ma składu :/ ogólnie- jest dość obciążający ale dla suchej skóry w sam raz.
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 12:36   #5
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

No tak, ale to krem na noc, więc musi być treściwy. Tylko czy mnie nie pozapycha i nie spowoduje wysypu krostek.
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 14:01   #6
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

ja jestem zaciekawiona tym zielonym korektorem, jeśli ktoś nabędzie (tzn.wyprzedzi jakiś mój kryzys kiedy będe pocieszać się kolorówką ) to prosze pisać nie spodziewam się wielkiego krycia, ale jestem ciekawa
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 07:50   #7
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

No więc nie wytrzymałam i poszłam do Rossmanna zobaczyć całą serię.
Czaiłam się na krem na noc, ale niestety ma w składzie parafinę (na czwartym czy 5. miejscu)
Kupiłam więc krem nawilżający na dzień SPF6. Narazie użyłam raz więc nie mogę jeszcze powiedzieć nic o jego działaniu Powiem tylko, że ładnie pachnie i zostawia leciutko błyszczący film ale na jesień i zimę, to w sumie nawet dobrze, bo lepiej chroni. No ale bez pudru ani rusz. Choziaż może dla cery mniej podatnej na przetłuszczanie niż moja będzie o.k.
Wklejam zdjęcie składu, bo nie chciało mi się wklepywać


P.S. Przepraszam za jakość zdjęcia ale było za duże i za ciemne więc musiałam je przerobić i niestety straciło na jakości, ale może się doczytacie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skład.jpg (120,3 KB, 65 załadowań)
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 12:18   #8
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

ona jest w rossmanie? a któras nma juz coś z tej seirii?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 12:38   #9
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Jest w Rossmannie. Teraz nawet jest na tę serię promocja.
Ja kupiłam krem nawilżający na dzień za 16,99zł
Widziałam też mleczko, krem na noc i krem przeciwzmarszczkowy.
Korektora nie widziałam
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 13:04   #10
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

A ja dzisiaj zaryzykuję i kupię ten na noc, zobaczymy co to będzie . Napiszę jak się sprawuje później.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 13:33   #11
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

O.k. czekamy na opinie.

Ja po drugim użyciu tego na dzień muszę z przykrością stwierdzić, że po 2 godzinach od posmarowania ( a byłam cały czas w domku) miałam okropnie przetłuszczoną strefę T. Owszem mam cerę mieszaną, ale aż tak mi się nie przetłuszczała po innych kremach. Chyba zacznę go stosować na noc, to wtedy może będzie ok. Na dzień jak dla mnie za ciężki
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 13:53   #12
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Krem na noc jest dość gęsty, ale rozprowadza się z dobrym "poślizgiem" - nie miałam z nim problemu. Jak już Cattarina wspomniała odnośnie kremu na dzień - ten też ślicznie pachnie: delikatnie, jakby cytrusowo. Mnie się ładnie wchłonął, dzisiaj rano obyło się bez "niespodzianek". To tyle, ile mogę napisać po jednym użyciu, ale czuję, że się polubimy z panem kremem .
Jeśłi chodzi o to świecenie przy kremie na dzień to wyczytałam, że jest on przeznaczony do cery suchej i odwodnionej - stąd pewnie świecenie cery mieszanej.
Jeśli chcecie skład to przeklepię później, bo jestem w pracy, a opakowanie leży w domu.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:52   #13
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

to ja poproszę
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 17:56   #14
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

No to jedziemy z tym składem :
Aqua, Isohexadecane, Ethylhexyl Stearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Squalane, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Canola Oil, Cyclopentasiloxane, Cera Alba, Lanolin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Troxerutin, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Persea Grattisima (Avocado)Oil Unsaponifiables, Hydrogeneted Castor Oil, Magnesium Sulphate Heptahydrate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Creatine, Hesperidin Methyl Chalcone, Steareth-20, Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Boswellia Serrata Gum, Dipropylene Glycol, Dimethiconol, Parfum, Allantolin, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin.
Ufffff. No i co? Dobre to?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 10:08   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

faktyznie dla cer tłustych moze byc za ciezki, i zapychać, ale te wyciagi fajne mają, dziei za skłąd
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:19   #16
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

