Jak ściąć/wycieniować włoski aby się falowały? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-12, 19:58   #1
boomkath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Arrow

Jak ściąć/wycieniować włoski aby się falowały?


Tak jak w tytule: jak mam to zrobić?Szukalam na forum ale nie znalazlam interesującej mnie wypowiedziGłownie podane są sposoby jak uzyskac mocny skręt a mnie chodzi o delikatne fale, np.takie jak maja olsenki Dlatego jak znacie linka do podobnego wątku to wrzućcie lub napiszcie jak/jaka techniką sćiąć

dodam ze mam włosy długie za łopatki,gęste,podatne na ukladanie ale niestety baardzo cięzkie.Troche się falują jak np. złapią wilgoci...
__________________
Shit happens, life goes on...
boomkath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 13:40   #2
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak ściąć/wycieniować włoski aby się falowały?

Jesli masz tendencje do falowania to musisz je skrocic zeby nie byly ciezkie. Mi samej faluja, ale tylko jak mam do lopatek, dluzsze juz sa dziwne, niby nie falowane,ale tez nie proste. Podejrzewam, ze to wina ich ciezkosci poza tym moze wycieniowac lekko?? A po myciu rozczesac szerokim grzebieniem, sprobuj dac pianke i lekko je ugniatac rekami-mi zawsze wtedy wychodza loki i pamietaj, ze nad fryzem Olsenek pracuje caly sztab specjalistow, to nie natura je tak obdarzyla, hehe :P
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 16:23   #3
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Jak ściąć/wycieniować włoski aby się falowały?

Spróbuj nałożyć piankę i włosów nie suszyć suszarką. Wtedy zobacz co się z nimi stanie. Wydaje mi się , że jeśli są podatne na układanie , to jak będą same schnąć, to powinny się lekko skręcić. Ale powinnaś je pocieniować, może troszkę skrócić , ważne by nadać im lekkości... Dobry fryzjer ci doradzi
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 17:14   #4
boomkath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Jak ściąć/wycieniować włoski aby się falowały?

Dziękuje Kochane jesteście

Co do Olsenek to zdaje sobie sprawę,że nawet nad malutką skórką u ich paznokcia cały sztab pracuje

Wracając do moich włosów, to gdy ich nie wysuszę, to robi sie siano na głowie.Robiłam tak długo, dopóki nie stracilam nerwów Po wysuszeniu moje włosy wyglądaja o niebo lepiej Ale to trochę dziwne, bo na moje koleżanki suszarka działa zupełnie odwrotnie
__________________
Shit happens, life goes on...
boomkath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 20:55   #5
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak ściąć/wycieniować włoski aby się falowały?

znam ten problem choc przyczyny Ci nie podam...Poprobuj z roznymi szczotkami grzebieniami, koniecznie ta pianka i ugniataj...mi to poskutkowalo-ale tylko do pewnej dlugosci-teraz mam wlosy do pasa i sie TYLKO pusza...co za tragedia...mysle nad scieciem o jakies 15 cm i robieniem tak jak wyzej...bo teraz nie moge nie wysuszyc suszarka jesli chce sie ludziom na oczy pokazac...a suszarka tez niszczy wlosy...nie wysuszysz suszarka wygladaja jak zniszczone, suszysz suszarka niszczysz je...heh bledne kolo
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 08:08   #6
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak ściąć/wycieniować włoski aby się falowały?

Kiedyś w gazecie widziuałam ładne scięcie, kobietce mocno pocieniowali włosy warstwowo i nabrały lekkości, ładniej się kręciły, a raczej falowały
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 08:19   #7
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak ściąć/wycieniować włoski aby się falowały?

Ja tez polecam ugniatanie wlosow na piance. Co prawda ja swoje ugniatalam dosc mocno, zeby powstaly z nich wyrazne loki, co tez sie dzialo. Dodam tylko, ze moje wlosy wowczas siegaly mi do ramion i byly lekko wycieniowane. Sadze wiec, ze dluzsze wlosy wygniecione na piance beda mniej lokowate, a bardziej falowate:P
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-06, 14:35   #8
millaa111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 31
Dot.: Jak ściąć/wycieniować włoski aby się falowały?

mnie niedawno tak obciał fryzjer- ponoć trzeba nadać włosom lekkości, czyli odpowiednio je pocieniowac. Dobry fryzjer to potraafi, musisz powiedziec, ze cchesz, aby się falowały łądnie.
millaa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.