Do Beaty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-13, 22:44   #1
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28

Do Beaty


Witaj Beato!
Od pewnego czasu mam problem z cerą (mieszana). Wieczorem, po demakijażu oczu, zmywam jeszcze twarz żelem do oczyszczania. Skóra na policzkach staje się wtedy zaczerwieniona i piecze. Mam też uczucie lekkiego ściągnięcia skóry całej twarzy.
Czy oznacza to, że nie powinnam w ogóle oczyszczać twarzy preparatami, które zmywa się wodą?
Dodam, że używałam kosmetyków różnych firm i po każdych jest to samo.
I jeszcze jadno: jeśli mogę, to chciałabym zaproponować artykuł dotyczący pielęgnacji szyi.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 22:44   #2
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28
Do Beaty

Witaj Beato!
Od pewnego czasu mam problem z cerą (mieszana). Wieczorem, po demakijażu oczu, zmywam jeszcze twarz żelem do oczyszczania. Skóra na policzkach staje się wtedy zaczerwieniona i piecze. Mam też uczucie lekkiego ściągnięcia skóry całej twarzy.
Czy oznacza to, że nie powinnam w ogóle oczyszczać twarzy preparatami, które zmywa się wodą?
Dodam, że używałam kosmetyków różnych firm i po każdych jest to samo.
I jeszcze jadno: jeśli mogę, to chciałabym zaproponować artykuł dotyczący pielęgnacji szyi.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 21:19   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Do Beaty

Hej ! Magda ! Przepraszam ,że tak długo czekałaś na odpowiedź. Do zmywania twarzy przy takiej wrażliwej cerze zalecałabym stosowanie mleczek (śmietanek kosmetycznych ) działają o wiele łagodniej niż żele. Do zmycia mleczka możesz użyć toniku (wiele osób uważa ,że to nie jest dokładne mycie twarzy ), mleczko możesz też zmywać wodą ale koniecznie mineralną (kranówka jest strasznie zanieczyszczona i nie służy zbyt dobrze cerze), możesz też przygotowywać sobie napary z ziół (rewelacyjny i bardzo miły sposób na zmywanie twarzy ) , możesz również myć buzię papką z płatków owsianych , bardzo delikatny sposób mycia (delikatny peeling).
Artykuł o pielęgnacji szyi na pewno będzie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 21:19   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Do Beaty

Hej ! Magda ! Przepraszam ,że tak długo czekałaś na odpowiedź. Do zmywania twarzy przy takiej wrażliwej cerze zalecałabym stosowanie mleczek (śmietanek kosmetycznych ) działają o wiele łagodniej niż żele. Do zmycia mleczka możesz użyć toniku (wiele osób uważa ,że to nie jest dokładne mycie twarzy ), mleczko możesz też zmywać wodą ale koniecznie mineralną (kranówka jest strasznie zanieczyszczona i nie służy zbyt dobrze cerze), możesz też przygotowywać sobie napary z ziół (rewelacyjny i bardzo miły sposób na zmywanie twarzy ) , możesz również myć buzię papką z płatków owsianych , bardzo delikatny sposób mycia (delikatny peeling).
Artykuł o pielęgnacji szyi na pewno będzie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 22:23   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do Beaty

czesc.ja tez mam problem z moja cerą gdy uzywam wody)straszne mnie piecze i jest bardzo wysuszona choc mam cere mieszaną ze skłonnościa do trądzika.wiele razy zastanawialm sie czy zamiast zeli moge używać mleczka,śmietanki) teraz po przeczytaniu porad paniBeatki wydaje mi sie że moge myc buzie bez uzycia wody)pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 22:23   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do Beaty

czesc.ja tez mam problem z moja cerą gdy uzywam wody)straszne mnie piecze i jest bardzo wysuszona choc mam cere mieszaną ze skłonnościa do trądzika.wiele razy zastanawialm sie czy zamiast zeli moge używać mleczka,śmietanki) teraz po przeczytaniu porad paniBeatki wydaje mi sie że moge myc buzie bez uzycia wody)pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 23:03   #7
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28
Re: Do Beaty

Hej, hej! [img]icons/icon40.gif[/img]
Beata, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź - wypróbuję wszystkie możliwości (kończę z kranówką, bo to rzeczywiście nic dobrego, a jutro z samego rana pobiegnę po wielką butlę wody mineralnej!), w związku z czym mam jeszcze takie pytania:
1) z jakich ziół mogę zrobić napar do zmywania twarzy,
2) jak się przygotowuje tę papkę z płatków owsianych?
3) odnośnie peelingu: czy mając taką cerę mogę robić peeling? Jeżeli tak, to jak często i jakich preparatów powinnam używać?
Mam jeszcze prośbę: czy mogłabyś mi polecić jakieś mleczko, które byłoby odpowiednie dla mojej cery?
Dodam, że moja cera [img]icons/icon12.gif[/img] ma 29 lat.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-02-20, 23:03   #8
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28
Re: Do Beaty

Hej, hej! [img]icons/icon40.gif[/img]
Beata, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź - wypróbuję wszystkie możliwości (kończę z kranówką, bo to rzeczywiście nic dobrego, a jutro z samego rana pobiegnę po wielką butlę wody mineralnej!), w związku z czym mam jeszcze takie pytania:
1) z jakich ziół mogę zrobić napar do zmywania twarzy,
2) jak się przygotowuje tę papkę z płatków owsianych?
3) odnośnie peelingu: czy mając taką cerę mogę robić peeling? Jeżeli tak, to jak często i jakich preparatów powinnam używać?
Mam jeszcze prośbę: czy mogłabyś mi polecić jakieś mleczko, które byłoby odpowiednie dla mojej cery?
Dodam, że moja cera [img]icons/icon12.gif[/img] ma 29 lat.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.