Pomocy Włoski !! Total Załamka ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-12, 19:13   #1
monika719
Przyczajenie
 
Avatar monika719
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Unhappy

Pomocy Włoski !! Total Załamka ;(


pomóżcie. Farbowalam włosy w niedziele i zamiast ciemnego szatynu wyszedł mi kolor CZARNY !! jestem zalamana ! myje codziennie wlosy by troche zmyc kolor ale to nic nie daje .Powiedzcie mi ja jaki i kiedy teraz ( oby jak najszybciej) powinnam ufarbowac wlosy by byc znowy szatynka !!
monika719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 20:51   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pomocy Włoski !! Total Załamka ;(

Cytat:
Napisane przez monika719 Pokaż wiadomość
pomóżcie. Farbowalam włosy w niedziele i zamiast ciemnego szatynu wyszedł mi kolor CZARNY !! jestem zalamana ! myje codziennie wlosy by troche zmyc kolor ale to nic nie daje .Powiedzcie mi ja jaki i kiedy teraz ( oby jak najszybciej) powinnam ufarbowac wlosy by byc znowy szatynka !!
Od niedzieli mineło niewiele czasu..spokojnie.Jaką farbą koloryzowałaś? najgorzej jest zawsze z Palette, niemniej każda farba po jakimś czasie się spiera. Zazwyczaj szampon przeciwłupieżowy przyczynia sie do szybszej utraty koloru ( choc może tez podraznić zdrową skóre głowy).Myśle, że w ciagu dwóch tygodni kolor zmyje się do pożądanego odcienia.

Jesliby jednak tak sie nie stało i okaże się , że została czerń ( w co wątpie, ale nie wykluczajmy tego) to nałożenie farby na farbe nic Ci nie da( farba jaśniejsza nie ściagnie ciemniejszej) , natomiast pożądana zmiana nie jest zbyt wielka, więc raczej powinnas zastosować jakiś rozjaśniacz ( lub np farbe blond rozjasniająca wellaton nie pamiętam numeru zdaje się 12/0- w każdym razie rozjasnia o ok 3 tony , nic bardziej inwazyjnego czy mocniejszego nie powinno być używane raczej przy tak niewielkiej zmianie , i na to farbe w wybranym kolorze- doradzam w chłodnym , bo po rozjasnianiu koloru, nawet tak nieznacznym wychodzą ciepłe refleksy- chyba, że będzie Ci to odpowiadało).Jednak doradzam Ci odczekac jeszcze tydzień ( myj codziennie włosy) , by przekonac sie czy farbka rzeczywiście nie spłowieje.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 21:00   #3
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Pomocy Włoski !! Total Załamka ;(

Gdy kiedyś miałam podobny problem-wybrałam się do fryzjera, ale nie po usługę, tylko o poradę, co robić z takimi włosami. Fryzjerzy mają doświadczenie, poza tym porada jest darmowa.
Nic sama z nimi nie rób.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 21:00   #4
Natalia21212121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy Włoski !! Total Załamka ;(

Jezeli po kolejnych probach zmycia koloru nie widzisz zadnej zmiany, to raczej nie predko ja zobaczysz. Jedyne wyjscie to udac sie do salonu na dekoloryzacje. Nie kazdy fryzjer sie tego podejmie. Jezeli masz dostep do profesjonalnych produktow to mozesz zrobic tak: zmieszac te same ilosci rozjasniacza z szamponem i trzymac to na uprzednio zmoczonych wlosach az zobaczysz zmiane w kolorze piany. i wtedy na to kolor dopiero. Mozesz zawsze sprobowac z farba o jasnym kolorze, z bardzo wysoka amonia. Ale generalnie jest tak ze kolor nie rozjasnia koloru. Najlepiej sama nie proboj nic robic. Inna sprawa jak nie masz kasy na fryzjera .
Natalia21212121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.