fryzurka dla prostych i kreconych :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-19, 12:28   #1
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Question

fryzurka dla prostych i kreconych :)


Moje naturalne wloski sa krecone (długość do łopatek) ale lubie tez je prostowac a wtedy sa PRAWIE do pasa Chcialabym je tak wycieniowac aby nie tworzyla sie tzw.szopa przy fryzurce z kreconymi wloskami aby dobrze sie ukadaly i tak samo wtedy gdy je wyprostuje. Chodzi mi o to zeby fryzurka rza kazdym razem nyla ciekawa, nie "prosta" ,nie nijaka tylko ładnie wycieniowana. I teraz moje watpliwosci:
1. Czy takie cieniowanie jest mozliwe aby wloski ladnie sie ukladaly przy wloskach prostych i kreconych
2. Jesli tak to prosze o jakies fotki
Czekam, wierze ze mi pomozecie
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 22:30   #2
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: fryzurka dla prostych i kreconych :)

niestety obawiam sie ze mozesz miec podobne problemy jak ja :P powiem Ci szczerze, bylam u wielu fryzjerow i niestety... wciaz jest to samo - (mam z natury puszace sie lekko krecone wlosy) odradzaja cieniowanie bo mowia ze mi sie czupryna podniesie w gore... ja w sumie codziennie je prostuje... ale zaden jeszcze nie podal mi przepisu zeby fryzurka wygladala zarowno fantastycznie w naturalnych jak i prostych ;P oni z gory zakladaja ze to co wyjdzie spod ich rak jest idealne.. no tak ale ladnie Ci w salonie wyprostuja a przychodzisz do domku, myjesz wlosy i co ?? za choinke nie udaje Ci sie ulozyc ich tak jak byly w salonie... no ale moze znajdziesz idealnego fryzjera, kto wie, moje poszukiwania niestety spelzly na niczym
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 01:13   #3
yss
kamilkaaaa00009
 
Avatar yss
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 30
Talking Dot.: fryzurka dla prostych i kreconych :)

mam naturalnie kręcone włosy na dlugość były jakoss tak do łopatek mniej wiecej no i zachciało mi sie własnie cieniowania nie polecam osobiście lepsze włosy kręcone są jednakowej długości, bo gdy sa wycieniowane to loki z tyłu głowy brzydko wyglądają jakby były chlaśnięte zwykłymi nozyczkami (przynajmniejj u mnie ) po wyprostowaniu- owszem, ładnie wyglądają ale w moich naturalnych, kręconych niestetyyy nie za ładnie z niecierpliwieniem czekam, aż odrosną
yss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 01:17   #4
yss
kamilkaaaa00009
 
Avatar yss
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 30
Talking Dot.: fryzurka dla prostych i kreconych :)

i jeszcze jedno (zapomnialam dodać)
dziewczyny z naturalnymi kręconymi włoskami ! nie prostujcie włosów, bo po częstym uzywaniu (choćby codziennym czy nawet jeśli któraś z was uzywa jej co 2-4dni) to loczki są napuszone jeszcze bardziej, mniej się kręcą, są oklapnięte, brzydkie itd. Ja to przerabiałam a własciwie przerabiam jakoss sie z tym juz pogodziłam ze nie są najładniejsze, ale skończyłam z prostownicą, i co 4 dni robię sobie kuracje odzywką WAX'a- z apteki mieciutkie wloski są po niejj i wogóle szybciej rosną i są ładniejsze miodzio ;] i nigdy wiecej nie dotkne prostownicy
moze nie dokonca was przekonam ale naprawde coss da sie zrobc z naszymi lokami aby ladnie wygladały wystarczy próbować róznych metod ;D a tutaj na forum jak widze ich pełno ! pozdro!
yss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 12:35   #5
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: fryzurka dla prostych i kreconych :)

Cytat:
Napisane przez yss Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno (zapomnialam dodać)
dziewczyny z naturalnymi kręconymi włoskami ! nie prostujcie włosów, bo po częstym uzywaniu (choćby codziennym czy nawet jeśli któraś z was uzywa jej co 2-4dni) to loczki są napuszone jeszcze bardziej, mniej się kręcą, są oklapnięte, brzydkie itd. Ja to przerabiałam a własciwie przerabiam jakoss sie z tym juz pogodziłam ze nie są najładniejsze, ale skończyłam z prostownicą, i co 4 dni robię sobie kuracje odzywką WAX'a- z apteki mieciutkie wloski są po niejj i wogóle szybciej rosną i są ładniejsze miodzio ;] i nigdy wiecej nie dotkne prostownicy
moze nie dokonca was przekonam ale naprawde coss da sie zrobc z naszymi lokami aby ladnie wygladały wystarczy próbować róznych metod ;D a tutaj na forum jak widze ich pełno ! pozdro!
calkowicie sie zgadzam ! zanim zaczelam prostowac wlosy (2 lata temu) mialam cudowne, miekkie loki... w tej chwili z moich wlosow pozostalo siano - ktorego zadnymi odzywkami i zabiegami nie jestemw stanie przywrocic do stanu sprzed prostowania.. wlosy sa wymeczona i tak jak piszesz - to juz nie loki.. tylko jakies takie "byle co". Niestety ja nie potrafie zyc TYM BARDZIEJ teraz bez prostownicy bo mam dluugie wlosy ... i wstyd byloby mi gdziekolwiek wyjsc z tym czyms co mam na glowie :P

aha - a co do scinania wlosow to naprawde nie polecam cieioniowania ( takiego drastycznego) wlosom kreconym. No chyba ze mamy cienkie wlosy i chcemy uzyskac efekt "podniesienia" ich dogory i ogolnego misz maszu :P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 21:02   #6
yss
kamilkaaaa00009
 
Avatar yss
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 30
Dot.: fryzurka dla prostych i kreconych :)

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
calkowicie sie zgadzam ! zanim zaczelam prostowac wlosy (2 lata temu) mialam cudowne, miekkie loki... w tej chwili z moich wlosow pozostalo siano - ktorego zadnymi odzywkami i zabiegami nie jestemw stanie przywrocic do stanu sprzed prostowania.. wlosy sa wymeczona i tak jak piszesz - to juz nie loki.. tylko jakies takie "byle co". Niestety ja nie potrafie zyc TYM BARDZIEJ teraz bez prostownicy bo mam dluugie wlosy ... i wstyd byloby mi gdziekolwiek wyjsc z tym czyms co mam na glowie :P

aha - a co do scinania wlosow to naprawde nie polecam cieioniowania ( takiego drastycznego) wlosom kreconym. No chyba ze mamy cienkie wlosy i chcemy uzyskac efekt "podniesienia" ich dogory i ogolnego misz maszu :P
NO dokładnie.... jak ja prostowałam to wogóle ezz nic z tych loków nie zostało ... siano i tyle... i choć póbuje je przywrócic do wczesniejszego stanu .. to za nic mi sie nie udaje... wszystkiego chyba juzz próbowałam... jakichss meotd itp. no i teraz załuje.. eh..... niestety... moze jeszcze jakosss odkryje nowąąą boską metode;] narazie czekam azz urosną... no ale i tak nie bedą takie jak wczesneij......
yss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.