No właśnie Producenci myślą chyba, że cery mieszane i tłuste nie mają problemów z naczynkami
Nic o nas nie myślą
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:21   #17
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

robią to specjalnie no zart ale nie wiem co sobie myślą...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:34   #18
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

A widzicie, z moją cerą jest jakoś tak dziwnie. Z jednej strony możnaby ją nazwać mieszaną, bo stefa T się błyszczy i ma rozszerzone pory, a reszta jest zupełnie normalna. Z drugiej strony jednak wszelkie moje próby używnia kremów do cery mieszanej przynosiły tylko ściągnięcie, wysuszenie i podrażnienie. Najlepiej sprawdzają się więc kremy do cery suchej i wrażliwej - także nie umiem za bardzo określić jaką właściwie mam .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 07:53   #19
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Z jednej strony możnaby ją nazwać mieszaną, bo stefa T się błyszczy i ma rozszerzone pory, a reszta jest zupełnie normalna. Z drugiej strony jednak wszelkie moje próby używnia kremów do cery mieszanej przynosiły tylko ściągnięcie, wysuszenie i podrażnienie. .
Ja mam dokładnie taką samą cerę. Z tym, że dla mnie żadem krem nie jest dobry. W każdym coś mi nie pasuje. Bo albo mi się strasznie przetłuszcza i zapycha (po tych do cery normalnej i suchej) albo wysusza, ściąga i szczypie (po tych do mieszanej i tłustej)
No a do tego jest naczynkowa
Nie ma dla mnie ratunku!!
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 10:58   #20
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

ja własnie utworzyłam wątki redakvujne i takich trudnych cerach , moze cos znajdziecie dla siebie, ale proponowałabym Wam HOL, hydraphase, physiogel, na dzien cos z wit c , moze własne serum? na to filtry
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 11:06   #21
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Ale jaka szkoła życia z taką cerą ! No, ale wracajc trochę do tematu tego wątku, to krem na noc AA używamu już od kilku dni, jakiś niecały tydzień i moja opinia się nie zmienia - to znaczy dalej uważam, że to dobry kremik za dobrą cenę. Tylko zastanawiam się czy kiedyś zaobserwuję zniwelowanie rumieniu na policzkach...
Emilio czy mogłabyś podesłać link do tego wątku .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 11:16   #22
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Chyba go znlazłam, ale nie jestem pewNA..To taki o kremach nawilżających?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...48#post2908748
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 14:16   #23
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281

o to
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 21:08   #24
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Dziewczyny, może nie do końca w temacie mówie ale o naczynka chodzi.

A więc czy to możliwe żeby w ciągu nocy powiększyły mi się naczynka na twarzy(głównie na policzkach)? Obudziłam sie dziś i jakieś takie większe ;/ Poza tym coś mi niekiedy pod jednym okiem kłuje non stop tak jakby naczynko ;/ Na górnej powiece to już od dawna dość mam widoczne siateczke naczynek( pewnie ma na to wpływ również to że jestem blada.) Niewiem co mi sie robi, czy mi sie tak zaczynają powiększać, co powinnam robić żeby tamu przeciwdziałać(wiem, jest wiele wątków ale powiedzcie tak w skrócie )
Może na to mają wpływ kosmetyki których używam, od kilku lat chyba używam przeciw trądzikowych( obecnie antytrądzikowy żel do mycia twarzy z daxa) a mam skóre dość normalną, ale do tej pory mojej cerze to nie przeszkadzało. Filtr też zaczełam używać... Czy powinnam zrezygnować z tych kosmetyków?? a może to cośz hormonami związane ( mam raczej niedobór estrogenów ;/)

Wiem,wiem temat był już pewnie, ale prosze was odpoweidzcie na moje pytanie ( przede wszystkim proszę o to Emilie1 dzięki za uwagę
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 10:24   #25
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
A więc czy to możliwe żeby w ciągu nocy powiększyły mi się naczynka na twarzy(głównie na policzkach)? Obudziłam sie dziś i jakieś takie większe ;/
mozliwe zwłaszcza jesli masz w mieszkaniu bardzo ciepło a do tego suche powietrze


