błyszczacy nosek :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-03, 19:13   #1
czatgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 47

błyszczacy nosek :(


Czesc dziewczyny
Moim problemem jest stale błyszczacy nos. Nie wazne jaki preparat zastosuje czy ile razy naniose puder, on zawsze sie świeci [img]icons/icon9.gif[/img]
Czy jest jakis skuteczny sposob aby wreszcie sie tego pozbyc?
czatgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 19:13   #2
czatgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 47
błyszczacy nosek :(

Czesc dziewczyny
Moim problemem jest stale błyszczacy nos. Nie wazne jaki preparat zastosuje czy ile razy naniose puder, on zawsze sie świeci [img]icons/icon9.gif[/img]
Czy jest jakis skuteczny sposob aby wreszcie sie tego pozbyc?
czatgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 20:28   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: błyszczacy nosek :(

Niezaleznie jaki kosmetyk zastosujesz po pewnym czasie nosek znow zacznie sie swiecic...niestety,sama nie moge sie z tym uporac ale radze nosic przy sobie absorbentki J&J sa naprawde swietne-jedno dotkniecie noska i juz sie nie blyszczy,no i do tego najlepiej na dzien nakladaj jakies lekkie kremy,ostatnio zakupilam ten z nowej serii w Yves rocher-Bio specific do cery tlustej i mieszanej,matujacy dla mnie bardzo dobry krem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 20:28   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: błyszczacy nosek :(

Niezaleznie jaki kosmetyk zastosujesz po pewnym czasie nosek znow zacznie sie swiecic...niestety,sama nie moge sie z tym uporac ale radze nosic przy sobie absorbentki J&J sa naprawde swietne-jedno dotkniecie noska i juz sie nie blyszczy,no i do tego najlepiej na dzien nakladaj jakies lekkie kremy,ostatnio zakupilam ten z nowej serii w Yves rocher-Bio specific do cery tlustej i mieszanej,matujacy dla mnie bardzo dobry krem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-05, 19:24   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: błyszczacy nosek :(

Też jestem błyszcząca! Chwale sobie kosmetyki Clinique wiem nie są najtańsze ale za to bardzo wydajne! Na świecący nosek, czoło i brodę używam Sheer Matteness (T-Zone shine control) a na to jeszcze puder matujący w kamieniu też Clinique. Taka mieszanka utrzymuje się u mnie nawet po aerobiku. Próbowałam też kosmetyki matujące Chanel i Lancome ale wydaje mi się że efekt był gorszy. Poza tym nie martw się "twarzowe tłuściochy" podobno później się starzeją!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-05, 19:24   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: błyszczacy nosek :(

Też jestem błyszcząca! Chwale sobie kosmetyki Clinique wiem nie są najtańsze ale za to bardzo wydajne! Na świecący nosek, czoło i brodę używam Sheer Matteness (T-Zone shine control) a na to jeszcze puder matujący w kamieniu też Clinique. Taka mieszanka utrzymuje się u mnie nawet po aerobiku. Próbowałam też kosmetyki matujące Chanel i Lancome ale wydaje mi się że efekt był gorszy. Poza tym nie martw się "twarzowe tłuściochy" podobno później się starzeją!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.