Cytat:
Może na to mają wpływ kosmetyki których używam, od kilku lat chyba używam przeciw trądzikowych( obecnie antytrądzikowy żel do mycia twarzy z daxa) a mam skóre dość normalną, ale do tej pory mojej cerze to nie przeszkadzało
oczywisacieze to ma na to wpływ, swoją skórę powinnas traktowac jak szczególnie wrazliwą
to jest przede wszystkim uwarunkowane genetycznie, byc moze , jesli nikt nie ma teleangiektazji wina moze byc exponowanie na słońce czy solarium. opalasz sie? niesetty tych co juz sie pojawyły nie da sie usunac metodami domowymi czy kremami, jedyną metodą są np koagulcja naczyn krwionosnych, laser diodowy , czy neodymowojagowy, krioterapia, skleroterapia... za pmoca kremów mozesz je rozjasnic, np własnorecznie zrobione serum z witamina c , czy kropelki dla dzieci juvit np . w celu lepszego wchłoniecia mozesz zwilzyc twarz woda i potem naniesc juvit. dla osob z cera tłusta moze byc za tłusty , wtedy poleciłabym cevikap , jest na bazie wody , ale minusem jest to ze witamina c szybko sie utlenia w roztworze wodnym i po okolo tygodzniu nie ma jej juz praktycznie wcale. na dzien własnie takie serum proponowałabym a na nie kremy z filtrem koniecznie wysokim i fotostabilnym. jest tego duzo odnosnie pielegnacji takiej cery, poszukaj prosze, nie jestes nowa. kremy z wit c rozjasnia i wzmocnia naczynka. od wewnatrz wit c takze bardzo ważana, w ogóle suplementacja, uważaj na witamine pp- niacinamide i nie uzywaj kosmetyków ktore zaiweraja takie cos. uwazaj na drazniace substancje typu drazniace alkohole, czy slsy. delikatne mleczko do demakijazu, najlepiej płyn micelarny, woda termalna łagodząca podraznienia (przyniesie rózniwez uko***nie naczynkom) , physiogel do mycia twarzy(jak wspomniałam nic z alhoholem i sodium lauryl sulfate- SLS. tonik najlepejej rózany, a juz w ogóle bajka gdyby był to hydrolat. na noc kremy tez z witaminani no c i e , alboi proste nawilzacze.nie wolno kwasó Ci uzywac AHA, jelsi masz przetłuszczajac\a sie skóre (nie napisałas jaki masz rodzaj skóry, wiem ze wrazliwa przez naczynka, ale sucha? tłusta?)kwasy BHA. PHA kwasów mozesz uzywac. nanoc kremy odporcz tych z witaminami moga byc tego ukierunkowane na naczykna, np SVR rubialine, iwostin krem na naczynka, LRP- rosaliac, active c , avene diroseal, antirougerous.poszukaj innych wątków było tego duzo na ten temat, jak by co to pytaj. i pamietaj o filtrach na dzien, bez wzgledu n pore roku(około 2 ml na samą twarz , na szyje wiecej). czasami sptoyka sie witamine k , ona nie ma wpływu na istniej\ace ale moze zachamowac powtsawanie nastepnych rozszerzonych naczyń krwionosnych. ogólnie cere uwazaj za szczególne wrazliwa, zadnych peelingow ziarnistych tylko gommage , enzimate.


w gabinecie kosmetycznym mozesz poddac sie np galwanizacji, jontoforezie z chlorikiem wapnia i wit c (niech kosmetyczka uwzględni odpowiednie elektrody ), naswietlaniom lampą sollux, zabiegi wzmacniające naczynka, ampułki
__________________
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:09   #26
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Wypróbowałam maseczkę z tej serii. Plusem jest to, że pakują ją w saszetki. Jedna starczyła mi na twarz i szyję-dość obficie. To co mnie w niej ujęło - ślicznie rozjaśnia buzię!
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:28   #27
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

a jak z nawilzeniem? FAjnie odzywia?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 19:24   #28
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

ojejku Emilia1 bardzo dziękuje za mega wyczerpującą odpowiedź Kurde wkurzyło mnie to, nagle sie budze a to rozszerzone, i tak jakby robi ich sie coraz więcej ;/ A właśnie niedawno zaczeliśmy grzać w domu , to chyba od tego. To czy lepiej żebym miała chłodniej w pokoju? Poza tym jakie tabletki, suplementy moge kupić żeby je wzmocnić? (jakaś nazwa,ale żeby nie były zbyt drogie).
Ja jeszcze gdzieś czytałam że one znikają:co:, ale później sie mogą pojawić coś że jest to związane z trądzikiem rózowym , mam też mi to powiedziała. Czy to prawda?
Co do filtrów... Ja używam obecnie 40spf Loreala i on ma podobno dużo alkocholi.... nie wiem co robić żeby to mi zeszło.... Opalać to sie nie opalam, jestem blada
I jeszcze pytanko jedno. OStatnio też mnie tak jakby kłuje trochę boli pod kolanem ( w zgięciu) tak jakby żyła, najbardziej jak np. dużo chodze. Czy to ma związek z jakimiś żylakami czy może po prostu jakiś mięsień mam nadciągnięty (taaa chciałabym...)??
Dziękuje za rady i jeszcze jeśli można prosze odpowiedz na te pytania
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 09:35   #29
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Kurde wkurzyło mnie to, nagle sie budze a to rozszerzone, i tak jakby robi ich sie coraz więcej ;/ A właśnie niedawno zaczeliśmy grzać w domu , to chyba od tego. To czy lepiej żebym miała chłodniej w pokoju?
naczynka nie lubią wachań temperatury ani jak jest gorąco, wiem ze w zimnym zyc nie mozna ale mozesz nawilzac powietrze kładzą c mokre reczniki , czy jakieś pojemniki z wodą na grzejnik, byłoby lepiej gdybys miała tak umiarkowanie , nie zimno nie gorąco


Cytat:
Poza tym jakie tabletki, suplementy moge kupić żeby je wzmocnić? (jakaś nazwa,ale żeby nie były zbyt drogie).
przede wszsytkim rutinoskorbin, to pomoze uszczelnic je, jesli zdecydujesz sie na suplementy diety wielowitaminowe to nie moze byc w skłądzie wit pp - niacinamide bo ona jest dobra na wzrost włosyów na przykłąd pomagając ukrwic cebulkę ale nie dobra na naczynka czy trądzik rózowatym niestety spotkałam sie z opinia ze trzeba to brac przy tym schorzeniu np w miesięcznyku moda na zdrowie dostepnych w aptekach ale tego przestrzegam


Cytat:
Ja jeszcze gdzieś czytałam że one znikają:co:, ale później sie mogą pojawić coś że jest to związane z trądzikiem rózowym , mam też mi to powiedziała. Czy to prawda?
tak to moze byc powiązane, często tak jest , one nie zniką same, to kolejny mit o których mozna przeczytac, wit c , k , rutyna, miłorząb, arnika... przedw szsytkim wit c sprawia ze będą mnej widoczne i mogą zapobiec powstawaniu nowych(przed wszystkim od wewnątrz wiet c)


Cytat:
Co do filtrów... Ja używam obecnie 40spf Loreala i on ma podobno dużo alkocholi.... nie wiem co robić żeby to mi zeszło....
podstawowy bład jaki robisz nie mozna uzywac preparatów drazniących z alkoholami czy detergrentami np w zelach do mycia, musisz jak najszybciej odstawic to i wymienic na cos łagodnego np iwostin 40, anthelios 50 czy 40 , bioderma, svr 100 czy tonujący.

Cytat:
OStatnio też mnie tak jakby kłuje trochę boli pod kolanem ( w zgięciu) tak jakby żyła, najbardziej jak np. dużo chodze. Czy to ma związek z jakimiś żylakami czy może po prostu jakiś mięsień mam nadciągnięty (taaa chciałabym...)??
moze byc to nadwyrezenie , jesli jest problem z zylakami to małe naczynka rozszerzone poinnas zauwazyc , czy tez cięzkosc łydek, puchniecie, ciepło, jakies drętwienia...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 10:14   #30
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a jak z nawilzeniem? FAjnie odzywia?
Zupełnie przyzwoicie. Dodatkowy plus, że nie zmywa się jej wodą tylko ściera nadmiar płatkiem kosmetycznym tak więc zostaje taka przyjemna warstewka ochronna na twarzy .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.